MENU

Herre S1 - 2020/2021, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
735951
16-08 2020
Kl. 11:00
Kildemosens BK MG & BK Kildemosens anlæg
1 - 1
735952
16-08 2020
Kl. 11:00
Søndersø BK KRFK Søndersø Stadion
6 - 0
735953
16-08 2020
Kl. 11:00
Ringe BK Næsby BK Ringe Stadion
2 - 3
735954
16-08 2020
Kl. 11:00
Nr. Aaby IK KFUM Nr.Aaby Idrætspark
1 - 8
735948
16-08 2020
Kl. 11:00
Chang Brylle/Tommerup Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
4 - 2
735949
16-08 2020
Kl. 11:00
Otterup B & IK Dalum IF Nordfyns Bank Arena
2 - 4
735950
16-08 2020
Kl. 13:00
Glamsbjerg IF OKS Glamsbjerg Stadion
2 - 3
735955
to
20-08 2020
Kl. 19:00
Chang Otterup B & IK Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
3 - 2
735956 fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Næsby BK Nr. Aaby IK ALPI Arena Næsby
3 - 3
735957
23-08 2020
Kl. 11:00
KRFK Ringe BK Roerslev Stadion
4 - 0
735958
23-08 2020
Kl. 11:00
MG & BK Søndersø BK MG & BK.s anlæg
1 - 1
735959
23-08 2020
Kl. 11:00
OKS Kildemosens BK OKSON-Park
3 - 2
735960
23-08 2020
Kl. 11:00
Dalum IF Glamsbjerg IF Dalum Stadion
0 - 2
735961
23-08 2020
Kl. 11:00
Brylle/Tommerup KFUM Tommerup Stadion
1 - 3
735964
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Kildemosens BK Dalum IF Kildemosens anlæg
2 - 1
735963
fr
28-08 2020
Kl. 18:45
Glamsbjerg IF Chang Glamsbjerg Stadion
3 - 2
735967
fr
28-08 2020
Kl. 19:00
Nr. Aaby IK KRFK Nr.Aaby Idrætspark
0 - 4
735968
29-08 2020
Kl. 15:00
KFUM Næsby BK KFUM-parken
1 - 4
735966
29-08 2020
Kl. 15:00
Ringe BK MG & BK Ringe Stadion
2 - 2
735962
29-08 2020
Kl. 15:20
Otterup B & IK Brylle/Tommerup Nordfyns Bank Arena
3 - 3
735972 fr
04-09 2020
Kl. 18:15
MG & BK Nr. Aaby IK MG & BK.s anlæg
4 - 1
735970
05-09 2020
Kl. 13:00
Otterup B & IK Glamsbjerg IF Nordfyns Bank Arena
0 - 2
735971
05-09 2020
Kl. 15:00
KRFK KFUM Krogsbølle Stadion
0 - 1
735973
05-09 2020
Kl. 15:00
OKS Ringe BK OKSON-Park
3 - 3
735974
05-09 2020
Kl. 15:00
Dalum IF Søndersø BK Dalum Stadion
2 - 0
735975
05-09 2020
Kl. 15:00
Brylle/Tommerup Næsby BK Tommerup Stadion
5 - 0
735969
05-09 2020
Kl. 15:00
Chang Kildemosens BK Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
1 - 2
735976
ti
08-09 2020
Kl. 18:10
Glamsbjerg IF Brylle/Tommerup Glamsbjerg Stadion
4 - 0
735977
ti
08-09 2020
Kl. 18:10
Kildemosens BK Otterup B & IK Kildemosens anlæg
2 - 0
735978
ti
08-09 2020
Kl. 18:10
Søndersø BK Chang Søndersø Stadion
1 - 1
735979
ti
08-09 2020
Kl. 18:10
Ringe BK Dalum IF Ringe Stadion
