MENU

Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
714762 1 on
10-08 2022
Kl. 19:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 6 Køge BK (2) Køge FC
643059 1 on
10-08 2022
Kl. 19:00
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 4 Køge BK VG Fodbold (1)
422662 to
11-08 2022
Kl. 19:35
Træningskamp 32+ Herre Pulje 1 Køge BK Tune IF
660928 1 fr
12-08 2022
Kl. 19:00
Serie 3 Pulje 5 Køge BK (2) Avedøre IF (1)
325478 1
13-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 5 Køge BK Solrød FC
354567
13-08 2022
Kl. 10:30
Træningskamp U13 Drenge Mester Pulje 1 Køge BK Ølstykke FC
802628
13-08 2022
Kl. 11:00
Træningskamp U12 SU - Drenge Pulje 1 Køge BK HIK
830875
13-08 2022
Kl. 12:00
Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1 Køge BK Solrød FC
412498 1
13-08 2022
Kl. 13:00
U18 Piger DM 2022/23 DM HB Køge Varde
526002 1
13-08 2022
Kl. 15:00
U16 Piger DM 2022/23 DM HB Køge Varde
308745 1
14-08 2022
Kl. 11:15
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1 HB Køge Oversidder
722389 1
14-08 2022
Kl. 11:30
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 6 Køge BK Hårlev/Hellested
615079 1
14-08 2022
Kl. 13:00
U16 Drenge Øst 2 E 2022 (07) P2 Køge BK FB
670837 1
14-08 2022
Kl. 13:00
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 3 Køge BK Lynge-Broby IF
672833 1
14-08 2022
Kl. 13:00
U14 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1 Køge BK Ringsted IF
694464 1
14-08 2022
Kl. 15:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 Køge BK Herlufsholm GF
Kamp udsat
308578 1
14-08 2022
Kl. 15:00
U14 Piger Liga 1 (09) efterår Pulje 1 HB Køge Brønshøj BK
467248 1 ti
16-08 2022
Kl. 18:45
Seriepokalen 22/23 Pulje 1 Køge BK (S3) (2) Hvalsø IF (S3)
671886 1 ti
16-08 2022
Kl. 19:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3 Køge BK Herlufsholm GF
317833 5 ti
16-08 2022
Kl. 19:00
NordicBet LIGA - Grundspil 2022/23 1.Division HB Køge Nykøbing FC
830803 on
17-08 2022
Kl. 18:30
Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1 Køge BK KFUM BK, Roskilde
714798 2 on
17-08 2022
Kl. 19:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 7 Køge BK (1) Bårse IF
422663 to
18-08 2022
Kl. 19:00
Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1 Køge BK Røde Stjerne BK
652272 2 fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Serie 1 Pulje 2 Køge BK Svebølle BI 2016
614652 2 fr
19-08 2022
Kl. 19:00
U19 Drenge Øst 2 E 2022 (04) P2 Køge 2 B93 2
939119 2
20-08 2022
Kl. 10:00
U11 Piger 2 8-mands (12) Efterår Pulje 1 Køge BK Virum-Sorgenfri BK
999121 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8 Solrød FC (4) Køge BK (3)
999122 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8 Solrød FC (2) VG Fodbold (1)
383178 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9 VG Fodbold (2) Solrød FC (3)
383179 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9 Køge BK (1) Køge BK (2)
425125 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 1 Faxe-Haslev Pigefodbold Greve Fodbold
425126 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 1 Køge BK Store Heddinge BK
695816 2
20-08 2022
Kl. 10:00
U15 Piger 2 (08) Efterår Pulje 2 Køge BK Ringsted Pigefodbold
592634 2
20-08 2022
Kl. 10:00
U12 Piger 2 8-mands (11) Efterår Pulje 2 Køge BK Nykøbing FC
696251 2
20-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 4 Køge BK Holbæk B&I
383182 1
20-08 2022
Kl. 10:20
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9 Havdrup GI Greve Fodbold (1)
383183 1
20-08 2022
Kl. 10:20
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9 Oversidder VG Fodbold (2)
999128 1
20-08 2022
Kl. 10:20
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8 Karlslunde IF Greve Fodbold (2)
999129 1
20-08 2022
Kl. 10:20
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8 VG Fodbold (3) Solrød FC (4)
425127 1
20-08 2022
Kl. 10:25
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 1 Roskilde Pigefodbold FC Storebælt
425128 1
20-08 2022
Kl. 10:25
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 1 Store Heddinge BK Faxe-Haslev Pigefodbold
383184 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9 Køge BK (2) Havdrup GI
383185 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9 Solrød FC (3) Køge BK (1)
999130 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8 VG Fodbold (1) Karlslunde IF
999131 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8 Køge BK (3) Solrød FC (2)
425129 1
20-08 2022
Kl. 10:50
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 1 Greve Fodbold Roskilde Pigefodbold
425130 1
20-08 2022
Kl. 10:50
