Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. jun
19:00
Østbirk IF
1
Gedved IF
0
Horsens Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Horsens Nord
3
Stavtrup/Viby
0
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 627
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Østbirk IF
Horsens B (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Horsens Nord
Bjerre Herred Fodbold
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 488
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Horsens Nord
Stilling IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 660
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Østbirk IF (1)
Horsens Freja
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Østbirk IF (2)
FC Horsens (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
BUF Horsens
FC Horsens (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:15
FC Horsens (1)
Østbirk IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:15
FC Horsens (2)
BUF Horsens
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:15
Horsens Freja
Østbirk IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Østbirk IF (1)
BUF Horsens
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Østbirk IF (2)
FC Horsens (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Horsens Freja
FC Horsens (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:55
Østbirk IF (1)
FC Horsens (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:55
FC Horsens (1)
Horsens Freja
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:55
BUF Horsens
Østbirk IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:10
Østbirk IF (2)
Østbirk IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:10
FC Horsens (2)
FC Horsens (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:10
Horsens Freja
BUF Horsens
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Østbirk IF
FC Horsens
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni Pulje 169
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:20
FC Horsens
Ølsted UGF
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni Pulje 169
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:40
Ølsted UGF
Østbirk IF
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni Pulje 169
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
FC Horsens
Østbirk IF
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni Pulje 169
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:20
Ølsted UGF
FC Horsens
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni Pulje 169
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:40
Østbirk IF
Ølsted UGF
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni Pulje 169
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Østbirk IF
FC Århus Syd
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Østbirk IF
Sole IF
Horsens Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Østbirk Vet +50 7M 2x25
Hatting
M+55 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:00
Østbirk IF
Brædstrup IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
26. jun
19:00
Østbirk IF
Egebjerg IF
Horsens Oldboys B-rækken Pulje 2
|