Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug 2019
11:00
Ryslinge
3
Dalum IF
4
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
11:00
Højby S & G
3
Søndersø BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
12:00
B 67 (2)
6
FC Avrasya
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2019
19:00
Allested U & IF
0
ØB (2)
5
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2019
18:45
Korup IF (3)
Søhus Stige
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
11:00
Søndersø BK (2)
3
Korup IF (3)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
15:00
Dalum IF
3
Højby S & G
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
15:00
ØB (2)
5
FC Avrasya
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
18:45
Søhus Stige
2
B 67 (2)
6
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
19:00
Allested U & IF
7
Fjordager IF
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
14:00
Fjordager IF
2
ØB (2)
4
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
15:00
Højby S & G
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
11:00
Ryslinge
3
Allested U & IF
12
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
13:00
FC Avrasya
Søhus Stige
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2019
18:15
Korup IF (3)
2
Dalum IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2019
18:30
B 67 (2)
5
Søndersø BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:30
Oversidder
Ryslinge
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2019
18:00
Oversidder
Korup IF (3)
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
14:00
Fjordager IF
2
Ryslinge
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
11:00
Søndersø BK (2)
FC Avrasya
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
15:00
Dalum IF
3
B 67 (2)
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
15:00
ØB (2)
Søhus Stige
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2019
18:30
Allested U & IF
3
Højby S & G
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2019
18:00
Fjordager IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2019
18:30
B 67 (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
11:00
Højby S & G
Fjordager IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
11:00
Korup IF (3)
3
Allested U & IF
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
11:30
Søhus Stige
Søndersø BK (2)
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
13:00
FC Avrasya
4
Dalum IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2019
19:00
Oversidder
FC Avrasya
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
13:00
Fjordager IF
1
Korup IF (3)
8
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
11:00
Ryslinge
2
Højby S & G
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
15:00
Dalum IF
Søhus Stige
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
18:00
Allested U & IF
3
B 67 (2)
8
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
18:30
ØB (2)
4
Søndersø BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2019
18:45
Ryslinge
2
ØB (2)
9
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2019
18:30
Fjordager IF
2
B 67 (2)
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
15:00
Højby S & G
1
ØB (2)
4
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
15:00
Korup IF (3)
3
Ryslinge
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
11:00
Søndersø BK (2)
0
Dalum IF
3
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
13:00
FC Avrasya
Allested U & IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
13:00
Søhus Stige
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
14:00
Fjordager IF
2
FC Avrasya
3
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
15:00
Højby S & G
Korup IF (3)
HHT
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
13:00
Oversidder
Søndersø BK (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2019
17:30
Allested U & IF
Søhus Stige
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
11:00
B 67 (2)
3
Højby S & G
4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
13:00
Korup IF (3)
1
ØB (2)
4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
15:00
Søndersø BK (2)
Allested U & IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
13:00
FC Avrasya
5
Ryslinge
0
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
13:00
Søhus Stige
Fjordager IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
15:00
Dalum IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2019
19:00
Ryslinge
3
B 67 (2)
9
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
12:00
ØB (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
13:30
Fjordager IF
Søndersø BK (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
11:00
Ryslinge
Søhus Stige
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
13:00
Allested U & IF
2
Dalum IF
8
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2019
19:00
Oversidder
Allested U & IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
11:00
Søndersø BK (2)
Ryslinge
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
13:00
FC Avrasya
6
Korup IF (3)
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
13:30
Søhus Stige
Højby S & G
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
15:00
Dalum IF
6
Fjordager IF
3
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2019
19:00
ØB (2)
5
Dalum IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2019
20:30
B 67 (2)
2
ØB (2)
5
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
13:00
Højby S & G
FC Avrasya
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
13:00
Korup IF (3)
B 67 (2)
ANN
|
09.07.19: ØB (2) tilmeldt.
29.07.19: Årslev trukket.
29.07.19: Ryslinge tilmeldt.
02.09.19: OKS (2) trukket.
24.09.19: Søhus Stige trukket.
23.10.19: Søndersø BK (2) trukket.