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 1 FC Storebælt Køge BK
383186 1
20-08 2022
Kl. 11:00
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9 Greve Fodbold (1) Oversidder
383187 1
20-08 2022
Kl. 11:00
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9 VG Fodbold (2) Køge BK (1)
999132 1
20-08 2022
Kl. 11:00
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8 Greve Fodbold (2) VG Fodbold (3)
999133 1
20-08 2022
Kl. 11:00
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8 Solrød FC (4) Solrød FC (2)
425131 1
20-08 2022
Kl. 11:15
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 1 Store Heddinge BK Greve Fodbold
425132 1
20-08 2022
Kl. 11:15
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 1 Faxe-Haslev Pigefodbold FC Storebælt
383188 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9 Havdrup GI Oversidder
383193 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9 Solrød FC (3) Køge BK (2)
383172 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8 Karlslunde IF VG Fodbold (3)
383173 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8 Køge BK (3) VG Fodbold (1)
383174 1
20-08 2022
Kl. 11:40
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8 Solrød FC (2) Greve Fodbold (2)
383175 1
20-08 2022
Kl. 11:40
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8 Karlslunde IF Solrød FC (4)
383194 1
20-08 2022
Kl. 11:40
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9 Køge BK (1) Greve Fodbold (1)
383195 1
20-08 2022
Kl. 11:40
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9 Havdrup GI VG Fodbold (2)
425133 1
20-08 2022
Kl. 11:40
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 1 Køge BK Roskilde Pigefodbold
425134 1
20-08 2022
Kl. 11:40
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 1 Greve Fodbold FC Storebælt
383196 1
20-08 2022
Kl. 12:00
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9 Køge BK (2) Greve Fodbold (1)
383197 1
20-08 2022
Kl. 12:00
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9 Oversidder Solrød FC (3)
383176 1
20-08 2022
Kl. 12:00
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8 VG Fodbold (1) Greve Fodbold (2)
383177 1
20-08 2022
Kl. 12:00
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8 VG Fodbold (3) Køge BK (3)
425135 1
20-08 2022
Kl. 12:05
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 1 Roskilde Pigefodbold Store Heddinge BK
425136 1
20-08 2022
Kl. 12:05
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 1 Køge BK Faxe-Haslev Pigefodbold
662824 2
20-08 2022
Kl. 13:00
Serie 3 Pulje 7 Køge BK (1) Sorø Freja
670303 2
20-08 2022
Kl. 13:30
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 3 Køge BK Greve Fodbold
359274 2
20-08 2022
Kl. 16:00
U19 Drenge Divisionen 2022/23 Div HB Køge Viborg FF
974250 1
21-08 2022
Kl. 10:00
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 3 Hårlev BK Greve Fodbold (4)
974251 1
21-08 2022
Kl. 10:00
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 3 Solrød FC (4) Køge BK (2)
974236 1
21-08 2022
Kl. 10:00
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 2 Rødvig G&I Solrød FC (2)
974237 1
21-08 2022
Kl. 10:00
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 2 Solrød FC (3) Køge BK (3)
633335 2
21-08 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 4 Køge BK Møns FK
697130 2
21-08 2022
Kl. 10:00
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 4 Køge BK Herlufsholm GF
974238 1
21-08 2022
Kl. 10:20
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 2 IF Frem Bjæverskov Greve Fodbold (5)
974239 1
21-08 2022
Kl. 10:20
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 2 Oversidder Rødvig G&I
974252 1
21-08 2022
Kl. 10:20
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 3 Herfølge BK Køge BK (1)
974253 1
21-08 2022
Kl. 10:20
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 3 Solrød FC (1) Hårlev BK
974254 1
21-08 2022
Kl. 10:40
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 3 Køge BK (2) Herfølge BK
974255 1
21-08 2022
Kl. 10:40
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 3 Greve Fodbold (4) Solrød FC (4)
974240 1
21-08 2022
Kl. 10:40
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 2 Køge BK (3) IF Frem Bjæverskov
974241 1
21-08 2022
Kl. 10:40
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 2 Solrød FC (2) Solrød FC (3)
974242 1
21-08 2022
Kl. 11:00
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 2 Greve Fodbold (5) Oversidder
974243 1
21-08 2022
Kl. 11:00
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 2 Rødvig G&I Solrød FC (3)
974256 1
21-08 2022
Kl. 11:00
