MENU

Herre S1 - 2020/2021, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
735317
1
15-08 2020
Kl. 13:00
Marslev G & IF Tåsinge f. B. Marslev Idrætsplads
3 - 0
735318
1
15-08 2020
Kl. 15:00
Fjordager IF Tårup IF Fjordager IF.s anlæg
0 - 3
735319
1
15-08 2020
Kl. 15:00
Aarslev BK ØB Netplan Arena
1 - 6
735320
1
15-08 2020
Kl. 15:00
Tved BK SUB Ullerslev Tved Stadion
1 - 2
735321
1
15-08 2020
Kl. 15:00
B.67 Rudkøbing BK B 67-Parken
4 - 3
735315
1
15-08 2020
Kl. 15:00
OB SFF 2015 OB-Ådalen
0 - 5
735316
1
15-08 2020
Kl. 15:00
Søhus Stige UTOPIA ( F.K.) Rema 1000 Arena Søhus
3 - 0
735322
2 fr
21-08 2020
Kl. 18:45
OB Søhus Stige OB-Ådalen
1 - 2
735323
2 fr
21-08 2020
Kl. 18:45
SUB Ullerslev B.67 Ullerslev Stadion
2 - 4
735325
2
22-08 2020
Kl. 12:00
Tårup IF Aarslev BK Frørup Andelskasse Arena
1 - 4
735326
2
22-08 2020
Kl. 15:00
Tåsinge f. B. Fjordager IF SEF Energi Arena - Tåsinge
1 - 1
735327
2
22-08 2020
Kl. 15:00
UTOPIA ( F.K.) Marslev G & IF Dyrskuepladsen
1 - 2
735324
2
22-08 2020
Kl. 15:00
ØB Tved BK ØB.s Anlæg
1 - 2
735328
2
23-08 2020
Kl. 15:00
SFF 2015 Rudkøbing BK Horne Idrætscenter (ude)
5 - 0
735329
3 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Søhus Stige SFF 2015 Rema 1000 Arena Søhus
0 - 3
735363
3 fr
28-08 2020
Kl. 18:45
Fjordager IF UTOPIA ( F.K.) Fjordager IF.s anlæg
2 - 6
735362
3
30-08 2020
Kl. 11:00
Marslev G & IF OB Marslev Idrætsplads
1 - 1
735365
3
30-08 2020
Kl. 11:00
Tved BK Tårup IF Tved Stadion
5 - 1
735366
3
30-08 2020
Kl. 11:00
B.67 ØB B 67-Parken
0 - 3
735367
3
30-08 2020
Kl. 11:00
Rudkøbing BK SUB Ullerslev Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
2 - 4
735364
3
30-08 2020
Kl. 13:00
Aarslev BK Tåsinge f. B. Netplan Arena
0 - 3
735368
4
06-09 2020
Kl. 11:00
OB Fjordager IF OB-Ådalen
2 - 2
735370
4
06-09 2020
Kl. 11:00
Søhus Stige Marslev G & IF Rema 1000 Arena Søhus
2 - 2
735371
4
06-09 2020
Kl. 11:00
ØB Rudkøbing BK ØB.s Anlæg
1 - 0
735372
4
06-09 2020
Kl. 11:00
Tårup IF B.67 Frørup Andelskasse Arena
3 - 2
735373
4
06-09 2020
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. Tved BK SEF Energi Arena - Tåsinge
1 - 2
735375
4
06-09 2020
Kl. 13:00
SFF 2015 SUB Ullerslev Horne Idrætscenter (ude)
4 - 4
735377
5 on
09-09 2020
Kl. 18:10
Fjordager IF Søhus Stige Fjordager IF.s anlæg
0 - 3
735380
5 on
09-09 2020
Kl. 18:10
B.67 Tåsinge f. B. B 67-Parken
0 - 2
735381
5 on
09-09 2020
Kl. 18:10
Rudkøbing BK Tårup IF Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
2 - 1
735382
5 on
09-09 2020
Kl. 18:10
