MENU

Albaniserien Herrer - 2021/2022 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
398256
14-08 2021
Kl. 15:00
Kildemosens BK MG & BK Kildemosens anlæg
2
-
3
399328
14-08 2021
Kl. 15:00
ØB Tarup-Paarup IF ØB.s Anlæg
3
-
3
399361
14-08 2021
Kl. 15:00
Fjordager IF S.f.B.- Oure FA Fjordager IF.s anlæg
0
-
1
399362
15-08 2021
Kl. 11:00
Tved BK MorudVeflinge Tved Stadion
0
-
2
399505
15-08 2021
Kl. 11:00
Flemløse/Haarby Otterup Bold- og Idrætsklub Flemløse Stadion
3
-
8
399507
15-08 2021
Kl. 13:30
Marstal/Rise Bogense G & IF Marstal Stadion
0
-
1
399761
fr
20-08 2021
Kl. 18:30
S.f.B.- Oure FA Tved BK S.f.B. Ryttervej
3
-
2
399681
21-08 2021
Kl. 15:00
MorudVeflinge Flemløse/Haarby MORUD VVS-EL STADION
1
-
2
399644
22-08 2021
Kl. 11:00
Kildemosens BK ØB Kildemosens anlæg
5
-
5
401241
22-08 2021
Kl. 11:00
Dalum IF Fjordager IF Dalum Stadion
4
-
2
401243
22-08 2021
Kl. 11:00
Tarup-Paarup IF Kerteminde BK Home Tarup Park
1
-
2
399645
22-08 2021
Kl. 14:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Marstal/Rise Intersport Arena
1
-
3
401248
fr
27-08 2021
Kl. 18:45
Tved BK Dalum IF Tved Stadion
5
-
4
401258
28-08 2021
Kl. 13:30
MorudVeflinge Marstal/Rise MORUD VVS-EL STADION
2
-
2
401257
28-08 2021
Kl. 14:00
Flemløse/Haarby S.f.B.- Oure FA Flemløse Stadion
1
-
4
401246
28-08 2021
Kl. 15:00
Kerteminde BK Kildemosens BK ALBANI Kerteminde Stadion
5
-
0
401247
29-08 2021
Kl. 11:00
Fjordager IF Tarup-Paarup IF Fjordager IF.s anlæg
3
-
2
401259
29-08 2021
Kl. 11:00
Bogense G & IF Otterup Bold- og Idrætsklub Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
2
-
2
401245
29-08 2021
Kl. 15:00
ØB MG & BK ØB.s Anlæg
2
-
2
401353
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Kildemosens BK Fjordager IF Kildemosens anlæg
0
-
2
401400
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Dalum IF Flemløse/Haarby Dalum Stadion
2
-
1
404886
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Tarup-Paarup IF Tved BK Home Tarup Park
5
-
3
401354
on
01-09 2021
Kl. 18:30
ØB Kerteminde BK ØB.s Anlæg
1
-
2
423442
on
01-09 2021
Kl. 18:30
MG & BK Otterup Bold- og Idrætsklub MG & BK.s anlæg
1
-
2
423443
04-09 2021
Kl. 15:00
Kerteminde BK MG & BK ALBANI Kerteminde Stadion
1
-
1
423444
04-09 2021
Kl. 15:00
Fjordager IF ØB Fjordager IF.s anlæg
3
-
2
456244
05-09 2021
Kl. 10:30
Otterup Bold- og Idrætsklub MorudVeflinge Intersport Arena
4
-
0
456243
05-09 2021
Kl. 13:00
Bogense G & IF S.f.B.- Oure FA Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
0
-
3
456242
05-09 2021
Kl. 13:30
Marstal/Rise Dalum IF Marstal Stadion
2
-
0
456239
ti
07-09 2021
