Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. apr
18:00
CIK 2
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:00
Real Benne
Jægersborg 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
KFB 10
HIK 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Sundby Bk.
B.93
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
KFB 9
CIK
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
KFB 4
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:50
CIK 2
FB 22
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Sundby 3
Dragør 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Sundby 2
Nørrebro United 2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Sundby 3
Skjold 11
Serie 4, P2/9 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
KFB
CIK
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
FC Nyhavn
Fix
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Bois Athletic FC
Frem 10
UHT
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:30
KFB 5
B.93 7
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
KFB 5
CBS Sport 5
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Sønderbro Fight
Fremad Valby 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Sundby Bk.
GVI
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
28. apr
09:00
Sundby Bk. 3
Tårnby FF 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
28. apr
09:00
Sundby Bk. 2
Folehaven
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Sundby 2
B 1908 3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
ØKF 3
Tårnby FF 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Sundby Bk. 4
B.93 5
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:15
KFB 7
HB 18
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
KFB 2
Skjold 7
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Sundby 2
CBS Sport
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Sundby Bk.
Roskilde Pigefodbold
U14 Piger M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
SC Amager
Sønderbro Fight
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:20
CIK
Sundby 4
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:30
Sundby 2
Østerbro IF 10
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
SC Amager 2
HB 7
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:30
Sundby Bk.
Nykøbing FC
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
Føroyar 2
CSC 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
KFB (5) (6)
Dunses Disciple (4)
HHT
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
RPIF
FC Ryparken (S5P3) (3)
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:30
Sundby 4
Copenfalster FF
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:15
Sundby Bk.
Hellas (2)
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
22:00
Sønderbro Fight
Oversidder
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
29. apr
22:00
Sønderbro Fight
Oversidder
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
29. apr
22:00
Sundby 2
CIK 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
KFB
Amalie
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Sønderbro Fight
GVI
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Watan FC
Bk. Vestia
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Sønderbro Fight
B.93
M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:15
SC Amager
Sporting Fønix CF
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
KFB (5) (8)
KFB (4) (5)
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Sundby 3
Skjold 2
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
CIK
Union
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Sundby Bk. (S4P4) (2)
KFB (S4P9)
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:45
CIK
Skjold
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
20:00
Sundby Bk. (S1P2)
Skjold
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Amalie
HB
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
ØKF
Heimdal
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Sundby Bk.
Skjold
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
KFB 2
Sydhavn FF
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
KFB
KB 3
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
FC Nyhavn
Folehaven
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:15
FC Nyhavn
Hellas
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
22:00
Fremad Forsing
Bk. Viktoria
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Amalie 2
PI Fodbold 2
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Bk. Sommersol
Uganda Danish Cranes
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Teatro Kapital (M)
Bois Athletic FC (5)
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
ØKF
HIK
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
KFB
Valby
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
KFB 2
FA 2000 6
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:30
Sundby 2
AB Tårnby 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
Sønderbro Fight 3
ØKF 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:15
FC Nyhavn 2
B 1960 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Sundby Bk.
AB 2
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Sundby 3
B.93 6
Serie 4, P2/9 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Sundby Bk. 4
Hekla 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Sundby Bk.
Ølstykke FC
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
ØKF
AB Tårnby
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
KFB (5) (7)
KFB (2) (2)
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Sundby Bk.
KB
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
KFB 6
FA 2000 13
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:50
CIK
Union 13
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
CIK
FC Nyhavn
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Sønderbro Fight
FC Culpa
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
CSC 2
FB 6
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
IF Føroyar
Østerbro IF
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Sundby
Solrød FC
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Sundby Bk. 1
FA 2000
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
ØKF
Dragør Bk.
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
KFB 5
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Sundby BK 2
KFUM 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Sundby Bk.
