MENU

Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
489903 3
10-12 2022
Kl. 09:30
U11 Drenge 4 (12) 8M VinterBOLD Pulje 8 Køge BK Borup IF Fodbold
821954 3
10-12 2022
Kl. 09:30
U12 Drenge 3 (11) 8M VinterBOLD Pulje 7 Køge BK Herlufsholm GF
317064
10-12 2022
Kl. 10:00
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1 Køge BK KFUM BK, Roskilde
283334
10-12 2022
Kl. 11:15
Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1 Køge BK Kastrup
823889 3
10-12 2022
Kl. 11:15
U13 Piger 3 (10) 8M VinterBOLD Pulje 1 Køge BK Oversidder
546900 3
10-12 2022
Kl. 11:15
U11 Piger 3 (12) 8M VinterBOLD Pulje 4 Køge BK Faxe-Haslev Pigefodbold
316301 3
10-12 2022
Kl. 13:00
U16 Piger 1-2 (07/08) VinterBOLD P1 Køge BK Ringsted Pigefodbold
203209 3
10-12 2022
Kl. 15:00
U15 Drenge 1-2 (08) VinterBOLD Pulje 1 Køge BK Herfølge BK
864693 5
11-12 2022
Kl. 09:00
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3 Haslev FC Køge BK (1)
864694 5
11-12 2022
Kl. 09:00
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3 Herfølge BK Karlslunde IF
864699 6
11-12 2022
Kl. 09:00
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3 Køge BK (2) Taastrup FC (2)
864700 6
11-12 2022
Kl. 09:00
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3 Taastrup FC (1) Fløng-Hedehusene Fodbold
864701 6
11-12 2022
Kl. 09:30
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3 Fløng-Hedehusene Fodbold Køge BK (2)
864702 6
11-12 2022
Kl. 09:30
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3 Taastrup FC (2) Taastrup FC (1)
864695 5
11-12 2022
Kl. 09:30
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3 Karlslunde IF Haslev FC
864696 5
11-12 2022
Kl. 09:30
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3 Køge BK (1) Herfølge BK
864697 5
11-12 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3 Haslev FC Herfølge BK
864698 5
11-12 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3 Køge BK (1) Karlslunde IF
864703 6
11-12 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3 Køge BK (2) Taastrup FC (1)
864704 6
11-12 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3 Taastrup FC (2) Fløng-Hedehusene Fodbold
701248 5
11-12 2022
Kl. 10:30
U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2 Nørrebro United Køge BK
701249 5
11-12 2022
Kl. 10:30
U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2 Tårnby FF Ringsted Pigefodbold
730949 5
11-12 2022
Kl. 11:00
U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2 Ringsted Pigefodbold Nørrebro United
733716 5
11-12 2022
Kl. 11:00
U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2 Køge BK Tårnby FF
874618 5
11-12 2022
Kl. 11:30
U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2 Nørrebro United Tårnby FF
874619 5
11-12 2022
Kl. 11:30
U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2 Køge BK Ringsted Pigefodbold
407869 3
11-12 2022
Kl. 13:00
U16 Drenge 1-2 (07) VinterBOLD Pulje 1 Køge BK VG Fodbold
316922 3
11-12 2022
Kl. 15:00
U18 Piger (05-06) VinterBOLD P1 Køge BK Roskilde Pigefodbold
304935
17-12 2022
Kl. 09:30
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1 Køge BK Taastrup FC
732352 3
17-12 2022
Kl. 09:30
U11 Drenge 2 (12) 8M VinterBOLD Pulje 8 Køge BK Ishøj IF
282380
17-12 2022
Kl. 11:15
Træningskamp U12 SU - Drenge Pulje 1 Køge BK AFA
899028 3
18-12 2022
Kl. 10:15
U13 Drenge 1-2 (10) 8M VinterBOLD Pulje 1 Køge BK Herlufsholm GF

Log ind