MENU

Herre S2-kval - Forår 2022, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
827809
fr
01-04 2022
Kl. 19:00
MG & BK Nr. Aaby IK MG & BK.s anlæg
0
-
5
827296
02-04 2022
Kl. 15:00
Odense Foxes Gelsted Firmaidrættens idrætsanlæg
1
-
1
828003
02-04 2022
Kl. 15:00
Søhus Stige Morud/Veflinge Rema 1000 Arena Søhus
3
-
3
828004
02-04 2022
Kl. 15:00
Tarup-Paarup IF Hospitalets FK Home Tarup Park
4
-
2
828005
02-04 2022
Kl. 15:00
Posten (1) OKS (1) BK Posten Park
4
-
1
968394
03-04 2022
Kl. 13:00
Bogense G & IF Korup IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
2
-
3
828011
09-04 2022
Kl. 12:00
Gelsted OKS (1) Rishøj Stadion Gelsted
9
-
0
828008
09-04 2022
Kl. 15:00
Morud/Veflinge Tarup-Paarup IF MORUD VVS-EL STADION
4
-
0
828006
10-04 2022
Kl. 11:00
Odense Foxes Bogense G & IF Firmaidrættens idrætsanlæg
5
-
0
828012
16-04 2022
Kl. 15:00
Bogense G & IF Gelsted Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
0
-
5
828017
ma
18-04 2022
Kl. 19:00
Hospitalets FK OKS (1) Hospitalets anlæg
5
-
6
828009
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Nr. Aaby IK Søhus Stige Nr.Aaby Idrætspark
4
-
1
828007
on
20-04 2022
Kl. 19:00
Hospitalets FK Posten (1) Hospitalets anlæg
0
-
1
828019
fr
22-04 2022
Kl. 18:45
Bogense G & IF MG & BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
3
828022
fr
22-04 2022
Kl. 18:45
Korup IF Tarup-Paarup IF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1
-
0
828023 fr
22-04 2022
Kl. 18:45
Gelsted Hospitalets FK Rishøj Stadion Gelsted
Udehold taberdømt
828018
24-04 2022
Kl. 11:00
Odense Foxes Søhus Stige Firmaidrættens idrætsanlæg
5
-
0
828020
24-04 2022
Kl. 11:00
Morud/Veflinge OKS (1) Veflinge Stadion
1
-
2
828021
24-04 2022
Kl. 11:00
Nr. Aaby IK Posten (1) Nr.Aaby Idrætspark
1
-
3
828014
ti
26-04 2022
Kl. 18:30
Søhus Stige Korup IF Rema 1000 Arena Søhus
2
-
5
828024
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
MG & BK Gelsted MG & BK.s anlæg
2
-
4
828026
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
Tarup-Paarup IF Odense Foxes Home Tarup Park
1
-
1
828029
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
Hospitalets FK Morud/Veflinge Hospitalets anlæg
3
-
6
828025
30-04 2022
Kl. 15:00
Søhus Stige Bogense G & IF Rema 1000 Arena Søhus
3
-
1
828027
30-04 2022
Kl. 15:00
Korup IF Posten (1) Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
0
-
2
828030
fr
06-05 2022
Kl. 18:45
Odense Foxes Posten (1) Firmaidrættens idrætsanlæg
2
-
2
828033
fr
06-05 2022
Kl. 18:45
Nr. Aaby IK Hospitalets FK Nr.Aaby Idrætspark
4
-
0
828034
fr
06-05 2022
Kl. 18:45
Korup IF OKS (1) Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1
-
2
828031
07-05 2022
Kl. 15:00
Bogense G & IF Tarup-Paarup IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
2
-
4
828035
07-05 2022
Kl. 15:00
Gelsted Morud/Veflinge Rishøj Stadion Gelsted
0
-
1
828013
ti
10-05 2022
Kl. 19:30
MG & BK Odense Foxes MG & BK.s anlæg
3
-
2
828037
fr
13-05 2022
Kl. 11:00