Kl. 18:15
Tved BK Kildemosens BK Tved Stadion
4
-
2
456241
ti
07-09 2021
Kl. 18:15
Flemløse/Haarby Tarup-Paarup IF Flemløse Stadion
5
-
2
456436
11-09 2021
Kl. 13:00
MG & BK MorudVeflinge MG & BK.s anlæg
3
-
1
456332
11-09 2021
Kl. 15:00
ØB Tved BK ØB.s Anlæg
3
-
3
456432
11-09 2021
Kl. 15:00
Kerteminde BK Fjordager IF ALBANI Kerteminde Stadion
4
-
2
456434
11-09 2021
Kl. 15:00
Dalum IF Bogense G & IF Dalum Stadion
1
-
1
456245
12-09 2021
Kl. 13:00
Kildemosens BK Flemløse/Haarby Kildemosens anlæg
1
-
3
456433
12-09 2021
Kl. 13:00
S.f.B.- Oure FA Otterup Bold- og Idrætsklub S.f.B. Ryttervej
2
-
1
456435
12-09 2021
Kl. 14:00
Tarup-Paarup IF Marstal/Rise Home Tarup Park
2
-
2
401244
to
16-09 2021
Kl. 19:00
MG & BK Bogense G & IF MG & BK.s anlæg
3
-
3
456440
18-09 2021
Kl. 13:30
Marstal/Rise Kildemosens BK Marstal Stadion
6
-
1
456443
18-09 2021
Kl. 15:00
MorudVeflinge S.f.B.- Oure FA MORUD VVS-EL STADION
1
-
1
456437
19-09 2021
Kl. 11:00
Fjordager IF MG & BK Fjordager IF.s anlæg
1
-
0
456438
19-09 2021
Kl. 11:00
Tved BK Kerteminde BK Tved Stadion
1
-
0
456439
19-09 2021
Kl. 11:00
Flemløse/Haarby ØB Flemløse Stadion
3
-
2
456441
19-09 2021
Kl. 13:00
Bogense G & IF Tarup-Paarup IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
3
456444
25-09 2021
Kl. 11:00
Kildemosens BK Bogense G & IF Kildemosens anlæg
2
-
3
456892
25-09 2021
Kl. 15:00
Fjordager IF Tved BK Fjordager IF.s anlæg
3
-
1
456712
26-09 2021
Kl. 11:00
Kerteminde BK Flemløse/Haarby ALBANI Kerteminde Stadion
4
-
0
457025
26-09 2021
Kl. 11:00
MG & BK S.f.B.- Oure FA MG & BK.s anlæg
0
-
2
456894
26-09 2021
Kl. 13:00
Tarup-Paarup IF Otterup Bold- og Idrætsklub Home Tarup Park
3
-
3
456445
26-09 2021
Kl. 14:00
ØB Marstal/Rise ØB.s Anlæg
2
-
2
456893
26-09 2021
Kl. 15:00
Dalum IF MorudVeflinge Dalum Stadion
3
-
1
938925
02-10 2021
Kl. 13:00
Bogense G & IF ØB Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
2
-
3
938926
02-10 2021
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Kildemosens BK Intersport Arena
4
-
1
457036
02-10 2021
Kl. 15:00
Tved BK MG & BK Tved Stadion
6
-
4
938923
02-10 2021
Kl. 15:00
Flemløse/Haarby Fjordager IF Flemløse Stadion
3
-
1
938927
03-10 2021
Kl. 11:00
MorudVeflinge Tarup-Paarup IF Veflinge Stadion
2
-
2
938932
03-10 2021
Kl. 11:00
S.f.B.- Oure FA Dalum IF S.f.B. Ryttervej
2
-
2
938924
03-10 2021
Kl. 13:30
Marstal/Rise Kerteminde BK Marstal Stadion
0
-
3
460246
09-10 2021
Kl. 15:00
ØB Otterup Bold- og Idrætsklub ØB.s Anlæg
2
-
6
460247
09-10 2021
Kl. 15:00
Kerteminde BK Bogense G & IF ALBANI Kerteminde Stadion
2
-
2
464698
09-10 2021