1 - 3
735980
ti
08-09 2020
Kl. 18:10
Nr. Aaby IK OKS Nr.Aaby Idrætspark
0 - 4
735981
ti
08-09 2020
Kl. 18:10
KFUM MG & BK KFUM-parken
1 - 4
735982
ti
08-09 2020
Kl. 18:10
KRFK Næsby BK Roerslev Stadion
2 - 2
736723
13-09 2020
Kl. 11:00
Chang Ringe BK Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
1 - 1
736754
13-09 2020
Kl. 11:00
MG & BK Næsby BK MG & BK.s anlæg
11 - 1
736756
13-09 2020
Kl. 11:00
Dalum IF Nr. Aaby IK Dalum Stadion
UHT

Udehold taberdømt

736725
13-09 2020
Kl. 13:00
Glamsbjerg IF Kildemosens BK Glamsbjerg Stadion
1 - 3
736724
to
17-09 2020
Kl. 18:00
Otterup B & IK Søndersø BK Nordfyns Bank Arena
1 - 1
736758
19-09 2020
Kl. 12:00
Kildemosens BK Brylle/Tommerup Kildemosens anlæg
0 - 0
736759
20-09 2020
Kl. 11:00
Søndersø BK Glamsbjerg IF Søndersø Stadion
0 - 2
736760
20-09 2020
Kl. 11:00
Ringe BK Otterup B & IK Ringe Stadion
1 - 0
736761
20-09 2020
Kl. 11:00
Nr. Aaby IK Chang Nr.Aaby Idrætspark
5 - 5
736762
20-09 2020
Kl. 11:00
KFUM Dalum IF KFUM-parken
3 - 2
736764
20-09 2020
Kl. 11:00
KRFK MG & BK Roerslev Stadion
2 - 0
736768
26-09 2020
Kl. 13:00
Kildemosens BK Søndersø BK Kildemosens anlæg
1 - 0
736765
26-09 2020
Kl. 15:00
Chang KFUM Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
1 - 1
736771
26-09 2020
Kl. 15:00
Brylle/Tommerup MG & BK Tommerup Stadion
0 - 2
736766
26-09 2020
Kl. 15:20
Otterup B & IK Nr. Aaby IK Nordfyns Bank Arena
4 - 1
736769
26-09 2020
Kl. 16:00
OKS KRFK OKSON-Park
1 - 1
736757
ti
29-09 2020
Kl. 19:00
Brylle/Tommerup KRFK Tommerup Stadion
0 - 1
736776 to
01-10 2020
Kl. 19:00
Chang Næsby BK Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
2 - 0
736777
03-10 2020
Kl. 15:00
KRFK Dalum IF Roerslev Stadion
2 - 2
736773
03-10 2020
Kl. 15:00
Ringe BK Kildemosens BK Ringe Stadion
2 - 4
736774
03-10 2020
Kl. 15:00
Nr. Aaby IK Glamsbjerg IF Nr.Aaby Idrætspark
0 - 6
736775
03-10 2020
Kl. 15:00
KFUM Otterup B & IK KFUM-parken
3 - 0
736778
04-10 2020
Kl. 11:00
MG & BK OKS MG & BK.s anlæg
2 - 2
736779
11-10 2020
Kl. 11:00
Chang KRFK Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
1 - 1
736780
11-10 2020
Kl. 11:00
Otterup B & IK Næsby BK Nordfyns Bank Arena
0 - 3
736784
11-10 2020
Kl. 11:00
Dalum IF MG & BK Dalum Stadion
1 - 5
736785
11-10 2020
Kl. 11:00
Brylle/Tommerup OKS Tommerup Stadion
2 - 0
736781
11-10 2020
Kl. 13:00
Glamsbjerg IF KFUM Glamsbjerg Stadion
1 - 1
736782
11-10 2020
Kl. 13:00
Kildemosens BK Nr. Aaby IK Kildemosens anlæg
8 - 0
736783
11-10 2020
Kl. 13:00
