MENU

U14 drenge 8M (2009) - efterår 2022, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
970029 to
18-08 2022
Kl. 18:30
Gislev IF KFUM.s BK Gislev Stadion
5
-
4
970030
20-08 2022
Kl. 11:00
Oversidder Tarup/Paarup IF
970032
21-08 2022
Kl.
Oversidder FC Østfyn
970033
21-08 2022
Kl. 12:00
SB/BBB Oversidder Vestfalen Stadion
970035 ti
23-08 2022
Kl. 17:30
FC Østfyn SB/BBB Herrested Stadion
1
-
1
970034 to
25-08 2022
Kl. 18:30
Gislev IF Oversidder Gislev Stadion
970037
27-08 2022
Kl. 11:15
Tarup/Paarup IF Allesø GF Home Tarup Park
2
-
4
970038
28-08 2022
Kl. 15:00
KFUM.s BK Oversidder KFUM-parken
970036 ma
29-08 2022
Kl. 18:00
Vindinge BK Oversidder Vindinge Sportsplads
970043 to
01-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder FC Østfyn
970039
03-09 2022
Kl. 11:00
Oversidder KFUM.s BK
970041
04-09 2022
Kl.
Oversidder Tarup/Paarup IF
970042 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
SB/BBB Vindinge BK Bellinge Stadion
0
-
4
970048 ti
06-09 2022
Kl. 18:00
KFUM.s BK FC Østfyn KFUM-parken
0
-
5
970040 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Allesø GF Gislev IF Allesø / Spurvelundsskolen
3
-
9
970044 to
08-09 2022
Kl. 18:30
Gislev IF Oversidder Gislev Stadion
970045
10-09 2022
Kl. 11:00
Oversidder Allesø GF
970047
10-09 2022
Kl. 11:00
Tarup/Paarup IF SB/BBB Home Tarup Park
4
-
3
970046 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Vindinge BK Oversidder Vindinge Sportsplads
970062 ti
13-09 2022
Kl. 17:30
FC Østfyn Gislev IF Herrested Stadion
6
-
1
970052 to
15-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder Tarup/Paarup IF
970050
18-09 2022
Kl.
Oversidder Oversidder
970049
18-09 2022
Kl. 12:00
Allesø GF KFUM.s BK Allesø / Spurvelundsskolen
8
-
0
970051 ma
19-09 2022
Kl. 18:15
SB/BBB Gislev IF Bellinge Stadion
1
-
7
970053 ti
20-09 2022
Kl. 17:30
FC Østfyn Vindinge BK Frørup Andelskasse Arena
2
-
4
970054 to
22-09 2022
Kl. 18:30
Gislev IF Oversidder Gislev Stadion
970055
24-09 2022
Kl. 11:00
Oversidder SB/BBB
970057
24-09 2022
Kl. 11:00
Tarup/Paarup IF FC Østfyn Home Tarup Park
3
-
3
970056
25-09 2022
Kl.
Allesø GF Oversidder Allesø / Spurvelundsskolen
970058 ti
27-09 2022
Kl. 18:00
KFUM.s BK Vindinge BK KFUM-parken
1
-
10
970061
01-10 2022
Kl. 11:00
Oversidder Oversidder
970059
02-10 2022
Kl.
Oversidder KFUM.s BK
970063
02-10 2022
Kl. 10:00
Vindinge BK Tarup/Paarup IF Vindinge Sportsplads
970060
02-10 2022
Kl. 12:20
SB/BBB Allesø GF Vestfalen Stadion
970064 to
06-10 2022
Kl. 18:00
Gislev IF Vindinge BK Gislev Stadion
970068
08-10 2022
Kl. 11:00
KFUM.s BK Tarup/Paarup IF KFUM-parken
970067
09-10 2022
Kl.
Oversidder SB/BBB
970066
09-10 2022
Kl. 10:00
Allesø GF Oversidder Allesø / Spurvelundsskolen
970031
09-10 2022
Kl. 12:30
Allesø GF Vindinge BK Allesø / Spurvelundsskolen
970070
15-10 2022
Kl. 11:00
Oversidder Oversidder
970073
15-10 2022
Kl. 11:00
Tarup/Paarup IF Gislev IF Home Tarup Park
970072
16-10 2022
Kl. 10:00
Vindinge BK Oversidder Vindinge Sportsplads
970069
16-10 2022
Kl. 11:00
SB/BBB KFUM.s BK Vestfalen Stadion
970065 ti
25-10 2022
Kl. 17:45
Oversidder FC Østfyn
970071 to
27-10 2022
Kl. 17:30
FC Østfyn Allesø GF Frørup Andelskasse Arena
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
18.08.22: B 1913 udtrådt. 
01.09.22: Bogense udtrådt. 

Log ind