MENU

Netplan Arena //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
421423
14-08 2022
Kl. 11:00
Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Aarslev BK FK Utopia
979312 2 ti
16-08 2022
Kl. 18:30
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Korup Ubberud Ungdom
969331 2 on
17-08 2022
Kl. 18:15
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1 Aarslev BK OB
349970 1 to
18-08 2022
Kl. 18:15
Herre S4 - Efterår 2022 (11M/9M) Pulje 5 Aarslev BK Dalum IF
979782 1 to
18-08 2022
Kl. 18:15
U14 drenge Liga 4 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK OB
978329 1 to
18-08 2022
Kl. 18:30
Kvinde 7M C - Efterår 2022 Pulje 1 Aarslev BK Thurø BK af 1920
980695 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U11 drenge 8M C (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje Øst Aarslev BK Vindinge BK
897045
20-08 2022
Kl. 11:00
U16 drenge Liga 3 / træningskamp Træningskamp Aarslev BK OB
475666 2
20-08 2022
Kl. 13:00
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M Fælles - efterår 2022 Pulje 715 Årslev BK Boldklubben Marienlyst
810563 1
20-08 2022
Kl. 13:00
U14 Drenge Liga 1 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 602 Årslev BK Kolding IF
969664 1
20-08 2022
Kl. 14:00
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M- efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Hesselager Fodbold
810931 2
20-08 2022
Kl. 15:00
U14 Drenge Liga 2B (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 615 Aarslev BK FC Sydvest
969231 1
21-08 2022
Kl.
U16 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Oversidder
970130 1 ma
22-08 2022
Kl. 18:00
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK ØB
351273 2 on
24-08 2022
Kl. 18:30
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Langeskov IF
271411 15 on
24-08 2022
Kl. 18:45
Super Masters - 2022 Pulje 1 Årslev BK Strib IF
985546 2 to
25-08 2022
Kl. 17:30
U12 drenge 8M C (2011) - efterår 2022 Pulje Øst Årslev BK Kværndrup BK
969902 2 to
25-08 2022
Kl. 18:00
U14 drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 2 Årslev BK Skårup IF
970137 2 to
25-08 2022
Kl. 18:15
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Kerteminde BK
803401 2 fr
26-08 2022
Kl. 18:45
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 3 Aarslev BK (2) Posten (1)
979969 2
27-08 2022
Kl. 14:00
U12 drenge 8M B (2011) - efterår 2022 Pulje Midtsyd Aarslev BK Kværndrup BK
784238 2
27-08 2022
Kl. 15:00
Herre S1 - Efterår 2022 Pulje 4 Aarslev BK Krarup Espe Fodbold
982953 2
28-08 2022
Kl. 10:30
U11 pige 8M A/B (2012) - efterår 2022 - Turnering Pulje 1 Aarslev BK Dalum IF
804539 2
28-08 2022
Kl. 11:00
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 5 Aarslev BK (1) Chang (2)
969242 3
28-08 2022
Kl. 11:00
U16 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Oversidder
789955 3
28-08 2022
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 2A (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 514 Årslev BK FC Sønderborg
363513 4 on
31-08 2022
Kl. 18:30
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Hospitalets FK
979824 2 on
31-08 2022
Kl. 18:30
U16 Piger (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1 Aarslev BK Egebjerg Fodbold (1)
978568 3 to
01-09 2022
Kl. 18:30
Kvinde 7M C - Efterår 2022 Pulje 1 Aarslev BK F16
980701 3
03-09 2022
Kl. 11:00
U11 drenge 8M C (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje Øst Aarslev BK Ringe BK
979787 3
03-09 2022
Kl. 12:00
U14 drenge Liga 4 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK S.f.B.
969357 5
03-09 2022
Kl. 13:00
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1 Aarslev BK Oversidder
475675 5
03-09 2022
Kl. 13:00
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M Fælles - efterår 2022 Pulje 715 Årslev BK OKS
810569 3
03-09 2022
Kl. 13:00
U14 Drenge Liga 1 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 602 Årslev BK Haderslev FK
810940 4
03-09 2022
Kl. 15:00
U14 Drenge Liga 2B (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 615 Aarslev BK Vinding SF
970655 3
04-09 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 6 (C) (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Nr. Lyndelse / Søby F.C.
979326 5
04-09 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Næsby BK
969673 3
04-09 2022
Kl. 10:30
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M- efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
350001 3
04-09 2022
Kl. 12:00
Herre S4 - Efterår 2022 (11M/9M) Pulje 5 Aarslev BK Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (1)
970144 4 ma
05-09 2022
Kl. 18:00
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK S.f.B.
980718 4 on
07-09 2022
Kl. 17:30
U11 drenge 8M C (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje Øst Aarslev BK FC Østfyn
272866 17 on
07-09 2022
Kl. 18:45
Super Masters - 2022 Pulje 1 Årslev BK Assens FC
979792 4 to
08-09 2022
Kl. 17:30
U14 drenge Liga 4 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Fjordager IF
979975 4 to
08-09 2022
Kl. 18:00
U12 drenge 8M B (2011) - efterår 2022 Pulje Midtsyd Aarslev BK OB
804551 4 fr
09-09 2022
Kl. 18:15
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 5 Aarslev BK (1) Holluf Pile/Fraugde GIF
985565 4
10-09 2022
Kl. 11:00
U12 drenge 8M C (2011) - efterår 2022 Pulje Øst Årslev BK OB
803443 4
10-09 2022
Kl. 12:00
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 3 Aarslev BK (2) BK Vestfyn
366466 5
10-09 2022
Kl. 12:00
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK Højby S & G
969254 5
10-09 2022
Kl. 13:00
U16 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 1 Årslev BK O K S
810572 4
10-09 2022
Kl. 14:00
U14 Drenge Liga 1 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 602 Årslev BK Horsens fS
979830 4 on
14-09 2022
Kl. 17:45
U16 Piger (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1 Aarslev BK Dalum/Næsby
969370 7 on
14-09 2022
Kl. 18:15
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1 Aarslev BK EGB

Log ind