Søndersø BK Ringe BK Søndersø Stadion
4 - 3
736772
to
15-10 2020
Kl. 18:30
Søndersø BK Brylle/Tommerup Søndersø Stadion
3 - 1
736786
18-10 2020
Kl. 11:00
Ringe BK Brylle/Tommerup Ringe Stadion
3 - 1
738212
18-10 2020
Kl. 11:00
Nr. Aaby IK Søndersø BK Nr.Aaby Idrætspark
2 - 6
738213
18-10 2020
Kl. 11:00
KFUM Kildemosens BK KFUM-parken
3 - 2
738214
18-10 2020
Kl. 11:00
Næsby BK Glamsbjerg IF ALPI Arena Næsby
3 - 2
738215
18-10 2020
Kl. 11:00
Otterup B & IK KRFK Nordfyns Bank Arena
0 - 2
738217
18-10 2020
Kl. 13:00
OKS Dalum IF OKSON-Park
3 - 4
736755
on
21-10 2020
Kl. 19:30
OKS KFUM OKSON-Park
1 - 0
738218
24-10 2020
Kl. 15:00
Chang OKS Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
1 - 5
738219
24-10 2020
Kl. 15:00
Otterup B & IK MG & BK Nordfyns Bank Arena
0 - 7
738220
24-10 2020
Kl. 15:00
Glamsbjerg IF KRFK Glamsbjerg Stadion
3 - 1
738221
24-10 2020
Kl. 15:00
Kildemosens BK Næsby BK Kildemosens anlæg
4 - 1
738222
24-10 2020
Kl. 15:00
Søndersø BK KFUM Søndersø Stadion
0 - 4
738223
24-10 2020
Kl. 15:00
Ringe BK Nr. Aaby IK Ringe Stadion
3 - 4
738224
24-10 2020
Kl. 15:15
Brylle/Tommerup Dalum IF Tommerup Stadion
0 - 1
738216 on
28-10 2020
Kl. 19:15
MG & BK Chang MG & BK.s anlæg
UDS
736763 on
28-10 2020
Kl. 19:30
OKS Næsby BK OKSON-Park
UDS
738225
31-10 2020
Kl. 14:30
Nr. Aaby IK Brylle/Tommerup Nr.Aaby Idrætspark
UDS
738226
31-10 2020
Kl. 14:30
KFUM Ringe BK KFUM-parken
UDS
738227
31-10 2020
Kl. 14:30
Næsby BK Søndersø BK ALPI Arena Næsby
UDS
738228
31-10 2020
Kl. 14:30
KRFK Kildemosens BK Krogsbølle Stadion
UDS
738230
31-10 2020
Kl. 14:30
OKS Otterup B & IK OKSON-Park
UDS
738231
31-10 2020
Kl. 14:30
Dalum IF Chang Dalum Stadion
UDS
738229
01-11 2020
Kl. 11:00
MG & BK Glamsbjerg IF MG & BK.s anlæg
UDS
736767
07-11 2020
Kl. 12:00
Glamsbjerg IF Ringe BK Glamsbjerg Stadion
UDS
736770
07-11 2020
Kl. 14:00
Dalum IF Næsby BK Dalum Stadion
UDS
735965
07-11 2020
Kl. 14:00
Søndersø BK OKS Søndersø Stadion
UDS
738232 fr
02-04 2021
KFUM Nr. Aaby IK KFUM-parken
738235 fr
02-04 2021
Næsby BK Ringe BK ALPI Arena Næsby
738238 fr
02-04 2021
KRFK Søndersø BK Krogsbølle Stadion
738239 fr
02-04 2021
MG & BK Kildemosens BK MG & BK.s anlæg
738241 fr
02-04 2021
Dalum IF Otterup B & IK Dalum Stadion
738458 fr
02-04 2021
Brylle/Tommerup Chang Tommerup Stadion
738240 fr
02-04 2021
Kl. 00:00
OKS Glamsbjerg IF OKSON-Park
738460
11-04 2021
Glamsbjerg IF Dalum IF Glamsbjerg Stadion
738461
11-04 2021
Kildemosens BK OKS Kildemosens anlæg
738462
11-04 2021