Kl. 15:00
Tved BK Flemløse/Haarby Tved Stadion
4
-
1
464701
09-10 2021
Kl. 15:00
Tarup-Paarup IF S.f.B.- Oure FA Home Tarup Park
0
-
1
460245
10-10 2021
Kl. 11:00
Kildemosens BK MorudVeflinge Kildemosens anlæg
2
-
2
464702
10-10 2021
Kl. 11:00
MG & BK Dalum IF MG & BK.s anlæg
1
-
2
464697
10-10 2021
Kl. 14:00
Fjordager IF Marstal/Rise Fjordager IF.s anlæg
1
-
2
479833
to
14-10 2021
Kl. 19:00
S.f.B.- Oure FA Kildemosens BK S.f.B. Ryttervej
4
-
4
479812
16-10 2021
Kl. 13:00
Tved BK Marstal/Rise Tved Stadion
0
-
2
479831
16-10 2021
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Kerteminde BK Intersport Arena
1
-
1
484317
16-10 2021
Kl. 15:00
Dalum IF Tarup-Paarup IF Dalum Stadion
2
-
1
479830
16-10 2021
Kl. 15:00
Bogense G & IF Fjordager IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
0
-
6
479307
16-10 2021
Kl. 15:00
Flemløse/Haarby MG & BK Flemløse Stadion
0
-
2
479832
17-10 2021
Kl. 11:00
MorudVeflinge ØB MORUD VVS-EL STADION
0
-
1
484318
23-10 2021
Kl. 10:15
Dalum IF Kildemosens BK Dalum - Kunstgræsbane
1
-
0
484351
23-10 2021
Kl. 15:00
Fjordager IF Otterup Bold- og Idrætsklub Fjordager IF.s anlæg
1
-
1
484501
23-10 2021
Kl. 15:00
MG & BK Tarup-Paarup IF MG & BK.s anlæg
1
-
3
484331
24-10 2021
Kl. 11:00
Kerteminde BK MorudVeflinge ALBANI Kerteminde Stadion
1
-
1
484352
24-10 2021
Kl. 13:00
Tved BK Bogense G & IF Tved Stadion
3
-
2
484420
24-10 2021
Kl. 14:00
Flemløse/Haarby Marstal/Rise Flemløse Stadion
2
-
0
484507
30-10 2021
Kl. 15:00
Bogense G & IF Flemløse/Haarby Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
0
-
4
484644
30-10 2021
Kl. 15:00
MorudVeflinge Fjordager IF MORUD VVS-EL STADION
2
-
3
484645
30-10 2021
Kl. 15:00
S.f.B.- Oure FA Kerteminde BK S.f.B. Ryttervej
1
-
1
484736
30-10 2021
Kl. 15:00
Tarup-Paarup IF Kildemosens BK Home Tarup Park
0
-
1
484639
31-10 2021
Kl. 11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Tved BK Intersport Arena
7
-
2
484657
31-10 2021
Kl. 11:00
Dalum IF ØB Dalum Stadion
3
-
3
484504
31-10 2021
Kl. 13:30
Marstal/Rise MG & BK Marstal Stadion
3
-
1
401399
06-11 2021
Kl. 10:30
S.f.B.- Oure FA Marstal/Rise S.f.B. Ryttervej
0
-
1
401355
06-11 2021
Kl. 13:00
MorudVeflinge Bogense G & IF MORUD VVS-EL STADION
2
-
0
399329
06-11 2021
Kl. 14:00
Kerteminde BK Dalum IF ALBANI Kerteminde Stadion
3
-
1
456442
19-03 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Dalum IF Intersport Arena - Kunstgræs
4
-
1
484817
26-03 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Flemløse/Haarby Intersport Arena
6
-
2
484834
26-03 2022
Kl. 15:00
MorudVeflinge Tved BK MORUD VVS-EL STADION
1
-
2
484835
26-03 2022
Kl. 15:00
S.f.B.- Oure FA Fjordager IF S.f.B. Ryttervej
1
-
1
484837
26-03 2022
Kl. 15:00
Tarup-Paarup IF ØB Home Tarup Park
1
-
0
484836
27-03 2022
Kl. 11:00
Dalum IF Kerteminde BK Dalum Stadion
1
-
0
484838
27-03 2022
Kl. 11:00
MG & BK Kildemosens BK MG & BK.s anlæg
0
-
3
484816
27-03 2022
Kl. 12:00
Bogense G & IF Marstal/Rise Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
2
-
1
484997
02-04 2022
Kl. 13:00
Kerteminde BK Tarup-Paarup IF ALBANI Kerteminde Stadion
3
-
0
485136
02-04 2022
Kl. 15:00
Tved BK S.f.B.- Oure FA Tved Stadion
1
-
1
485573
02-04 2022
Kl. 15:00
Bogense G & IF MG & BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
0
485137
03-04 2022
Kl. 11:00
Flemløse/Haarby MorudVeflinge Haarby Stadion
1
-
3
485572
03-04 2022
Kl. 13:10
Marstal/Rise Otterup Bold- og Idrætsklub Marstal Stadion
3
-
3
485582
ti
05-04 2022
Kl. 18:30
S.f.B.- Oure FA Flemløse/Haarby S.f.B. Ryttervej
2
-
1
485584
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Tarup-Paarup IF Fjordager IF Home Tarup Park
1
-
0
485578
09-04 2022
Kl. 15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Bogense G & IF Intersport Arena
5
-
1
485588
09-04 2022
Kl. 15:00
MG & BK ØB MG & BK.s anlæg
1
-
4
485577
09-04 2022
Kl. 15:30
Kildemosens BK Kerteminde BK Kildemosens anlæg
2
-
3
485583
10-04 2022
Kl. 12:00
Dalum IF Tved BK Dalum Stadion
5
-
1
485581
10-04 2022
Kl. 13:10
Marstal/Rise MorudVeflinge Marstal Stadion
2
-
3
486368
to
14-04 2022
Kl. 11:00
Tved BK Tarup-Paarup IF Tved Stadion
6
-
2
486373
to
14-04 2022
Kl. 13:10
Marstal/Rise S.f.B.- Oure FA Marstal Stadion
1
-
1
486374
fr
15-04 2022
Kl. 11:00
Bogense G & IF MorudVeflinge Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
3
-
1
485926
16-04 2022
Kl. 13:00
Kerteminde BK ØB ALBANI Kerteminde Stadion
1
-
1
486375
16-04 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub MG & BK Intersport Arena
6
-
3
486367
16-04 2022
Kl. 15:00
Fjordager IF Kildemosens BK Fjordager IF.s anlæg
2
-
0
484319
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
ØB S.f.B.- Oure FA ØB.s Anlæg
1
-
1
486369
on
20-04 2022
Kl. 18:45
Flemløse/Haarby Dalum IF Haarby Stadion
0
-
3
486376
fr
22-04 2022
Kl. 18:45
Kildemosens BK Tved BK Kildemosens anlæg
1
-
0
486380
fr
22-04 2022
Kl. 19:15
MorudVeflinge Otterup Bold- og Idrætsklub MORUD VVS-EL STADION
0
-
6
486377
23-04 2022
Kl. 13:00
ØB Fjordager IF ØB.s Anlæg
4
-
2
486383
23-04 2022
Kl. 15:00
S.f.B.- Oure FA Bogense G & IF S.f.B. Ryttervej
1
-
2
486550
23-04 2022
Kl. 15:00
MG & BK Kerteminde BK MG & BK.s anlæg
2
-
1
486390
23-04 2022
Kl. 16:15
