MENU

Campus Road //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
107652 1 fr
14-08 2020
Kl. 18:45
Herre-DS Pulje 3 B1913 Marienlyst
381860 1 fr
14-08 2020
Kl. 18:45
Herre S3 - Efterår 2020 Pulje 2 B1913 (2) FC Odense
189139 1
16-08 2020
Herre S4 - Efterår 2020 Pulje 8 B1913 (4) Agedrup-Bullerup BK
184684 1
16-08 2020
Kl. 13:00
Herre S4 - Efterår 2020 Pulje 2 B1913 (2) B1913 (5)
160976 1
16-08 2020
Kl. 17:00
Herre S4 - Efterår 2020 Pulje 1 B1913 (1) B1913 (3)
664804 3 ti
18-08 2020
Kl. 18:15
Sydbank Pokalen 2020/21 Pulje 1 B1913 OKS
381866 2 fr
21-08 2020
Kl. 18:45
Herre S3 - Efterår 2020 Pulje 2 B1913 (2) UCL FC
189272 1
22-08 2020
Kl. 14:00
U11 drenge A (født 2010) - Efterår 2020-Turnering Pulje 1 B1913 Tarup/Paarup IF
965974 2
22-08 2020
Kl. 15:30
Herre S3 - Efterår 2020 Pulje 5 B1913 (4) Langtved SG & IF
184691 2
23-08 2020
Herre S4 - Efterår 2020 Pulje 2 B1913 (5) Posten (1)
160982 2
23-08 2020
Kl. 15:00
Herre S4 - Efterår 2020 Pulje 1 B1913 (1) Posten (2)
161429 2
23-08 2020
Kl. 15:00
Herre S4 - Efterår 2020 Pulje 1 B1913 (3) ØB (2)
191840 1 ma
24-08 2020
Kl. 17:45
Kvinde 7M A - Efterår 2020 Pulje 1 B1913 KFUM.s BK
985383 1 ti
25-08 2020
Kl. 18:30
Kvinde Albaniserien - Efterår 2020 Pulje 1 B1913 DSIO
168232 8 on
26-08 2020
Kl. 18:30
Herre S4 - Efterår 2020 Pulje 1 B1913 (1) Kildemosens BK (1)
107790 3 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Herre-DS Pulje 3 B1913 Horsens fS
189184 3
30-08 2020
Herre S4 - Efterår 2020 Pulje 8 B1913 (4) ØB (1)
191845 2
30-08 2020
Kvinde 7M A - Efterår 2020 Pulje 1 B1913 Oversidder
381786 3
30-08 2020
Kl. 11:00
Herre S3 - Efterår 2020 Pulje 1 B1913 (1) Næsby BK
374097 3
30-08 2020
Kl. 11:00
Herre S3 - Efterår 2020 Pulje 3 B1913 (3) Egebjerg Fodbold
184695 3
30-08 2020
Kl. 13:00
Herre S4 - Efterår 2020 Pulje 2 B1913 (2) PDIF
189327 3
30-08 2020
Kl. 17:30
U11 drenge A (født 2010) - Efterår 2020-Turnering Pulje 1 B1913 Næsby BK
191889 2 ti
01-09 2020
Kl. 18:45
Kvinde 7M B - Efterår 2020 Pulje 1 B1913 Flemløse BK
161436 4 to
03-09 2020
Kl. 18:15
Herre S4 - Efterår 2020 Pulje 1 B1913 (1) FC Odense (1)
966260 4 fr
04-09 2020
Kl. 18:15
Herre S3 - Efterår 2020 Pulje 5 B1913 (4) Aunslev IF
381909 4
05-09 2020
Kl. 15:00
Herre S3 - Efterår 2020 Pulje 2 B1913 (2) Røde Stjerne (1)
184817 4
06-09 2020
Herre S4 - Efterår 2020 Pulje 2 B1913 (5) Kildemosens BK (2)
985444 3
06-09 2020
Kl. 11:00
Kvinde Albaniserien - Efterår 2020 Pulje 1 B1913 Oure Fodbold Akademi
165053 4
06-09 2020
Kl. 15:00
Herre S4 - Efterår 2020 Pulje 1 B1913 (3) Kildemosens BK (1)
189414 5 ti
08-09 2020
Kl. 17:30
U11 drenge A (født 2010) - Efterår 2020-Turnering Pulje 1 B1913 MG & BK
165106 6 on
09-09 2020
Kl. 18:05
Herre S4 - Efterår 2020 Pulje 1 B1913 (1) UTOPIA ( F.K.)
191919 8 to
10-09 2020
Kl. 18:30
Kvinde 7M B - Efterår 2020 Pulje 1 B1913 Aarslev BK
189195 5
12-09 2020
Kl. 13:00
Herre S4 - Efterår 2020 Pulje 8 B1913 (4) Munkebo BK
107802 5
12-09 2020
Kl. 13:00
Herre-DS Pulje 3 B1913 Varde
382171 5
12-09 2020
Kl. 13:00
Herre S3 - Efterår 2020 Pulje 3 B1913 (3) Højby S & G
381820 5
12-09 2020
Kl. 15:00
Herre S3 - Efterår 2020 Pulje 1 B1913 (1) B67

Log ind