Herre S2-kval - Forår 2022, Pulje 1 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
824362
fr01-04 2022
18:15 FC Broby DSIO FC Broby Arena
0
-
0
01. apr 2022
18:15
FC Broby
0
DSIO
0
824363
fr01-04 2022
18:15 Chang UCL FC Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
0
-
0
01. apr 2022
18:15
Chang
0
UCL FC
0
824361
02-04 2022
15:00 FC Odense Flemløse/Haarby Svanereden
1
-
0
02. apr 2022
15:00
FC Odense
1
Flemløse/Haarby
0
824502
03-04 2022
11:00 Næsby BK UTOPIA ( F.K.) ALPI Arena Næsby
2
-
1
03. apr 2022
11:00
Næsby BK
2
UTOPIA ( F.K.)
1
824364
ti05-04 2022
18:30 B 1909 Posten (2) 3F Gillested Park
2
-
1
05. apr 2022
18:30
B 1909
2
Posten (2)
1
824580
fr08-04 2022
18:30 DSIO Chang Provstegårdsskolen
1
-
1
08. apr 2022
18:30
DSIO
1
Chang
1
824565
09-04 2022
13:00 Glamsbjerg IF Næsby BK Glamsbjerg Stadion
0
-
1
09. apr 2022
13:00
Glamsbjerg IF
0
Næsby BK
1
824608
09-04 2022
15:00 Flemløse/Haarby UTOPIA ( F.K.) Flemløse Stadion
1
-
4
09. apr 2022
15:00
Flemløse/Haarby
1
UTOPIA ( F.K.)
4
824503
10-04 2022
11:00 FC Odense FC Broby Svanereden
3
-
0
10. apr 2022
11:00
FC Odense
3
FC Broby
0
824567
ti12-04 2022
18:30 UCL FC B 1909 Hjalleseskolen
1
-
1
12. apr 2022
18:30
UCL FC
1
B 1909
1
824609
to14-04 2022
11:00 FC Broby Flemløse/Haarby FC Broby Arena
4
-
1
14. apr 2022
11:00
FC Broby
4
Flemløse/Haarby
1
824613
to14-04 2022
11:00 Næsby BK Posten (2) ALPI Arena Næsby
2
-
0
14. apr 2022
11:00
Næsby BK
2
Posten (2)
0
824610
to14-04 2022
13:00 Chang FC Odense Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
0
-
1
14. apr 2022
13:00
Chang
0
FC Odense
1
825279
16-04 2022
15:00 UTOPIA ( F.K.) Glamsbjerg IF Munke Mose
1
-
2
16. apr 2022
15:00
UTOPIA ( F.K.)
1
Glamsbjerg IF
2
824611
ti19-04 2022
18:30 B 1909 DSIO 3F Gillested Park
1
-
2
19. apr 2022
18:30
B 1909
1
DSIO
2
825713
fr22-04 2022
18:45 Flemløse/Haarby Glamsbjerg IF Flemløse Stadion
0
-
3
22. apr 2022
18:45
Flemløse/Haarby
0
Glamsbjerg IF
3
825280
23-04 2022
15:00 FC Odense B 1909 Svanereden
UHT
23. apr 2022
15:00
FC Odense
B 1909
UHT
825282
23-04 2022
15:00 Posten (2) UTOPIA ( F.K.) BK Posten Park
3
-
0
23. apr 2022
15:00
Posten (2)
3
UTOPIA ( F.K.)
