Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. maj
10:00
Kolt/Hasselager IF
Fuglebakken KFUM
U10 Drenge B (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
Lystrup IF
BK 22
U10 Drenge B (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:40
Hatting-Torsted Fodbold
Grundfør UI
U10 Drenge B (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:40
Fuglebakken KFUM
Lystrup IF
U10 Drenge B (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:20
BK 22
Hatting-Torsted Fodbold
U10 Drenge B (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:20
Grundfør UI
Kolt/Hasselager IF
U10 Drenge B (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
Lystrup IF
Grundfør UI
U10 Drenge B (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
Fuglebakken KFUM
BK 22
U10 Drenge B (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:40
Kolt/Hasselager IF
Hatting-Torsted Fodbold
U10 Drenge B (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Kolt/Hasselager IF
SMIFF09
ØOB Oldboys 55 år 7 mands 2023-24 Kreds 17
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Kolt/Hasselager IF
FFD Kralupy
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:00
Kolt/Hasselager IF
Stjær B
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Kolt/Hasselager IF
Låsby B
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Kolt/Hasselager IF
AGF, Aarhus
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Kolt/Hasselager IF
FC Aarhus Syd
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 750
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Kolt/Hasselager IF
Århus Expats
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 147
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Kolt/Hasselager IF
Aabyhøj IF
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 487
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Kolt/Hasselager IF (1)
IVF, Århus
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
tst Fodbold (3)
Fuglebakken KFUM
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Kolt/Hasselager IF (2)
tst Fodbold (4)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Kolt/Hasselager IF (1)
tst Fodbold (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
IVF, Århus
Kolt/Hasselager IF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Fuglebakken KFUM
tst Fodbold (4)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
tst Fodbold (3)
Kolt/Hasselager IF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
tst Fodbold (4)
IVF, Århus
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Fuglebakken KFUM
Kolt/Hasselager IF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
IVF, Århus
tst Fodbold (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Fuglebakken KFUM
Kolt/Hasselager IF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
tst Fodbold (4)
Kolt/Hasselager IF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Sabro IF
AGF, Aarhus
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
IVF, Århus
Kolt/Hasselager IF
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Kolt/Hasselager IF
tst Fodbold
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Brabrand IF
Aabyhøj IF
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
tst Fodbold
Brabrand IF
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Aabyhøj IF
Kolt/Hasselager IF
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:40
Kolt/Hasselager IF
Sabro IF
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:40
AGF, Aarhus
IVF, Århus
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Kolt/Hasselager IF
Brabrand IF
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
tst Fodbold
Aabyhøj IF
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Kolt/Hasselager IF
Nors B
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Kolt/Hasselager IF
Oversidder
ØOB Oldboys 40 år 11 mands 2023-24 Kreds 6
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:00
Kolt/Hasselager IF
Søften GF
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Kolt/Hasselager IF
Hovedgaard IF
U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Kolt/Hasselager IF
AIA/Tranbjerg
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 640
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Kolt/Hasselager IF
IF Lyseng (3)
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Kolt/Hasselager IF
Galten FS
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Kolt/Hasselager IF
Hørning IF
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Kolt/Hasselager IF
Ry Fodbold
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Kolt/Hasselager IF
Værum GF
ØOB Oldboys 55 år 7 mands 2023-24 Kreds 17
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:00
Kolt/Hasselager IF
Stilling IF
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Kolt/Hasselager IF
Hammerum IF
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
06. jun
17:30
Kolt/Hasselager IF
AIA/Tranbjerg
U11 Piger C (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Kolt/Hasselager IF
Odder IGF (2)
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 640
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Kolt/Hasselager IF
Aarhus BScB
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Kolt/Hasselager IF
JAI, Aarhus
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 147
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Kolt/Hasselager IF
FC Skanderborg
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Kolt/Hasselager IF
IVF, Århus
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
10. jun
17:00
Kolt/Hasselager IF
Hørning IF
U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:30
Kolt/Hasselager IF
tst Fodbold
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 640
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:45
Kolt/Hasselager IF
Lystrup IF
U12 Piger B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Kolt/Hasselager IF
Ry Fodbold
ØOB Oldboys 40 år 11 mands 2023-24 Kreds 6
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Kolt/Hasselager IF
Lystrup IF
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
13. jun
17:00
Kolt/Hasselager IF
Låsby B
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Kolt/Hasselager IF
AGF, Aarhus
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 750
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Kolt/Hasselager IF
VSK Aarhus
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 487
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Kolt/Hasselager IF
FAML, Århus
ØOB Oldboys 55 år 7 mands 2023-24 Kreds 17
|