Søndersø BK MG & BK Søndersø Stadion
738463
11-04 2021
Ringe BK KRFK Ringe Stadion
738464
11-04 2021
Nr. Aaby IK Næsby BK Nr.Aaby Idrætspark
738465
11-04 2021
KFUM Brylle/Tommerup KFUM-parken
738459
11-04 2021
Kl. 00:00
Otterup B & IK Chang Nordfyns Bank Arena
738466
17-04 2021
Chang Glamsbjerg IF Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
738467
17-04 2021
Næsby BK KFUM ALPI Arena Næsby
738468
17-04 2021
KRFK Nr. Aaby IK Krogsbølle Stadion
738469
17-04 2021
MG & BK Ringe BK MG & BK.s anlæg
738471
17-04 2021
Dalum IF Kildemosens BK Dalum Stadion
738472
17-04 2021
Brylle/Tommerup Otterup B & IK Tommerup Stadion
738470
17-04 2021
Kl. 00:00
OKS Søndersø BK OKSON-Park
738530 ti
20-04 2021
Kl. 18:45
Glamsbjerg IF Otterup B & IK Glamsbjerg Stadion
738531 ti
20-04 2021
Kl. 18:45
Kildemosens BK Chang Kildemosens anlæg
738532 ti
20-04 2021
Kl. 18:45
Søndersø BK Dalum IF Søndersø Stadion
738551 ti
20-04 2021
Kl. 18:45
Ringe BK OKS Ringe Stadion
738552 ti
20-04 2021
Kl. 18:45
Nr. Aaby IK MG & BK Nr.Aaby Idrætspark
738553 ti
20-04 2021
Kl. 18:45
KFUM KRFK KFUM-parken
738554 ti
20-04 2021
Kl. 18:45
Næsby BK Brylle/Tommerup ALPI Arena Næsby
738555
24-04 2021
Chang Søndersø BK Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
739100
24-04 2021
Dalum IF Ringe BK Dalum Stadion
739101
24-04 2021
Brylle/Tommerup Glamsbjerg IF Tommerup Stadion
738557
24-04 2021
Næsby BK KRFK ALPI Arena Næsby
738559
24-04 2021
MG & BK KFUM MG & BK.s anlæg
738562
24-04 2021
Kl. 00:00
OKS Nr. Aaby IK OKSON-Park
738556
24-04 2021
Kl. 00:00
Otterup B & IK Kildemosens BK Nordfyns Bank Arena
739102
01-05 2021
Kildemosens BK Glamsbjerg IF Kildemosens anlæg
739103
01-05 2021
Søndersø BK Otterup B & IK Søndersø Stadion
739104
01-05 2021
Ringe BK Chang Ringe Stadion
739105
01-05 2021
Nr. Aaby IK Dalum IF Nr.Aaby Idrætspark
739106
01-05 2021
KFUM OKS KFUM-parken
739107
01-05 2021
Næsby BK MG & BK ALPI Arena Næsby
739108
01-05 2021
KRFK Brylle/Tommerup Krogsbølle Stadion
739109
09-05 2021
Chang Nr. Aaby IK Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
739111
09-05 2021
Glamsbjerg IF Søndersø BK Glamsbjerg Stadion
739112
09-05 2021
MG & BK KRFK MG & BK.s anlæg
739114
09-05 2021
Dalum IF KFUM Dalum Stadion
739187
09-05 2021
Brylle/Tommerup Kildemosens BK Tommerup Stadion
739113
09-05 2021
Kl. 00:00
Næsby BK OKS ALPI Arena Næsby
739110
09-05 2021
Kl. 00:00
Otterup B & IK Ringe BK Nordfyns Bank Arena
739188
15-05 2021
Søndersø BK Kildemosens BK Søndersø Stadion
