Allerød Idrætspark

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
847174
to30-05 2024
20:15 M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
30. maj
20:15
Allerød FK
BK Avarta
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
290679
fr31-05 2024
18:45 Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1
ANN
31. maj
18:45
Allerød Fodbold Klub (21)
Greve Fodbold (14)
ANN
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1
965397
01-06 2024
10:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
Oversidder
01. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
360113
01-06 2024
12:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
01. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
Ålholm IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
962404
01-06 2024
12:00 U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
01. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
FC Rudersdal
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
311349
01-06 2024
12:30 Serie 3 Pulje 3
HHT
01. jun
12:30
Allerød FK
Frederikssund IK
HHT
Serie 3 Pulje 3
865636
01-06 2024
13:00 Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
01. jun
13:00
Allerød FK
Hørsholm-Usserød IK
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
122057
02-06 2024
10:00 U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
02. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
FC Rudersdal
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
475925
02-06 2024
11:00 U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
Oversidder
02. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
366412
02-06 2024
11:30 8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
02. jun
11:30
Allerød Fodbold Klub
FC Rudersdal
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
881295
02-06 2024
12:00 U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
02. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
Nykøbing FC
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
791685
ma03-06 2024
17:00 U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
03. jun
17:00
Allerød Fodbold Klub
Ølsted IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
844051
ma03-06 2024
18:30 Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
UHT
03. jun
18:30
Allerød Fodbold Klub
IF Bytoften
UHT
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
846946
ma03-06 2024
20:15 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
03. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Dalby IF / HFK fodbold
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
390148
ti04-06 2024
19:00 M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
04. jun
19:00
Allerød FK
Jægerspris IK
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
846943
ti04-06 2024
20:15 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
04. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
IF Skjold Birkerød
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
361719
on05-06 2024
17:45 U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
05. jun
17:45
Allerød Fodbold Klub
Hørsholm-Usserød IK
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
912836
on05-06 2024
18:00 U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
BSF
05. jun
18:00
Allerød Fodbold Klub
BSF
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
298184
on05-06 2024
18:00 U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
05. jun
18:00
Allerød Fodbold Klub
TGB (1)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
921794
on05-06 2024
18:30 U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
05. jun
18:30
Allerød Fodbold Klub
Slangerup & Omegn IF
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
195761
to06-06 2024
18:00 U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
06. jun
18:00
Allerød Fodbold Klub
Herlev IF
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
427911
to06-06 2024
19:00 8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
LSF
06. jun
19:00
Allerød Fodbold Klub
LSF
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
251511
to06-06 2024
20:15 M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
06. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub
Hillerød Fodbold
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
144377
08-06 2024
10:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
08. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
IF Skjold Birkerød
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
360131
08-06 2024
10:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
08. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
396265
08-06 2024
11:00 8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
08. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
776775
08-06 2024
11:00 Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
08. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
B 73 Slagelse
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
803519
08-06 2024
12:00 U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
08. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
Frem Hellebæk
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
185096
08-06 2024
12:00 U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 1
08. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
Frederiksværk Fodbold Klub
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 1
516437
09-06 2024
10:00 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 1
Oversidder
09. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 1
943007
09-06 2024
10:00 U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
BSF
09. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
BSF
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
327025
09-06 2024
11:00 U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
09. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
Hundested IK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
149714
09-06 2024
11:00 U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
09. jun
11:00
Allerød FK
Humlebæk BK
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
361061
09-06 2024
11:30 8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
09. jun
11:30
Allerød Fodbold Klub
IF Skjold Birkerød
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
893353
09-06 2024
12:00 U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
09. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
Roskilde Pigefodbold
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
914805
09-06 2024
12:00 Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
09. jun
12:00
Allerød FK
Østerbro IF
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
195459
09-06 2024
15:00 U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
09. jun
15:00
Allerød Fodbold Klub
Nødebo IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
844414
ma10-06 2024
18:30 Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
10. jun
18:30
Allerød Fodbold Klub
Hillerød Fodbold
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
860102
ma10-06 2024
19:00 M+32 1 - 2024 Pulje 1
10. jun
19:00
Allerød Fodbold Klub
Frem Hellebæk
M+32 1 - 2024 Pulje 1
201100
ma10-06 2024
20:15 M+32 Øst 2024 Pulje 1
10. jun
20:15
Allerød FK
Dragør Bk.
M+32 Øst 2024 Pulje 1
368385
on12-06 2024
17:15 U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
Oversidder
12. jun
17:15
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
475130
on12-06 2024
17:30 U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
12. jun
17:30
Allerød Fodbold Klub
Hareskov IF/Værløse BK
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
366418
on12-06 2024
18:30 8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
12. jun
18:30
Allerød Fodbold Klub
Gladsaxe-Hero BK
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
921788
on12-06 2024
18:30 U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
12. jun
18:30
Allerød Fodbold Klub
Hørsholm-Usserød IK
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
162517
on12-06 2024
20:00 8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
AB
12. jun
20:00
Allerød Fodbold Klub
AB
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
846954
on12-06 2024
20:15 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
12. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Ølstykke FC (3)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
558038
to13-06 2024
20:15 8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
13. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub
FIF, Hillerød
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
791698
15-06 2024
09:30 U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
15. jun
09:30
Allerød Fodbold Klub
Gilleleje FK
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
122169
15-06 2024
10:00 U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
15. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hillerød Fodbold
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
149820
15-06 2024
10:30 Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
15. jun
10:30
Allerød Fodbold Klub
AB Tårnby (1)
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
362500
15-06 2024
10:30 Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
15. jun
10:30
Allerød Fodbold Klub
AB Tårnby
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
476704
15-06 2024
11:00 U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
15. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
708764
15-06 2024
11:00 U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
15. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
Hundige BK
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
105604
15-06 2024
11:00 U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
LSF
15. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
LSF
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
962414
15-06 2024
12:00 U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
15. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
Slangerup & Omegn IF
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
327392
15-06 2024
12:30 Serie 3 Pulje 3
15. jun
12:30
Allerød FK
Farum BK (2)
Serie 3 Pulje 3
865850
15-06 2024
14:00 Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
15. jun
14:00
Allerød FK
Bk. Skjold
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
146572
16-06 2024
10:00 Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
HIK
16. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
HIK
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
965433
16-06 2024
14:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
16. jun
14:00
Allerød Fodbold Klub
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
847361
ma17-06 2024
20:00 M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
Oversidder
17. jun
20:00
Allerød FK
Oversidder
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
846957
ti18-06 2024
20:15 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
18. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Rørbæk FC
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
198395
on19-06 2024
20:15 M+40 Øst 2024 Pulje 1
Fix
19. jun
20:15
Allerød FK
Fix
M+40 Øst 2024 Pulje 1
212083
23-06 2024
11:00 Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
23. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
KFUM BK, Roskilde
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
912844
23-06 2024
12:00 U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
23. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
B 1908
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
132065
23-06 2024
13:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
23. jun
13:00
Allerød Fodbold Klub
Snekkersten IF (1)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
391287
on26-06 2024
20:00 M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
Oversidder
26. jun
20:00
Allerød FK
Oversidder
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
846979
on26-06 2024
20:15 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
26. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Ølstykke FC (2)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
881819
29-06 2024
11:00 Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
29. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
Frederikssund IK
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1

Log ind