SUB Ullerslev ØB Ullerslev Stadion
2 - 2
735386
6
12-09 2020
Kl. 11:00
Tårup IF SUB Ullerslev Frørup Andelskasse Arena
2 - 2
735385
6
12-09 2020
Kl. 13:00
Marslev G & IF Fjordager IF Marslev Idrætsplads
7 - 0
735387
6
12-09 2020
Kl. 15:00
Tåsinge f. B. Rudkøbing BK SEF Energi Arena - Tåsinge
2 - 2
735388
6
12-09 2020
Kl. 15:00
UTOPIA ( F.K.) B.67 Munke Mose
2 - 4
735389
6
12-09 2020
Kl. 15:00
SFF 2015 ØB Horne Idrætscenter (ude)
2 - 3
735383
6
12-09 2020
Kl. 15:00
OB Tved BK OB-Ådalen
3 - 4
735384
6 ti
15-09 2020
Kl. 18:15
Søhus Stige Aarslev BK Rema 1000 Arena Søhus
3 - 3
735391
7 fr
18-09 2020
Kl. 18:10
Aarslev BK Marslev G & IF Netplan Arena
5 - 2
735392
7
19-09 2020
Kl. 15:00
Tved BK Søhus Stige Tved Stadion
0 - 3
735393
7
19-09 2020
Kl. 15:00
B.67 OB B 67-Parken
6 - 2
735394
7
19-09 2020
Kl. 15:00
Rudkøbing BK UTOPIA ( F.K.) Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
1 - 2
735390
7
19-09 2020
Kl. 15:00
Fjordager IF SFF 2015 Fjordager IF.s anlæg
1 - 5
735396
7
19-09 2020
Kl. 15:00
ØB Tårup IF ØB.s Anlæg
2 - 1
735395
7
20-09 2020
Kl. 15:00
SUB Ullerslev Tåsinge f. B. Ullerslev Stadion
1 - 3
735379
5 ti
22-09 2020
Kl. 18:00
Tved BK UTOPIA ( F.K.) Tved Stadion
1 - 3
735378
5 ti
22-09 2020
Kl. 18:10
Aarslev BK OB Netplan Arena
6 - 1
735397
8
27-09 2020
Kl. 11:00
OB Rudkøbing BK OB-Ådalen
1 - 3
735398
8
27-09 2020
Kl. 11:00
Søhus Stige B.67 Rema 1000 Arena Søhus
4 - 1
735399
8
27-09 2020
Kl. 11:00
Marslev G & IF Tved BK Marslev Idrætsplads
4 - 4
735401
8
27-09 2020
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. ØB SEF Energi Arena - Tåsinge
2 - 2
735402
8
27-09 2020
Kl. 11:00
UTOPIA ( F.K.) SUB Ullerslev Munke Mose
2 - 1
735403
8
27-09 2020
Kl. 11:00
SFF 2015 Tårup IF Horne Idrætscenter (ude)
1 - 0
735400
8
27-09 2020
Kl. 13:00
Fjordager IF Aarslev BK Fjordager IF.s anlæg
2 - 2
735406
9
04-10 2020
Kl. 11:00
B.67 Marslev G & IF B 67-Parken
5 - 3
735407
9
04-10 2020
Kl. 11:00
Rudkøbing BK Søhus Stige Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
1 - 6
735408
9
04-10 2020
Kl. 11:00
SUB Ullerslev OB Ullerslev Stadion
5 - 2
735410
9
04-10 2020
Kl. 11:00
ØB UTOPIA ( F.K.) ØB.s Anlæg
0 - 4
735411 9
04-10 2020
Kl. 11:00
Tårup IF Tåsinge f. B. Frørup Andelskasse Arena
0 - 0
735404
9
04-10 2020
Kl. 13:00
Aarslev BK SFF 2015 Netplan Arena
3 - 2
735405
9 to
08-10 2020
Kl. 18:00
Fjordager IF Tved BK Fjordager IF.s anlæg
0 - 6
735417
10
10-10 2020
Kl. 12:00
UTOPIA ( F.K.) Tårup IF Munke Mose
0 - 1
735413
10
10-10 2020
Kl. 13:00
Søhus Stige SUB Ullerslev Rema 1000 Arena Søhus
