MENU

U19 Drenge Divisionen 2022/23 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
359269
fr
12-08 2022
Kl. 18:00
FC Helsingør AC Amager Academy Helsingør "Ny Stadion" OPV
Straffesparkskonkurrence
7 - 6
3
-
3
359263
13-08 2022
Kl. 12:00
B.93 Roskilde B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
0
359264
13-08 2022
Kl. 12:00
HIK AB HIK
2
-
1
359267
13-08 2022
Kl. 12:00
Næsby SfB-Oure FA ALPI Arena Næsby
5
-
3
359265
13-08 2022
Kl. 13:00
Hobro IK HB Køge DS Arena (Hobro)
0
-
2
359266
13-08 2022
Kl. 14:00
Viborg FF Nykøbing FC Viborg FF´s anlæg
6
-
0
359268
14-08 2022
Kl. 12:00
IF Lyseng Kolding IF Lyseng Idrætspark
1
-
4
359272
fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Roskilde HIK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
6
-
2
359277
20-08 2022
Kl. 12:00
Kolding IF FC Helsingør Autocentralen Park (Kolding Stadion)
1
-
2
359273
20-08 2022
Kl. 12:00
AB Hobro IK Akademisk Boldklub
3
-
1
359275
20-08 2022
Kl. 13:00
Nykøbing FC Næsby Lollands Bank Park
0
-
6
359271
20-08 2022
Kl. 14:00
AC Amager Academy Næstved Sundby Idrætspark
1
-
2
359274
20-08 2022
Kl. 16:15
HB Køge Viborg FF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
359276
21-08 2022
Kl. 13:00
SfB-Oure FA IF Lyseng Fynske Bank Arena Høje Bøge
1
-
2
359278
fr
26-08 2022
Kl. 18:00
HIK Hvidovre IF HIK
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
359279
fr
26-08 2022
Kl. 19:00
B.93 Næstved B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
2
359282
27-08 2022
Kl. 12:00
Næsby HB Køge ALPI Arena Næsby
0
-
1
359285
27-08 2022
Kl. 12:00
Kolding IF AC Amager Academy Autocentralen Park (Kolding Stadion)
1
-
0
359284
27-08 2022
Kl. 13:00
FC Helsingør SfB-Oure FA Helsingør "Ny Stadion" OPV
3
-
2
359280
27-08 2022
Kl. 13:00
Hobro IK Roskilde DS Arena (Hobro)
1
-
2
359281
27-08 2022
Kl. 14:00
Viborg FF AB Viborg FF´s anlæg
4
-
0
359283
28-08 2022
Kl. 12:00
IF Lyseng Nykøbing FC Lyseng Idrætspark
4
-
0
359262
on
31-08 2022
Kl. 18:30
Næstved Hvidovre IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
2
359287
03-09 2022
Kl. 12:30
Næstved HIK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0
-
2
359292
03-09 2022
Kl. 13:00
Nykøbing FC FC Helsingør NFC Anlæg Syd
Straffesparkskonkurrence
6 - 5
2
-
2
359293
03-09 2022
Kl. 13:00
SfB-Oure FA Kolding IF Fynske Bank Arena Høje Bøge
0
-
3
359288
03-09 2022
Kl. 14:00
AC Amager Academy B.93 Sundby Idrætspark
1
-
4
359286
03-09 2022
Kl. 14:30
Hvidovre IF Hobro IK Hvidovre IF's baner
Straffesparkskonkurrence
11 - 10
3
-
3
359291
03-09 2022
Kl. 16:00
HB Køge IF Lyseng Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
0
359289
04-09 2022
Kl. 13:30
Roskilde Viborg FF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3
-
2
359296
fr
09-09 2022
Kl. 18:00
HIK B.93 HIK
2
-
3
359294
10-09 2022
Kl. 12:00
Viborg FF Hvidovre IF Viborg FF´s anlæg
2
-
3
359297
10-09 2022
Kl. 12:00
Næsby Roskilde ALPI Arena Næsby
3
-
4
359300
10-09 2022
Kl. 12:00
Kolding IF Nykøbing FC Autocentralen Park (Kolding Stadion)
4
-
0
359299
10-09 2022
Kl. 13:00
FC Helsingør HB Køge Helsingør "Ny Stadion" OPV
Straffesparkskonkurrence
4 - 2
0
-
0
359295
10-09 2022
Kl. 13:00
Hobro IK Næstved DS Arena (Hobro)
1
-
0
359298
11-09 2022
Kl. 12:00
IF Lyseng AB Lyseng Idrætspark
3
-
1
359301
11-09 2022
Kl. 13:00
SfB-Oure FA AC Amager Academy Fynske Bank Arena Høje Bøge
2
-
1
359307
to
15-09 2022
Kl. 18:45
AB FC Helsingør Akademisk Boldklub
2
-
3
359305
to
15-09 2022
Kl. 19:30
AC Amager Academy HIK Sundby I P. Opvisn.
