Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. apr
10:00
Oversidder
B. 73, Slagelse
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Sorø Freja
Ringsted IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Oversidder
Næstved I.F.
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Høng GF
Haslev FC
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
B. 73, Slagelse
Sorø Freja
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Ringsted IF
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Haslev FC
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Næstved I.F.
Høng GF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Oversidder
Sorø Freja
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
B. 73, Slagelse
Ringsted IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Oversidder
Høng GF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Næstved I.F.
Haslev FC
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Oversidder
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
B. 73, Slagelse
Næstved I.F.
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:20
Sorø Freja
Høng GF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:20
Ringsted IF
Haslev FC
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Sorø Freja
Kr. Helsinge IF
Serie 5 - Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Sorø Freja
FC Nakskov
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Sorø Freja
Årby GI
HHT
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:10
Sorø Freja
Vordingborg IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Sorø Freja
Benløse IF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Sorø Freja (2)
Sorø Freja (1)
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Sorø Freja
Møns FK/Østmøn
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:45
Sorø Freja
Tårnborg IF
Serie 5 - Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Sorø Freja (1)
Suså IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Sorø Freja
Nykøbing FC
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Sorø Freja
Svogerslev BK
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Sorø Freja
Oversidder
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Sorø Freja
Svinninge IF
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:45
Sorø Freja
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Sorø Freja (2)
Rønnede IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Sorø Freja
Herfølge BK
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Sorø Freja
Vipperød BK
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. maj
17:30
Sorø Freja (1)
B. 73, Slagelse
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:45
Sorø Freja
Eggeslevmagle FK
Serie 5 - Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Sorø Freja
B. 73, Slagelse
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|