MENU

B 93 Svanemølleanlæg. //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
308741 1 on
10-08 2022
Kl. 19:00
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1 B93 Allerød Fodbold Klub
526178 fr
12-08 2022
Kl. 19:00
Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1 B93 Måløv BK
365623 1 fr
12-08 2022
Kl. 19:00
U17 Drenge Divisionen 2022/23 Div B.93 Roskilde
526179
13-08 2022
Kl. 11:30
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 B93 Lyngby Boldklub 1921
308535 1
13-08 2022
Kl. 12:00
U16 Piger Øst 2 (07) efterår Pulje 1 B93 (2) GVI
359263 1
13-08 2022
Kl. 12:00
U19 Drenge Divisionen 2022/23 Div B.93 Roskilde
912382
13-08 2022
Kl. 13:00
Træningskamp U14 Drenge M Pulje 1 B93 B 1903
924299
13-08 2022
Kl. 14:00
Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 B93 HIK
907451
14-08 2022
Kl. 10:00
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 B93 HIK
614604 1
14-08 2022
Kl. 10:00
U19 Drenge Øst 2 E 2022 (04) P2 B93 2 Ringsted IF
695622 1
14-08 2022
Kl. 12:00
U15 Piger 1 (08) Efterår Pulje 1 B93 Faxe-Haslev Pigefodbold
615077 1
14-08 2022
Kl. 12:00
U16 Drenge Øst 2 E 2022 (07) P2 B93 KFUM BK, Roskilde
334529 1 on
17-08 2022
Kl. 19:30
U16 Drenge Reserve Øst E 2022 (07) P2 B93 FC Helsingør
375583 1 ma
22-08 2022
Kl. 20:30
M+60 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 B93 HIK/Skovshoved
356284 1 ma
22-08 2022
Kl. 20:30
Herre Senior 5 7M Efterår P2 B93 4 Vanløse 2
903545 1 ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1 B93 (Liga 2) Oversidder
730836 2 on
24-08 2022
Kl. 19:00
U14 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1 B93 3 Fremad Amager 2
374686 1 on
24-08 2022
Kl. 20:30
M+32 2 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 B93 Husum Bk
356513 1 on
24-08 2022
Kl. 20:30
Herre Senior 5 7M Efterår P6 B93 3 Fod Boldklub
314674 1 on
24-08 2022
Kl. 20:30
Herre Senior 3 7M Efterår P5 B 93 FB 17
356047 1 on
24-08 2022
Kl. 20:30
Herre Senior 4 7M Efterår P6 B93 2 Fremad Valby 10
375143 1 to
25-08 2022
Kl. 20:30
M+55 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 B93 Vanløse
359279 3 fr
26-08 2022
Kl. 19:00
U19 Drenge Divisionen 2022/23 Div B.93 Næstved
412511 3 fr
26-08 2022
Kl. 19:00
U18 Piger DM 2022/23 DM B.93 BSF
526015 3 fr
26-08 2022
Kl. 19:00
U16 Piger DM 2022/23 DM B.93 BSF
325127 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1 B93 Farum BK
266414 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U10 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Sundby BK 1 Oversidder
266415 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U10 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Østerbro IF 1 Dragør BK 1
266416 2
27-08 2022
Kl. 10:25
U10 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Sundby BK 1 BK Vestia 2
266417 2
27-08 2022
Kl. 10:25
U10 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 B 93 1
266418 2
27-08 2022
Kl. 10:50
U10 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 BK Vestia 2 Østerbro IF 1
266419 2
27-08 2022
Kl. 10:50
U10 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 B 93 1 Oversidder
266420 2
27-08 2022
Kl. 11:15
U10 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Østerbro IF 1 Sundby BK 1
266421 2
27-08 2022
Kl. 11:15
U10 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Oversidder Dragør BK 1
267104 1
27-08 2022
Kl. 11:30
U11 Piger (12) 3 8v8 Efterår Pulje 1 B 93 1 B.1908 1
794535 1
27-08 2022
Kl. 11:30
U13 Piger 1 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række 1A B93 2 FA 2000 2
266422 2
27-08 2022
Kl. 11:40
U10 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 BK Vestia 2 B 93 1
308541 3
27-08 2022
Kl. 12:00
U16 Piger Øst 2 (07) efterår Pulje 1 B93 (2) Nykøbing FC
365639 3
27-08 2022
Kl. 12:00
U17 Drenge Divisionen 2022/23 Div B.93 Næstved
695733 3
27-08 2022
Kl. 13:30
U15 Piger 1 (08) Efterår Pulje 1 B93 Oversidder
325158 2
27-08 2022
Kl. 14:00
U15 Drenge Liga 2 (08) efterår Pulje A B93 Næstved I.F.