Bk. Skjold
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
19:00
Sønderbro Fight 2
Frem 12
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
KFB 4
Skjold 14
Serie 4, P2/9 Forår P9
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Kastrup 1
B 1908 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B 1908 1
Vanløse 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Sundby Bk. 2
Tårnby FF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B 1908 4
Hekla 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Fremad Amager 2
Hekla 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Ørestad IF 1
Sundby Bk. 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Dragør BK 3
Oversidder
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Sundby Bk. 1
Folehaven
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:20
CIK 1
Skovshoved IF 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Dragør BK 3
B 1908 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Folehaven
CIK 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Fremad Amager 2
Kastrup 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Sundby Bk. 2
AB Tårnby 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Sundby Bk. 2
Fremad Amager 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Hekla 3
Kastrup 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Kastrup 1
CIK 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Vanløse 2
Dragør BK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
CIK 1
B 1908 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Dragør BK 2
B 1908 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Fremad Amager 2
B 1908 4
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Kastrup 1
Tårnby FF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Kastrup 2
Ørestad IF 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
AB Tårnby 2
Hekla 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
B 1908 2
Sundby Bk. 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
CIK 1
Oversidder
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Sundby Bk. 3
Hekla 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
KFB (2)
FB (2) (2)
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Sundby Bk. 1
Dragør BK 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Oversidder
Folehaven
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Ørestad IF 1
Fremad Amager 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Hekla 2
Sundby Bk. 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
B 1908 4
Sundby Bk. 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Tårnby FF 1
Hekla 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
B 1908 1
Kastrup 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
B 1908 2
Vanløse 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
CIK 1
Dragør BK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Fremad Amager 2
Kastrup 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Kastrup 2
AB Tårnby 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
B 1908 2
CIK 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
KFB 2
Rødovre 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Sundby 2
Hvidovre IF
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
KFB 3
HB 6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
KFB 8
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Sundby Bk. 2
Oversidder
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Sundby Bk.
Bagsværd BK
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
LoneWolves FC
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
18:00
Sundby KFUM
Bispebjerg
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
18:00
Fremad Forsing
Stefan
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
05. maj
20:00
Arctos
FC Nanoq
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Sønderbro Fight
Hellas
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Bois Athletic FC
FB 22
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
CSC
Dragør BK
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Sundby 3
Union
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
CSC
B 1908
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:15
Sundby
FB
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:15
Sundby 2
KB 10
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:30
Sønderbro Fight
GVI/Jægersborg BK
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
Sundby 2
Brønshøj / Fix
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
Sundby KFUM
Rødovre
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
ØKF
Vestia
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Amalie
CIK
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Sønderbro Fight
Sundby Bk.
M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Føroyar
Skjold
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Olympia 1921
Stefan 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
CSC
KFUM 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:30
KFB
Fremad Amager
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Sønderbro Fight
Dankurd IF
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Sundby Bk.
FA 2000
U14 Piger M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Sundby Bk.
Hvidovre/Friheden
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
ØKF 2
Sundby 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
SC Amager
Fix
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
FC Nyhavn
Amager FF
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
CSC
HIK
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Føroyar (ks)
Rødovre (øst)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
FC Nyhavn
Heimdal 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
Sønderbro Fight
Dragør BK
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:20
CIK 2
Skovshoved IF 4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
18:00
Amalie 3
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
18:30
ØKF
FB 11
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
CIK 2
AB Tårnby 3
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Sønderbro Fight 3
HB 5
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Real Benne
Tårnby FF 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
KFB 10
FC Udfordringen 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Sundby Bk.
Køge BK (2)
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Sundby Bk.
Hvidovre IF
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Sundby Bk.
KB
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
KFB 9
Stefan 5
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
KFB 5
Union 10
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Sundby Bk.
Ringsted IF
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
KFB 3
FB 15
Serie 4, P2/9 Forår P9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Sønderbro Fight
KFB 8
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
16:00
Sundby 3
Brønshøj / Fix 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
19:00
Sønderbro Fight 2
CIK
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
09:00
Sundby Bk. 5
Vanløse 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
12. maj
09:00
Sundby Bk. 3
Dragør BK 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
12. maj
09:00
Sundby Bk. 2
Fix 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
ØKF 3
FA 2000 13
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Sundby Bk. 4
Union
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:15
KFB 7
FA 2000 12
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Føroyar
ØKF
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Amalie
Heimdal 2
Serie 2, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Sundby 2
FB 3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
KFB 2
HB 3
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Sundby
ØKF
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
ØKF 2
Føroyar 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
SC Amager 2
FC Ryparken 4
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
18:00
Fremad Forsing
Oversidder
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
12. maj
18:00
FC Culpa
Amalie
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Sønderbro Fight
Nørrebro United 4
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
KFB 8
Sundby 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
KFB 3
FB 12
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:50
CIK 3
Nørrebro United 5
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:50
CIK
Østerbro IF 3
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Sundby Bk. 1
Fix 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
KFB
Valby Bk.
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Sundby
B.93
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:00
Sundby 2
FC Soccersisters
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:00
Sundby Bk.
B.93
M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:00
CIK
FB
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:15
Sundby Bk.
HB
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Sundby Bk. 2
B.93 2
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Amandas Sønner
VLI
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Sundby Bk.
Hellas
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
FC Nyhavn
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
KFB (2)
KFUM (1)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:30
Sundby Bk.
Amager Pigefodbold
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Sønderbro Fight 2
FB 4
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Amalie 3
Skjold 11
Serie 4, P2/9 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Sønderbro Fight 2
Nørrebro United 6
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Amalie
Sundby
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
ØKF
BK 10
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
KFB
Hekla
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Sundby KFUM
FB
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
Sundby 4
Valby
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:15
FC Nyhavn 2
Frederiksholm Sydhavnen 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Sundby Bk. 4
Dragør BK 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:15
KFB 4
FA 2000 11
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:50
CIK
Frem 12
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Sønderbro Fight
FK Prespa
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
IF Føroyar
Nørrebro FF
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
CIK
SC Amager
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
ØKF
B.93
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Sundby 2
Jægersborg BK
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:30
KFB 2
Skjold 3
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:45
KFB 6
Vanløse 4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Sundby Bk.
Frederikssund
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
CSC
Bk. Vestia
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
ØKF
HB
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
CSC 2
Union 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
Føroyar 2
FB 6
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Sundby Bk. 4
Ørestad IF 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:20
CIK 2
Tårnby FF 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:20
CIK
Copenfalster FF
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Sundby Bk.
Brønshøj BK
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
18:00
Sundby KFUM
Union 9
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
CSC
Østerbro IF
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:15
Sundby
FA 2000
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
20. maj
22:00
CSC
Skovshoved IF
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
20. maj
22:00
Sundby 2
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
20. maj
22:00
Sundby 2
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Amalie 2
B.93 5
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
ØKF
FA 2000 5
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Olympia 1921
ØKF
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Amalie (2)
Medicinernes Bk (1)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Sundby 3
Fremad Valby 4
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:00
Sundby Bk.
Brønshøj BK
M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:00
CIK
Ørestad IF
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:00
Sundby Bk. 1
Hvidovre IF 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Sundby 3
Hekla
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
ØKF 2
Nørrebro FF 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Sønderbro Fight
Sundby Bk.
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
CSC
Oversidder
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Fremad Forsing
Champeinz United
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
FC Nyhavn
Sundby 4
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Sønderbro Fight
Vanløse
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:00
Sundby Bk. 1
KB 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:55
CIK 1
KB 3
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Sønderbro Fight
Beatum
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Amalie
KFB
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Sundby Bk.
Union
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Sundby KFUM
Fr.holm Sydhavnen
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
KFB
Skjold 2
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:15
Sønderbro Fight
AB Tårnby
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:00
Sundby 3
Sønderbro Fight
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Sønderbro Fight 3
FC Nyhavn 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
KFB 10
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Sundby 3
FC Culpa 2
Serie 4, P2/9 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Sundby Bk.
Hekla
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Sundby Bk.
Union
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Sundby Bk.
Hekla
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
KFB 9
CBS Sport
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
KFB 5
De Tunge Drenge FC
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:50
CIK
HB 16
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FC Nyhavn
FC ESPM
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Sundby Bk.
Hørsholm-Usserød IK
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
KFB 2
Sønderbro Fight 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
KFB 6
Frem 13
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:20
CIK 2
Bois Athletic FC
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
RPIF
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
KFB 5
Vestergården
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
Sundby Bk.
B.93 2
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
19:00
Sønderbro Fight 2
Stefan 5
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
09:00
Sundby Bk. 5
Nørrebro United 5
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
09:00
Sundby Bk. 3
Fremad Valby 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
09:00
Sundby Bk. 2
KB 3
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Sundby 2
Vanløse 4
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Sundby Bk. 1
FA 2000 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
B 1903 1
Skovshoved IF
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
KFB 4
HB 6
Serie 4, P2/9 Forår P9
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Sundby Bk. 1
KB 3
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Skovshoved IF
HIK 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
KB 3
B 1903 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
HIK 1
FA 2000 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Sundby Bk. 3
Oversidder
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
B 1903 1
Sundby Bk. 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
FA 2000 1
Skovshoved IF
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
KFB
Heimdal
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
KB 3
HIK 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Sundby 2
PI Fodbold
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Sundby Bk.
GVI
U14 Piger M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
KFB 2
FA 2000 9
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
SC Amager
Amager FF
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
KFB 2
Prespa
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Sundby Bk. 2
Frem
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
ØKF 2
FB 6
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
LoneWolves FC
SC Amager 2
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|