MENU

Herre S2-kval - Forår 2022, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
824362
fr
01-04 2022
Kl. 18:15
FC Broby DSIO FC Broby Arena
0 - 0
824363
fr
01-04 2022
Kl. 18:15
Chang UCL FC Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
0 - 0
824361
02-04 2022
Kl. 15:00
FC Odense Flemløse/Haarby Svanereden
1 - 0
824502
03-04 2022
Kl. 11:00
Næsby BK UTOPIA ( F.K.) ALPI Arena Næsby
2 - 1
824364 ti
05-04 2022
Kl. 18:30
B 1909 Posten (2) B.1909s anlæg
2 - 1
824580
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
DSIO Chang Provstegårdsskolen
1 - 1
824565
09-04 2022
Kl. 13:00
Glamsbjerg IF Næsby BK Glamsbjerg Stadion
0 - 1
824608
09-04 2022
Kl. 15:00
Flemløse/Haarby UTOPIA ( F.K.) Flemløse Stadion
1 - 4
824503
10-04 2022
Kl. 11:00
FC Odense FC Broby Svanereden
3 - 0
824567
ti
12-04 2022
Kl. 18:30
UCL FC B 1909 Hjalleseskolen
1 - 1
824609
to
14-04 2022
Kl. 11:00
FC Broby Flemløse/Haarby FC Broby Arena
4 - 1
824613 to
14-04 2022
Kl. 11:00
Næsby BK Posten (2) ALPI Arena Næsby
2 - 0
824610
to
14-04 2022
Kl. 13:00
Chang FC Odense Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
0 - 1
825279
16-04 2022
Kl. 15:00
UTOPIA ( F.K.) Glamsbjerg IF Munke Mose
1 - 2
824611
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
B 1909 DSIO B.1909s anlæg
1 - 2
825713
fr
22-04 2022
Kl. 18:45
Flemløse/Haarby Glamsbjerg IF Flemløse Stadion
0 - 3
825280
23-04 2022
Kl. 15:00
FC Odense B 1909 Svanereden
Udehold taberdømt
825282
23-04 2022
Kl. 15:00
Posten (2) UTOPIA ( F.K.) BK Posten Park
3 - 0
825711
23-04 2022
Kl. 15:00
UCL FC Næsby BK Hjalleseskolen
0 - 1
825281
24-04 2022
Kl. 11:00
FC Broby Chang FC Broby Arena
2 - 1
824365
ma
25-04 2022
Kl. 18:15
OKS (2) Glamsbjerg IF OKSON-Park
5 - 2
825800
to
28-04 2022
Kl. 18:45
Glamsbjerg IF Posten (2) Glamsbjerg Stadion
2 - 1
825738
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
Chang Flemløse/Haarby Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
5 - 4
825772
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
B 1909 FC Broby B.1909s anlæg
5 - 0
825774
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
Næsby BK DSIO ALPI Arena Næsby
2 - 2
825799
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
UTOPIA ( F.K.) UCL FC Munke Mose
1 - 2
825773
01-05 2022
Kl. 15:00
OKS (2) FC Odense OKSON-Park
0 - 2
824566 on
04-05 2022
Kl. 18:30
Posten (2) OKS (2) BK Posten Park
4 - 3
825803
fr
06-05 2022
Kl. 18:45
Chang B 1909 Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1 - 2
825804
fr
06-05 2022
Kl. 18:45
UCL FC Glamsbjerg IF Hjalleseskolen
2 - 3
825802
07-05 2022
Kl. 15:00
FC Broby OKS (2) FC Broby Arena
9 - 2
825801
08-05 2022
Kl. 11:00
FC Odense Næsby BK Svanereden
