MENU

Herre S1-kval - Forår 2022, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
821133
02-04 2022
Kl. 15:00
OKS Oversidder OKSON-Park
821134
02-04 2022
Kl. 15:00
Marienlyst Langeskov IF Marienlystcentret
3 - 5
821135
02-04 2022
Kl. 15:00
Søndersø BK Fjordager IF Søndersø Stadion
5 - 1
821136
02-04 2022
Kl. 15:00
Chang KFUM.s BK Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
6 - 1
821137
02-04 2022
Kl. 15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Munkebo Bold- og Idrætsklub Intersport Arena
0 - 2
821138
02-04 2022
Kl. 16:15
Næsby BK Skamby/Hårslev ALPI Arena Næsby
4 - 2
821142
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Fjordager IF Chang Fjordager IF.s anlæg
0 - 0
821143
09-04 2022
Kl. 15:00
Langeskov IF Søndersø BK Langeskov Stadion
1 - 0
821144
09-04 2022
Kl. 15:00
Oversidder Skamby/Hårslev
821139
10-04 2022
Kl. 11:00
OKS Marienlyst OKSON-Park
1 - 2
821145 fr
15-04 2022
Kl. 11:00
Marienlyst Oversidder Marienlystcentret
821147
fr
15-04 2022
Kl. 11:00
Chang Langeskov IF Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
2 - 3
821148
16-04 2022
Kl. 11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Fjordager IF Intersport Arena
3 - 1
821153
fr
22-04 2022
Kl. 18:45
KFUM.s BK Skamby/Hårslev KFUM-parken
0 - 3
821156 fr
22-04 2022
Kl. 18:45
Oversidder Munkebo Bold- og Idrætsklub
821151
23-04 2022
Kl. 15:00
OKS Chang OKSON-Park
0 - 4
821152
24-04 2022
Kl. 11:00
Marienlyst Søndersø BK Marienlystcentret
2 - 3
821155
24-04 2022
Kl. 11:00
Langeskov IF Otterup Bold- og Idrætsklub Langeskov Stadion
1 - 2
821150
ti
26-04 2022
Kl. 18:45
Skamby/Hårslev Munkebo Bold- og Idrætsklub Skamby Stadion
2 - 1
821154
on
27-04 2022
Kl. 18:30
Fjordager IF Næsby BK Fjordager IF.s anlæg
1 - 2
821159
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
Otterup Bold- og Idrætsklub OKS Intersport Arena
3 - 2
821160
30-04 2022
Kl. 12:00
Næsby BK Langeskov IF ALPI Arena Næsby
Hjemmehold taberdømt
821161
30-04 2022
Kl. 15:00
Skamby/Hårslev Fjordager IF Hårslev Stadion
0 - 2
821162
30-04 2022
Kl. 15:00
Munkebo Bold- og Idrætsklub KFUM.s BK Munkebo Idrætscenter
4 - 1
821157
30-04 2022
Kl. 15:00
Søndersø BK Oversidder Søndersø Stadion
821158
30-04 2022
Kl. 15:00
Chang Marienlyst Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
2 - 1
821163
fr
06-05 2022
Kl. 18:45
OKS Næsby BK OKSON-Park
2 - 4
821164
fr
06-05 2022
Kl. 18:45
Marienlyst Otterup Bold- og Idrætsklub Marienlystcentret
2 - 1
821166
07-05 2022
Kl. 15:00
Fjordager IF Munkebo Bold- og Idrætsklub Fjordager IF.s anlæg
1 - 3
821167
07-05 2022
Kl. 15:00
Langeskov IF Skamby/Hårslev Langeskov Stadion
5 - 1
821168
07-05 2022
Kl. 15:00
Oversidder KFUM.s BK
821140
on
11-05 2022
Kl. 18:45
Munkebo Bold- og Idrætsklub Næsby BK Munkebo Idrætscenter
3 - 2
821170
14-05 2022
Kl. 15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Søndersø BK Intersport Arena
1 - 3
821169
15-05 2022
Kl. 11:00
Chang Oversidder Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
821173
15-05 2022
Kl. 11:00
Munkebo Bold- og Idrætsklub Langeskov IF Munkebo Idrætscenter
3 - 1
821174
15-05 2022
Kl. 11:00
KFUM.s BK Fjordager IF KFUM-parken
3 - 4
821171
15-05 2022
Kl. 15:00
Næsby BK Marienlyst ALPI Arena Næsby
1 - 4
821172
to
19-05 2022
Kl. 18:30
Skamby/Hårslev OKS Hårslev Stadion
2 - 6
821179 fr
20-05 2022
Kl. 18:45
Langeskov IF KFUM.s BK Langeskov Stadion
Udehold taberdømt
821176
22-05 2022
Kl. 11:00
Marienlyst Skamby/Hårslev Marienlystcentret
Udehold taberdømt
821177
22-05 2022
Kl. 11:00
Søndersø BK Næsby BK Søndersø Stadion
Udehold taberdømt
821178
22-05 2022
Kl. 11:00
Chang Otterup Bold- og Idrætsklub Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
5 - 1
821180
22-05 2022
Kl. 11:00
Oversidder Fjordager IF
821175
ti
24-05 2022
Kl. 18:30
OKS Munkebo Bold- og Idrætsklub OKSON-Park
7 - 2
821141
on
25-05 2022
Kl. 18:45
KFUM.s BK Otterup Bold- og Idrætsklub KFUM-parken
1 - 5
821182 fr
27-05 2022
Kl. 18:45
Næsby BK Chang ALPI Arena Næsby
Hjemmehold taberdømt
821183
fr
27-05 2022
Kl. 18:45
Skamby/Hårslev Søndersø BK Skamby Stadion
1 - 2
821186
fr
27-05 2022
Kl. 18:45
Fjordager IF Langeskov IF Fjordager IF.s anlæg
3 - 1
821181
28-05 2022
Kl. 15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Oversidder Intersport Arena
821184
28-05 2022
Kl. 15:00
Munkebo Bold- og Idrætsklub Marienlyst Munkebo Idrætscenter
1 - 1
821185
29-05 2022
Kl. 11:00
KFUM.s BK OKS KFUM-parken
Hjemmehold taberdømt
821146
to
02-06 2022
Kl. 19:30
Søndersø BK OKS Søndersø Stadion
3 - 0
821149 ma
06-06 2022
Kl. 10:00
Næsby BK KFUM.s BK ALPI Arena Næsby
Udehold taberdømt
821187
fr
10-06 2022
Kl. 18:45
OKS Fjordager IF OKSON-Park
2 - 5
821190
fr
10-06 2022
Kl. 18:45
Chang Skamby/Hårslev Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
4 - 1
821188
11-06 2022
Kl. 15:00
Marienlyst KFUM.s BK Marienlystcentret
Udehold taberdømt
821189
11-06 2022
Kl. 15:00
Søndersø BK Munkebo Bold- og Idrætsklub Søndersø Stadion
0 - 2
821191
11-06 2022
Kl. 15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Næsby BK Intersport Arena
Udehold taberdømt
821192
11-06 2022
Kl. 15:00
Oversidder Langeskov IF
821165
ti
14-06 2022
Kl. 18:30
Søndersø BK Chang Søndersø Stadion
1 - 1
821193 fr
17-06 2022
Kl. 18:45
Næsby BK Oversidder ALPI Arena Næsby
821194
fr
17-06 2022
Kl. 18:45
Skamby/Hårslev Otterup Bold- og Idrætsklub Skamby Stadion
2 - 4
821195
fr
17-06 2022
Kl. 18:45
Munkebo Bold- og Idrætsklub Chang Munkebo Idrætscenter
0 - 1
821196
fr
17-06 2022
Kl. 18:45
KFUM.s BK Søndersø BK KFUM-parken
3 - 3
821197
fr
17-06 2022
Kl. 18:45
Fjordager IF Marienlyst Fjordager IF.s anlæg
1 - 0
821198
fr
17-06 2022
Kl. 18:45
Langeskov IF OKS Langeskov Stadion
2 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

28.03.22: Marslev G&IF trukket.

 

Log ind