Albaniserien Herrer - 2022/2023 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
911914
fr12-08 2022
18:45 ØB MG & BK ØB.s Anlæg
2
-
0
12. aug 2022
18:45
ØB
2
MG & BK
0
911917
fr12-08 2022
18:45 Glamsbjerg IF MorudVeflinge Glamsbjerg Stadion
1
-
2
12. aug 2022
18:45
Glamsbjerg IF
1
MorudVeflinge
2
911918
13-08 2022
15:00 Tved BK Dalum IF Tved Stadion
4
-
1
13. aug 2022
15:00
Tved BK
4
Dalum IF
1
911921
13-08 2022
15:00 Fjordager IF SfB-Oure FA Fjordager IF.s anlæg
4
-
0
13. aug 2022
15:00
Fjordager IF
4
SfB-Oure FA
0
911920
14-08 2022
11:00 Kerteminde BK Nyborg G & IF SuperBrugsen Kerteminde Stadion
0
-
1
14. aug 2022
11:00
Kerteminde BK
0
Nyborg G & IF
1
911923
14-08 2022
11:00 Bogense G & IF OKS Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
1
14. aug 2022
11:00
Bogense G & IF
1
OKS
1
911916
14-08 2022
13:10 Marstal/Rise SUB Ullerslev Marstal Stadion
2
-
0
14. aug 2022
13:10
Marstal/Rise
2
SUB Ullerslev
0
913076
fr19-08 2022
18:45 SUB Ullerslev Glamsbjerg IF Ullerslev Stadion
2
-
1
19. aug 2022
18:45
SUB Ullerslev
2
Glamsbjerg IF
1
913077
fr19-08 2022
19:00 MG & BK Bogense G & IF MG & BK.s anlæg
3
-
0
19. aug 2022
19:00
MG & BK
3
Bogense G & IF
0
913072
20-08 2022
15:00 SfB-Oure FA OKS SfB Ryttervej
1
-
1
20. aug 2022
15:00
SfB-Oure FA
1
OKS
1
913075
20-08 2022
15:00 MorudVeflinge Tved BK MORUD VVS-EL STADION
0
-
0
20. aug 2022
15:00
MorudVeflinge
0
Tved BK
0
913073
21-08 2022
11:00 Nyborg G & IF Fjordager IF Idrætscenter Nyborg
1
-
2
21. aug 2022
11:00
Nyborg G & IF
1
Fjordager IF
2
913074
21-08 2022
11:00 Dalum IF Kerteminde BK Rema 1000 Park - Dalum
2
-
2
21. aug 2022
11:00
Dalum IF
2
Kerteminde BK
2
913071
21-08 2022
12:00 ØB Marstal/Rise ØB.s Anlæg
2
-
0
21. aug 2022
12:00
ØB
2
Marstal/Rise
0
913078
fr26-08 2022
18:15 MG & BK Marstal/Rise MG & BK.s anlæg
0
-
2
26. aug 2022
18:15
MG & BK
0
Marstal/Rise
2
913080
fr26-08 2022
18:30 Tved BK SUB Ullerslev Tved Stadion
0
-
1
26. aug 2022
18:30
Tved BK
0
SUB Ullerslev
1
913081
27-08 2022
13:00 Kerteminde BK MorudVeflinge SuperBrugsen Kerteminde Stadion
3
-
1
27. aug 2022
13:00
Kerteminde BK
3
MorudVeflinge
1
913079
27-08 2022
15:00 Glamsbjerg IF ØB Glamsbjerg Stadion
2
-
0
27. aug 2022
15:00
Glamsbjerg IF
2
ØB
0
913082
28-08 2022
11:00 Fjordager IF Dalum IF Fjordager IF.s anlæg
2
-
0
28. aug 2022
11:00
Fjordager IF
2
Dalum IF
0
913083
28-08 2022
15:00 OKS Nyborg G & IF OKSON-Park
2
-
2
28. aug 2022
15:00
OKS
2
Nyborg G & IF
2
913084
ti30-08 2022
18:45 Bogense G & IF SfB-Oure FA Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
3
30. aug 2022
18:45
Bogense G & IF
1
SfB-Oure FA
3
913088
to01-09 2022
18:30 Dalum IF OKS Rema 1000 Park - Dalum
0
-
4
01. sep 2022
18:30
Dalum IF
0
OKS
4
913090
fr02-09 2022
