MENU

Roskilde Idrætspark //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
652028 8
02-10 2022
Kl. 10:30
Sjællandsserien Pulje 2 Roskilde Boldklub Solrød FC
615208 6 ti
04-10 2022
Kl. 19:00
U17 Drenge Øst 1 E 2022 (06) P1 Roskilde Boldklub (2) Holbæk B&I
722634 9 on
05-10 2022
Kl. 17:15
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 4 Roskilde Boldklub Karlslunde IF
693196 8 on
05-10 2022
Kl. 18:15
U14 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3 Roskilde Boldklub Fløng-Hedehusene Fodbold
669716 1 on
05-10 2022
Kl. 19:30
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår Pulje 2 Roskilde Boldklub IF Bytoften
687948 9 to
06-10 2022
Kl. 17:00
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2 Roskilde Boldklub Albertslund IF
969999 1
08-10 2022
Kl. 10:00
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK (1) Himmelev-Veddelev BK (2)
970801 1
08-10 2022
Kl. 10:00
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 3 T.G. 80 IF Roskilde Boldklub
633079 9
08-10 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår Pulje 2 Roskilde Boldklub TGB
636265 9
08-10 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 4 Roskilde Boldklub Dianalund IF
978876 9
08-10 2022
Kl. 10:00
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Roskilde Boldklub Greve Fodbold
970802 1
08-10 2022
Kl. 10:20
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 3 Vipperød BK Nykøbing IF
970803 1
08-10 2022
Kl. 10:20
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 3 FC Lejre Himmelev-Veddelev BK (1)
970804 1
08-10 2022
Kl. 10:40
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 3 Roskilde Boldklub Vipperød BK
970805 1
08-10 2022
Kl. 10:40
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK (2) T.G. 80 IF
970806 1
08-10 2022
Kl. 11:00
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 3 Nykøbing IF FC Lejre
970807 1
08-10 2022
Kl. 11:00
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK (1) T.G. 80 IF
970808 1
08-10 2022
Kl. 11:20
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 3 Vipperød BK FC Lejre
970809 1
08-10 2022
Kl. 11:20
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK (2) Roskilde Boldklub
970810 1
08-10 2022
Kl. 11:40
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 3 T.G. 80 IF Nykøbing IF
970811 1
08-10 2022
Kl. 11:40
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 3 Vipperød BK Himmelev-Veddelev BK (1)
970812 1
08-10 2022
Kl. 12:00
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 3 Roskilde Boldklub Nykøbing IF
970813 1
08-10 2022
Kl. 12:00
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 3 FC Lejre Himmelev-Veddelev BK (2)
721536 9
08-10 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge 8-mands M (10) Efterår Pulje 1 Roskilde Boldklub FC Rudersdal
129977 1
08-10 2022
Kl. 13:00
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 1 Vallensbæk IF VG Fodbold
129978 1
08-10 2022
Kl. 13:00
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 1 T.G. 80 IF Greve Fodbold
129991 1
08-10 2022
Kl. 13:20
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 1 Ølstykke FC Roskilde Boldklub
129992 1
08-10 2022
Kl. 13:20
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 1 Roskilde Pigefodbold Vallensbæk IF
129993 1
08-10 2022
Kl. 13:40
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 1 Greve Fodbold Ølstykke FC
129994 1
08-10 2022
Kl. 13:40
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 1 VG Fodbold T.G. 80 IF
392035 1
08-10 2022
Kl. 14:00
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 1 Roskilde Boldklub Roskilde Pigefodbold
392036 1
08-10 2022
Kl. 14:00
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 1 Vallensbæk IF T.G. 80 IF
392244 1
08-10 2022
Kl. 14:20
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 1 Ølstykke FC Roskilde Pigefodbold
392245 1
08-10 2022
Kl. 14:20
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 1 VG Fodbold Greve Fodbold
392246 1
08-10 2022
Kl. 14:40
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 1 T.G. 80 IF Roskilde Boldklub
392247 1
08-10 2022
Kl. 14:40
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 1 Ølstykke FC Vallensbæk IF
399828 1
08-10 2022
Kl. 15:00
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 1 Greve Fodbold Roskilde Boldklub
399829 1
08-10 2022
Kl. 15:00
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 1 Roskilde Pigefodbold VG Fodbold
514788 1
09-10 2022
Kl. 10:00
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Hvalsø IF Roskilde Boldklub
514789 1
09-10 2022
Kl. 10:00
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Køge BK B. 1973, Herlev
325319 7
09-10 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 2 8M (10) efterår Pulje A Roskilde Boldklub Næstved I.F.