411353 4
27-08 2022
Kl. 14:00
Kv. 1. Division 2022/23 Pulje 1 B.93 Østerbro IF
793907 1
27-08 2022
Kl. 14:00
U13 Drenge M (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række Mester B93 3 Hvidovre IF 2
793724 1
27-08 2022
Kl. 14:00
U13 Drenge 2 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 B93 4 FC Nordhavn
799470 2
27-08 2022
Kl. 16:00
U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P3A B93 5 Jægersborg 2
999898 2
27-08 2022
Kl. 16:00
U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P4B B93 6 Fremad Amager 4
325249 2
27-08 2022
Kl. 16:00
U14 Drenge Liga 2 (09) efterår Pulje A B93 AB
475057 2
27-08 2022
Kl. 16:00
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2 B93 2 Fremad Valby 2
614656 3
28-08 2022
Kl. 10:00
U19 Drenge Øst 2 E 2022 (04) P2 B93 2 Raklev GI
308752 3
28-08 2022
Kl. 10:00
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1 B93 Farum BK
325772 2
28-08 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje B B93 (2) Solrød FC
309051 3
28-08 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 3 FA 2000 2 Nørrebro United 1
309052 3
28-08 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 3 B 93 3 Oversidder
274240 1
28-08 2022
Kl. 10:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 3 BK Fix 1 KB 7
274241 1
28-08 2022
Kl. 10:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 3 KB 5 GVI 1
274242 1
28-08 2022
Kl. 10:20
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 3 BK Fix 1 B 1903 1
274243 1
28-08 2022
Kl. 10:20
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 3 GVI 1 B 93 1
309053 3
28-08 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 3 FA 2000 2 Oversidder
309054 3
28-08 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 3 Oversidder Oversidder
274244 1
28-08 2022
Kl. 10:40
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 3 B 1903 1 KB 5
274245 1
28-08 2022
Kl. 10:40
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 3 B 93 1 KB 7
309055 3
28-08 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 3 Oversidder B 93 3
309056 3
28-08 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 3 Oversidder Nørrebro United 1
274246 1
28-08 2022
Kl. 11:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 3 KB 5 BK Fix 1
274247 1
28-08 2022
Kl. 11:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 3 KB 7 GVI 1
309057 3
28-08 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 3 B 93 3 FA 2000 2
309058 3
28-08 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 3 Nørrebro United 1 Oversidder
274248 1
28-08 2022
Kl. 11:20
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 3 B 1903 1 B 93 1
309059 3
28-08 2022
Kl. 11:40
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 3 Oversidder Oversidder
349597 1
28-08 2022
Kl. 12:00
U17 Drenge M (06) Efterår Mester B93 2 Fremad Valby
308588 3
28-08 2022
Kl. 12:00
U14 Piger Liga 1 (09) efterår Pulje 1 B93 Brøndbyernes IF
309592 2
28-08 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 B 93 2 FB 3
309593 2
28-08 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 B 1903 2 KB 6
309594 2
28-08 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 B 93 2 KB 5
309595 2
28-08 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 KB 6 BK Skjold 2
309596 2
28-08 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 KB 5 B 1903 2
309597 2
28-08 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Skjold 2 FB 3
309598 2
28-08 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 B 1903 2 B 93 2
309599 2
28-08 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 FB 3 KB 6
309600 2
28-08 2022
Kl. 13:55
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 KB 5 BK Skjold 2
799892 1
28-08 2022
Kl. 14:00
U19 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 1 B93 3 Kastrup 2
705632 1
28-08 2022
Kl. 14:00
U14 Drenge M (09) Efterår Mester B93 2 Dragør 2
332803 1
28-08 2022
Kl. 14:30
U12 Drenge (11) 8v8 1 Efterår Pulje 1 B 93 1 KB 1
303313 2
28-08 2022
Kl. 14:30
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 B 93 1 Hvidovre IF 1
303332 2
28-08 2022
Kl. 14:30
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 B 1903 1 KB 3
303333 2
28-08 2022
Kl. 14:55
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 B 93 1 Vanløse IF 1
303334 2
28-08 2022
Kl. 14:55
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 KB 3 FB 1
303335 2
28-08 2022
Kl. 15:20
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Vanløse IF 1 B 1903 1