18:15 SUB Ullerslev Kerteminde BK Ullerslev Stadion
1
-
4
02. sep 2022
18:15
SUB Ullerslev
1
Kerteminde BK
4
913089
fr02-09 2022
18:30 MorudVeflinge Fjordager IF MORUD VVS-EL STADION
2
-
2
02. sep 2022
18:30
MorudVeflinge
2
Fjordager IF
2
913085
03-09 2022
15:00 ØB Tved BK ØB.s Anlæg
1
-
2
03. sep 2022
15:00
ØB
1
Tved BK
2
913087
03-09 2022
15:00 Nyborg G & IF Bogense G & IF Idrætscenter Nyborg
0
-
3
03. sep 2022
15:00
Nyborg G & IF
0
Bogense G & IF
3
913091
04-09 2022
13:00 MG & BK SfB-Oure FA MG & BK.s anlæg
2
-
2
04. sep 2022
13:00
MG & BK
2
SfB-Oure FA
2
913086
04-09 2022
13:10 Marstal/Rise Glamsbjerg IF Marstal Stadion
2
-
1
04. sep 2022
13:10
Marstal/Rise
2
Glamsbjerg IF
1
913092
ti06-09 2022
18:00 Glamsbjerg IF MG & BK Glamsbjerg Stadion
0
-
0
06. sep 2022
18:00
Glamsbjerg IF
0
MG & BK
0
913095
ti06-09 2022
18:00 Fjordager IF SUB Ullerslev Fjordager IF.s anlæg
0
-
0
06. sep 2022
18:00
Fjordager IF
0
SUB Ullerslev
0
913096
ti06-09 2022
18:00 OKS MorudVeflinge OKSON-Park
0
-
2
06. sep 2022
18:00
OKS
0
MorudVeflinge
2
913093
on07-09 2022
18:00 Tved BK Marstal/Rise Tved Stadion
6
-
4
07. sep 2022
18:00
Tved BK
6
Marstal/Rise
4
913097
on07-09 2022
18:00 Bogense G & IF Dalum IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
2
-
2
07. sep 2022
18:00
Bogense G & IF
2
Dalum IF
2
913098
on07-09 2022
18:00 SfB-Oure FA Nyborg G & IF SfB Ryttervej
4
-
2
07. sep 2022
18:00
SfB-Oure FA
4
Nyborg G & IF
2
913104
fr09-09 2022
18:00 SUB Ullerslev OKS Ullerslev Stadion
2
-
1
09. sep 2022
18:00
SUB Ullerslev
2
OKS
1
913105
10-09 2022
15:00 MG & BK Nyborg G & IF MG & BK.s anlæg
1
-
2
10. sep 2022
15:00
MG & BK
1
Nyborg G & IF
2
913099
11-09 2022
11:00 ØB Fjordager IF ØB.s Anlæg
0
-
2
11. sep 2022
11:00
ØB
0
Fjordager IF
2
913101
11-09 2022
11:00 Glamsbjerg IF Tved BK Glamsbjerg Stadion
1
-
4
11. sep 2022
11:00
Glamsbjerg IF
1
Tved BK
4
913103
11-09 2022
11:00 MorudVeflinge Bogense G & IF MORUD VVS-EL STADION
1
-
0
11. sep 2022
11:00
MorudVeflinge
1
Bogense G & IF
0
913100
11-09 2022
13:10 Marstal/Rise Kerteminde BK Marstal Stadion
1
-
2
11. sep 2022
13:10
Marstal/Rise
1
Kerteminde BK
2
913102
11-09 2022
15:00 Dalum IF SfB-Oure FA Rema 1000 Park - Dalum
2
-
1
11. sep 2022
15:00
Dalum IF
2
SfB-Oure FA
1
913110
fr16-09 2022
17:30 Fjordager IF Marstal/Rise Fjordager IF.s anlæg
3
-
1
16. sep 2022
17:30
Fjordager IF
3
Marstal/Rise
1
913106
fr16-09 2022
18:00 Tved BK MG & BK Tved Stadion
2
-
3
16. sep 2022
18:00
Tved BK
2
MG & BK
3
913111
17-09 2022
15:00 OKS ØB OKSON-Park
0
-
2
17. sep 2022
15:00
OKS
0
ØB
2
913112
17-09 2022
15:00 Bogense G & IF SUB Ullerslev Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
4
-
1
17. sep 2022
15:00
Bogense G & IF
4
SUB Ullerslev
1
913107
18-09 2022
11:00 Kerteminde BK Glamsbjerg IF SuperBrugsen Kerteminde Stadion