3
-
1
359303
17-09 2022
Kl. 12:30
Næstved Viborg FF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
0
359304
17-09 2022
Kl. 14:30
B.93 Hobro IK B 93 Svanemølleanlæg.
9
-
0
359302
17-09 2022
Kl. 14:30
Hvidovre IF Næsby Hvidovre IF's baner
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
359308
17-09 2022
Kl. 16:00
HB Køge Kolding IF Herfølge Stadion Kunst
2
-
3
359306
18-09 2022
Kl. 12:00
Roskilde IF Lyseng Roskilde Idrætspark Kunstgræs
4
-
4
Straffesparkskonkurrence
3 - 5
359309
18-09 2022
Kl. 13:00
Nykøbing FC SfB-Oure FA Lollands Bank Park
2
-
5
359315
24-09 2022
Kl. 12:00
Næsby Næstved ALPI Arena Næsby
5
-
0
359316
24-09 2022
Kl. 12:00
Viborg FF B.93 Viborg FF´s anlæg
2
-
0
359319
24-09 2022
Kl. 12:00
Kolding IF AB Fynske Bank KunstNord
4
-
0
359320
24-09 2022
Kl. 13:00
SfB-Oure FA HB Køge Fynske Bank Arena Høje Bøge
1
-
3
359321
24-09 2022
Kl. 13:00
Nykøbing FC AC Amager Academy Lollands Bank Park
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
3 - 4
359314
25-09 2022
Kl. 12:00
IF Lyseng Hvidovre IF Lyseng Idrætspark
2
-
1
359317
25-09 2022
Kl. 13:00
Hobro IK HIK DS Arena (Hobro)
3
-
2
359322
fr
30-09 2022
Kl. 18:30
Hvidovre IF FC Helsingør Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
4
359388
01-10 2022
Kl. 12:00
HIK Viborg FF HIK
1
-
0
359323
01-10 2022
Kl. 12:30
Næstved IF Lyseng Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
3
359389
01-10 2022
Kl. 14:00
AC Amager Academy Hobro IK Sundby Idrætspark
Straffesparkskonkurrence
5 - 4
1
-
1
359324
01-10 2022
Kl. 14:30
B.93 Næsby B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
2
359392
01-10 2022
Kl. 16:00
HB Køge Nykøbing FC Herfølge Stadion
5
-
0
359391
02-10 2022
Kl. 12:00
AB SfB-Oure FA Akademisk Boldklub
6
-
2
359390
02-10 2022
Kl. 13:30
Roskilde Kolding IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3
-
5
359318
on
05-10 2022
Kl. 19:00
FC Helsingør Roskilde Helsingør "Ny Stadion" OPV
3
-
5
359397
on
05-10 2022
Kl. 19:15
Viborg FF Hobro IK Viborg FF´s anlæg
5
-
0
359393
08-10 2022
Kl. 12:00
Kolding IF Hvidovre IF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
0
-
5
359396
08-10 2022
Kl. 12:00
Næsby HIK ALPI Arena Næsby
3
-
4
359398
08-10 2022
Kl. 13:00
SfB-Oure FA Roskilde Oure Idrætsskole
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
359399
08-10 2022
Kl. 13:00
Nykøbing FC AB NFC Anlæg Syd
1
-
2
359394
08-10 2022
Kl. 13:00
FC Helsingør Næstved Helsingør "Ny Stadion" OPV
0
-
4
359400
08-10 2022
Kl. 16:00
HB Køge AC Amager Academy Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
2
359395
09-10 2022
Kl. 12:00
IF Lyseng B.93 Lyseng Idrætspark
Straffesparkskonkurrence
7 - 6
2
-
2
359403
fr
14-10 2022
Kl. 19:30
B.93 FC Helsingør B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
1
359408
15-10 2022
Kl. 12:00
AB HB Køge Akademisk Boldklub
0
-
2
359407
15-10 2022
Kl. 12:30
Roskilde Nykøbing FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs
5
-
0
359402
15-10 2022
Kl. 12:30
Næstved Kolding IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
4
359405
15-10 2022
Kl. 13:00
Hobro IK Næsby DS Arena (Hobro)
2
-
4
359406
15-10 2022
Kl. 14:00
AC Amager Academy Viborg FF Sundby Idrætspark
1
-
5
359401
15-10 2022
Kl. 14:30
