Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. apr
16:00
IFSK
FC Jura
Kvinde 1. Division / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
26. apr
17:50
IFSK (4)
FC Jura (1)
Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Fuglebakken KFUM (1)
Stavtrup IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Fuglebakken KFUM
Stavtrup IF
ØOB Oldboys 55 år 7 mands 2023-24 Kreds 16
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Fuglebakken KFUM
Lystrup IF
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
Hammel GF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 274
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (3)
Fuglebakken KFUM (7)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
ACFC
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:30
Fuglebakken KFUM (1)
Virup IF (1)
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
ASA, Aarhus
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
VSK Aarhus
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Fuglebakken KFUM
HEI (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
HEI (4)
Virup IF
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hasle B
Stavtrup IF
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
HEI (1)
Fuglebakken KFUM
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
VSK Aarhus
IVF, Århus
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Fuglebakken KFUM
HEI (4)
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
HEI (3)
VSK Aarhus
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Virup IF
IVF, Århus
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:40
Fuglebakken KFUM
Hasle B
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:40
Stavtrup IF
HEI (1)
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
HEI (4)
VSK Aarhus
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
IVF, Århus
HEI (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Virup IF
Fuglebakken KFUM
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
HEI (3)
HEI (4)
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:25
Virup IF
VSK Aarhus
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:25
IVF, Århus
Fuglebakken KFUM
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Fuglebakken KFUM
VRI
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Fuglebakken KFUM
Hornslet IF
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Fuglebakken KFUM (1)
AGF, Aarhus
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
Fuglebakken KFUM
VRI
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 335
|
|||||||||||||||||||
05. maj
17:00
Fuglebakken KFUM (5)
IF Lyseng (7)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:45
Fuglebakken KFUM
Stavtrup IF
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
Ørsted IF
ØOB Oldboys 65 år 7 mands 2023-24 Kreds 20
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:30
Fuglebakken KFUM
Dronningborg B
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
Kolind/Perstrup IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 658
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
Hasle B
HHT
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:30
Fuglebakken KFUM (2)
Vatanspor
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:20
Fuglebakken KFUM
Aarhus Fremad (4)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
ACFC
Fuglebakken KFUM
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Fuglebakken KFUM (1)
Pen15 Reunited
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 274
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Fuglebakken KFUM
AC Norddjurs
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 658
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
VSK Aarhus
ØOB Oldboys 55 år 7 mands 2023-24 Kreds 16
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
Stavtrup IF
ØOB Oldboys 65 år 7 mands 2023-24 Kreds 20
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Fuglebakken KFUM
HOG Hinnerup
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
FC Sabur
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
Røde Fane IF
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 11
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
IF Mols
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (S2/274)
Aarhus Fremad (JS/255)
Gjensidige Kvindepokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Fuglebakken KFUM
Aarhus 1900
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
20:00
Fuglebakken KFUM
Stavtrup IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Pen15 Reunited
Fuglebakken KFUM (1)
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 274
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
Fuglebakken KFUM
SIF Assentoft
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 335
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:30
Fuglebakken KFUM (5)
Assyriske Sportsforening (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Fuglebakken KFUM
Oversidder
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
FC Aarhus Syd
ØOB Oldboys 65 år 7 mands 2023-24 Kreds 20
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (3)
Oversidder
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
Lystrup IF
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
Kristrup B
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
IF Lyseng
HHT
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 18
|