Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. maj
19:00
SGI/SSK
Blåbjerg Fodbold
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 489
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
SGI/SSK
Sønderris SK
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 376
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:15
Sædding/G IF
Holsted FB (1)
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
SGI/SSK
Vildbjerg SF
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 944
|
|||||||||||||||||||
09. maj
18:00
SGI/SSK
Varde IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 729
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Coconut Lions (1)
Alslev SK
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
SGI/SSK
Bramming B
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 977
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
Sædding/G IF
BK Klitten
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Sædding/G IF
Varde IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 44
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
SGI/SSK
Bramming B
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 529
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
SGI/SSK
Sommersted IF
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 489
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
Sædding/G IF
Oversidder
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
SGI/SSK
Ølgod IF
U13 Drenge C (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 368
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Sædding/G IF (1)
Spangsbjerg IF
U15 Piger C (2009-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 396
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Sædding/G IF (2)
Helle FC
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
SGI/SSK
Bramming B
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 564
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Sædding/G IF (1)
Esbjerg IF 92
U15 Piger C (2009-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 396
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
SGI/SSK
Kibæk IF
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 944
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:00
SGI/SSK
Holsted FB
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 489
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
SGI/SSK
Brørup GF
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 376
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Sædding/G IF
Næsbjerg RUI
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:15
Sædding/G IF
Næsbjerg RUI
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
SGI/SSK
Ribe BK
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 476
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Sædding/G IF
Fredericia fF
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Sædding/G IF (2)
Jerne IF
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Sædding/G IF (1)
Bramming B
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
SGI/SSK
Hviding/Øster Vedsted
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 542
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
SGI/SSK
Vejen SF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 729
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Sædding/G IF
Oksbøl B
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 343
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Sædding/G IF
BV Oksbøl
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 44
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
SGI/SSK
Fredericia Fodbold
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 408
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
SGI/SSK
Blåbjerg Fodbold
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 944
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
SGI/SSK
Varde IF
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 767
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
Sædding/G IF
Mot G & U
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
SGI/SSK
Ribe BK
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 376
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:15
SGI/SSK
Ringkøbing IF
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 334
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Sædding/G IF (1)
Fanø B
U15 Piger C (2009-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 396
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
SGI/SSK
Christiansfeld IF
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 476
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Sædding/G IF
Oversidder
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Sædding/G IF
Varde IF (1)
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 343
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
SGI/SSK
Haderslev FK
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 529
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
SGI/SSK
Esbjerg fB
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 564
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
SGI/SSK
Gråsten B
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 977
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
SGI/SSK
HTS (1)
U13 Drenge C (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 368
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
SGI/SSK
Haderslev FK
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 458
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Sædding/G IF (1)
Tjæreborg IF
U15 Piger C (2009-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 396
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:15
Sædding/G IF
CSE, Esbjerg (2)
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|