Hvidovre IF SfB-Oure FA Avedøre Stadion Kunstgræs
8
-
0
359439
22-10 2022
Kl. 12:00
Næsby Viborg FF ALPI Arena Næsby
1
-
0
359441
22-10 2022
Kl. 12:00
AB AC Amager Academy Akademisk Boldklub
7
-
4
359409
22-10 2022
Kl. 13:00
Nykøbing FC Hvidovre IF NFC Anlæg Syd
1
-
5
359410
23-10 2022
Kl. 13:00
SfB-Oure FA Næstved Oure Idrætsskole
1
-
5
359438
23-10 2022
Kl. 13:00
IF Lyseng Hobro IK Lyseng Idrætspark
5
-
2
359449
fr
28-10 2022
Kl. 19:00
Roskilde AB Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Straffesparkskonkurrence
5 - 2
2
-
2
359445
29-10 2022
Kl. 12:00
HIK Kolding IF HIK
2
-
4
359447
29-10 2022
Kl. 12:00
Viborg FF IF Lyseng Viborg FF´s anlæg
1
-
2
359448
29-10 2022
Kl. 12:00
AC Amager Academy Næsby Sundby Idrætspark
0
-
3
359443
29-10 2022
Kl. 12:30
Næstved Nykøbing FC Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0
-
2
359446
29-10 2022
Kl. 13:00
Hobro IK FC Helsingør DS Arena (Hobro)
1
-
3
359442
29-10 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF HB Køge Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
3
359444
29-10 2022
Kl. 14:30
B.93 SfB-Oure FA B 93 Svanemølleanlæg.
7
-
0
359454
05-11 2022
Kl. 12:00
Kolding IF Hobro IK Autocentralen Park (Kolding Stadion)
Straffesparkskonkurrence
4 - 2
2
-
2
359455
05-11 2022
Kl. 12:00
FC Helsingør Viborg FF Helsingør "Ny Stadion" OPV
1
-
3
359457
05-11 2022
Kl. 12:30
Roskilde AC Amager Academy Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1
-
4
359453
05-11 2022
Kl. 13:00
SfB-Oure FA HIK Oure Idrætsskole
0
-
1
359451
05-11 2022
Kl. 16:00
HB Køge Næstved Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
0
359452
06-11 2022
Kl. 10:00
Nykøbing FC B.93 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
3
359456
06-11 2022
Kl. 12:00
IF Lyseng Næsby Lyseng Kunstgræs
1
-
4
359450
06-11 2022
Kl. 15:00
AB Hvidovre IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
359440
on
09-11 2022
Kl. 19:00
HB Køge Roskilde Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
4
359463
12-11 2022
Kl. 12:00
Viborg FF Kolding IF Viborg FF´s anlæg
3
-
0
359461
12-11 2022
Kl. 12:00
HIK Nykøbing FC HIK
3
-
2
359459
12-11 2022
Kl. 12:30
Næstved AB Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2
-
0
359462
12-11 2022
Kl. 13:00
SfB-Oure FA Hobro IK Oure Idrætsskole
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
5 - 7
359458
12-11 2022
Kl. 14:30
Hvidovre IF Roskilde Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
2
359465
13-11 2022
Kl. 12:00
IF Lyseng AC Amager Academy Lyseng Kunstgræs
3
-
4
359467
fr
18-11 2022
Kl. 19:00
Roskilde Næstved Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
4
359468
19-11 2022
Kl. 12:00
AB B.93 Akademisk Boldklub
Straffesparkskonkurrence
3 - 1
1
-
1
359469
19-11 2022
Kl. 12:00
HB Køge HIK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
3
359472
19-11 2022
Kl. 12:00
Kolding IF Næsby Autocentralen Park (Kolding Stadion)
5
-
3
359473
19-11 2022
Kl. 13:00
FC Helsingør IF Lyseng Helsingør "Ny Stadion" OPV
3
-
1
359470
19-11 2022
Kl. 13:00
Nykøbing FC Hobro IK NFC Anlæg Syd
4
-
0
359471
19-11 2022
Kl. 13:00
SfB-Oure FA Viborg FF Oure Idrætsskole
0
-
6
359466
20-11 2022
Kl. 12:00
AC Amager Academy Hvidovre IF Sundby I P. Opvisn.
