Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
Give Fremad (3)
Give Fremad (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
FB Fodbold (1)
Ejstrupholm IF
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
FB Fodbold (2)
Tørring/Ølholm
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Tørring/Ølholm
Give Fremad (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Give Fremad (1)
FB Fodbold (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Ejstrupholm IF
Give Fremad (3)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Give Fremad (2)
FB Fodbold (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Give Fremad (1)
Ejstrupholm IF
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
FB Fodbold (1)
Give Fremad (3)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Give Fremad (2)
FB Fodbold (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Tørring/Ølholm
Give Fremad (3)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
FB Fodbold (2)
Give Fremad (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Give Fremad (3)
FB Fodbold (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Give Fremad (1)
Tørring/Ølholm
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Ejstrupholm IF
Give Fremad (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:25
FB Fodbold (1)
Tørring/Ølholm
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:25
Ejstrupholm IF
FB Fodbold (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:25
Give Fremad (2)
Give Fremad (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Give Fremad
Aarhus 1900
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Give Fremad
Vildbjerg SF
UHT
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 944
|
|||||||||||||||||||
05. maj
17:00
Give Fremad
Hejnsvig IF
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 264
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Give Fremad
Skibet IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Give Fremad
Øster Starup/Vester Nebel IF (2)
M+32 11:11 - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Give Fremad
Horsens Freja
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Give Fremad
SGI/SSK
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 944
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Give Fremad
NRUI/HTS
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 264
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Give Fremad - DGI VET. 11-M
FB Fodbold (Dommerklub afregner)
Veteraner 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
Give Fremad
Esbjerg fB
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Give Fremad
Øster Nykirke IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:00
Give Fremad
AEG Fodbold
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 338
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Give Fremad
Brædstrup IF
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Give Fremad
Fuglebakken KFUM
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Give Fremad
Grejs-Dalen IK
M+32 11:11 - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Give Fremad
Hedensted IF
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
26. maj
09:30
Give Fremad
NFS/VB
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Give Fremad
Fredericia fF
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Give Fremad
Jelling FS/FC GOG Fodbold
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 661
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Give Fremad
Thyregod SF Frem
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Give Fremad
Vejen SF
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 338
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Give Fremad
FC Horsens
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Give Fremad
BPI
M+32 11:11 - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Give Fremad
Farre IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Give Fremad
Fredericia Fodbold
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 737
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Give Fremad
Rask Mølle OIF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Give Fremad
Tørring/Ølholm
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 661
|
|||||||||||||||||||
02. jun
17:00
Give Fremad
Hjerting IF
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 264
|