0
825711
23-04 2022
15:00 UCL FC Næsby BK Hjalleseskolen
0
-
1
23. apr 2022
15:00
UCL FC
0
Næsby BK
1
825281
24-04 2022
11:00 FC Broby Chang FC Broby Arena
2
-
1
24. apr 2022
11:00
FC Broby
2
Chang
1
824365
ma25-04 2022
18:15 OKS (2) Glamsbjerg IF OKSON-Park
5
-
2
25. apr 2022
18:15
OKS (2)
5
Glamsbjerg IF
2
825800
to28-04 2022
18:45 Glamsbjerg IF Posten (2) Glamsbjerg Stadion
2
-
1
28. apr 2022
18:45
Glamsbjerg IF
2
Posten (2)
1
825738
fr29-04 2022
18:45 Chang Flemløse/Haarby Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
5
-
4
29. apr 2022
18:45
Chang
5
Flemløse/Haarby
4
825772
fr29-04 2022
18:45 B 1909 FC Broby 3F Gillested Park
5
-
0
29. apr 2022
18:45
B 1909
5
FC Broby
0
825774
fr29-04 2022
18:45 Næsby BK DSIO ALPI Arena Næsby
2
-
2
29. apr 2022
18:45
Næsby BK
2
DSIO
2
825799
fr29-04 2022
18:45 UTOPIA ( F.K.) UCL FC Munke Mose
1
-
2
29. apr 2022
18:45
UTOPIA ( F.K.)
1
UCL FC
2
825773
01-05 2022
15:00 OKS (2) FC Odense OKSON-Park
0
-
2
01. maj 2022
15:00
OKS (2)
0
FC Odense
2
824566
on04-05 2022
18:30 Posten (2) OKS (2) BK Posten Park
4
-
3
04. maj 2022
18:30
Posten (2)
4
OKS (2)
3
825803
fr06-05 2022
18:45 Chang B 1909 Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1
-
2
06. maj 2022
18:45
Chang
1
B 1909
2
825804
fr06-05 2022
18:45 UCL FC Glamsbjerg IF Hjalleseskolen
2
-
3
06. maj 2022
18:45
UCL FC
2
Glamsbjerg IF
3
825802
07-05 2022
15:00 FC Broby OKS (2) FC Broby Arena
9
-
2
07. maj 2022
15:00
FC Broby
9
OKS (2)
2
825801
08-05 2022
11:00 FC Odense Næsby BK Svanereden
0
-
0
08. maj 2022
11:00
FC Odense
0
Næsby BK
0
825949
08-05 2022
11:00 DSIO UTOPIA ( F.K.) Provstegårdsskolen
2
-
1
08. maj 2022
11:00
DSIO
2
UTOPIA ( F.K.)
1
825950
to12-05 2022
18:30 Flemløse/Haarby Posten (2) Haarby Stadion
4
-
3
12. maj 2022
18:30
Flemløse/Haarby
4
Posten (2)
3
826185
fr13-05 2022
11:00 OKS (2) Chang OKSON-Park
0
-
5
13. maj 2022
11:00
OKS (2)
0
Chang
5
826206
fr13-05 2022
11:00 UTOPIA ( F.K.) FC Odense Munke Mose
1
-
2
13. maj 2022
11:00
UTOPIA ( F.K.)
1
FC Odense
2
826566
fr13-05 2022
11:00 Posten (2) UCL FC BK Posten Park
0
-
1
13. maj 2022
11:00
Posten (2)
0
UCL FC
1
826184
15-05 2022
11:00 B 1909 Flemløse/Haarby 3F Gillested Park
7
-
2
15. maj 2022
11:00
B 1909
7
Flemløse/Haarby
2
826547
15-05 2022
11:00 Glamsbjerg IF DSIO Glamsbjerg Stadion
1
-
2
15. maj 2022
11:00
Glamsbjerg IF
1
DSIO
2
826186
15-05 2022
15:00 Næsby BK FC Broby ALPI Arena Næsby
3
-
2
15. maj 2022
15:00
Næsby BK
3
FC Broby
2
826609
fr20-05 2022
18:45 Chang Næsby BK Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
0
-
1
20. maj 2022
18:45
Chang
0
Næsby BK
1
826610
fr20-05 2022
18:45 B 1909 OKS (2) 3F Gillested Park
7
-
0
20. maj 2022
18:45
B 1909
7
OKS (2)
0
826612
fr20-05 2022
18:45 Flemløse/Haarby UCL FC Flemløse Stadion
0
-
4
20. maj 2022
18:45
Flemløse/Haarby
0
UCL FC
4
826611
21-05 2022
13:00 DSIO Posten (2) Provstegårdsskolen
UHT
21. maj 2022
13:00
DSIO
Posten (2)
UHT
826607
21-05 2022
15:00 FC Odense Glamsbjerg IF Svanereden
0
-
1
21. maj 2022
15:00
FC Odense
0
Glamsbjerg IF
1
826608
22-05 2022
11:00 FC Broby UTOPIA ( F.K.) FC Broby Arena
6
-
4
22. maj 2022
11:00
FC Broby
6
UTOPIA ( F.K.)