669090 7
09-10 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Roskilde Boldklub Holbæk B&I
514790 1
09-10 2022
Kl. 10:20
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Greve Fodbold Allerød Fodbold Klub (2)
514791 1
09-10 2022
Kl. 10:20
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 FC Lejre Allerød Fodbold Klub (1)
514792 1
09-10 2022
Kl. 10:40
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Roskilde Boldklub Køge BK
514793 1
09-10 2022
Kl. 10:40
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 B. 1973, Herlev Greve Fodbold
514794 1
09-10 2022
Kl. 11:00
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub (2) FC Lejre
514795 1
09-10 2022
Kl. 11:00
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub (1) Hvalsø IF
514796 1
09-10 2022
Kl. 11:20
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Hvalsø IF Køge BK
514797 1
09-10 2022
Kl. 11:20
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Roskilde Boldklub B. 1973, Herlev
613509 9
09-10 2022
Kl. 11:30
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 3 Roskilde Boldklub Taastrup FC
514798 1
09-10 2022
Kl. 11:40
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Greve Fodbold FC Lejre
514799 1
09-10 2022
Kl. 11:40
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub (2) Allerød Fodbold Klub (1)
514800 1
09-10 2022
Kl. 12:00
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Hvalsø IF Greve Fodbold
514801 1
09-10 2022
Kl. 12:00
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Roskilde Boldklub Allerød Fodbold Klub (2)
514802 1
09-10 2022
Kl. 12:20
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Køge BK FC Lejre
514803 1
09-10 2022
Kl. 12:20
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 B. 1973, Herlev Allerød Fodbold Klub (1)
514654 1
09-10 2022
Kl. 13:00
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 4 Rebæk IF (2) Solrød FC
514655 1
09-10 2022
Kl. 13:00
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 4 Roskilde Boldklub Rebæk IF (1)
514656 1
09-10 2022
Kl. 13:25
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 4 Solrød FC Glostrup
514657 1
09-10 2022
Kl. 13:25
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 4 Rebæk IF (1) Rebæk IF (2)
514659 1
09-10 2022
Kl. 13:50
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 4 Glostrup Roskilde Boldklub
514660 1
09-10 2022
Kl. 14:15
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 4 Rebæk IF (1) Solrød FC
514661 1
09-10 2022
Kl. 14:15
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 4 Rebæk IF (2) Glostrup
514662 1
09-10 2022
Kl. 14:40
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 4 Roskilde Boldklub Rebæk IF (1)
514663 1
09-10 2022
Kl. 14:40
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 4 Solrød FC Glostrup
514665 1
09-10 2022
Kl. 15:05
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 4 Roskilde Boldklub Rebæk IF (2)
669037 5 ma
10-10 2022
Kl. 17:30
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 6 Roskilde Boldklub Vallensbæk IF (2)
669753 10 on
12-10 2022
Kl. 19:30
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår Pulje 2 Roskilde Boldklub VB 1968
668141 9 on
12-10 2022
Kl. 19:45
Serie 5 - Efterår Pulje 6 Roskilde Boldklub Røde Stjerne BK
721447 10 fr
14-10 2022
Kl. 18:00
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår Pulje 4 RB 1906 Ejby IF Fodbold
344179 11 fr
14-10 2022
Kl. 19:00
2. Division - Grundspil 2022/23 Pulje 1 FC Roskilde Frem
722615 5
15-10 2022
Kl. 11:15
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 4 Roskilde Boldklub Rosenhøj BK
593481 3 ti
18-10 2022
Kl. 18:00
Pokalen 2022/23 Pulje 1 FC Roskilde Fremad Amager
662668 11
22-10 2022
Kl. 11:00
Serie 3 Pulje 6 Roskilde Boldklub Svebølle BI 2016
668152 11 on
26-10 2022
Kl. 20:00
Serie 5 - Efterår Pulje 6 Roskilde Boldklub SIF Holbæk IF
344335 13
29-10 2022
Kl. 14:00
2. Division - Grundspil 2022/23 Pulje 1 FC Roskilde Skive
615257 11
30-10 2022
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 1 E 2022 (06) P1 Roskilde Boldklub (2) Vanløse

Log ind