1
-
1
18. sep 2022
11:00
Kerteminde BK
1
Glamsbjerg IF
1
913113
18-09 2022
11:00 SfB-Oure FA MorudVeflinge SfB Ryttervej
1
-
6
18. sep 2022
11:00
SfB-Oure FA
1
MorudVeflinge
6
913114
18-09 2022
11:00 Nyborg G & IF Dalum IF Idrætscenter Nyborg
0
-
4
18. sep 2022
11:00
Nyborg G & IF
0
Dalum IF
4
913120
fr23-09 2022
18:45 SUB Ullerslev SfB-Oure FA Ullerslev Stadion - kunstgræs
1
-
6
23. sep 2022
18:45
SUB Ullerslev
1
SfB-Oure FA
6
913116
24-09 2022
13:10 Marstal/Rise OKS Marstal Stadion
3
-
3
24. sep 2022
13:10
Marstal/Rise
3
OKS
3
913119
24-09 2022
15:00 MorudVeflinge Nyborg G & IF MORUD VVS-EL STADION
3
-
2
24. sep 2022
15:00
MorudVeflinge
3
Nyborg G & IF
2
913115
24-09 2022
15:00 ØB Bogense G & IF ØB.s Anlæg
3
-
2
24. sep 2022
15:00
ØB
3
Bogense G & IF
2
913117
25-09 2022
11:00 Glamsbjerg IF Fjordager IF Glamsbjerg Stadion
0
-
2
25. sep 2022
11:00
Glamsbjerg IF
0
Fjordager IF
2
913118
25-09 2022
11:00 Tved BK Kerteminde BK Tved Stadion
1
-
2
25. sep 2022
11:00
Tved BK
1
Kerteminde BK
2
913121
25-09 2022
11:00 MG & BK Dalum IF MG & BK.s anlæg
4
-
4
25. sep 2022
11:00
MG & BK
4
Dalum IF
4
913128
fr30-09 2022
19:00 Dalum IF MorudVeflinge Dalum - Kunstgræsbane
2
-
0
30. sep 2022
19:00
Dalum IF
2
MorudVeflinge
0
913122
01-10 2022
13:00 Kerteminde BK MG & BK SuperBrugsen Kerteminde Stadion
1
-
2
01. okt 2022
13:00
Kerteminde BK
1
MG & BK
2
913127
01-10 2022
13:00 Nyborg G & IF SUB Ullerslev Idrætscenter Nyborg
3
-
1
01. okt 2022
13:00
Nyborg G & IF
3
SUB Ullerslev
1
913123
01-10 2022
15:00 Fjordager IF Tved BK Fjordager IF.s anlæg
1
-
1
01. okt 2022
15:00
Fjordager IF
1
Tved BK
1
913124
01-10 2022
15:00 OKS Glamsbjerg IF OKSON-Park
2
-
3
01. okt 2022
15:00
OKS
2
Glamsbjerg IF
3
913126
02-10 2022
11:00 SfB-Oure FA ØB SfB Ryttervej
1
-
2
02. okt 2022
11:00
SfB-Oure FA
1
ØB
2
913125
02-10 2022
12:00 Bogense G & IF Marstal/Rise Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
0
-
2
02. okt 2022
12:00
Bogense G & IF
0
Marstal/Rise
2
913130
08-10 2022
13:10 Marstal/Rise SfB-Oure FA Marstal Stadion
3
-
1
08. okt 2022
13:10
Marstal/Rise
3
SfB-Oure FA
1
913131
08-10 2022
15:00 Glamsbjerg IF Bogense G & IF Glamsbjerg Stadion
0
-
1
08. okt 2022
15:00
Glamsbjerg IF
0
Bogense G & IF
1
913132
08-10 2022
15:00 Tved BK OKS Tved Stadion
1
-
3
08. okt 2022
15:00
Tved BK
1
OKS
3
913134
08-10 2022
15:00 SUB Ullerslev Dalum IF Ullerslev Stadion
2
-
4
08. okt 2022
15:00
SUB Ullerslev
2
Dalum IF
4
913133
09-10 2022
11:00 Kerteminde BK Fjordager IF SuperBrugsen Kerteminde Stadion
1
-
6
09. okt 2022
11:00
Kerteminde BK
1
Fjordager IF
6
913135
09-10 2022
11:00 MG & BK MorudVeflinge MG & BK.s anlæg
3
-
0
09. okt 2022
11:00
MG & BK
3
MorudVeflinge
0
913129
09-10 2022
13:00 ØB Nyborg G & IF ØB.s Anlæg