Tarup-Paarup IF Flemløse/Haarby Home Tarup Park
6
-
0
486389
24-04 2022
Kl. 12:00
Dalum IF Marstal/Rise Dalum Stadion
1
-
2
485135
on
27-04 2022
Kl. 18:30
Fjordager IF Dalum IF Fjordager IF.s anlæg
0
-
2
486554
30-04 2022
Kl. 13:10
Marstal/Rise Tarup-Paarup IF Marstal Stadion
1
-
0
486617
30-04 2022
Kl. 15:00
MorudVeflinge MG & BK MORUD VVS-EL STADION
2
-
4
486552
30-04 2022
Kl. 15:00
Tved BK ØB Tved Stadion
4
-
3
486553
30-04 2022
Kl. 15:30
Flemløse/Haarby Kildemosens BK Haarby Stadion
4
-
4
486551
01-05 2022
Kl. 11:00
Fjordager IF Kerteminde BK Fjordager IF.s anlæg
3
-
1
486555
01-05 2022
Kl. 11:00
Bogense G & IF Dalum IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
2
-
5
486567
01-05 2022
Kl. 11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub S.f.B.- Oure FA Intersport Arena
1
-
3
486619
07-05 2022
Kl. 13:00
ØB Flemløse/Haarby ØB.s Anlæg
2
-
0
486814
07-05 2022
Kl. 13:00
Kerteminde BK Tved BK ALBANI Kerteminde Stadion
0
-
2
486828
07-05 2022
Kl. 15:00
Tarup-Paarup IF Bogense G & IF Home Tarup Park
1
-
1
486829
07-05 2022
Kl. 15:00
MG & BK Fjordager IF MG & BK.s anlæg
3
-
3
486815
08-05 2022
Kl. 11:00
S.f.B.- Oure FA MorudVeflinge S.f.B. Ryttervej
1
-
1
486816
08-05 2022
Kl. 11:00
Dalum IF Otterup Bold- og Idrætsklub Dalum Stadion
1
-
4
486618
08-05 2022
Kl. 12:00
Kildemosens BK Marstal/Rise Kildemosens anlæg
0
-
0
487010
on
11-05 2022
Kl. 18:30
Bogense G & IF Kildemosens BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
1
486864
fr
13-05 2022
Kl. 11:00
Flemløse/Haarby Kerteminde BK Flemløse Stadion
1
-
3
487023
14-05 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Tarup-Paarup IF Intersport Arena
3
-
2
486830
14-05 2022
Kl. 15:00
Tved BK Fjordager IF Tved Stadion
2
-
3
487246
14-05 2022
Kl. 15:30
S.f.B.- Oure FA MG & BK S.f.B. Ryttervej
0
-
3
487082
15-05 2022
Kl. 11:00
MorudVeflinge Dalum IF Veflinge Stadion
0
-
1
486865
15-05 2022
Kl. 13:10
Marstal/Rise ØB Marstal Stadion
2
-
1
487250
21-05 2022
Kl. 11:00
Kildemosens BK Otterup Bold- og Idrætsklub Kildemosens anlæg
0
-
4
487286
21-05 2022
Kl. 15:00
Fjordager IF Flemløse/Haarby Fjordager IF.s anlæg
6
-
0
487284
22-05 2022
Kl. 11:00
ØB Bogense G & IF ØB.s Anlæg
4
-
2
487287
22-05 2022
Kl. 11:00
Dalum IF S.f.B.- Oure FA Dalum Stadion
2
-
2
487289
22-05 2022
Kl. 11:00
MG & BK Tved BK MG & BK.s anlæg
1
-
2
487285
22-05 2022
Kl. 12:00
Kerteminde BK Marstal/Rise ALBANI Kerteminde Stadion
3
-
0
487288
22-05 2022
Kl. 13:00
Tarup-Paarup IF MorudVeflinge Home Tarup Park
1
-
3
487416
fr
27-05 2022
Kl. 18:30
S.f.B.- Oure FA Tarup-Paarup IF Kunststofbanen S.f.B.
