Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. maj
18:00
Herstedøster IC
VG Fodbold (2)
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår U13/U14Lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Herstedøster IC
Lynge-Broby IF
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:45
Herstedøster IC
Store Heddinge BK
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Herstedøster IC (7)
Rosenhøj BK (5)
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Herstedøster IC
Rosenhøj BK
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
Herstedøster IC
Frem Hellebæk
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Herstedøster IC
Lynge-Uggeløse IF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Herstedøster IC
Køge BK
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Herstedøster IC
BK Friheden
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Herstedøster IC
Ejby IF 1968
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
Herstedøster IC
Greve Fodbold
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:30
Herstedøster IC
BK Avarta
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Herstedøster IC
Ølstykke FC
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:45
Herstedøster IC
Ishøj IF (1)
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Herstedøster IC
Måløv BK
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Herstedøster IC
Frederikssund FB
8:8 U15 Drenge (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:45
Herstedøster IC
Oversidder
M+32 2 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Herstedøster IC
BK Friheden
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
17:45
Herstedøster IC
BK Avarta (2)
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår U13/U14Lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Herstedøster IC
Taastrup FC (1)
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Herstedøster IC
Brøndby Strand IK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Herstedøster IC
AIK 65 Strøby Fodbold
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Herstedøster IC
Roskilde Pigefodbold (1)
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:30
Herstedøster IC
Virum-Sorgenfri BK
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:45
Herstedøster IC
Ringsted Pigefodbold
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Herstedøster IC
BK Avarta
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:45
Herstedøster IC
BK Avarta
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Herstedøster IC
Værløse BK
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Herstedøster IC
Himmelev-Veddelev BK
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Herstedøster IC
LSF
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Herstedøster IC
VEPI
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Herstedøster IC
Stenløse BK
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Herstedøster IC
Vallensbæk IF
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Herstedøster IC
Vallensbæk IF
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
Herstedøster IC
Kontra BK
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
Herstedøster IC
Svogerslev BK
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Herstedøster IC
Frederikssund IK
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Herstedøster IC
Fredensborg BI
8:8 U15 Drenge (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Herstedøster IC
Oversidder
M+32 2 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:45
Herstedøster IC
Vallensbæk IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Herstedøster IC
Brøndbyernes IF
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Herstedøster IC
Greve Fodbold (1)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Herstedøster IC
Oversidder
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Herstedøster IC
Frederiksværk Fodbold Klub
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Herstedøster IC
Snekkersten IF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:45
Herstedøster IC
BSF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Herstedøster IC
BK Avarta
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Herstedøster IC
B. 1973, Herlev
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
|