2
-
2
09. okt 2022
13:00
ØB
2
Nyborg G & IF
2
913136
15-10 2022
15:00 Fjordager IF MG & BK Fjordager IF.s anlæg
1
-
1
15. okt 2022
15:00
Fjordager IF
1
MG & BK
1
913139
15-10 2022
15:00 SfB-Oure FA Glamsbjerg IF SfB Ryttervej
1
-
4
15. okt 2022
15:00
SfB-Oure FA
1
Glamsbjerg IF
4
918798
15-10 2022
15:00 MorudVeflinge SUB Ullerslev Veflinge Stadion
4
-
2
15. okt 2022
15:00
MorudVeflinge
4
SUB Ullerslev
2
913137
16-10 2022
11:00 OKS Kerteminde BK OKSON-Park
0
-
2
16. okt 2022
11:00
OKS
0
Kerteminde BK
2
918796
16-10 2022
12:00 Nyborg G & IF Marstal/Rise Idrætscenter Nyborg
0
-
5
16. okt 2022
12:00
Nyborg G & IF
0
Marstal/Rise
5
913138
16-10 2022
13:00 Bogense G & IF Tved BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
4
16. okt 2022
13:00
Bogense G & IF
1
Tved BK
4
918797
16-10 2022
15:00 Dalum IF ØB Rema 1000 Park - Dalum
3
-
0
16. okt 2022
15:00
Dalum IF
3
ØB
0
918913
22-10 2022
13:00 Kerteminde BK Bogense G & IF SuperBrugsen Kerteminde Stadion
2
-
0
22. okt 2022
13:00
Kerteminde BK
2
Bogense G & IF
0
918915
22-10 2022
15:00 MG & BK SUB Ullerslev MG & BK.s anlæg
1
-
2
22. okt 2022
15:00
MG & BK
1
SUB Ullerslev
2
918799
22-10 2022
15:00 ØB MorudVeflinge ØB.s Anlæg
2
-
2
22. okt 2022
15:00
ØB
2
MorudVeflinge
2
918912
23-10 2022
11:00 Tved BK SfB-Oure FA Tved Stadion
3
-
3
23. okt 2022
11:00
Tved BK
3
SfB-Oure FA
3
918914
23-10 2022
11:00 Fjordager IF OKS Fjordager IF.s anlæg
6
-
0
23. okt 2022
11:00
Fjordager IF
6
OKS
0
918911
23-10 2022
13:00 Glamsbjerg IF Nyborg G & IF Glamsbjerg Stadion
1
-
0
23. okt 2022
13:00
Glamsbjerg IF
1
Nyborg G & IF
0
918910
23-10 2022
13:10 Marstal/Rise Dalum IF Marstal Stadion
3
-
3
23. okt 2022
13:10
Marstal/Rise
3
Dalum IF
3
918917
to27-10 2022
19:00 Bogense G & IF Fjordager IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
7
27. okt 2022
19:00
Bogense G & IF
1
Fjordager IF
7
918929
fr28-10 2022
19:00 Dalum IF Glamsbjerg IF Dalum - Kunstgræsbane
3
-
0
28. okt 2022
19:00
Dalum IF
3
Glamsbjerg IF
0
918918
29-10 2022
13:00 SfB-Oure FA Kerteminde BK SfB Ryttervej
1
-
2
29. okt 2022
13:00
SfB-Oure FA
1
Kerteminde BK
2
918919
29-10 2022
15:00 Nyborg G & IF Tved BK Idrætscenter Nyborg
3
-
1
29. okt 2022
15:00
Nyborg G & IF
3
Tved BK
1
918931
29-10 2022
15:00 SUB Ullerslev ØB Ullerslev Stadion
1
-
5
29. okt 2022
15:00
SUB Ullerslev
1
ØB
5
918916
29-10 2022
15:00 OKS MG & BK OKSON-Park
1
-
2
29. okt 2022
15:00
OKS
1
MG & BK
2
918930
30-10 2022
12:00 MorudVeflinge Marstal/Rise MORUD VVS-EL STADION
3
-
1
30. okt 2022
12:00
MorudVeflinge
3
Marstal/Rise
1
913094
18-03 2023
13:00 Kerteminde BK ØB SuperBrugsen Kerteminde Stadion
0
-
2
18. mar 2023
13:00
Kerteminde BK
0
ØB
2
919211
to23-03 2023
19:00 SfB-Oure FA Fjordager IF Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane
3
-
2
23. mar 2023
19:00
SfB-Oure FA
3
Fjordager IF
2
919213
fr24-03 2023
18:30 Dalum IF Tved BK Rema 1000 Park - Dalum
3
-
3
24. mar 2023
18:30
Dalum IF
3
Tved BK
3
919256
25-03 2023
11:00 MG & BK ØB MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
2
-
4
25. mar 2023
11:00
MG & BK
2
ØB
4
919212
25-03 2023
12:00 Nyborg G & IF Kerteminde BK Idrætscenter Nyborg
3
-
0
25. mar 2023
12:00
Nyborg G & IF
3
Kerteminde BK
0
919214
25-03 2023
13:00 MorudVeflinge Glamsbjerg IF MORUD VVS-EL STADION
3
-
0
25. mar 2023
13:00
MorudVeflinge
3
Glamsbjerg IF
0
918932
26-03 2023
11:00 OKS Bogense G & IF OKSON-Park
3
-
1
26. mar 2023
11:00
OKS
3
Bogense G & IF
1
919215
26-03 2023
14:30 SUB Ullerslev Marstal/Rise Ullerslev Stadion
0
-
2
26. mar 2023
14:30
SUB Ullerslev
0
Marstal/Rise
2
919258
01-04 2023
15:00 Glamsbjerg IF SUB Ullerslev Glamsbjerg Kunstgræsbane
6
-
1
01. apr 2023
15:00
Glamsbjerg IF
6
SUB Ullerslev
1
919259
01-04 2023
15:00 Tved BK MorudVeflinge Tved Stadion
1
-
4
01. apr 2023
15:00
Tved BK
1
MorudVeflinge
4
919260
01-04 2023
15:00 Kerteminde BK Dalum IF Kerteminde Kunstbane
4
-
0
01. apr 2023
15:00
Kerteminde BK
4
Dalum IF
0
919261
01-04 2023
16:30 Fjordager IF Nyborg G & IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
3
-
4
01. apr 2023
16:30
Fjordager IF
3
Nyborg G & IF
4
919262
02-04 2023
11:00 OKS SfB-Oure FA OKSON-Park
3
-
2
02. apr 2023
11:00
OKS
3
SfB-Oure FA
2
919263
02-04 2023
11:00 Bogense G & IF MG & BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
3
-
2
02. apr 2023
11:00
Bogense G & IF
3
MG & BK
2
919257
02-04 2023
13:10 Marstal/Rise ØB Marstal Stadion
2
-
2
02. apr 2023
13:10
Marstal/Rise
2
ØB
2
919265
to06-04 2023
11:00 SfB-Oure FA Bogense G & IF SfB Ryttervej
0
-
2
06. apr 2023
11:00
SfB-Oure FA
0
Bogense G & IF
2
919287
to06-04 2023
11:00 SUB Ullerslev Tved BK Ullerslev Stadion
2
-
5
06. apr 2023
11:00
SUB Ullerslev
2
Tved BK
5
919268
to06-04 2023
13:00 MorudVeflinge Kerteminde BK MORUD VVS-EL STADION
1
-
1
06. apr 2023
13:00
MorudVeflinge
1
Kerteminde BK
1
919288
to06-04 2023
13:10 Marstal/Rise MG & BK Marstal Stadion
2
-
0
06. apr 2023
13:10
Marstal/Rise
2
MG & BK
0
919266
fr07-04 2023
11:00 Nyborg G & IF OKS Idrætscenter Nyborg
0
-
3
07. apr 2023
11:00
Nyborg G & IF
0
OKS
3
919267
fr07-04 2023
13:00 Dalum IF Fjordager IF Rema 1000 Park - Dalum
2
-
6
07. apr 2023
13:00
Dalum IF
2
Fjordager IF
6
919264
fr07-04 2023
13:00 ØB Glamsbjerg IF Kunststofbanen B 1909
6
-
2
07. apr 2023
13:00
ØB
6
Glamsbjerg IF
2
919291
15-04 2023
15:00 Kerteminde BK SUB Ullerslev Kerteminde Kunstbane
4
-
0
15. apr 2023
15:00
Kerteminde BK
4
SUB Ullerslev
0
919293
15-04 2023
15:00 OKS Dalum IF OKSON-Park
6
-
1
15. apr 2023
15:00
OKS
6
Dalum IF
1
919294