0 - 0
825949
08-05 2022
Kl. 11:00
DSIO UTOPIA ( F.K.) Provstegårdsskolen
2 - 1
825950
to
12-05 2022
Kl. 18:30
Flemløse/Haarby Posten (2) Haarby Stadion
4 - 3
826185
fr
13-05 2022
Kl. 11:00
OKS (2) Chang OKSON-Park
0 - 5
826206
fr
13-05 2022
Kl. 11:00
UTOPIA ( F.K.) FC Odense Munke Mose
1 - 2
826566
fr
13-05 2022
Kl. 11:00
Posten (2) UCL FC BK Posten Park
0 - 1
826184
15-05 2022
Kl. 11:00
B 1909 Flemløse/Haarby B.1909s anlæg
7 - 2
826547
15-05 2022
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF DSIO Glamsbjerg Stadion
1 - 2
826186
15-05 2022
Kl. 15:00
Næsby BK FC Broby ALPI Arena Næsby
3 - 2
826609
fr
20-05 2022
Kl. 18:45
Chang Næsby BK Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
0 - 1
826610 fr
20-05 2022
Kl. 18:45
B 1909 OKS (2) B.1909s anlæg
7 - 0
826612
fr
20-05 2022
Kl. 18:45
Flemløse/Haarby UCL FC Flemløse Stadion
0 - 4
826611
21-05 2022
Kl. 13:00
DSIO Posten (2) Provstegårdsskolen
Udehold taberdømt
826607
21-05 2022
Kl. 15:00
FC Odense Glamsbjerg IF Svanereden
0 - 1
826608
22-05 2022
Kl. 11:00
FC Broby UTOPIA ( F.K.) FC Broby Arena
6 - 4
825712 ti
24-05 2022
Kl. 18:30
DSIO OKS (2) Provstegårdsskolen
Udehold taberdømt
827274
fr
27-05 2022
Kl. 18:45
Posten (2) FC Odense BK Posten Park
1 - 3
827272
28-05 2022
Kl. 15:00
Glamsbjerg IF FC Broby Glamsbjerg Stadion
5 - 1
827270
29-05 2022
Kl. 11:00
Næsby BK B 1909 ALPI Arena Næsby
2 - 5
827275
29-05 2022
Kl. 11:00
UCL FC DSIO Hjalleseskolen
3 - 1
827268
29-05 2022
Kl. 15:00
OKS (2) Flemløse/Haarby OKSON-Park
Hjemmehold taberdømt
827280 on
01-06 2022
Kl. 19:30
OKS (2) Næsby BK OKSON-Park
Hjemmehold taberdømt
827271
to
02-06 2022
Kl. 18:45
UTOPIA ( F.K.) Chang Munke Mose
1 - 2
824612 fr
03-06 2022
Kl. 18:30
OKS (2) UCL FC OKSON-Park
2 - 0
827276
fr
10-06 2022
Kl. 18:45
FC Odense UCL FC Svanereden
1 - 1
827279
fr
10-06 2022
Kl. 18:45
B 1909 UTOPIA ( F.K.) B.1909s anlæg
1 - 4
827281
11-06 2022
Kl. 15:00
Flemløse/Haarby DSIO Flemløse Stadion
1 - 2
827277
12-06 2022
Kl. 11:00
FC Broby Posten (2) FC Broby Arena
2 - 2
827278
12-06 2022
Kl. 11:00
Chang Glamsbjerg IF Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
4 - 0
827286 on
15-06 2022
Kl. 19:30
OKS (2) UTOPIA ( F.K.) OKSON-Park, kunstgræsbane
2 - 0
827287 to
16-06 2022
Kl. 18:45
Glamsbjerg IF B 1909 Glamsbjerg Stadion
2 - 2
827282
18-06 2022
Kl. 15:00
Næsby BK Flemløse/Haarby ALPI Arena Næsby
3 - 0
827291
18-06 2022
Kl. 15:00
Chang Posten (2) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
Udehold taberdømt
827292
18-06 2022
Kl. 15:00
UCL FC FC Broby Hjalleseskolen
6 - 4
827294
18-06 2022
Kl. 15:00
DSIO FC Odense Provstegårdsskolen
3 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind