MENU

ØB.s Anlæg //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
970740 7
02-10 2022
Kl. 11:30
U13 Drenge Liga 6 (C) (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 2 ØB FC Broby/Verninge IF
983611 7
02-10 2022
Kl. 11:30
U12 drenge 8M C (2011) - efterår 2022 Pulje Nordvest Ø.B. Søhus Stige
353181 2 ma
03-10 2022
Kl. 17:30
U11 drenge 8M C (2012) - 2. turneringshalvdel Pulje Midt Ø.B. Sanderum BK
446971 7 ma
03-10 2022
Kl. 17:30
Kvinde S2 - Efterår 2022 (11M/9M) Pulje 1 ØB Søhus Stige
Hjemmehold taberdømt
673817 1 on
05-10 2022
Kl. 17:30
U13 Drenge Liga 4 (2010) - EFTER OMBRYDNING Pulje 2 ØB SfB
970749 8 fr
07-10 2022
Kl. 17:00
U13 Drenge Liga 6 (C) (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 2 ØB BBB/SB
969841 8
08-10 2022
Kl. 11:00
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M- efterår 2022 Pulje 2 ØB Boldklubben Marienlyst
Udehold taberdømt
805988 8
08-10 2022
Kl. 15:00
Kvinde Albaniserien - Efterår 2022 Pulje 1 ØB MG & BK
784616 8
09-10 2022
Kl. 11:00
Herre S2 - Efterår 2022 Pulje 8 ØB Bolbro G & IF
913129 10
09-10 2022
Kl. 13:00
Albaniserien Herrer - 2022/2023 Pulje 1 ØB Nyborg G & IF
971641 10 ma
10-10 2022
Kl. 17:15
U10 drenge 5M A (2013) - efterår 2022-Turnering Pulje Hvid Ø.B. SfB
971645 11 on
12-10 2022
Kl. 17:00
U10 drenge 5M A (2013) - efterår 2022-Turnering Pulje Hvid Ø.B. OB (2)
272993 22 on
12-10 2022
Kl. 17:30
Super Masters - 2022 Pulje 1 ØB KFUM.s BK
984751 9 fr
14-10 2022
Kl. 17:00
U12 drenge 8M C (2011) - efterår 2022 Pulje Nordvest Ø.B. KFUM.s BK
969994 9
15-10 2022
Kl. 10:30
U14 drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 3 ØB Glamsbjerg IF
784617 9
15-10 2022
Kl. 12:00
Herre S2 - Efterår 2022 Pulje 8 ØB B1913 (2)
673822 3
16-10 2022
Kl.
U13 Drenge Liga 4 (2010) - EFTER OMBRYDNING Pulje 2 ØB Oversidder
340670 9
16-10 2022
Kl. 11:00
Herre S4 - Efterår 2022 (11M/9M) Pulje 7 ØB Fjordager IF
804583 9
16-10 2022
Kl. 11:00
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 5 ØB (1) FC Odense
446982 9 ma
17-10 2022
Kl. 17:30
Kvinde S2 - Efterår 2022 (11M/9M) Pulje 1 ØB OKS
Hjemmehold taberdømt
970761 10 fr
21-10 2022
Kl. 17:00
U13 Drenge Liga 6 (C) (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 2 ØB Kerteminde BK
918799 12
22-10 2022
Kl. 15:00
Albaniserien Herrer - 2022/2023 Pulje 1 ØB MorudVeflinge
673827 4
23-10 2022
Kl.
U13 Drenge Liga 4 (2010) - EFTER OMBRYDNING Pulje 2 ØB Årslev BK
969853 10
23-10 2022
Kl. 11:00
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M- efterår 2022 Pulje 2 ØB Aarup
984762 11
29-10 2022
Kl. 11:00
U12 drenge 8M C (2011) - efterår 2022 Pulje Nordvest Ø.B. Skeby GF
446993 11
29-10 2022
Kl. 12:30
Kvinde S2 - Efterår 2022 (11M/9M) Pulje 1 ØB MG & BK
Hjemmehold taberdømt
340681 11
30-10 2022
Kl. 11:00
Herre S4 - Efterår 2022 (11M/9M) Pulje 7 ØB B 1909
804594 11
30-10 2022
Kl. 11:00
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 5 ØB (1) Chang (2)

Log ind