15-04 2023
15:00 Bogense G & IF Nyborg G & IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
0
-
0
15. apr 2023
15:00
Bogense G & IF
0
Nyborg G & IF
0
919295
15-04 2023
15:00 SfB-Oure FA MG & BK SfB Ryttervej
1
-
1
15. apr 2023
15:00
SfB-Oure FA
1
MG & BK
1
919292
16-04 2023
11:00 Fjordager IF MorudVeflinge Fjordager IF.s anlæg
4
-
1
16. apr 2023
11:00
Fjordager IF
4
MorudVeflinge
1
919289
16-04 2023
12:00 Glamsbjerg IF Marstal/Rise Glamsbjerg Stadion
2
-
2
16. apr 2023
12:00
Glamsbjerg IF
2
Marstal/Rise
2
919290
16-04 2023
13:00 Tved BK ØB Tved Stadion
3
-
2
16. apr 2023
13:00
Tved BK
3
ØB
2
919300
fr21-04 2023
18:45 MorudVeflinge OKS MORUD VVS-EL STADION
1
-
1
21. apr 2023
18:45
MorudVeflinge
1
OKS
1
919297
22-04 2023
13:10 Marstal/Rise Tved BK Marstal Stadion
1
-
2
22. apr 2023
13:10
Marstal/Rise
1
Tved BK
2
919376
22-04 2023
15:00 SUB Ullerslev Fjordager IF Ullerslev Stadion
1
-
10
22. apr 2023
15:00
SUB Ullerslev
1
Fjordager IF
10
919377
22-04 2023
15:00 MG & BK Glamsbjerg IF MG & BK.s anlæg
3
-
1
22. apr 2023
15:00
MG & BK
3
Glamsbjerg IF
1
919296
23-04 2023
11:00 ØB Kerteminde BK ØB.s Anlæg
3
-
0
23. apr 2023
11:00
ØB
3
Kerteminde BK
0
919298
23-04 2023
11:00 Nyborg G & IF SfB-Oure FA Idrætscenter Nyborg
3
-
1
23. apr 2023
11:00
Nyborg G & IF
3
SfB-Oure FA
1
919299
23-04 2023
13:00 Dalum IF Bogense G & IF Rema 1000 Park - Dalum
2
-
2
23. apr 2023
13:00
Dalum IF
2
Bogense G & IF
2
920546
fr28-04 2023
18:45 Bogense G & IF MorudVeflinge Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
3
28. apr 2023
18:45
Bogense G & IF
1
MorudVeflinge
3
920547
fr28-04 2023
18:45 SfB-Oure FA Dalum IF SfB Ryttervej
5
-
1
28. apr 2023
18:45
SfB-Oure FA
5
Dalum IF
1
920545
29-04 2023
15:00 OKS SUB Ullerslev OKSON-Park
5
-
1
29. apr 2023
15:00
OKS
5
SUB Ullerslev
1
920548
29-04 2023
15:00 Nyborg G & IF MG & BK Idrætscenter Nyborg
0
-
2
29. apr 2023
15:00
Nyborg G & IF
0
MG & BK
2
919378
30-04 2023
11:00 Tved BK Glamsbjerg IF Tved Stadion
1
-
0
30. apr 2023
11:00
Tved BK
1
Glamsbjerg IF
0
920544
30-04 2023
11:00 Fjordager IF ØB Fjordager IF.s anlæg
0
-
1
30. apr 2023
11:00
Fjordager IF
0
ØB
1
919379
30-04 2023
12:00 Kerteminde BK Marstal/Rise SuperBrugsen Kerteminde Stadion
2
-
0
30. apr 2023
12:00
Kerteminde BK
2
Marstal/Rise
0
920553
to04-05 2023
18:45 MorudVeflinge SfB-Oure FA MORUD VVS-EL STADION
2
-
2
04. maj 2023
18:45
MorudVeflinge
2
SfB-Oure FA
2
920551
fr05-05 2023
11:00 Glamsbjerg IF Kerteminde BK Glamsbjerg Stadion
1
-
0
05. maj 2023
11:00
Glamsbjerg IF
1
Kerteminde BK
0
920552
fr05-05 2023
11:00 Dalum IF Nyborg G & IF Rema 1000 Park - Dalum
1
-
3
05. maj 2023
11:00
Dalum IF
1
Nyborg G & IF
3
920550
fr05-05 2023
13:10 Marstal/Rise Fjordager IF Marstal Stadion
4
-
1
05. maj 2023
13:10
