MENU

U19 Drenge Liga 3 (2003 - 04) 11M - efterår 2021, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
271457
21-08 2021
Kl. 15:00
Aarup BK Assens FC Scankab Arena i Aarup
13 - 0
271455
22-08 2021
Kl. 11:00
Bogense G & IF Oversidder Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
271470
on
25-08 2021
Kl. 19:00
OKS Aarup BK OKSON-Park
4 - 3
271893
to
26-08 2021
Kl. 18:30
Glamsbjerg IF Fjordager IF Glamsbjerg Stadion
3 - 1
271832
29-08 2021
Kl. 13:00
Tommerup BK Bogense G & IF Tommerup Stadion
4 - 2
271621
29-08 2021
Kl. 15:00
Oversidder Båring GF
272295
to
02-09 2021
Kl. 18:30
Båring GF Tommerup BK Båring GF.s anlæg
1 - 7
272296 fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Aarup BK Oversidder Scankab Arena i Aarup
272297
04-09 2021
Kl. 14:00
Assens FC OKS REMA 1000 Stadion - Assens
1 - 6
272150
05-09 2021
Kl. 10:00
Strib IF Oversidder Strib fritids- & aktivitetscenter
271453
05-09 2021
Kl. 12:00
Fjordager IF Tommerup BK Fjordager IF.s anlæg
11 - 3
272362
to
09-09 2021
Kl. 18:00
Båring GF Dalum IF Båring GF.s anlæg
2 - 4
272171
to
09-09 2021
Kl. 18:30
Bogense G & IF Glamsbjerg IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
3 - 2
100445 fr
10-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder OKS
272315
11-09 2021
Kl. 11:00
Strib IF Fjordager IF Strib fritids- & aktivitetscenter
2 - 3
100440
12-09 2021
Kl. 13:00
Tommerup BK Aarup BK Tommerup Stadion
1 - 4
100442
12-09 2021
Kl. 15:00
Glamsbjerg IF Båring GF Glamsbjerg Stadion
UHT

Udehold taberdømt

100439
12-09 2021
Kl. 15:00
Oversidder Assens FC
271450 on
15-09 2021
Kl. 18:00
Dalum IF Oversidder Dalum Stadion
271456
to
16-09 2021
Kl. 18:00
Båring GF OKS Båring GF.s anlæg
0 - 12
272364
fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Aarup BK Glamsbjerg IF Scankab Arena i Aarup
2 - 0
272358
18-09 2021
Kl. 11:00
Fjordager IF Oversidder Fjordager IF.s anlæg
272360
19-09 2021
Kl. 13:00
Bogense G & IF Strib IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
4 - 2
272951
19-09 2021
Kl. 13:00
Assens FC Tommerup BK REMA 1000 Stadion - Assens
4 - 4
272998
19-09 2021
Kl. 15:00
OKS Oversidder OKSON-Park
271452
ti
21-09 2021
Kl. 18:30
Strib IF Glamsbjerg IF Strib fritids- & aktivitetscenter
0 - 4
272149 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder Assens FC
273722 fr
24-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder Oversidder
273681
25-09 2021
Kl. 12:00
Glamsbjerg IF Assens FC Glamsbjerg Stadion
4 - 2
273663
26-09 2021
Kl. 11:00
Dalum IF Aarup BK Dalum Stadion
1 - 5
273670
26-09 2021
Kl. 11:00
Strib IF Båring GF Strib fritids- & aktivitetscenter
UHT

Udehold taberdømt

273677
26-09 2021
Kl. 12:00
Fjordager IF Bogense G & IF Fjordager IF.s anlæg
5 - 2
273842
fr
01-10 2021
Kl. 17:45
Aarup BK Strib IF Scankab Arena i Aarup
3 - 1
273735
03-10 2021
Kl. 11:00
Bogense G & IF Oversidder Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
273843
03-10 2021
Kl. 15:00
Assens FC Dalum IF REMA 1000 Stadion - Assens
1 - 7
273849
03-10 2021
Kl. 15:00
OKS Glamsbjerg IF OKSON-Park
UHT

Udehold taberdømt

273851
03-10 2021
Kl. 15:00
Oversidder Tommerup BK
274201
on
06-10 2021
Kl. 17:00
Dalum IF OKS Dalum Stadion
0 - 3
274294 fr
08-10 2021
Kl. 18:30
Oversidder Tommerup BK
274237
09-10 2021
Kl. 11:00
Fjordager IF Aarup BK Fjordager IF.s anlæg
5 - 4
274202
10-10 2021
Kl. 11:00
Strib IF Assens FC Strib fritids- & aktivitetscenter
5 - 1
274292
10-10 2021
Kl. 12:00
Glamsbjerg IF Oversidder Glamsbjerg Stadion
274291
ti
12-10 2021
Kl. 19:00
Bogense G & IF Båring GF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
10 - 0
274679 to
14-10 2021
Kl. 18:30
Båring GF Oversidder Båring GF.s anlæg
274821
fr
15-10 2021
Kl. 19:00
OKS Strib IF OKSON-Park
3 - 1
274820
16-10 2021
Kl. 11:00
Assens FC Fjordager IF REMA 1000 Stadion - Assens
3 - 6
274822
17-10 2021
Oversidder Dalum IF
274825
17-10 2021
Kl. 11:00
Tommerup BK Glamsbjerg IF Tommerup Stadion
1 - 1
271461
17-10 2021
Kl. 13:00
Dalum IF Strib IF Dalum Stadion
2 - 0
274840 fr
22-10 2021
Kl. 18:30
Oversidder Glamsbjerg IF
274834
23-10 2021
Kl. 12:00
Fjordager IF OKS Fjordager IF.s anlæg
0 - 2
274829
24-10 2021
Kl. 11:00
Strib IF Oversidder Strib fritids- & aktivitetscenter
274836
24-10 2021
Kl. 15:00
Bogense G & IF Assens FC Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
4 - 0
274839
to
28-10 2021
Kl. 18:30
Båring GF Aarup BK Båring GF.s anlæg
0 - 9
274873 fr
29-10 2021
Kl. 19:00
OKS Bogense G & IF OKSON-Park
UHT

Udehold taberdømt

274844
30-10 2021
Kl. 15:00
Assens FC Båring GF REMA 1000 Stadion - Assens
UHT

Udehold taberdømt

274875
31-10 2021
Kl. 11:00
Tommerup BK Strib IF Tommerup Stadion
2 - 7
274876
31-10 2021
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF Dalum IF Glamsbjerg Stadion
7 - 2
274841
31-10 2021
Kl. 13:00
Aarup BK Oversidder Scankab Arena i Aarup
274874
31-10 2021
Kl. 15:00
Oversidder Fjordager IF
273839
ti
02-11 2021
Kl. 19:00
Båring GF Fjordager IF Båring GF.s anlæg
1 - 14
274681
to
04-11 2021
Kl. 19:00
Aarup BK Bogense G & IF Scankab Arena i Aarup
4 - 1
273678
06-11 2021
Kl. 11:00
Tommerup BK OKS Tommerup Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

272170
06-11 2021
Kl. 12:00
Fjordager IF Dalum IF Fjordager IF.s anlæg
7 - 1
272312
07-11 2021
Kl. 14:00
Dalum IF Bogense G & IF Dalum Stadion
3 - 2
274826
21-11 2021
Kl. 14:00
Dalum IF Tommerup BK Dalum - Kunstgræsbane
5 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

060821: NYT KAMPPROGRAM UDARBEJDET. 
060821: MG & BK udtrådt. 
060821: OKS indtrådt. 
110821: Søndersø indtrådt.
130821: B1909 udtrådt
170821: Dalum udtrådt
010921: Dalum indtrådt 
160921: Søndersø udtrådt. 

Log ind