1 - 1
735414
10
10-10 2020
Kl. 13:00
Marslev G & IF Rudkøbing BK Marslev Idrætsplads
5 - 3
735415
10
10-10 2020
Kl. 15:00
Fjordager IF B.67 Fjordager IF.s anlæg
1 - 2
735416
10
10-10 2020
Kl. 15:00
Aarslev BK Tved BK Netplan Arena
1 - 6
735412
10
10-10 2020
Kl. 15:00
OB ØB OB-Ådalen
2 - 3
735418
10
10-10 2020
Kl. 15:00
SFF 2015 Tåsinge f. B. Horne Idrætscenter (ude)
4 - 4
735421
11
17-10 2020
Kl. 15:00
Tved BK SFF 2015 Tved Stadion
2 - 1
735422
11
17-10 2020
Kl. 15:00
B.67 Aarslev BK B 67-Parken
3 - 1
735423 11
17-10 2020
Kl. 15:00
Rudkøbing BK Fjordager IF Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
1 - 2
735425
11
17-10 2020
Kl. 15:00
SUB Ullerslev Marslev G & IF Ullerslev Stadion
4 - 1
735451
11
17-10 2020
Kl. 15:00
ØB Søhus Stige ØB.s Anlæg
2 - 1
735453
11
17-10 2020
Kl. 15:00
Tåsinge f. B. UTOPIA ( F.K.) SEF Energi Arena - Tåsinge
4 - 1
735454
12
25-10 2020
Kl. 11:00
OB Tåsinge f. B. OB-Ådalen
1 - 3
735455
12
25-10 2020
Kl. 11:00
Søhus Stige Tårup IF Rema 1000 Arena Søhus
3 - 2
735456
12
25-10 2020
Kl. 11:00
Marslev G & IF ØB Marslev Idrætsplads
3 - 3
735457
12
25-10 2020
Kl. 11:00
Fjordager IF SUB Ullerslev Fjordager IF.s anlæg
0 - 4
735459
12
25-10 2020
Kl. 11:00
Tved BK B.67 Tved Stadion
1 - 7
735460
12
25-10 2020
Kl. 11:00
SFF 2015 UTOPIA ( F.K.) Horne Idrætscenter (ude)
1 - 1
735458
12
25-10 2020
Kl. 13:00
Aarslev BK Rudkøbing BK Netplan Arena
4 - 2
735376
5 ma
05-04 2021
Kl. 14:00
Marslev G & IF SFF 2015 Marslev Idrætsplads
0 - 3
735374
4 ti
06-04 2021
Kl. 18:15
Aarslev BK UTOPIA ( F.K.) Netplan Arena
0 - 2
735452 11 ti
06-04 2021
Kl. 18:15
Tårup IF OB Frørup Andelskasse Arena
1 - 4
735461
13
11-04 2021
Kl. 11:00
B.67 SFF 2015 B 67-Parken
0 - 1
735462
13
11-04 2021
Kl. 11:00
Rudkøbing BK Tved BK Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
3 - 3
735463
13
11-04 2021
Kl. 11:00
SUB Ullerslev Aarslev BK Ullerslev Stadion
3 - 1
735464
13
11-04 2021
Kl. 11:00
ØB Fjordager IF ØB.s Anlæg
5 - 1
735465
13
11-04 2021
Kl. 11:00
Tårup IF Marslev G & IF Frørup Andelskasse Arena
3 - 3
735466
13
11-04 2021
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. Søhus Stige SEF Energi Arena - Tåsinge
3 - 0
735467 13
11-04 2021
Kl. 11:00
UTOPIA ( F.K.) OB Munke Mose
2 - 2
735562
16 to
15-04 2021
Kl. 18:45
OB Marslev G & IF OB-Ådalen
1 - 0
735563
16
18-04 2021
Kl. 11:00
SUB Ullerslev Rudkøbing BK Ullerslev Stadion
2 - 3
735564
16
18-04 2021
Kl. 11:00
ØB B.67 ØB.s Anlæg
7 - 3
735570 16
18-04 2021
Kl. 11:00
Tårup IF Tved BK Frørup Andelskasse Arena
HHT

Hjemmehold taberdømt

735571
16
18-04 2021
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. Aarslev BK SEF Energi Arena - Tåsinge
0 - 0
735572 16
18-04 2021
Kl. 11:00
UTOPIA ( F.K.) Fjordager IF Munke Mose
4 - 1
735573
16
18-04 2021
Kl. 13:00
SFF 2015 Søhus Stige Boe Byg Arena - Svanninge
1 - 1
735578 17 on
21-04 2021
Kl. 18:15
B.67 Tårup IF B 67-Parken
UHT

Udehold taberdømt

735579
17 on
21-04 2021
Kl. 18:45
Rudkøbing BK ØB Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
1 - 2
735580
17 on
21-04 2021
Kl. 18:45
SUB Ullerslev SFF 2015 Ullerslev Stadion
0 - 1
735574
17 on
21-04 2021
Kl. 18:45
Marslev G & IF Søhus Stige Marslev Idrætsplads
0 - 2
735575
17 on
21-04 2021
Kl. 18:45
Fjordager IF OB Fjordager IF.s anlæg
2 - 4
735576
17 on
21-04 2021
Kl. 18:45
UTOPIA ( F.K.) Aarslev BK Munke Mose
1 - 1
735577
17 on
21-04 2021
Kl. 18:45
Tved BK Tåsinge f. B. Tved Stadion
2 - 1
735581
18
25-04 2021
Kl. 11:00
OB Aarslev BK OB-Ådalen
1 - 4
735582
18
25-04 2021
Kl. 11:00
Søhus Stige Fjordager IF Rema 1000 Arena Søhus
1 - 1
735583
18
25-04 2021
Kl. 11:00
ØB SUB Ullerslev ØB.s Anlæg
5 - 1
735584 18
25-04 2021
Kl. 11:00
Tårup IF Rudkøbing BK Frørup Andelskasse Arena
HHT

Hjemmehold taberdømt

735585
18
25-04 2021
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. B.67 SEF Energi Arena - Tåsinge
0 - 2
735586
18
25-04 2021
Kl. 11:00
UTOPIA ( F.K.) Tved BK Munke Mose
2 - 2
735719
18
25-04 2021
Kl. 11:00
SFF 2015 Marslev G & IF Faaborg Stadion
0 - 1
735720
19 fr
30-04 2021
Kl. 11:00
Fjordager IF Marslev G & IF Fjordager IF.s anlæg
1 - 1
735721
19 fr
30-04 2021
Kl. 11:00
Aarslev BK Søhus Stige Netplan Arena
5 - 1
735763
19 fr
30-04 2021
Kl. 11:00
Tved BK OB Tved Stadion
4 - 0
735766
19 fr
30-04 2021
Kl. 11:00
B.67 UTOPIA ( F.K.) B 67-Parken
0 - 1
735767
19 fr
30-04 2021
Kl. 11:00
Rudkøbing BK Tåsinge f. B. Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
1 - 1
735768 19 fr
30-04 2021
Kl. 11:00
SUB Ullerslev Tårup IF Ullerslev Stadion
UHT

Udehold taberdømt

735769
19 fr
30-04 2021
Kl. 11:00
ØB SFF 2015 ØB.s Anlæg
1 - 1
735770
20
08-05 2021
Kl. 13:00
OB B.67 OB-Ådalen
1 - 2
735772
20
08-05 2021
Kl. 13:00
Marslev G & IF Aarslev BK Marslev Idrætsplads
2 - 2
735773 20
08-05 2021
Kl. 15:00
Tårup IF ØB Frørup Andelskasse Arena
HHT