Marstal/Rise
4
Fjordager IF
1
920549
06-05 2023
15:00 ØB OKS ØB.s Anlæg
1
-
2
06. maj 2023
15:00
ØB
1
OKS
2
920554
06-05 2023
15:00 SUB Ullerslev Bogense G & IF Ullerslev Stadion
2
-
2
06. maj 2023
15:00
SUB Ullerslev
2
Bogense G & IF
2
920555
06-05 2023
15:00 MG & BK Tved BK MG & BK.s anlæg
2
-
1
06. maj 2023
15:00
MG & BK
2
Tved BK
1
920558
13-05 2023
13:00 OKS Marstal/Rise OKSON-Park
2
-
1
13. maj 2023
13:00
OKS
2
Marstal/Rise
1
920559
13-05 2023
15:00 Bogense G & IF ØB Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
1
13. maj 2023
15:00
Bogense G & IF
1
ØB
1
920557
13-05 2023
15:00 Fjordager IF Glamsbjerg IF Fjordager IF.s anlæg
3
-
0
13. maj 2023
15:00
Fjordager IF
3
Glamsbjerg IF
0
920556
14-05 2023
11:00 Kerteminde BK Tved BK SuperBrugsen Kerteminde Stadion
3
-
0
14. maj 2023
11:00
Kerteminde BK
3
Tved BK
0
920560
14-05 2023
11:00 SfB-Oure FA SUB Ullerslev SfB Ryttervej
5
-
1
14. maj 2023
11:00
SfB-Oure FA
5
SUB Ullerslev
1
920561
14-05 2023
11:00 Nyborg G & IF MorudVeflinge Idrætscenter Nyborg
2
-
3
14. maj 2023
11:00
Nyborg G & IF
2
MorudVeflinge
3
920562
14-05 2023
11:00 Dalum IF MG & BK Rema 1000 Park - Dalum
0
-
4
14. maj 2023
11:00
Dalum IF
0
MG & BK
4
920568
fr19-05 2023
18:45 SUB Ullerslev Nyborg G & IF Ullerslev Stadion
0
-
3
19. maj 2023
18:45
SUB Ullerslev
0
Nyborg G & IF
3
920563
20-05 2023
12:00 ØB SfB-Oure FA ØB.s Anlæg
1
-
4
20. maj 2023
12:00
ØB
1
SfB-Oure FA
4
920565
20-05 2023
15:00 Glamsbjerg IF OKS Glamsbjerg Stadion
1
-
3
20. maj 2023
15:00
Glamsbjerg IF
1
OKS
3
920566
20-05 2023
15:00 Tved BK Fjordager IF Tved Stadion
0
-
4
20. maj 2023
15:00
Tved BK
0
Fjordager IF
4
920569
21-05 2023
11:00 MG & BK Kerteminde BK MG & BK.s anlæg
3
-
0
21. maj 2023
11:00
MG & BK
3
Kerteminde BK
0
920567
21-05 2023
13:00 MorudVeflinge Dalum IF MORUD VVS-EL STADION
8
-
1
21. maj 2023
13:00
MorudVeflinge
8
Dalum IF
1
920564
21-05 2023
13:10 Marstal/Rise Bogense G & IF Marstal Stadion
2
-
3
21. maj 2023
13:10
Marstal/Rise
2
Bogense G & IF
3
920570
fr26-05 2023
18:45 Fjordager IF Kerteminde BK Fjordager IF.s anlæg
0
-
0
26. maj 2023
18:45
Fjordager IF
0
Kerteminde BK
0
920572
ti30-05 2023
18:45 Bogense G & IF Glamsbjerg IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
2
-
0
30. maj 2023
18:45
Bogense G & IF
2
Glamsbjerg IF
0
920574
ti30-05 2023
18:45 Nyborg G & IF ØB Idrætscenter Nyborg
4
-
2
30. maj 2023
18:45
Nyborg G & IF
4
ØB
2
920576
ti30-05 2023
18:45 MorudVeflinge MG & BK Veflinge Stadion
3
-
4
30. maj 2023
18:45
MorudVeflinge
3
MG & BK
4
920573
on31-05 2023
18:30 SfB-Oure FA Marstal/Rise SfB Ryttervej
1
-
2
31. maj 2023
18:30
SfB-Oure FA
1
Marstal/Rise
2
920575
on31-05 2023
18:45 Dalum IF SUB Ullerslev Rema 1000 Park - Dalum
5
-
4
31. maj 2023
18:45
Dalum IF
5