4
825712
ti24-05 2022
18:30 DSIO OKS (2) Provstegårdsskolen
UHT
24. maj 2022
18:30
DSIO
OKS (2)
UHT
827274
fr27-05 2022
18:45 Posten (2) FC Odense BK Posten Park
1
-
3
27. maj 2022
18:45
Posten (2)
1
FC Odense
3
827272
28-05 2022
15:00 Glamsbjerg IF FC Broby Glamsbjerg Stadion
5
-
1
28. maj 2022
15:00
Glamsbjerg IF
5
FC Broby
1
827270
29-05 2022
11:00 Næsby BK B 1909 ALPI Arena Næsby
2
-
5
29. maj 2022
11:00
Næsby BK
2
B 1909
5
827275
29-05 2022
11:00 UCL FC DSIO Hjalleseskolen
3
-
1
29. maj 2022
11:00
UCL FC
3
DSIO
1
827268
29-05 2022
15:00 OKS (2) Flemløse/Haarby OKSON-Park
HHT
29. maj 2022
15:00
OKS (2)
Flemløse/Haarby
HHT
827280
on01-06 2022
19:30 OKS (2) Næsby BK OKSON-Park
HHT
01. jun 2022
19:30
OKS (2)
Næsby BK
HHT
827271
to02-06 2022
18:45 UTOPIA ( F.K.) Chang Munke Mose
1
-
2
02. jun 2022
18:45
UTOPIA ( F.K.)
1
Chang
2
824612
fr03-06 2022
18:30 OKS (2) UCL FC OKSON-Park
2
-
0
03. jun 2022
18:30
OKS (2)
2
UCL FC
0
827276
fr10-06 2022
18:45 FC Odense UCL FC Svanereden
1
-
1
10. jun 2022
18:45
FC Odense
1
UCL FC
1
827279
fr10-06 2022
18:45 B 1909 UTOPIA ( F.K.) 3F Gillested Park
1
-
4
10. jun 2022
18:45
B 1909
1
UTOPIA ( F.K.)
4
827281
11-06 2022
15:00 Flemløse/Haarby DSIO Flemløse Stadion
1
-
2
11. jun 2022
15:00
Flemløse/Haarby
1
DSIO
2
827277
12-06 2022
11:00 FC Broby Posten (2) FC Broby Arena
2
-
2
12. jun 2022
11:00
FC Broby
2
Posten (2)
2
827278
12-06 2022
11:00 Chang Glamsbjerg IF Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
4
-
0
12. jun 2022
11:00
Chang
4
Glamsbjerg IF
0
827286
on15-06 2022
19:30 OKS (2) UTOPIA ( F.K.) OKSON-Park, kunstgræsbane
2
-
0
15. jun 2022
19:30
OKS (2)
2
UTOPIA ( F.K.)
0
827287
to16-06 2022
18:45 Glamsbjerg IF B 1909 Glamsbjerg Stadion
2
-
2
16. jun 2022
18:45
Glamsbjerg IF
2
B 1909
2
827282
18-06 2022
15:00 Næsby BK Flemløse/Haarby ALPI Arena Næsby
3
-
0
18. jun 2022
15:00
Næsby BK
3
Flemløse/Haarby
0
827291
18-06 2022
15:00 Chang Posten (2) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
UHT
18. jun 2022
15:00
Chang
Posten (2)
UHT
827292
18-06 2022
15:00 UCL FC FC Broby Hjalleseskolen
6
-
4
18. jun 2022
15:00
UCL FC
6
FC Broby
4
827294
18-06 2022
15:00 DSIO FC Odense Provstegårdsskolen
3
-
2
18. jun 2022
15:00
DSIO
3
FC Odense
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind