Tune Stadion

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
523691
01-06 2024
11:00 Serie 4A - Forår Pulje 4
01. jun
11:00
Tune IF
Gundsølille SGIF
Serie 4A - Forår Pulje 4
592699
01-06 2024
11:30 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
01. jun
11:30
Tune IF
Køge BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
114229
01-06 2024
13:30 Sjællandsserien Pulje 2
01. jun
13:30
Tune IF
Væggerløse
Sjællandsserien Pulje 2
142937
02-06 2024
12:00 U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
02. jun
12:00
Tune IF
BK Friheden
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
199936
to06-06 2024
17:30 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
06. jun
17:30
Tune IF
Vindinge IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
592708
08-06 2024
11:30 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
08. jun
11:30
Tune IF
VG Fodbold
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
984515
ma10-06 2024
19:00 8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 4
10. jun
19:00
Tune IF
Football Club Albertslund (3)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 4
757500
ti11-06 2024
18:30 8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 2
11. jun
18:30
Tune IF
Solrød FC (1)
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 2
847726
to13-06 2024
19:00 Kvindeserie 2 - Forår Pulje 2
HHT
13. jun
19:00
Vindinge-Tune
Hundige BK
HHT
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 2
143035
fr14-06 2024
18:30 U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
14. jun
18:30
Tune IF
BK Avarta
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
214500
15-06 2024
10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
15. jun
10:00
Borup IF Fodbold (1)
Ejby IF Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
214800
15-06 2024
10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
15. jun
10:00
Tune IF (1)
Roskilde Boldklub (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
215105
15-06 2024
10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
15. jun
10:00
Havdrup Fodbold (1)
Karlslunde IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
215109
15-06 2024
10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
15. jun
10:00
Ejby IF Fodbold (2)
Tune IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
458411
15-06 2024
10:00 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
10:00
Tune IF
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
458412
15-06 2024
10:00 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
10:00
Havdrup Fodbold
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
398456
15-06 2024
10:00 U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
10:00
FC Rudersdal (2)
Herlev IF (2)
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
398457
15-06 2024
10:00 U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Tune IF
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
398458
15-06 2024
10:20 U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
10:20
Farum BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
398459
15-06 2024
10:20 U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
10:20
Vindinge IF
FC Rudersdal (2)
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
458413
15-06 2024
10:20 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
10:20
Greve Fodbold
Køge BK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
458415
15-06 2024
10:20 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
10:20
Herfølge BK
Tune IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
215110
15-06 2024
10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
15. jun
10:20
Roskilde Boldklub (2)
Borup IF Fodbold (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
215237
15-06 2024
10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
Oversidder
15. jun
10:20
Oversidder
Havdrup Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
215055
15-06 2024
10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
Oversidder
15. jun
10:20
Oversidder
Karlslunde IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
215057
15-06 2024
10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
15. jun
10:20
Tune IF (3)
Borup IF Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
215059
15-06 2024
10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
Oversidder
15. jun
10:40
Roskilde Boldklub (1)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
217588
15-06 2024
10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
15. jun
10:40
Tune IF (2)
Roskilde Boldklub (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
217624
15-06 2024
10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
15. jun
10:40
Karlslunde IF (1)
Ejby IF Fodbold (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
458417
15-06 2024
10:40 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
10:40
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Greve Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
458418
15-06 2024
10:40 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
10:40
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Havdrup Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
398460
15-06 2024
10:40 U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
10:40
Tune IF
Farum BK
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
398461
15-06 2024
10:40 U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
10:40
Herlev IF (2)
Lyngby Boldklub 1921
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
606079
15-06 2024
10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
15. jun
10:40
Ejby IF Fodbold (1)
Tune IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
606080
15-06 2024
11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
15. jun
11:00
Karlslunde IF (2)
Tune IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
996272
15-06 2024
11:00 U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
11:00
FC Rudersdal (2)
Lyngby Boldklub 1921
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
398462
15-06 2024
11:00 U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Vindinge IF
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
458422
15-06 2024
11:00 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
11:00
Køge BK
Herfølge BK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
458423
15-06 2024
11:00 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
11:00
Tune IF
Havdrup Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
217978
15-06 2024
11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
Oversidder
15. jun
11:00
Borup IF Fodbold (2)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
218415
15-06 2024
11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
15. jun
11:00
Havdrup Fodbold (1)
Ejby IF Fodbold (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
215080
15-06 2024
11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
15. jun
11:00
Borup IF Fodbold (1)
Tune IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
215081
15-06 2024
11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
Oversidder
15. jun
11:20
Oversidder
Tune IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
215083
15-06 2024
11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
15. jun
11:20
Ejby IF Fodbold (1)
Roskilde Boldklub (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
218611
15-06 2024
11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
Oversidder
15. jun
11:20
Roskilde Boldklub (2)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
218616
15-06 2024
11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
15. jun
11:20
Karlslunde IF (1)
Tune IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
458424
15-06 2024
11:20 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
11:20
Greve Fodbold
Herfølge BK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
458425
15-06 2024
11:20 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
11:20
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
996273
15-06 2024
11:20 U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
11:20
Farum BK
Vindinge IF
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
996274
15-06 2024
11:20 U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
11:20
Herlev IF (2)
Tune IF
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
200386
15-06 2024
11:30 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
15. jun
11:30
Tune IF
Tølløse BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
523703
15-06 2024
11:30 Serie 4A - Forår Pulje 4
15. jun
11:30
Tune IF
Gislinge BK
Serie 4A - Forår Pulje 4
996275
15-06 2024
11:40 U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
11:40
Lyngby Boldklub 1921
Fløng-Hedehusene Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
996404
15-06 2024
11:40 U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
11:40
Farum BK
FC Rudersdal (2)
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
458426
15-06 2024
11:40 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
11:40
Havdrup Fodbold
Køge BK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
458427
15-06 2024
11:40 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
11:40
Greve Fodbold
Tune IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
219486
15-06 2024
11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
15. jun
11:40
Ejby IF Fodbold (2)
Borup IF Fodbold (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
220360
15-06 2024
11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
15. jun
11:40
Roskilde Boldklub (2)
Havdrup Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
215084
15-06 2024
11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
15. jun
11:40
Tune IF (1)
Karlslunde IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
215089
15-06 2024
11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
Oversidder
15. jun
11:40
Oversidder
Borup IF Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
215090
15-06 2024
12:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
15. jun
12:00
Roskilde Boldklub (1)
Karlslunde IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
215091
15-06 2024
12:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
15. jun
12:00
Tune IF (3)
Ejby IF Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 18
221936
15-06 2024
12:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
15. jun
12:00
Tune IF (2)
Borup IF Fodbold (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
222000
15-06 2024
12:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
Oversidder
15. jun
12:00
Oversidder
Karlslunde IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 19
458428
15-06 2024
12:00 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Køge BK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
458429
15-06 2024
12:00 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
12:00
Herfølge BK
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
996405
15-06 2024
12:00 U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
12:00
Tune IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
996406
15-06 2024
12:00 U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
12:00
Vindinge IF
Herlev IF (2)
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
114257
15-06 2024
14:00 Sjællandsserien Pulje 2
15. jun
14:00
Tune IF
Nykøbing FC
Sjællandsserien Pulje 2

Log ind