MENU

Jens Jessens Vej //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
282379 9
04-02 2023
Kl.
Futsal Herresenior C-Niveau Pulje 1 Dunses Disciple Oversidder
857443 5
04-02 2023
Kl. 10:00
U13 Piger 3 (10) 8M VinterBOLD Pulje 3 FA 2000 Brede IF
902510 5
04-02 2023
Kl. 10:00
U13 Drenge 1-2 (10) 8M VinterBOLD Pulje 5 FA 2000 B. 1973, Herlev
937442 7
04-02 2023
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (09) VinterBOLD Pulje 6 FA 2000 FB
941534
04-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp Kvinde KS Pulje 1 FA 2000 Espergærde IF
Kamp annulleret
317902
04-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp Herre KS Pulje 1 FB Fredensborg BI
587635 4
04-02 2023
Kl. 12:00
U17 Drenge 1-2 (06) VinterBOLD Pulje 4 FA 2000 Oversidder
849238
04-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1 FA 2000 Hellas
818662
04-02 2023
Kl. 14:00
Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 FA 2000 Glostrup
570377 3
04-02 2023
Kl. 14:00
U16 Drenge Øst (07) VinterBOLD Pulje 1 FB KB
300864
04-02 2023
Kl. 14:00
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 FB AB
248870 4
05-02 2023
Kl. 10:00
U9 Piger 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 FA 2000 Fremad Valby
248871 4
05-02 2023
Kl. 10:00
U9 Piger 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Oversidder Køge Nord FC
882413 5
05-02 2023
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD Pulje 8 FB Nørrebro United
919947 4
05-02 2023
Kl. 10:00
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3 FA 2000 Vanløse (1)
919948 4
05-02 2023
Kl. 10:00
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3 Fremad Valby Hekla
543470 5
05-02 2023
Kl. 10:00
U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD Pulje 2 FA 2000 KFUM
919949 4
05-02 2023
Kl. 10:30
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3 Hekla FA 2000
919950 4
05-02 2023
Kl. 10:30
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3 Vanløse (1) Fremad Valby
248872 4
05-02 2023
Kl. 10:30
U9 Piger 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Køge Nord FC FA 2000
248873 4
05-02 2023
Kl. 10:30
U9 Piger 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Fremad Valby Oversidder
248874 4
05-02 2023
Kl. 11:00
U9 Piger 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 FA 2000 Oversidder
248875 4
05-02 2023
Kl. 11:00
U9 Piger 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Fremad Valby Køge Nord FC
919951 4
05-02 2023
Kl. 11:00
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3 FA 2000 Fremad Valby
919952 4
05-02 2023
Kl. 11:00
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3 Vanløse (1) Hekla
673206
05-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp U15 Drenge M Pulje 1 FA 2000 Ishøj IF
841730
05-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp Herre Serie 5 Pulje 1 FA 2000 Brøndbyernes IF
949524 3
05-02 2023
Kl. 12:00
U14 Piger Liga + Mester (09) VinterBold Pulje 1 FA 2000 Nykøbing FC
361963
05-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 FB Taastrup FC
492205
05-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 FB Kastrup
300865
05-02 2023
Kl. 14:00
Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 FB Ringsted IF
941531
05-02 2023
Kl. 14:00
Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 FA 2000 HB
144630 1
05-02 2023
Kl. 16:00
Kvindesenior 1-3 VinterBOLD P2 FA 2000 Virum-Sorgenfri BK (2)
707372 fr
10-02 2023
Kl. 18:00
Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 FB B. 1973, Herlev
586494 fr
10-02 2023
Kl. 19:00
Træningskamp U15 Drenge M Pulje 1 FA 2000 BK Friheden
311622 6
11-02 2023
Kl. 10:00
U13 Piger 1 (10) 8M VinterBOLD Pulje 1 FB B 1908
886775 6
11-02 2023
Kl. 10:00
U13 Drenge 3 (10) 8M VinterBOLD Pulje 5 FB B 93
600039
11-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp Herre KS Pulje 1 FA 2000 B 1903
724687
11-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp Kvinde KS Pulje 1 FA 2000 KFUM
199375 6
12-02 2023
Kl. 10:00
U14 Piger (09) 7M/8M VinterBOLD Pulje 3 FA 2000 HIK
947436 6
12-02 2023
Kl. 10:00
U13 Drenge Mester (10) 8M VinterBOLD Pulje 1 FA 2000 Herstedøster IC
568319 2
12-02 2023
Kl. 14:00
Herresenior S2-S3 VinterBOLD P6 FA 2000 2 Watan FC
811602
12-02 2023
Kl. 14:00
Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 FB Sporting Fønix CF
128872 2
12-02 2023
Kl. 14:00
Herresenior S2-S3 VinterBOLD P5 FA 2000 Orient GI
109762
18-02 2023
Kl. 10:00
Træningskamp U16 Drenge Øst Pulje 1 FB Skjold
318151
18-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp Herre KS Pulje 1 FB IF Skjold Birkerød
586487
18-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 FA 2000 Kastrup
836138
18-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp U19 Drenge Øst 1 Pulje 1 FA 2000 Lyngby Boldklub 1921
876921
18-02 2023
Kl. 14:00
Træningskamp Herre Serie 5 Pulje 1 FA 2000 FA 2000
707373 fr
24-02 2023
Kl. 18:00
Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 Frederiksberg Boldklub Nørrebro United
108250
25-02 2023
Kl. 10:00
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 FA 2000 FA 2000
134625
25-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp U19 Drenge M Pulje 1 Frederiksberg Boldklub Boldklubben af 1893
296962
25-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp U17 Drenge Øst 1 Pulje 1 FA 2000 Boldklubben Fremad Amager
320821
25-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp Herre KS Pulje 1 FB FC Rudersdal
361967
25-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 Frederiksberg Boldklub Frederikssund IK
941535
25-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp Kvinder Serie Øst Pulje 1 FA 2000 Husum Bk
944379
25-02 2023
Kl. 14:00
Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1 FA 2000 Fr.holm Sydhavnen
570380 4
25-02 2023
Kl. 14:00
U16 Drenge Øst (07) VinterBOLD Pulje 1 FB Greve Fodbold
586490
25-02 2023
Kl. 14:00
Træningskamp U16 Piger Øst Pulje 1 FA 2000 Hundige BK
937439 6
25-02 2023
Kl. 14:00
U14 Drenge 3 (09) VinterBOLD Pulje 6 FB KB
298655
26-02 2023
Kl. 10:00
Træningskamp U15 Drenge M Pulje 1 FA 2000 Ishøj IF
318279
26-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp U15 Drenge 2 Pulje 1 FA 2000 Boldklubben 1903
361968
26-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 Frederiksberg Boldklub Ballerup-Skovlunde Fodbold
590883
26-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp U14 Piger Øst Pulje 1 Frederiksberg Boldklub Boldklubben af 1893
775887
26-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 Frederiksberg Boldklub Gentofte-Vangede Idrætsforening
144836 3
26-02 2023
Kl. 16:00
Kvindesenior 1-3 VinterBOLD P2 FA 2000 Bk. Fremad Valby

Log ind