3
-
3
487290
28-05 2022
Kl. 15:00
Flemløse/Haarby Tved BK Haarby Stadion
2
-
2
487292
28-05 2022
Kl. 15:00
Bogense G & IF Kerteminde BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
0
-
1
487415
28-05 2022
Kl. 15:00
MorudVeflinge Kildemosens BK MORUD VVS-EL STADION
3
-
1
487414
29-05 2022
Kl. 11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub ØB Intersport Arena
3
-
1
487417
29-05 2022
Kl. 11:00
Dalum IF MG & BK Dalum Stadion
1
-
2
487291
29-05 2022
Kl. 13:10
Marstal/Rise Fjordager IF Marstal Stadion
1
-
1
487418
ti
31-05 2022
Kl. 18:45
Kildemosens BK S.f.B.- Oure FA Kildemosens anlæg
0
-
5
487715
ti
31-05 2022
Kl. 18:45
Tarup-Paarup IF Dalum IF Home Tarup Park
0
-
3
487479
on
01-06 2022
Kl. 18:45
ØB MorudVeflinge ØB.s Anlæg
5
-
1
487625
on
01-06 2022
Kl. 18:45
Fjordager IF Bogense G & IF Fjordager IF.s anlæg
0
-
1
487717
on
01-06 2022
Kl. 18:45
MG & BK Flemløse/Haarby MG & BK.s anlæg
3
-
0
487480
04-06 2022
Kl. 13:00
Kerteminde BK Otterup Bold- og Idrætsklub ALBANI Kerteminde Stadion
1
-
2
487709
ma
06-06 2022
Kl. 13:10
Marstal/Rise Tved BK Marstal Stadion
4
-
2
487939
11-06 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Fjordager IF Intersport Arena
1
-
0
487940
11-06 2022
Kl. 15:00
MorudVeflinge Kerteminde BK MORUD VVS-EL STADION
1
-
1
487941
11-06 2022
Kl. 15:00
S.f.B.- Oure FA ØB S.f.B. Ryttervej
2
-
2
487942
11-06 2022
Kl. 15:00
Kildemosens BK Dalum IF Kildemosens anlæg
1
-
3
487919
12-06 2022
Kl. 13:00
Bogense G & IF Tved BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
3
-
3
487918
12-06 2022
Kl. 13:10
Marstal/Rise Flemløse/Haarby Marstal Stadion
2
-
0
487943
ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Tarup-Paarup IF MG & BK Home Tarup Park
0
-
3
484839
ti
14-06 2022
Kl. 18:45
ØB Kildemosens BK ØB.s Anlæg
3
-
0
488487
to
16-06 2022
Kl. 18:15
Tved BK Otterup Bold- og Idrætsklub Tved Stadion
0
-
4
488548
to
16-06 2022
Kl. 19:00
Flemløse/Haarby Bogense G & IF Haarby Stadion
2
-
0
487944
fr
17-06 2022
Kl. 18:00
Kildemosens BK Tarup-Paarup IF Kildemosens anlæg
2
-
2
487946
fr
17-06 2022
Kl. 18:30
Kerteminde BK S.f.B.- Oure FA ALBANI Kerteminde Stadion
5
-
0
487947
fr
17-06 2022
Kl. 18:30
Fjordager IF MorudVeflinge Fjordager IF.s anlæg
1
-
4
487945
18-06 2022
Kl. 13:00
ØB Dalum IF ØB.s Anlæg
0
-
2
488559
19-06 2022
Kl. 12:00
MG & BK Marstal/Rise MG & BK.s anlæg
1
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Playoffkampen mellem nr. 11 og nr. 4 i AS-kval rækken afvikles på neutral bane onsdag den 22. juni.

I tilfælde af ingen fynske nedrykkere fra Danmarksserien, vil playoffkampen udgå. Nr. 11 forbliver derfor i rækken.

Log ind