Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. maj
18:30
Nørrebro United (2)
Vanløse
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Nørrebro United 5
Hellas 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Nørrebro United 6
Skovshoved IF 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Nørrebro United 4
Fremad Amager 1
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Nørrebro United
Fremad Amager
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:30
Nørrebro United 6
Skjold 17
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:30
Nørrebro United 5
Tårnby FF
UHT
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:00
Nørrebro United 3
FC Soccersisters
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:00
Nørrebro United 4
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
CIK 2
Nørrebro United 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Brønshøj BK 3
Dragør BK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Rødovre 4
B 1903 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B 1908 3
AB Tårnby 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
AB Tårnby 3
HIK 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
GVI 4
Fremad Amager 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
AB Tårnby 3
Frem 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
Fremad Amager 2
Hvidovre IF 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
Rødovre 4
GVI 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
AB Tårnby 2
Skjold 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
CIK 2
FB 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
Dragør BK 3
Frem 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
FB 3
Brønshøj BK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Frem 2
Nørrebro United 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
GVI 3
B 1908 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Skjold 4
B 1903 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Frem 3
GVI 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Hvidovre IF 3
HIK 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
GVI 4
AB Tårnby 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
HIK 2
Fremad Amager 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
B 1908 3
Rødovre 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
B 1903 3
AB Tårnby 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
Brønshøj BK 3
CIK 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
Nørrebro United 2
Dragør BK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
FB 3
Frem 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
GVI 3
Skjold 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Frem 3
Hvidovre IF 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
B 1908 4
Nørrebro United 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Fremad Valby 2
Brønshøj BK 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
HIK 3
Bispebjerg Bk.
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Rødovre 5
HB
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Vestia 3
Hvidovre IF 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Nørrebro United 4
JIF Hakoah
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
Vestia 3
Hellas 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
JIF Hakoah
Hekla 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
HIK 3
Vanløse 6
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
HB
Vanløse 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
B 1908 4
B 1903 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
Brønshøj BK 4
Hekla 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
B 1903 4
Fremad Valby 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Hekla 2
Nørrebro United 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Vanløse 6
Rødovre 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Vanløse 4
Bispebjerg Bk.
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Hellas 3
Nørrebro United 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Hekla 3
Hvidovre IF 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
Nørrebro United 4
Vestia 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
Hvidovre IF 4
JIF Hakoah
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
Rødovre 5
HIK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
Bispebjerg Bk.
HB
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
Fremad Valby 2
B 1908 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
Nørrebro United 3
Brønshøj BK 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
B 1903 4
Hekla 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Vanløse 6
Vanløse 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Hellas 3
Hekla 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Stefan
Vestia 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Fix 3
Hvidovre IF 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Fremad Valby 3
Husum Bk 1
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Østerbro IF
Fremad Amager 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Husum Bk 2
Union
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
KB 10
Vanløse 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:15
Husum Bk 2
Sundby Bk. 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:15
Vanløse 5
Kastrup 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:15
Fremad Valby 3
Tårnby FF 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:15
Fremad Amager 3
Ørestad IF 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:15
Stefan
Ørestad IF 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:15
Hvidovre IF 5
Jægersborg BK
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:30
Ørestad IF 3
Fix 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:30
Jægersborg BK
Vestia 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:30
Tårnby FF 2
Østerbro IF
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:30
Ørestad IF 2
Husum Bk 1
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:30
Sundby Bk. 3
KB 10
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:30
Kastrup 3
Union
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:45
KB 10
Husum Bk 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:45
Union
Vanløse 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:45
Østerbro IF
Fremad Valby 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:45
Husum Bk 1
Fremad Amager 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:45
Fix 3
Stefan
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:45
Vestia 2
Hvidovre IF 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Ørestad IF 3
Jægersborg BK
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Tårnby FF 2
Ørestad IF 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Sundby Bk. 3
Kastrup 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:30
KB 11
Vestia 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:30
KFUM
Nørrebro United 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:45
KB 11
Pioneren
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:45
Nørrebro United 5
Fix 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
Pioneren
KFUM
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
Fix 4
Vestia 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:15
KFUM
KB 11
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:15
Vestia 4
Nørrebro United 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:30
Pioneren
Fix 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:00
Nørrebro United
FA 2000 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
Nørrebro United (1)
FB
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Nørrebro United 4
B.93 3
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Nørrebro United 4
FC Damsø
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Nørrebro United 2
Østerbro IF
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:30
Nørrebro United 6
B.93 7
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:30
Nørrebro United 7
Østerbro IF 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Nørrebro United
Hekla
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
Nørrebro United 3
Østerbro IF 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Nørrebro United
KB
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Nørrebro United 1
Brønshøj BK
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:30
Nørrebro United
Dragør
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:30
Nørrebro United 7
Nørrebro United 5
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Nørrebro United 6
KFB 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:30
Nørrebro United 2
AB Tårnby (2)
Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:00
Nørrebro United (2)
HIK
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Nørrebro United 5
B 1908
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
Nørrebro United 4
BK Rødovre
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Nørrebro United 3
FA 2000 (1)
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Nørrebro United 2
FA 2000 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:30
Nørrebro United
Vanløse
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
Nørrebro United 5
HB 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
Nørrebro United 5
Borghaven IF
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