Hjemmehold taberdømt

735774
20
08-05 2021
Kl. 15:00
Tåsinge f. B. SUB Ullerslev SEF Energi Arena - Tåsinge
4 - 2
735775 20
08-05 2021
Kl. 15:00
UTOPIA ( F.K.) Rudkøbing BK Munke Mose
1 - 0
735776
20
08-05 2021
Kl. 15:00
SFF 2015 Fjordager IF Faaborg Stadion
6 - 1
735771
20
08-05 2021
Kl. 15:00
Søhus Stige Tved BK Rema 1000 Arena Søhus
0 - 2
735794
22 ti
11-05 2021
Kl. 18:45
SFF 2015 Aarslev BK Faaborg Stadion
4 - 0
735777
21 fr
14-05 2021
Kl. 18:45
Aarslev BK Fjordager IF Netplan Arena
8 - 1
735779
21 fr
14-05 2021
Kl. 18:45
B.67 Søhus Stige B 67-Parken
4 - 0
735785
21 fr
14-05 2021
Kl. 18:45
ØB Tåsinge f. B. ØB.s Anlæg
2 - 2
735787 21
16-05 2021
Kl. 11:00
Tårup IF SFF 2015 Frørup Andelskasse Arena
HHT

Hjemmehold taberdømt

735783
21
16-05 2021
Kl. 11:00
Rudkøbing BK OB Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
3 - 2
735784
21
16-05 2021
Kl. 11:00
SUB Ullerslev UTOPIA ( F.K.) Ullerslev Stadion
4 - 4
735778
21
16-05 2021
Kl. 11:00
Tved BK Marslev G & IF Tved Stadion
6 - 1
735788
22 on
19-05 2021
Kl. 18:45
OB SUB Ullerslev OB-Ådalen
4 - 4
735789
22 on
19-05 2021
Kl. 18:45
Søhus Stige Rudkøbing BK Rema 1000 Arena Søhus
4 - 1
735790
22 on
19-05 2021
Kl. 18:45
Marslev G & IF B.67 Marslev Idrætsplads
0 - 4
735791
22 on
19-05 2021
Kl. 18:45
Tved BK Fjordager IF Tved Stadion
8 - 0
735792 22 on
19-05 2021
Kl. 18:45
Tåsinge f. B. Tårup IF SEF Energi Arena - Tåsinge
UHT

Udehold taberdømt

735793
22 on
19-05 2021
Kl. 18:45
UTOPIA ( F.K.) ØB Munke Mose
0 - 2
735476
15
22-05 2021
Kl. 13:00
Marslev G & IF UTOPIA ( F.K.) Marslev Idrætsplads
1 - 1
735477
15
22-05 2021
Kl. 15:00
Fjordager IF Tåsinge f. B. Fjordager IF.s anlæg
1 - 2
735559
15
22-05 2021
Kl. 15:00
Tved BK ØB Tved Stadion
1 - 1
735560
15
22-05 2021
Kl. 15:00
B.67 SUB Ullerslev B 67-Parken
1 - 2
735561
15
22-05 2021
Kl. 15:00
Rudkøbing BK SFF 2015 Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
2 - 5
735475
15
22-05 2021
Kl. 15:00
Søhus Stige OB Rema 1000 Arena Søhus
1 - 1
735552 15
23-05 2021
Kl. 11:00
Aarslev BK Tårup IF Netplan Arena
UHT

Udehold taberdømt

735795
23
30-05 2021
Kl. 11:00
Tved BK Aarslev BK Tved Stadion
3 - 3
735796
23
30-05 2021
Kl. 11:00
B.67 Fjordager IF B 67-Parken
4 - 2
735797
23
30-05 2021
Kl. 11:00
Rudkøbing BK Marslev G & IF Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
0 - 3
735799
23
30-05 2021
Kl. 11:00
SUB Ullerslev Søhus Stige Ullerslev Stadion
1 - 2
735801 23
30-05 2021
Kl. 11:00
Tårup IF UTOPIA ( F.K.) Frørup Andelskasse Arena
HHT

