Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
Nørrebro United 4
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Nørrebro United
Hellas
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Nørrebro United 2
Jægersborg BK
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Nørrebro United
Vanløse 2
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:00
Nørrebro United
SC Amager
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
KB 7
KB 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Ørestad IF 1
Dragør BK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B.93 2
Fix 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B 1903 1
GVI 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Dragør BK 2
FA 2000 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Kastrup 1
B 1903 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B.93 3
FB 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Hvidovre IF 1
Brønshøj BK 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Fremad Valby 1
CIK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
GVI 1
Sundby Bk. 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B 1908 1
B.93 4
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
FB 1
KB 4
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
B 1908 1
Fremad Amager 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
KB 4
Skovshoved IF (2)
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
Fremad Valby 1
Frem 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
Sundby Bk. 2
KB 9
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
B.93 3
Hellas 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
Brønshøj BK 2
Oversidder
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
Dragør BK 2
KB 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
B 1903 2
KB 8
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
B.93 2
Vanløse 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
GVI 2
Oversidder
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
KB 7
Brønshøj BK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
Dragør BK 1
Skjold 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Brønshøj BK 1
Ørestad IF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Skjold 2
KB 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Vanløse 2
B 1903 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Oversidder
Fix 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
KB 3
Kastrup 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
KB 8
FA 2000 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Hellas 1
Hvidovre IF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Oversidder
FB 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Frem 1
GVI 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
KB 9
CIK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Fremad Amager 1
FB 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Skovshoved IF (2)
B.93 4
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
FB 1
B 1908 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
B.93 4
KB 4
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
GVI 1
Fremad Valby 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
CIK 1
Sundby Bk. 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
Hvidovre IF 1
B.93 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
FB 2
Brønshøj BK 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
Kastrup 1
Dragør BK 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
FA 2000 3
B 1903 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
B 1903 1
B.93 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
Fix 1
GVI 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
Ørestad IF 1
KB 7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
KB 2
Dragør BK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Brønshøj BK 1
Skjold 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Vanløse 2
Oversidder
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
KB 3
KB 8
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Hellas 1
Oversidder
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Frem 1
KB 9
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Fremad Amager 1
Skovshoved IF (2)
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Rødovre 2
AB Tårnby 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
KB 6
FA 2000 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Tårnby FF 1
B.93 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
KB 1
Skjold 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
FA 2000 1
Skovshoved IF (1)
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Hekla 1
Hellas 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
B 1908 2
Vanløse 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Fix 2
Kastrup 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Sundby Bk. 1
Hvidovre IF 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
KB 5
B.93 5
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
Sundby Bk. 1
Rødovre 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
B.93 5
Rødovre 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
B 1908 2
Vestia 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
Kastrup 2
Skjold 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
FA 2000 1
HIK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
Hellas 2
Oversidder
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
Tårnby FF 1
Vanløse 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
Skjold 1
Skjold
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
Rødovre 2
Nørrebro United 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
FA 2000 2
B.93 6
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Nørrebro United 1
KB 6
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
B.93 6
AB Tårnby 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Vanløse 1
KB 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Skjold
B.93 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
HIK 1
Hekla 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Oversidder
Skovshoved IF (1)
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Vestia 1
Fix 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Skjold 3
Vanløse 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Rødovre 3
KB 5
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Rødovre 1
Hvidovre IF 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
KB 5
Sundby Bk. 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
Hvidovre IF 2
B.93 5
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
Fix 2
B 1908 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
Vanløse 3
Kastrup 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
Hekla 1
FA 2000 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
Skovshoved IF (1)
Hellas 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
KB 1
Tårnby FF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
B.93 1
Skjold 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
KB 6
Rødovre 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
AB Tårnby 1
FA 2000 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Nørrebro United 1
B.93 6
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Vanløse 1
Skjold
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
HIK 1
Oversidder
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Vestia 1
Skjold 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Rødovre 3
Rødovre 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Nørrebro FF 2
Amager FF 2
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
Nørrebro United
B 1908 2
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Nørrebro FF
ØKF
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Nørrebro United 2
Oversidder
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Nørrebro United 1
GVI 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
Nørrebro United 5
B 1908 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
Nørrebro United 4
B.93 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
Nørrebro United
Hekla
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
Nørrebro United 3
B 1908 4
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
|
|||||||||||||||||||
11. maj
16:00
Nørrebro United 2
Skjold 16
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Nørrebro United
B 1908 2
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Nørrebro United
Husum Bk
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Nørrebro United 2
HIK 4
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Nørrebro United
CBS Sport
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
Nørrebro United
FA 2000 2
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Nørrebro United 4
HB 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Nørrebro United 2
FA 2000 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:15
Nørrebro United
HIK
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:15
Nørrebro United 3
Husum Bk 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:30
Nørrebro United
HIK
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:30
Nørrebro United 4
Brønshøj/Fix 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Nørrebro FF 2
Østerbro IF 4
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Nørrebro United 2
GVI 3
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
20. maj
14:00
Nørrebro United
FB/Hellas 2
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Nørrebro United 4
B 1903 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Nørrebro United 2
Østerbro IF 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Nørrebro United 2
KB
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Nørrebro United 1
Fremad Valby 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Nørrebro United
Oversidder
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Nørrebro United 1
Dragør BK 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Nørrebro United
HIK 2
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Nørrebro FF
Kastrup Bk
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Nørrebro United 2
FA 2000 3
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
31. maj
20:00
Nørrebro United 2
B 1903 6
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Nørrebro United 4
FB 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Nørrebro United 3
Fremad Valby 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Nørrebro United 2
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Nørrebro United 3
B 1903 4
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Nørrebro United 5
Vestia 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Nørrebro United
Union
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Nørrebro United
Valby Bk.
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Nørrebro United
B.93 3
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Nørrebro United
Kastrup
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Nørrebro United
Oversidder
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Nørrebro United
KB 4
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Nørrebro FF 2
Oversidder
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Nørrebro United 2
Vanløse 5
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|