Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. maj
18:30
Karrebæk IF
NLA
Serie 4B - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Karrebæk IF
AIK 65 Strøby Fodbold
Serie 3 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening (1)
Holmegaard GB
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Rønnede IF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening (2)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Karrebæk IF (1)
Faxe BK
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Karrebæk IF (2)
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Holmegaard GB
Rønnede IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Skælskør Boldklub og Idrætsforening (2)
Karrebæk IF (1)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Oversidder
Skælskør Boldklub og Idrætsforening (1)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Faxe BK
Karrebæk IF (2)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Skælskør Boldklub og Idrætsforening (1)
Rønnede IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Holmegaard GB
Skælskør Boldklub og Idrætsforening (2)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Karrebæk IF (1)
Karrebæk IF (2)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Faxe BK
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening (1)
Karrebæk IF (1)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Holmegaard GB
Faxe BK
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:20
Rønnede IF
Karrebæk IF (2)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:20
Skælskør Boldklub og Idrætsforening (2)
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Karrebæk IF (S3)
Køge Union (S3)
Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Karrebæk IF
Ørslev GIF (V)
Serie 4B - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Karrebæk IF
Herlufsholm GF
Serie 3 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Karrebæk IF
Haslev FC
Serie 4B - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Karrebæk IF
Næstved IF
Serie 3 Pulje 8
|