Hjemmehold taberdømt

735802
23
30-05 2021
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. SFF 2015 SEF Energi Arena - Tåsinge
1 - 5
735800
23
30-05 2021
Kl. 13:00
ØB OB ØB.s Anlæg
1 - 1
735833 24 to
03-06 2021
Kl. 18:45
UTOPIA ( F.K.) Tåsinge f. B. Munke Mose
3 - 1
735803 24 fr
04-06 2021
Kl. 18:45
OB Tårup IF OB-Ådalen
UHT

Udehold taberdømt

735804
24 fr
04-06 2021
Kl. 18:45
Søhus Stige ØB Rema 1000 Arena Søhus
1 - 2
735806
24 fr
04-06 2021
Kl. 18:45
Marslev G & IF SUB Ullerslev Marslev Idrætsplads
2 - 2
735832
24
05-06 2021
Kl. 12:00
Aarslev BK B.67 Netplan Arena
5 - 2
735840
24
05-06 2021
Kl. 15:00
SFF 2015 Tved BK Faaborg Stadion
0 - 1
735831
24
06-06 2021
Kl. 11:00
Fjordager IF Rudkøbing BK Fjordager IF.s anlæg
2 - 2
735468
14 ti
08-06 2021
Kl. 18:45
Rudkøbing BK B.67 Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
0 - 2
735469
14 ti
08-06 2021
Kl. 18:45
SUB Ullerslev Tved BK Ullerslev Stadion
2 - 2
735470
14 ti
08-06 2021
Kl. 18:45
ØB Aarslev BK ØB.s Anlæg
1 - 1
735471 14 ti
08-06 2021
Kl. 18:45
Tårup IF Fjordager IF Frørup Andelskasse Arena
HHT

Hjemmehold taberdømt

735472
14 ti
08-06 2021
Kl. 18:45
Tåsinge f. B. Marslev G & IF SEF Energi Arena - Tåsinge
4 - 2
735473
14 ti
08-06 2021
Kl. 18:45
UTOPIA ( F.K.) Søhus Stige Munke Mose
4 - 0
735474
14 ti
08-06 2021
Kl. 18:45
SFF 2015 OB Faaborg Stadion
2 - 0
735856 25 to
10-06 2021
Kl. 19:00
Tåsinge f. B. OB SEF Energi Arena - Tåsinge
2 - 0
735855 25 fr
11-06 2021
Kl. 18:45
Tårup IF Søhus Stige Frørup Andelskasse Arena
HHT

Hjemmehold taberdømt

735852
25
12-06 2021
Kl. 12:00
Rudkøbing BK Aarslev BK Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
0 - 6
735853
25
12-06 2021
Kl. 13:00
SUB Ullerslev Fjordager IF Ullerslev Stadion
3 - 1
735841
25
12-06 2021
Kl. 13:00
B.67 Tved BK B 67-Parken
1 - 2
735854
25
12-06 2021
Kl. 15:00
ØB Marslev G & IF ØB.s Anlæg
3 - 0
735857
25
12-06 2021
Kl. 15:00
UTOPIA ( F.K.) SFF 2015 Munke Mose
2 - 4
735864
26 fr
18-06 2021
Kl. 18:45
OB UTOPIA ( F.K.) OB-Ådalen
0 - 3
735869
26 fr
18-06 2021
Kl. 18:45
Søhus Stige Tåsinge f. B. Rema 1000 Arena Søhus
1 - 1
735899 26 fr
18-06 2021
Kl. 18:45
Marslev G & IF Tårup IF Marslev Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

735900
26 fr
18-06 2021
Kl. 18:45
Fjordager IF ØB Fjordager IF.s anlæg
0 - 1
735905
26 fr
18-06 2021
Kl. 18:45
Aarslev BK SUB Ullerslev Netplan Arena
3 - 1
735946
26 fr
18-06 2021
Kl. 18:45
Tved BK Rudkøbing BK Tved Stadion
3 - 1
735947
26 fr
18-06 2021
Kl. 18:45
SFF 2015 B.67 Faaborg Stadion
1 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

16.04.21: Tårup IF trukket.

 

Log ind