303336 2
28-08 2022
Kl. 15:20
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 FB 1 Hvidovre IF 1
303337 2
28-08 2022
Kl. 15:45
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 B 1903 1 B 93 1
303344 2
28-08 2022
Kl. 15:45
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Hvidovre IF 1 KB 3
615083 3
28-08 2022
Kl. 16:00
U16 Drenge Øst 2 E 2022 (07) P2 B93 Køge BK
449036 1
28-08 2022
Kl. 16:00
U15 Drenge M (08) Efterår Mester B93 2 Frem 2
416470 2
28-08 2022
Kl. 16:00
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 2 B93 3 Skjold 3
303345 2
28-08 2022
Kl. 16:10
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Vanløse IF 1 FB 1
448366 1
28-08 2022
Kl. 17:30
U16 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 1 B93 2 Nørrebro United
759708 2 ma
29-08 2022
Kl. 11:00
M+70 5M Efterår Pulje 1 B93 Køge BK
374916 2 ma
29-08 2022
Kl. 22:00
M+50 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 B93 Oversidder
266924 2 ma
29-08 2022
Kl. 22:00
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår Pulje 2 B 93 3 Oversidder
374854 2 ti
30-08 2022
Kl. 20:30
M+40 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 B93 Fix 2
623400 2 on
31-08 2022
Kl. 19:00
U15 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1 B93 3 Union 3
355324 2 on
31-08 2022
Kl. 20:30
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 B 93 Sundby
759875 2 to
01-09 2022
Kl. 11:00
M+65 7M Efterår Pulje 1 B93 Kastrup
515454 1 to
01-09 2022
Kl. 20:30
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 2 B93 5 Amalie 2
731135 3
03-09 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (09) Efterår P3A B93 4 Skovshoved IF 2
267045 2
03-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge (12) 8v8 4 Efterår Pulje 2 B 93 4 BK Skjold 3
268072 2
03-09 2022
Kl. 10:00
U8 Piger (15) 5v5 Efterår Pulje 1 HIK 1 KB 1
268073 2
03-09 2022
Kl. 10:00
U8 Piger (15) 5v5 Efterår Pulje 1 FB 1 Nørrebro United 1
268074 2
03-09 2022
Kl. 10:25
U8 Piger (15) 5v5 Efterår Pulje 1 Oversidder B 93 1
268075 2
03-09 2022
Kl. 10:25
U8 Piger (15) 5v5 Efterår Pulje 1 Nørrebro United 1 HIK 1
268076 2
03-09 2022
Kl. 10:50
U8 Piger (15) 5v5 Efterår Pulje 1 KB 1 Oversidder
268095 2
03-09 2022
Kl. 10:50
U8 Piger (15) 5v5 Efterår Pulje 1 B 93 1 FB 1
268096 2
03-09 2022
Kl. 11:15
U8 Piger (15) 5v5 Efterår Pulje 1 KB 1 B 93 1
268097 2
03-09 2022
Kl. 11:15
U8 Piger (15) 5v5 Efterår Pulje 1 HIK 1 FB 1
321383 2
03-09 2022
Kl. 11:30
U12 Drenge (11) 8v8 3 Efterår Pulje 2 B 93 2 BK Union 2
318792 2
03-09 2022
Kl. 11:30
U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 2 B 93 3 Østerbro IF 5
268098 2
03-09 2022
Kl. 11:40
U8 Piger (15) 5v5 Efterår Pulje 1 Oversidder Nørrebro United 1
266720 2
03-09 2022
Kl. 12:00
U11 Drenge (12) 8v8 2 Efterår Pulje 1 B 93 2 BK Fix 2
308544 4
03-09 2022
Kl. 12:00
U16 Piger Øst 2 (07) efterår Pulje 1 B93 (2) Amager Pigefodbold
325130 3
03-09 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1 B93 Lyngby Boldklub 1921
510874 2
03-09 2022
Kl. 14:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5 B93 4 Fremad Valby 4
705644 3
03-09 2022
Kl. 15:30
U14 Drenge M (09) Efterår Mester B93 2 Elite Bornholm
266600 2
04-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge (12) 8v8 1 Efterår Pulje 1 B 93 1 BK Fix 1
299653 5
04-09 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Skjold 3 Bispebjerg BK 1
299654 5
04-09 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 B 93 7 HIK 3
284997 5
04-09 2022
Kl. 10:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 B 93 3 BK Frem 2
284998 5
04-09 2022
Kl. 10:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 GVI 1 FB 1
284999 5
04-09 2022
Kl. 10:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 B 93 3 KB 3
285000 5
04-09 2022
Kl. 10:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 FB 1 FA 2000 2
299655 5
04-09 2022
Kl. 10:25
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Skjold 3 GVI 3
299656 5
04-09 2022
Kl. 10:25
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 HIK 3 Østerbro IF 3
285001 5
04-09 2022
Kl. 10:40
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 KB 3 GVI 1
285002 5
04-09 2022
Kl. 10:40
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 FA 2000 2 BK Frem 2
299657 5
04-09 2022
Kl. 10:50
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 GVI 3 B 93 7
299658 5
04-09 2022
Kl. 10:50
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 3 Bispebjerg BK 1