SUB Ullerslev
4
920571
on31-05 2023
18:45 OKS Tved BK OKSON-Park
1
-
1
31. maj 2023
18:45
OKS
1
Tved BK
1
920580
03-06 2023
15:00 Tved BK Bogense G & IF Tved Stadion
3
-
1
03. jun 2023
15:00
Tved BK
3
Bogense G & IF
1
920593
03-06 2023
15:00 SUB Ullerslev MorudVeflinge Skellerup Sportsplads
0
-
3
03. jun 2023
15:00
SUB Ullerslev
0
MorudVeflinge
3
920577
04-06 2023
11:00 ØB Dalum IF ØB.s Anlæg
5
-
1
04. jun 2023
11:00
ØB
5
Dalum IF
1
920579
04-06 2023
11:00 Glamsbjerg IF SfB-Oure FA Glamsbjerg Stadion
1
-
0
04. jun 2023
11:00
Glamsbjerg IF
1
SfB-Oure FA
0
920592
04-06 2023
11:00 Kerteminde BK OKS SuperBrugsen Kerteminde Stadion
1
-
2
04. jun 2023
11:00
Kerteminde BK
1
OKS
2
920594
04-06 2023
12:00 MG & BK Fjordager IF MG & BK.s anlæg
0
-
3
04. jun 2023
12:00
MG & BK
0
Fjordager IF
3
920578
04-06 2023
13:00 Marstal/Rise Nyborg G & IF Marstal Stadion
0
-
0
04. jun 2023
13:00
Marstal/Rise
0
Nyborg G & IF
0
920600
10-06 2023
13:00 MorudVeflinge ØB MORUD VVS-EL STADION
1
-
4
10. jun 2023
13:00
MorudVeflinge
1
ØB
4
920596
10-06 2023
15:00 Bogense G & IF Kerteminde BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
3
10. jun 2023
15:00
Bogense G & IF
1
Kerteminde BK
3
920598
10-06 2023
15:00 Nyborg G & IF Glamsbjerg IF Idrætscenter Nyborg
2
-
0
10. jun 2023
15:00
Nyborg G & IF
2
Glamsbjerg IF
0
920599
10-06 2023
15:15 Dalum IF Marstal/Rise Rema 1000 Park - Dalum
1
-
0
10. jun 2023
15:15
Dalum IF
1
Marstal/Rise
0
920597
11-06 2023
11:00 SfB-Oure FA Tved BK SfB Ryttervej
0
-
5
11. jun 2023
11:00
SfB-Oure FA
0
Tved BK
5
920595
11-06 2023
13:00 OKS Fjordager IF OKSON-Park
2
-
3
11. jun 2023
13:00
OKS
2
Fjordager IF
3
920601
to15-06 2023
18:45 SUB Ullerslev MG & BK Ullerslev Stadion
1
-
4
15. jun 2023
18:45
SUB Ullerslev
1
MG & BK
4
920606
fr16-06 2023
18:30 Kerteminde BK SfB-Oure FA SuperBrugsen Kerteminde Stadion
0
-
0
16. jun 2023
18:30
Kerteminde BK
0
SfB-Oure FA
0
920604
fr16-06 2023
19:00 Glamsbjerg IF Dalum IF Glamsbjerg Stadion
1
-
1
16. jun 2023
19:00
Glamsbjerg IF
1
Dalum IF
1
920603
17-06 2023
13:00 Marstal/Rise MorudVeflinge Marstal Stadion
3
-
3
17. jun 2023
13:00
Marstal/Rise
3
MorudVeflinge
3
920605
17-06 2023
13:10 Tved BK Nyborg G & IF Tved Stadion
4
-
2
17. jun 2023
13:10
Tved BK
4
Nyborg G & IF
2
920607
17-06 2023
13:10 Fjordager IF Bogense G & IF Fjordager IF.s anlæg
3
-
1
17. jun 2023
13:10
Fjordager IF
3
Bogense G & IF
1
920608
17-06 2023
13:10 MG & BK OKS MG & BK.s anlæg
3
-
2
17. jun 2023
13:10
MG & BK
3
OKS
2
920602
17-06 2023
13:10 ØB SUB Ullerslev ØB.s Anlæg
5
-
0
17. jun 2023
13:10
ØB
5
SUB Ullerslev
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Playoffkamp mellem nr. 11 i Albaniserien og nr. 4 i AS-kval afvikles på neutral bane tirsdag den 20. juni.

 

Log ind