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 3 Køge BK (1) Solrød FC (1)
974257 1
21-08 2022
Kl. 11:00
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 3 Hårlev BK Solrød FC (4)
703476 2
21-08 2022
Kl. 11:00
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 3 Køge BK Lundtofte Boldklub
974258 1
21-08 2022
Kl. 11:20
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 3 Herfølge BK Solrød FC (1)
974259 1
21-08 2022
Kl. 11:20
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 3 Greve Fodbold (4) Køge BK (2)
974244 1
21-08 2022
Kl. 11:20
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 2 IF Frem Bjæverskov Oversidder
974245 1
21-08 2022
Kl. 11:20
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 2 Solrød FC (2) Køge BK (3)
721704 2
21-08 2022
Kl. 11:30
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 3 Køge BK Karlslunde IF
974246 1
21-08 2022
Kl. 11:40
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 2 Solrød FC (3) Greve Fodbold (5)
974247 1
21-08 2022
Kl. 11:40
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 2 IF Frem Bjæverskov Rødvig G&I
974261 1
21-08 2022
Kl. 11:40
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 3 Solrød FC (4) Køge BK (1)
974262 1
21-08 2022
Kl. 11:40
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 3 Herfølge BK Hårlev BK
974263 1
21-08 2022
Kl. 12:00
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 3 Køge BK (2) Køge BK (1)
974264 1
21-08 2022
Kl. 12:00
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 3 Solrød FC (1) Greve Fodbold (4)
974248 1
21-08 2022
Kl. 12:00
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 2 Køge BK (3) Greve Fodbold (5)
974249 1
21-08 2022
Kl. 12:00
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 2 Oversidder Solrød FC (2)
669806 2
21-08 2022
Kl. 12:45
U17 Drenge Mester (06) Efterår Pulje 1 Køge BK Vallensbæk IF
695347 2
21-08 2022
Kl. 14:00
U16 Piger 2 (07) Efterår Pulje 2 Køge BK/Solrød FC Oversidder
649295 2
21-08 2022
Kl. 15:15
Kv. 2. Division 2022/23 Pulje 1 Køge BK Kolding IF
759701 1 ma
22-08 2022
Kl. 11:00
M+70 5M Efterår Pulje 1 Køge BK Skovshoved/HIK
722692 3 ti
23-08 2022
Kl. 18:45
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 6 Køge BK AIK 65 Strøby Fodbold
731773 3 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 3 Køge BK Borup IF
672265 3 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3 Køge BK Høng GF
694800 2 on
24-08 2022
Kl. 18:30
U18 Piger 1 (05-06) Efterår Pulje 1 Køge BK/Solrød FC B. 73, Slagelse
714768 3 on
24-08 2022
Kl. 19:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 6 Køge BK (2) Sædder IF
660972 3 fr
26-08 2022
Kl. 19:00
Serie 3 Pulje 5 Køge BK (2) Mosede BK
512999 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Køge BK Farum BK
337980 3
27-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 5 Køge BK Hundige BK (2)
694803 3
27-08 2022
Kl. 13:30
U18 Piger 1 (05-06) Efterår Pulje 1 Køge BK/Solrød FC Allerød Fodbold Klub
317847 7
27-08 2022
Kl. 14:30
NordicBet LIGA - Grundspil 2022/23 1.Division HB Køge FC Helsingør
354285 3
27-08 2022
Kl. 18:00
Gjensidige Kvindeliga 2022/23 DNK HB Køge Fortuna Hjørring
915436 1
28-08 2022
Kl. 10:00
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 FC Lejre Bårse IF
915437 1
28-08 2022
Kl. 10:00
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 Greve Fodbold Hvalsø IF
624698 2
28-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 1 Køge BK RBK
915438 1
28-08 2022
Kl. 10:20
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 Roskilde Boldklub Køge BK
915439 1
28-08 2022
Kl. 10:20
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 B. 1973, Herlev FC Lejre
915440 1
28-08 2022
Kl. 10:40
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 Hvalsø IF Roskilde Boldklub
915441 1
28-08 2022
Kl. 10:40
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 Bårse IF Greve Fodbold
915442 1
28-08 2022
Kl. 11:00
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 Køge BK B. 1973, Herlev
915443 1
28-08 2022
Kl. 11:00
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 FC Lejre Greve Fodbold
308755 3
28-08 2022
Kl. 11:15
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1 HB Køge HIK
325697 2
28-08 2022
Kl. 11:15
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje C Køge BK (2) FFB
915444 1
28-08 2022
Kl. 11:20
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 Roskilde Boldklub B. 1973, Herlev
915445 1
28-08 2022
Kl. 11:20
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 Bårse IF Hvalsø IF
308586 3
28-08 2022
Kl. 11:30
U14 Piger Liga 1 (09) efterår Pulje 1 HB Køge Sundby Bk.
915446 1
28-08 2022
Kl. 11:40
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 Greve Fodbold Køge BK
915447 1
28-08 2022
Kl. 11:40
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 Roskilde Boldklub FC Lejre
915448 1
28-08 2022
Kl. 12:00
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 Hvalsø IF Køge BK
915449 1
28-08 2022
Kl. 12:00
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 B. 1973, Herlev Bårse IF
670848 3
28-08 2022
Kl. 13:00
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 3 Køge BK Herlufsholm GF (2)
412517 3
28-08 2022
Kl. 13:00
U18 Piger DM 2022/23 DM HB Køge Fortuna Hjørring
672846 3
28-08 2022
Kl. 13:30
U14 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1 Køge BK AB
649297 3
28-08 2022
Kl. 15:15
Kv. 2. Division 2022/23 Pulje 1 Køge BK Ølstykke FC
526021 3
28-08 2022
Kl. 15:15
U16 Piger DM 2022/23 DM HB Køge Fortuna Hjørring
703486 4 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 3 Køge BK Herlev IF
714771 4 ti
30-08 2022
Kl. 18:45
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 6 Køge BK (2) Ringsted IF
643074 4 on
31-08 2022
Kl. 18:45
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 4 Køge BK Ringsted IF
714807 4 on
31-08 2022
Kl. 18:45
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 7 Køge BK (1) Sct. Jørgens IF
614821 4 fr
02-09 2022
Kl. 19:00
U19 Drenge Øst 2 E 2022 (04) P2 Køge 2 LSF
652286 4 fr
02-09 2022
Kl. 19:00
Serie 1 Pulje 2 Køge BK Høng GF
696260 4
03-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 4 Køge BK AIK 65 Strøby Fodbold
700477 4
03-09 2022
Kl. 10:00
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 4 Køge BK Sorø Freja
695356 4
03-09 2022
Kl. 13:00
U16 Piger 2 (07) Efterår Pulje 2 Køge BK/Solrød FC Vallensbæk IF
359291 4
03-09 2022
Kl. 16:00
U19 Drenge Divisionen 2022/23 Div HB Køge IF Lyseng
633345 4
04-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 4 Køge BK Herlufsholm GF
722429 4
04-09 2022
Kl. 11:30
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 6 Køge BK Haslev FC
721713 4
04-09 2022
Kl. 11:30
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 3 Køge BK Greve Fodbold
694479 4
04-09 2022
Kl. 15:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 Køge BK ØUB
669819 4
04-09 2022
Kl. 15:00
U17 Drenge Mester (06) Efterår Pulje 1 Køge BK Farum BK
759712 3 ma
05-09 2022
Kl. 11:00
M+70 5M Efterår Pulje 1 Køge BK AB Tårnby
722811 5 ti
06-09 2022
Kl. 18:30
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 6 Køge BK Solrød FC
731778 5 ti
06-09 2022
Kl. 18:30
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 3 Køge BK Havdrup Fodbold
714832 5 on
07-09 2022
Kl. 18:30
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 7 Køge BK (1) FC4733
317908 9 fr
09-09 2022
Kl. 19:00
NordicBet LIGA - Grundspil 2022/23 1.Division HB Køge Næstved
661017 5 fr
09-09 2022
Kl. 19:00
Serie 3 Pulje 5 Køge BK (2) Karlslunde IF
695830 5 fr
09-09 2022
Kl. 19:00
U15 Piger 2 (08) Efterår Pulje 2 Køge BK Korsør IF 2018
513015 4
10-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Køge BK Lyngby Boldklub 1921 (1)
698483 5
10-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 4 Køge BK KFUM BK, Roskilde
592643 5
10-09 2022
Kl. 10:00
U12 Piger 2 8-mands (11) Efterår Pulje 2 Køge BK Kalundborg GB (1)
343749 5
10-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 5 Køge BK Greve Fodbold (2)
693298 5
10-09 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 5 Køge BK Skælskør Boldklub og Idrætsforening
412541 6
10-09 2022
Kl. 12:45
U18 Piger DM 2022/23 DM HB Køge Vildbjerg
662843 5
10-09 2022
Kl. 13:00
Serie 3 Pulje 7 Køge BK (1) Solrød FC (1)
694841 5
10-09 2022
Kl. 13:30
U18 Piger 1 (05-06) Efterår Pulje 1 Køge BK/Solrød FC Oversidder
670312 5
10-09 2022
Kl. 13:30
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 3 Køge BK Oversidder
526045 6
10-09 2022
Kl. 15:00
U16 Piger DM 2022/23 DM HB Køge Vildbjerg
672859 5
10-09 2022
Kl. 15:00
U14 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1 Køge BK FC Rudersdal

Log ind