285005 5
04-09 2022
Kl. 11:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 GVI 1 B 93 3
285006 5
04-09 2022
Kl. 11:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 BK Frem 2 FB 1
299659 5
04-09 2022
Kl. 11:15
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 B 93 7 BK Skjold 3
299660 5
04-09 2022
Kl. 11:15
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Bispebjerg BK 1 HIK 3
285007 5
04-09 2022
Kl. 11:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 KB 3 FA 2000 2
799756 2
04-09 2022
Kl. 11:30
U14 Piger (09) 7:7 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 B93 Kastrup
793729 2
04-09 2022
Kl. 11:30
U13 Drenge 2 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 B93 4 Tårnby FF
299661 5
04-09 2022
Kl. 11:40
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 GVI 3 Østerbro IF 3
286079 4
04-09 2022
Kl. 12:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 4 B 93 4 FB 2
286080 4
04-09 2022
Kl. 12:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 4 Hvidovre IF 4 B 1903 2
286081 4
04-09 2022
Kl. 12:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 4 B 93 4 KB 5
286082 4
04-09 2022
Kl. 12:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 4 B 1903 2 BK Hellas 1
286083 4
04-09 2022
Kl. 12:40
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 4 KB 5 Hvidovre IF 4
286084 4
04-09 2022
Kl. 12:40
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 4 BK Hellas 1 FB 2
286085 4
04-09 2022
Kl. 13:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 4 Hvidovre IF 4 B 93 4
286086 4
04-09 2022
Kl. 13:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 4 FB 2 B 1903 2
286087 4
04-09 2022
Kl. 13:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 4 KB 5 BK Hellas 1
287161 3
04-09 2022
Kl. 14:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5 BK Rødovre 2 KB 2
287162 3
04-09 2022
Kl. 14:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5 Vanløse IF 2 B 93 5
448327 2
04-09 2022
Kl. 14:00
U16 Drenge M (07) Efterår Mester B93 Oversidder
287163 3
04-09 2022
Kl. 14:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5 BK Rødovre 2 FA 2000 3
287165 3
04-09 2022
Kl. 14:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5 B 93 5 BK Skjold 3
287166 3
04-09 2022
Kl. 14:40
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5 FA 2000 3 Vanløse IF 2
287167 3
04-09 2022
Kl. 14:40
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5 BK Skjold 3 KB 2
287168 3
04-09 2022
Kl. 15:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5 Vanløse IF 2 BK Rødovre 2
287169 3
04-09 2022
Kl. 15:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5 KB 2 B 93 5
287170 3
04-09 2022
Kl. 15:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5 FA 2000 3 BK Skjold 3
615086 4
04-09 2022
Kl. 16:00
U16 Drenge Øst 2 E 2022 (07) P2 B93 Greve Fodbold
349642 3
04-09 2022
Kl. 16:00
U17 Drenge M (06) Efterår Mester B93 2 Frem
799898 3
04-09 2022
Kl. 16:00
U19 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 1 B93 3 Dragør 2
421256 ma
05-09 2022
Kl. 13:00
Træningskamp 2. Division herre Pulje 1 Boldklubben af 1893 Boldklubben Fremad Amager
356294 3 ma
05-09 2022
Kl. 20:30
Herre Senior 5 7M Efterår P2 B93 4 Beatum
375589 3 ma
05-09 2022
Kl. 20:30
M+60 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 B93 KB
374699 3 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
M+32 2 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 B93 Oversidder
356058 3 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
Herre Senior 4 7M Efterår P6 B93 2 Oversidder
793918 3 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
U13 Drenge M (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række Mester B93 3 Oversidder
314684 3 on
07-09 2022
Kl. 20:30
Herre Senior 3 7M Efterår P5 B 93 Deportivo Cobayas
356545 3 on
07-09 2022
Kl. 20:30
Herre Senior 5 7M Efterår P6 B93 3 FB 32
263608 12 on
07-09 2022
Kl. 20:30
M+40 Øst 2022 Pulje 1 B.93 KB
375155 3 to
08-09 2022
Kl. 20:30
M+55 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 B93 KFB
267112 3
10-09 2022
Kl. 10:00
U11 Piger (12) 3 8v8 Efterår Pulje 1 B 93 1 GVI 1
332813 3
10-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge (11) 8v8 1 Efterår Pulje 1 B 93 1 HIK 1
731138 4
10-09 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (09) Efterår P3A B93 4 Union
475069 4
10-09 2022
Kl. 16:00
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2 B93 2 HB 3

Log ind