Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
Hareskov IF (2)
BSF (2)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Hareskov IF
FC Holte
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Hareskov IF
9
IF Skjold Birkerød
1
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Hareskov IF
3
Gilleleje FK
0
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Hareskov IF (1)
Hillerød Fodbold (2)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Hareskov IF
B. 1973, Herlev
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
Hareskov IF
Farum BK
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
Hareskov IF
Oversidder
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Hareskov IF
LSF
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:35
Hareskov IF
IF Frem Bjæverskov
M+32 2 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Hareskov IF
Herlev IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
Hareskov IF (2)
Frederikssund FB
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
Hareskov IF
Virum-Sorgenfri BK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
Hareskov IF
Nivå-Kokkedal FK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Hareskov IF / Farum BK
BSF
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Hareskov IF
Bagsværd BK
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Hareskov IF/Værløse BK
Farum BK
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Hareskov IF/Værløse BK
Brøndbyernes IF
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Hareskov IF
Hillerød Fodbold
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:35
Hareskov IF
Oversidder
M+50 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Hareskov IF / Farum BK
LSF
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Hareskov IF (S2)
Lundtofte Boldklub (S1)
Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:35
Hareskov IF
Jyllinge FC
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:35
Hareskov IF
Bagsværd BK
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:35
Hareskov IF
Frederikssund IK
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Hareskov IF (2)
Slagslunde-Ganløse IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:15
Hareskov IF
Albertslund IF
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:15
Hareskov IF
FC Rudersdal
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Hareskov IF
AB
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Hareskov IF
IF Skjold Birkerød
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:15
Hareskov IF
Bagsværd BK
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
Hareskov IF
Lynge-Uggeløse IF
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
Hareskov IF
Farum BK
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Hareskov IF
Oversidder
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:35
Hareskov IF
Slagslunde-Ganløse IF
M+50 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:30
Hareskov IF (1)
Albertslund IF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:35
Hareskov IF
B. 77, Rødovre
M+32 2 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:35
Hareskov IF
IF Skjold Birkerød
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hareskov IF
Slagslunde-Ganløse IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hareskov IF
Helsinge Fodbold
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Hareskov IF
IF Skjold Birkerød
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Hareskov IF
Snekkersten IF
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hareskov IF (1)
Glostrup
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Hareskov IF
Oversidder
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:35
Hareskov IF
Oversidder
M+32 2 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:35
Hareskov IF
Brede IF
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:35
Hareskov IF
FIF, Hillerød
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:35
Hareskov IF
Slangerup & Omegn IF
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hareskov IF
IF Bytoften (1)
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Hareskov IF (2)
Allerød Fodbold Klub
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Hareskov IF
Tuse IF
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Hareskov IF
Virum-Sorgenfri
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Hareskov IF / Farum BK
Snekkersten IF
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Hareskov IF (1)
Herlev IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Hareskov IF
IF Bytoften
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Hareskov IF/Værløse BK
Herlev IF
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Hareskov IF
LSF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Hareskov IF/Værløse BK
Hørsholm-Usserød IK
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Hareskov IF
IF Skjold Birkerød
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
Hareskov IF
Frem Hellebæk
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
Hareskov IF
LSF
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:35
Hareskov IF
Store Lyngby IF
M+50 8:8 - 2024 Pulje 1
|