Akademisk Boldklub

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
554267
27-07 2024
12:00 Træningskamp U19 Division Pulje 1
27. jul
12:00
AB (14)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Træningskamp U19 Division Pulje 1
162606
27-07 2024
14:00 Træningskamp 1. div/2. div/3. div Pulje 1
Ariana FC
27. jul
14:00
AB (6)
Ariana FC
Træningskamp 1. div/2. div/3. div Pulje 1
196324
28-07 2024
11:00 Træningskamp U13 Drenge Mester Pulje 1
AB
28. jul
11:00
AB
Køge BK
Træningskamp U13 Drenge Mester Pulje 1
196325
28-07 2024
12:30 Træningskamp U15 Drenge Liga 2 Pulje 1
AB
28. jul
12:30
AB
Køge BK
Træningskamp U15 Drenge Liga 2 Pulje 1
278412
03-08 2024
13:00 Træningskamp U19 Division Pulje 1
AB
03. aug
13:00
AB
B.93
Træningskamp U19 Division Pulje 1
592375
04-08 2024
10:00 Træningskamp U13 Drenge Mester Pulje 1
AB
BSF
04. aug
10:00
AB
BSF
Træningskamp U13 Drenge Mester Pulje 1
267679
04-08 2024
13:00 Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
04. aug
13:00
AB (19)
AFA Copenhagen (4)
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
267682
10-08 2024
12:00 Træningskamp U17 Division Pulje 1
10. aug
12:00
AB (8)
AC Amager Academy
Træningskamp U17 Division Pulje 1
278413
11-08 2024
12:00 Træningskamp U19 Division Pulje 1
11. aug
12:00
AB (17)
Næstved I.F. (5)
Træningskamp U19 Division Pulje 1
520424
ma12-08 2024
18:45 Herreserie pokalen 24/25 Pulje 1
12. aug
18:45
AB (S4 P5) (3)
Albertslund BS 72 (S4) (2)
Herreserie pokalen 24/25 Pulje 1
323322
on14-08 2024
19:00 M+32 1 - 2024 Pulje 2
AB
14. aug
19:00
AB
Brøndbyernes IF
M+32 1 - 2024 Pulje 2
403991
on14-08 2024
19:00 8:8 U15 Piger (10) Efterår Pulje 1
AB
14. aug
19:00
AB
Avedøre IF
8:8 U15 Piger (10) Efterår Pulje 1
990057
on14-08 2024
19:00 8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 3
AB
14. aug
19:00
AB
BFC Lundegården
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 3
425724
17-08 2024
11:00 U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 2
AB
17. aug
11:00
AB
Hareskov IF
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 2
863522
17-08 2024
11:00 U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje A
AB
17. aug
11:00
AB
Frem
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje A
409801
17-08 2024
12:00 U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 3
AB
17. aug
12:00
AB
Espergærde IF
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 3
466357
17-08 2024
13:00 U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje A
AB
17. aug
13:00
AB
Roskilde Boldklub
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje A
891802
17-08 2024
13:00 Serie 5 - Efterår Pulje 3
AB
17. aug
13:00
AB
Hjorten Fodbold, Herlev
Serie 5 - Efterår Pulje 3
889767
17-08 2024
15:30 Serie 4 - Efterår Pulje 3
17. aug
15:30
AB (1)
Hareskov IF
Serie 4 - Efterår Pulje 3
847370
ma19-08 2024
18:45 M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
AB
Oversidder
19. aug
18:45
AB
Oversidder
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
580064
to22-08 2024
18:00 U16 Drenge 3 (09) Efterår P
AB
22. aug
18:00
AB
Herlev IF (2)
U16 Drenge 3 (09) Efterår P
886490
to22-08 2024
18:30 Serie 2 Pulje 2
AB
22. aug
18:30
AB
Avedøre IF
Serie 2 Pulje 2
897496
to22-08 2024
18:30 U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
AB
22. aug
18:30
AB
FC Rudersdal
U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
989740
to22-08 2024
19:30 8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 3
AB
22. aug
19:30
AB
Mørkhøj Sportsklub
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 3
899289
24-08 2024
10:00 U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3
AB
24. aug
10:00
AB
Måløv BK
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3
421588
24-08 2024
11:00 U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 3
AB
24. aug
11:00
AB
Herlev IF
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 3
381271
24-08 2024
12:00 8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår Pulje 1
AB
LSF
24. aug
12:00
AB
LSF
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår Pulje 1
140345
24-08 2024
12:45 U15 Drenge Liga Øst 2 (10) Efterår Pulje 1
AB
24. aug
12:45
AB
Slagelse B&I
U15 Drenge Liga Øst 2 (10) Efterår Pulje 1
935072
24-08 2024
13:30 U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
AB
24. aug
13:30
AB
IF Bytoften
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
889901
24-08 2024
15:30 Serie 4 - Efterår Pulje 5
24. aug
15:30
AB (2)
BK Friheden
Serie 4 - Efterår Pulje 5

Log ind