Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. apr
19:00
Næstved IF
FK Sydsjælland 05
UHT
Serie 3 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:30
Næstved I.F.
5
Nyråd/Langebæk Alliancen
2
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Holmegaard GB (1)
Haslev FC (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Ringsted IF (3)
Sorø Freja (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
IF Frem Bjæverskov (1)
Næstved I.F. (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Haslev FC (2)
Sorø Freja (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Næstved I.F. (1)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Holmegaard GB (2)
IF Frem Bjæverskov (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Oversidder
Næstved I.F. (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Oversidder
Holmegaard GB (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Sorø Freja (1)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Haslev FC (1)
Ringsted IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Sorø Freja (2)
Næstved I.F. (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Næstved I.F. (3)
Haslev FC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Oversidder
Holmegaard GB (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
IF Frem Bjæverskov (1)
Haslev FC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Næstved I.F. (4)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Holmegaard GB (1)
Ringsted IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Oversidder
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Haslev FC (1)
Sorø Freja (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Næstved I.F. (1)
Holmegaard GB (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Næstved I.F. (3)
Sorø Freja (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Haslev FC (2)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Næstved I.F. (1)
IF Frem Bjæverskov (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Ringsted IF (3)
Næstved I.F. (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Oversidder
Holmegaard GB (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Sorø Freja (1)
Næstved I.F. (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Oversidder
Haslev FC (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Sorø Freja (2)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Holmegaard GB (2)
Næstved I.F. (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Næstved I.F.
Slagelse B&I
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Næstved I.F.
Benløse IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Næstved I.F.
Farum BK
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Næstved I.F.
SB
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Næstved I.F. (2)
Hørsholm-Usserød IK
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Næstved I.F.
Nykøbing FC
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Næstved I.F. (15)
B 1903 (6)
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Næstved I.F.
Oversidder
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Næstved I.F.
Hundige BK
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Næstved I.F.
Hvidovre IF
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Næstved I.F.
AIK 65 Strøby Fodbold
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Næstved I.F.
Nykøbing FC
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Næstved I.F.
FFB
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Næstved I.F.
Herfølge BK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Næstved
AB
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Næstved I.F.
Halstedhus IF
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Næstved I.F. (1)
Bagsværd BK
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:45
Næstved
AB
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Næstved I.F.
Karlslunde IF
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Næstved I.F.
Køge BK
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:30
Næstved I.F.
Oversidder
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Næstved I.F.
Møns FK
Serie 5 - Forår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:15
Næstved I.F.
TGB
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Næstved IF
Præstø IF
Serie 3 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
Næstved I.F.
Hvidovre IF
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Næstved I.F.
Oversidder
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:30
Næstved I.F.
Oversidder
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Næstved I.F.
FC Nakskov
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Næstved I.F.
Ringsted IF
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Næstved HG
Østerbro IF
Gjensidige Kvindeliga Kvalifikation Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
Næstved I.F.
FC Nakskov
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Næstved I.F.
Hvidovre IF
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Næstved I.F.
Nykøbing FC
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Næstved I.F.
Oversidder
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Næstved
Nykøbing FC
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
17. maj
17:30
Næstved I.F.
Køge BK
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Næstved I.F.
B. 73, Slagelse
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Næstved
Nykøbing FC
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Næstved I.F. (2)
B. 1973, Herlev
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Næstved HG
FC Nordsjælland
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Næstved I.F.
Køge Nord FC
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:15
Næstved I.F.
Ny Anadolu
Serie 5 - Forår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Næstved I.F. (2)
Oversidder
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Næstved I.F.
Ringsted IF
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Næstved IF
Køge BK (1)
Serie 3 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:30
Næstved I.F.
Herfølge BK
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Næstved I.F.
VB 1968
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Næstved I.F.
Roskilde Boldklub
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Næstved I.F.
Slagelse B&I
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Næstved I.F.
Oversidder
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 2
|