Nørrebro United 6
Sydhavn FF
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Nørrebro FF 2
AB Tårnby 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:15
Nørrebro United 2
FC Udfordringen
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Nørrebro United 7
Vanløse 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Nørrebro United (1)
Nørrebro United (2)
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hvidovre IF 3
Nørrebro United 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Oversidder
FA 2000 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Nørrebro United 4
Frem 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
GVI 3
HB
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
Nørrebro United 4
HIK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
HB
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
Hvidovre IF 3
Union 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
FA 2000 4
Stefan 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
Union 2
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
Stefan 2
Nørrebro United 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
HIK 3
GVI 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
Oversidder
Frem 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
GVI 3
Nørrebro United 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Frem 4
HB
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Oversidder
Hvidovre IF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Nørrebro United 5
FA 2000 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:40
Union 2
Stefan 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:40
HIK 3
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:45
Nørrebro United
FA 2000
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Nørrebro United 7
Ørestad IF 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Nørrebro United
GVI
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:30
Nørrebro United
Volvox
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:30
Nørrebro United 6
Union 10
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
Nørrebro United
Cøpenhavn United
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
Nørrebro United 3
Hellas 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Vanløse 4
HIK 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
KFUM 2
GVI 5
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Nørrebro United 6
Østerbro IF 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FA 2000 3
Nørrebro United 4
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hellas 3
KSV
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
FA 2000 3
BK Rødovre
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
KSV
Fremad Valby 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
KFUM 2
HIK 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Østerbro IF 4
Skjold 5
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Vanløse 4
Nørrebro United 5
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
GVI 3
Skjold 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Nørrebro United 5
B.93 5
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Skjold 3
HIK 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
HIK 4
Nørrebro United 6
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Skjold 5
GVI 5
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
BK Rødovre
Hellas 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Fremad Valby 2
Nørrebro United 4
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Hellas 3
FA 2000 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Nørrebro United 4
KSV
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Nørrebro United 6
KFUM 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
GVI 5
Østerbro IF 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
B.93 5
Vanløse 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
HIK 3
GVI 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
B.93 5
GVI 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
Nørrebro United 5
Skjold 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
HIK 4
Skjold 5
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
BK Rødovre
Fremad Valby 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
B 1903 3
KB
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Vanløse 4
Nørrebro United 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Jægersborg BK 1
Nørrebro United 5
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
KB 7
Brønshøj BK 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
Jægersborg BK 1
Hellas 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
Brønshøj BK 2
Frem 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
B 1903 3
FB 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
Nørrebro United 3
Oversidder
ANN
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:20
FB 4
Vanløse 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:20
Oversidder
KB
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:20
Hellas 3
KB 7
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:20
Frem 2
Nørrebro United 5
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:45
KB 7
Jægersborg BK 1
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:45
Nørrebro United 5
Brønshøj BK 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:45
Vanløse 4
B 1903 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:45
KB
Nørrebro United 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:10
FB 4
Oversidder
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:10
Hellas 3
Frem 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Nørrebro United 4
FC Ryparken 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Nørrebro United (2)
Rødovre
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Nørrebro United 3
Skjold 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Nørrebro United 4
FA 2000 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Nørrebro United 5
Vanløse 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Nørrebro United 2
Klub 14
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Nørrebro United 4
Sundby 3
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:30
Nørrebro United 2
PI Fodbold
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:30
Nørrebro United 5
Inter Copenhagen CF
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Nørrebro United 5
Copenhagen Celtic
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Nørrebro United 3
FB 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Hvidovre IF 3
Østerbro IF 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
FB 2
Nørrebro United 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Nørrebro United 2
Fremad Valby 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Skjold 1
CIK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
CIK 1
KB 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Nørrebro United 2
FB 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Hvidovre IF 3
Valby 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Nørrebro United 2
Fremad Valby 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Valby 1
FB 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Fremad Valby 3
Østerbro IF 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
FB 2
Skjold 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
KB 1
Fremad Valby 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Fremad Valby 1
CIK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
FB 2
Hvidovre IF 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Skjold 1
Nørrebro United 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Østerbro IF 2
Nørrebro United 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
FB 2
KB 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
Valby 1
Fremad Valby 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Nørrebro United 2
HIK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Skovshoved IF 1
GVI 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Stefan 2
Nørrebro United 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Oversidder
Skjold 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:55
Stefan 2
KB 8
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:55
Skjold 4
Nørrebro United 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:55
Nørrebro United 2
Fix 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:55
GVI 1
KB 4
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:20
Fix 1
Skovshoved IF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:20
KB 4
HIK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:20
KB 8
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:20
Nørrebro United 5
Nørrebro United 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:45
Oversidder
Stefan 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:45
Nørrebro United 3
Skjold 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:45
Skovshoved IF 1
Nørrebro United 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:45
HIK 1
GVI 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:10
Fix 1
KB 4
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:10
KB 8
Nørrebro United 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Nørrebro United 3
AB Tårnby 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Nørrebro FF 2
FC Soccersisters
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|