Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. maj
19:00
Skødstrup SF
Silkeborg IF
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Skødstrup SF
Oversidder
U16/U17 Drenge C (2007-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Skødstrup SF
Virup IF
U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Skødstrup SF
Hadsten SK
U10 Piger B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 42
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Skødstrup SF
IF Lyseng
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Stavtrup IF
VRI
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
IF Lyseng
Stavtrup IF
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
VRI
Skødstrup SF
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Skødstrup SF
Stavtrup IF
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
IF Lyseng
VRI
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Skødstrup SF
Hadsten SK
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Skødstrup SF
TRIF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 625
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Skødstrup SF
Kolind/Perstrup IF
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 44
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Skødstrup SF
Lystrup IF (1)
U5 Drenge (2019) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Korsholm IF
Christiansbjerg IF
U5 Drenge (2019) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Grenaa IF
Skødstrup SF (2)
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Virup IF
Skødstrup SF (1)
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Lystrup IF (2)
Skødstrup SF
U5 Drenge (2019) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Korsholm IF
Lystrup IF (1)
U5 Drenge (2019) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Hornslet IF
Grenaa IF
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Skødstrup SF (2)
Virup IF
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Christiansbjerg IF
Lystrup IF (2)
U5 Drenge (2019) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Skødstrup SF
Korsholm IF
U5 Drenge (2019) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Lystrup IF (1)
Christiansbjerg IF
U5 Drenge (2019) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Lystrup IF (2)
Korsholm IF
U5 Drenge (2019) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Skødstrup SF (1)
Hornslet IF
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Grenaa IF
Virup IF
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Christiansbjerg IF
Skødstrup SF
U5 Drenge (2019) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Lystrup IF (1)
Lystrup IF (2)
U5 Drenge (2019) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Skødstrup SF
ASA, Aarhus
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 735
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Hornslet IF
Skødstrup SF (2)
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Skødstrup SF (1)
Grenaa IF
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:45
Skødstrup SF
FC Århus Syd
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Skødstrup SF
Virklund B
U16/U17 Drenge C (2007-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Skødstrup SF
Sabro IF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 735
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Skødstrup SF
Hammerum IF
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 712
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Skødstrup SF
Stavtrup IF
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 922
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Skødstrup SF
Auning IF
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
Skødstrup SF
Hornbæk SF
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Skødstrup SF
Virup IF
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Skødstrup SF
Christiansbjerg IF (1)
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:45
Skødstrup SF
Todbjerg/Mejlby IF
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Skødstrup SF
Harlev IK
U16/U17 Drenge C (2007-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Skødstrup SF
Kolind/Perstrup IF
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 255
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Skødstrup SF
VSK Aarhus
U11 Piger B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Skødstrup SF
Lystrup IF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 735
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:45
Skødstrup SF
Mejrup GU
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 922
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Skødstrup SF
Grenaa IF
U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Skødstrup SF
SMIFF09
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Skødstrup SF
Helsted Fremad IF
U10 Piger B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 42
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:30
Skødstrup SF
Brabrand IF
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 712
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Skødstrup SF
Virup IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 625
|