Tarup-Paarup IF MG & BK Home Tarup Park
3
-
3
828038
fr
13-05 2022
Kl. 15:00
Posten (1) Bogense G & IF BK Posten Park
5
-
3
828041
fr
13-05 2022
Kl. 18:45
Morud/Veflinge Nr. Aaby IK MORUD VVS-EL STADION
3
-
0
828036
14-05 2022
Kl. 15:00
Søhus Stige Gelsted Rema 1000 Arena Søhus
1
-
6
828039
15-05 2022
Kl. 11:00
OKS (1) Odense Foxes OKSON-Park
1
-
1
828040
15-05 2022
Kl. 11:00
Hospitalets FK Korup IF Hospitalets anlæg
4
-
0
828028 ti
17-05 2022
Kl. 18:30
Nr. Aaby IK OKS (1) Nr.Aaby Idrætspark
2
-
5
828032
ti
17-05 2022
Kl. 18:45
MG & BK Søhus Stige MG & BK.s anlæg
4
-
3
828044
fr
20-05 2022
Kl. 18:45
MG & BK Posten (1) MG & BK.s anlæg
3
-
2
828045
fr
20-05 2022
Kl. 18:45
Søhus Stige Tarup-Paarup IF Rema 1000 Arena Søhus
3
-
1
828042
22-05 2022
Kl. 11:00
Odense Foxes Hospitalets FK Firmaidrættens idrætsanlæg
1
-
0
828043
22-05 2022
Kl. 11:00
Bogense G & IF OKS (1) Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
3
-
4
828046
22-05 2022
Kl. 11:00
Korup IF Morud/Veflinge Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
2
-
2
828047
22-05 2022
Kl. 11:00
Gelsted Nr. Aaby IK Rishøj Stadion Gelsted
0
-
2
828052
ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Morud/Veflinge Odense Foxes Veflinge Stadion
0
-
0
828050
fr
27-05 2022
Kl. 18:45
OKS (1) MG & BK OKSON-Park
5
-
2
828049
28-05 2022
Kl. 11:00
Posten (1) Søhus Stige BK Posten Park
2
-
0
828051
28-05 2022
Kl. 13:00
Bogense G & IF Hospitalets FK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
2
-
3
828053
28-05 2022
Kl. 15:00
Nr. Aaby IK Korup IF Nr.Aaby Idrætspark
3
-
4
828048
28-05 2022
Kl. 15:00
Tarup-Paarup IF Gelsted Home Tarup Park
3
-
0
828010
fr
03-06 2022
Kl. 19:00
Korup IF MG & BK Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
3
-
2
828015
fr
03-06 2022
Kl. 19:00
Tarup-Paarup IF Nr. Aaby IK Home Tarup Park
0
-
2
828016
04-06 2022
Kl. 15:00
Posten (1) Morud/Veflinge BK Posten Park
2
-
1
828056
to
09-06 2022
Kl. 18:45
MG & BK Hospitalets FK MG & BK.s anlæg
0
-
3
828054
to
09-06 2022
Kl. 19:00
Odense Foxes Nr. Aaby IK Firmaidrættens idrætsanlæg
2
-
1
828055
fr
10-06 2022
Kl. 18:45
Bogense G & IF Morud/Veflinge Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
2
-
5
828057
fr
10-06 2022
Kl. 18:45
Søhus Stige OKS (1) Rema 1000 Arena Søhus
1
-
6
828059
11-06 2022
Kl. 12:00
Gelsted Korup IF Rishøj Stadion Gelsted
3
-
0
828058
11-06 2022
Kl. 15:00
Tarup-Paarup IF Posten (1) Home Tarup Park
1
-
6
828060
fr
17-06 2022
Kl. 18:45
Posten (1) Gelsted BK Posten Park
0
-
2
828062 fr
17-06 2022
Kl. 18:45
OKS (1) Tarup-Paarup IF OKSON-Park
3
-
2
828063
fr
17-06 2022
Kl. 18:45
Hospitalets FK Søhus Stige Hospitalets anlæg
2
-
1
828064 fr
17-06 2022
Kl. 18:45
Morud/Veflinge MG & BK MORUD VVS-EL STADION
Udehold taberdømt
828083
fr
17-06 2022
Kl. 18:45
Nr. Aaby IK Bogense G & IF Nr.Aaby Idrætspark
4
-
0
828084
fr
17-06 2022
Kl. 18:45
Korup IF Odense Foxes Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
2
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind