Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. apr
19:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
M+32 2 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:45
Brøndby
Liria FK
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Ringsted IF
FC Holte
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Bagsværd BK
Brøndbyernes IF
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Brøndbyernes IF
Tune IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Karlslunde IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Brøndbyernes IF
Virum-Sorgenfri BK
U9 piger 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
U9 piger 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Brøndbyernes IF
BK Friheden
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Kirke Hyllinge IF
Orient GI
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Avedøre IF
Glostrup
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Herstedøster IC
B. 1973, Herlev
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Rebæk IF
Vallensbæk IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
BK Friheden
Brøndbyernes IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
BK Avarta
Hørsholm-Usserød IK
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Hareskov IF
Ringsted IF
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:25
Allerød Fodbold Klub
Dianalund IF
U9 piger 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:25
Brøndbyernes IF
Oversidder
U9 piger 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
BK Friheden
Kirke Hyllinge IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Brøndbyernes IF
BK Avarta
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
FC Holte
Bagsværd BK
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Karlslunde IF
Rebæk IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Tune IF
Himmelev-Veddelev BK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Orient GI
Avedøre IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:50
Virum-Sorgenfri BK
Allerød Fodbold Klub
U9 piger 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:50
Dianalund IF
Oversidder
U9 piger 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Glostrup
Herstedøster IC
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
B. 1973, Herlev
Brøndbyernes IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Brøndbyernes IF
Glostrup
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Brøndbyernes IF
Solrød FC
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Brøndbyernes IF
Roskilde Pigefodbold
U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Vallensbæk IF
BK Friheden
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Brøndbyernes IF
Himmelev-Veddelev BK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Hareskov IF
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Ringsted IF
Bagsværd BK
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
Allerød Fodbold Klub
Brøndbyernes IF
U9 piger 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
Virum-Sorgenfri BK
Dianalund IF
U9 piger 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
BK Avarta
Hareskov IF
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
FC Holte
Brøndbyernes IF
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Rebæk IF
BK Friheden
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Tune IF
Karlslunde IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Brøndbyernes IF
Kirke Hyllinge IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
BK Friheden
Orient GI
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
Brøndbyernes IF
BK Avarta
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Avedøre IF
Herstedøster IC
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Glostrup
B. 1973, Herlev
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Himmelev-Veddelev BK
Vallensbæk IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Rebæk IF
Brøndbyernes IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Bagsværd BK
Hørsholm-Usserød IK
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
BK Avarta
Ringsted IF
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK
U9 piger 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Dianalund IF
Brøndbyernes IF
U9 piger 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Brøndbyernes IF
Hørsholm-Usserød IK
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Hareskov IF
FC Holte
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Karlslunde IF
Vallensbæk IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
BK Friheden
Tune IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Brøndbyernes IF
Avedøre IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
BK Friheden
Glostrup
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Brøndbyernes IF 2
Farum BK 2
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:20
Kirke Hyllinge IF
Herstedøster IC
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:20
Orient GI
B. 1973, Herlev
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Brøndbyernes IF
FA 2000
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Brøndbyernes IF
B.93
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:30
Brøndbyernes IF
Ishøj IF
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Brøndbyernes IF
Vindinge IF
Serie 6 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Brøndbyernes IF
Glostrup
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Brøndbyernes IF
Ølstykke FC
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Brøndbyernes IF (2)
Vanløse
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Brøndbyernes IF
Køge BK
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:30
Brøndby IF
Team OdenseQ
U19 Piger Liga 2023/24 DM
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:00
Brøndbyernes IF
Bagsværd BK
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:30
Brøndby IF
Team OdenseQ
U16 Piger Liga 2023/24 DM
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:45
Brøndbyernes IF
Vallensbæk IF
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:15
Brøndbyernes IF
Albertslund BS 72
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:00
Brøndbyernes IF
KB
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:45
Grønne Stjerne
Rønneholtparkens FK
8:8 M+40 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Brøndby
FC København
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:45
Brøndbyernes IF
Albertslund IF (2)
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:45
Brøndbyernes IF
Taastrup FC (1)
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Brøndbyernes IF
LSF
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Brøndbyernes IF
BFC Lundegården
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Taastrup Idrætsforening
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Ishøj IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Brøndby
Vejle
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Brøndbyernes IF
SBV 09
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Brøndbyernes IF
Gundsølille SGIF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Brøndbyernes IF
BSF
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Brøndby IF
Vejle B
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Brøndby
Vejle
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Brøndbyernes IF
Humlebæk BK
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Brøndbyernes IF
IF Bytoften
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Himmelev-Veddelev BK
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Hareskov IF / Farum BK
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Brøndbyernes IF
Farum BK
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Brøndbyernes IF (2)
Slagelse B&I
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:00
Brøndbyernes IF
Taastrup FC
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Brøndbyernes IF
Herstedøster IC
M+32 2 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Farum BK
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Brøndbyernes IF
Farum BK
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:45
Brøndby
Gladsaxe-Hero BK
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Albertslund IF
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Rørvig IF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Brøndbyernes IF 2
Holbæk B&I
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Avedøre IF
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
Serie 6 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Brøndbyernes IF
Frederikssund FB
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Bagsværd BK
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Brøndbyernes IF
FC Lejre
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Brøndbyernes IF
Hornbæk IF
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Brøndby IF
F.C. København
3F Superliga - Mesterskabsspil 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Brøndbyernes IF
BSF
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:15
Brøndbyernes IF
BK Avarta
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:00
Brøndbyernes IF
Rosenhøj BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:00
Brøndbyernes IF
IF Bytoften
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:45
Grønne Stjerne
Nødebo IF
8:8 M+40 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:45
Brøndbyernes IF
LSF (2)
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:00
Brøndby IF
FC Nordsjælland
3F Superliga - Mesterskabsspil 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Brøndbyernes IF
Lyngby Boldklub 1921
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:45
Brøndby
Stenløse BK
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Vipperød BK
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Brøndbyernes IF 2
A27
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Brøndbyernes IF
Glostrup
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:30
Brøndby IF
Kolding IF
U19 Piger Liga 2023/24 DM
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
Brøndby IF
Kolding IF
U16 Piger Liga 2023/24 DM
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Espergærde IF
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Frederikssund IK
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Brøndby IF
Lyngby
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:00
Brøndbyernes IF
B.93
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Brøndbyernes IF
Football Club Albertslund
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:45
Brøndbyernes IF
Albertslund BS 72
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Brøndbyernes IF
IF Frem Bjæverskov
M+32 2 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Taastrup FC
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Roskilde Boldklub
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Brøndbyernes IF
FC Rudersdal
U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Brøndbyernes IF
FC Rudersdal
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Brøndbyernes IF
IF Bytoften
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Rosenhøj BK
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Brøndby
Randers Freja FC
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Brøndbyernes IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Brøndbyernes IF
Køge BK
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Brøndby IF
Randers Freja FC
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Brøndbyernes IF
BSF
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Brøndby
Randers Freja FC
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Brøndbyernes IF
Frem Hellebæk
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|