739189
15-05 2021
Ringe BK Glamsbjerg IF Ringe Stadion
739190
15-05 2021
Nr. Aaby IK Otterup B & IK Nr.Aaby Idrætspark
739191
15-05 2021
KFUM Chang KFUM-parken
739192
15-05 2021
Næsby BK Dalum IF ALPI Arena Næsby
739193
15-05 2021
KRFK OKS Krogsbølle Stadion
739194
15-05 2021
MG & BK Brylle/Tommerup MG & BK.s anlæg
739196 ti
18-05 2021
Kl. 00:00
Otterup B & IK KFUM Nordfyns Bank Arena
739199 ti
18-05 2021
Kl. 00:00
OKS MG & BK OKSON-Park
739201 ti
18-05 2021
Kl. 18:45
Dalum IF KRFK Dalum Stadion
739386 ti
18-05 2021
Kl. 18:45
Brylle/Tommerup Søndersø BK Tommerup Stadion
739197 ti
18-05 2021
Kl. 18:45
Glamsbjerg IF Nr. Aaby IK Glamsbjerg Stadion
739198 ti
18-05 2021
Kl. 18:45
Kildemosens BK Ringe BK Kildemosens anlæg
739195 ti
18-05 2021
Kl. 18:45
Næsby BK Chang ALPI Arena Næsby
739387
29-05 2021
Ringe BK Søndersø BK Ringe Stadion
739388
29-05 2021
Nr. Aaby IK Kildemosens BK Nr.Aaby Idrætspark
739389
29-05 2021
KFUM Glamsbjerg IF KFUM-parken
739390
29-05 2021
Næsby BK Otterup B & IK ALPI Arena Næsby
739391
29-05 2021
KRFK Chang Krogsbølle Stadion
739392
29-05 2021
MG & BK Dalum IF MG & BK.s anlæg
739393
29-05 2021
Kl. 00:00
OKS Brylle/Tommerup OKSON-Park
739394
06-06 2021
Chang MG & BK Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
739395
06-06 2021
KRFK Otterup B & IK Krogsbølle Stadion
739396
06-06 2021
Glamsbjerg IF Næsby BK Glamsbjerg Stadion
739397
06-06 2021
Kildemosens BK KFUM Kildemosens anlæg
739398
06-06 2021
Søndersø BK Nr. Aaby IK Søndersø Stadion
739399
06-06 2021
Dalum IF OKS Dalum Stadion
739400
06-06 2021
Brylle/Tommerup Ringe BK Tommerup Stadion
739401
13-06 2021
Nr. Aaby IK Ringe BK Nr.Aaby Idrætspark
739402
13-06 2021
KFUM Søndersø BK KFUM-parken
739403
13-06 2021
Næsby BK Kildemosens BK ALPI Arena Næsby
739404
13-06 2021
KRFK Glamsbjerg IF Krogsbølle Stadion
739405
13-06 2021
MG & BK Otterup B & IK MG & BK.s anlæg
739407
13-06 2021
Dalum IF Brylle/Tommerup Dalum Stadion
739406
13-06 2021
Kl. 00:00
OKS Chang OKSON-Park
739408
19-06 2021
Chang Dalum IF Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
739410
19-06 2021
Glamsbjerg IF MG & BK Glamsbjerg Stadion
739411
19-06 2021
Kildemosens BK KRFK Kildemosens anlæg
739412
19-06 2021
Søndersø BK Næsby BK Søndersø Stadion
739413
19-06 2021
Ringe BK KFUM Ringe Stadion
739414
19-06 2021
Brylle/Tommerup Nr. Aaby IK Tommerup Stadion
739409
19-06 2021
Kl. 00:00
Otterup B & IK OKS Nordfyns Bank Arena
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind