MENU

Herre S3, Forår 2019, HS3-2 pulje 3 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
267618 fr
05-04 2019
Kl. 18:15
B67 (3) Røde Stjerne (3) B 67-Parken
2 - 3
267621
fr
05-04 2019
Kl. 18:15
Fjordager IF UTOPIA ( F.K.) Fjordager IF.s anlæg
1 - 7
267622 fr
05-04 2019
Kl. 18:15
Oversidder Agedrup-Bullerup BK (2)
267623
fr
05-04 2019
Kl. 18:15
Chang (5) Stige Boldklub 2017 Chang Arena
4 - 1
267620
07-04 2019
FC Avrasya (2) Oversidder Risingskolen
267619
ma
08-04 2019
Kl. 18:00
FC Campus KR 70 Rosengårdsskolen
0 - 2
267628
fr
12-04 2019
Kl. 18:45
KR 70 FC Avrasya (2) Nymarkshallen
2 - 1
267629 fr
12-04 2019
Kl. 18:45
Røde Stjerne (3) Stige Boldklub 2017 Røde Stjerne - Falen
1 - 5
267627
14-04 2019
Oversidder Fjordager IF
267624
14-04 2019
Kl. 11:00
B67 (3) FC Campus B 67-Parken
5 - 1
267626
14-04 2019
Kl. 11:00
UTOPIA ( F.K.) Oversidder Munke Mose
267633 to
18-04 2019
Oversidder Oversidder
267634
to
18-04 2019
Kl. 11:00
Chang (5) UTOPIA ( F.K.) Chang Arena
3 - 3
267632
to
18-04 2019
Kl. 11:00
Fjordager IF KR 70 Fjordager IF.s anlæg
0 - 2
267631
to
18-04 2019
Kl. 13:00
FC Avrasya (2) B67 (3) Risingskolen
2 - 2
267635
ti
23-04 2019
Kl. 18:30
Stige Boldklub 2017 Agedrup-Bullerup BK (2) Hauge Gruppen Arena
3 - 3
267636 fr
26-04 2019
Kl. 18:45
B67 (3) Fjordager IF B 67-Parken
1 - 2
267639
27-04 2019
Oversidder Chang (5)
267637
27-04 2019
Kl. 15:00
FC Campus FC Avrasya (2) Rosengårdsskolen
0 - 3
267641
27-04 2019
Kl. 15:00
Røde Stjerne (3) Agedrup-Bullerup BK (2) Røde Stjerne - Falen
3 - 0
267640
27-04 2019
Kl. 15:30
KR 70 Oversidder Nymarkshallen
267630 ti
30-04 2019
Kl. 18:30
FC Campus Røde Stjerne (3) Rosengårdsskolen
0 - 1
267625 on
01-05 2019
Kl. 19:00
Agedrup-Bullerup BK (2) Chang (5) Agedrup Skole
2 - 6
267638
to
02-05 2019
Kl. 18:15
UTOPIA ( F.K.) Stige Boldklub 2017 Munke Mose
3 - 1
267645
fr
03-05 2019
Kl. 18:45
Chang (5) KR 70 Chang Arena
3 - 1
267643 fr
03-05 2019
Kl. 18:45
Fjordager IF FC Campus Fjordager IF.s anlæg
0 - 3
267646
05-05 2019
Stige Boldklub 2017 Oversidder Hauge Gruppen Arena
267647
05-05 2019
Kl. 11:00
Agedrup-Bullerup BK (2) UTOPIA ( F.K.) Agedrup Skole
0 - 4
267644
05-05 2019
Kl. 11:00
Oversidder B67 (3)
267642
05-05 2019
Kl. 13:00
FC Avrasya (2) Røde Stjerne (3) Risingskolen
3 - 2
267649 fr
10-05 2019
Kl. 18:45
FC Campus Oversidder Rosengårdsskolen
267648 fr
10-05 2019
Kl. 19:15
B67 (3) Chang (5) B 67-Parken
2 - 1
267652
11-05 2019
Kl. 13:00
KR 70 Stige Boldklub 2017 Nymarkshallen
1 - 2
267651
12-05 2019
Oversidder Agedrup-Bullerup BK (2)
267653
12-05 2019
Kl. 11:00
Røde Stjerne (3) UTOPIA ( F.K.) Røde Stjerne - Falen
1 - 5
267650
12-05 2019
Kl. 13:00
FC Avrasya (2) Fjordager IF Risingskolen
UHT

Udehold taberdømt

267659 fr
17-05 2019
UTOPIA ( F.K.) Oversidder Munke Mose
267654
fr
17-05 2019
Kl. 11:00
Fjordager IF Røde Stjerne (3) Fjordager IF.s anlæg
3 - 4
267655 fr
17-05 2019
Kl. 11:00
Oversidder FC Avrasya (2)
267656 fr
17-05 2019
Kl. 11:00
Chang (5) FC Campus Chang Arena
3 - 1
267657
fr
17-05 2019
Kl. 11:00
Stige Boldklub 2017 B67 (3) Hauge Gruppen Arena
2 - 1
267658
on
22-05 2019
Kl. 19:00
Agedrup-Bullerup BK (2) KR 70 Agedrup Skole
2 - 6
267663 fr
24-05 2019
Kl. 18:45
Fjordager IF Oversidder Fjordager IF.s anlæg
267664
fr
24-05 2019
Kl. 18:45
KR 70 UTOPIA ( F.K.) Nymarkshallen
3 - 0
267665
25-05 2019
Røde Stjerne (3) Oversidder Røde Stjerne - Falen
267662
26-05 2019
Kl. 13:00
Chang (5) FC Avrasya (2) Chang Arena
5 - 0
267667 fr
31-05 2019
Kl. 18:45
Chang (5) Fjordager IF Chang Arena
8 - 0
267669 fr
31-05 2019
Kl. 18:45
Agedrup-Bullerup BK (2) FC Campus Agedrup Skole
2 - 5
267671
02-06 2019
Oversidder KR 70
267670
02-06 2019
Kl. 11:00
UTOPIA ( F.K.) B67 (3) Munke Mose
8 - 0
267668
02-06 2019
Kl. 11:00
Stige Boldklub 2017 FC Avrasya (2) Hauge Gruppen Arena
UHT

Udehold taberdømt

267666
02-06 2019
Kl. 13:00
Oversidder Røde Stjerne (3)
267660 on
05-06 2019
Kl. 18:45
B67 (3) Agedrup-Bullerup BK (2) B 67-Parken
5 - 1
267675
fr
14-06 2019
Kl. 18:45
Fjordager IF Stige Boldklub 2017 Fjordager IF.s anlæg
5 - 3
267676 fr
14-06 2019
Kl. 18:45
Oversidder Chang (5)
267677
fr
14-06 2019
Kl. 18:45
Røde Stjerne (3) KR 70 Røde Stjerne - Falen
0 - 6
267672
16-06 2019
B67 (3) Oversidder B 67-Parken
267673
16-06 2019
Kl. 11:00
FC Campus UTOPIA ( F.K.) Rosengårdsskolen
0 - 1
267674
16-06 2019
Kl. 13:00
FC Avrasya (2) Agedrup-Bullerup BK (2) Risingskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

267683
to
20-06 2019
Kl. 19:00
KR 70 B67 (3) Nymarkshallen
1 - 0
267681 fr
21-06 2019
Kl. 18:45
UTOPIA ( F.K.) FC Avrasya (2) Munke Mose
UHT

Udehold taberdømt

267682
22-06 2019
Oversidder FC Campus
267680
22-06 2019
Kl. 11:00
Agedrup-Bullerup BK (2) Fjordager IF Agedrup Skole
HMH
267661
22-06 2019
Kl. 13:00
Stige Boldklub 2017 FC Campus Hauge Gruppen Arena
UHT

Udehold taberdømt

267678
22-06 2019
Kl. 13:00
Chang (5) Røde Stjerne (3) Chang Arena
3 - 1
267679
22-06 2019
Kl. 13:00
Stige Boldklub 2017 Oversidder Hauge Gruppen Arena
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

09.01.19: ØB (3) trukket.

260419: OKS trukket

Log ind