2
-
0
359270
fr
25-11 2022
Kl. 19:30
Hvidovre IF B.93 Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
2
359412
26-11 2022
Kl. 13:00
FC Helsingør HIK Helsingør "Ny Stadion" OPV
3
-
2
359404
03-12 2022
Kl. 13:00
HIK IF Lyseng Gentofte Sportspark Vest
359464
04-02 2023
Kl. 13:00
FC Helsingør Næsby Helsingør "Ny Stadion" OPV
359460
18-02 2023
Kl. 14:00
B.93 HB Køge B 93 Svanemølleanlæg.
359290
25-02 2023
Kl. 12:00
AB Næsby Akademisk Boldklub
365566
25-02 2023
Kl. 14:30
Hvidovre IF Kolding IF Avedøre Stadion Kunstgræs
365516
26-02 2023
Kl. 12:00
IF Lyseng SfB-Oure FA Lyseng Kunstgræs
359480
04-03 2023
Kl. 12:00
Kolding IF IF Lyseng Autocentralen Park (Kolding Stadion)
359475
04-03 2023
Kl. 12:30
Roskilde B.93 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
359478
04-03 2023
Kl. 13:00
Nykøbing FC Viborg FF NFC Anlæg Syd
359479
04-03 2023
Kl. 13:00
SfB-Oure FA Næsby Fynske Bank Arena Høje Bøge
365509
04-03 2023
Kl. 14:00
AC Amager Academy FC Helsingør Sundby Idrætspark
359476
04-03 2023
Kl. 14:30
AB HIK Akademisk Boldklub
359474
04-03 2023
Kl. 14:30
Hvidovre IF Næstved Avedøre Stadion Kunstgræs
359477
04-03 2023
Kl. 16:00
HB Køge Hobro IK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
365510 fr
10-03 2023
Kl. 18:00
B.93 Hvidovre IF B 93 Svanemølleanlæg.
365512
11-03 2023
Kl. 12:00
HIK Roskilde HIK
365514
11-03 2023
Kl. 12:00
Viborg FF HB Køge Viborg FF´s anlæg
365515
11-03 2023
Kl. 12:00
Næsby Nykøbing FC ALPI Arena Næsby
365511
11-03 2023
Kl. 12:30
Næstved AC Amager Academy Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
365513
11-03 2023
Kl. 13:00
Hobro IK AB DS Arena (Hobro)
365517
11-03 2023
Kl. 13:00
FC Helsingør Kolding IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
365519
18-03 2023
Kl. 12:30
Næstved B.93 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
365520
18-03 2023
Kl. 12:30
Roskilde Hobro IK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
365523
18-03 2023
Kl. 13:00
Nykøbing FC IF Lyseng NFC Anlæg Syd
365524
18-03 2023
Kl. 13:00
SfB-Oure FA FC Helsingør Fynske Bank Arena Høje Bøge
365525
18-03 2023
Kl. 14:00
AC Amager Academy Kolding IF Sundby Idrætspark
365521
18-03 2023
Kl. 14:30
AB Viborg FF Akademisk Boldklub
365518
18-03 2023
Kl. 14:30
Hvidovre IF HIK Avedøre Stadion Kunstgræs
365522
18-03 2023
Kl. 16:00
HB Køge Næsby Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
365528 fr
24-03 2023
Kl. 18:00
B.93 AC Amager Academy B 93 Svanemølleanlæg.
365527
25-03 2023
Kl. 12:00
HIK Næstved HIK
365529
25-03 2023
Kl. 12:00
Viborg FF Roskilde Viborg FF´s anlæg
365530
25-03 2023
Kl. 12:00
Næsby AB ALPI Arena Næsby
365533
25-03 2023
Kl. 12:00
Kolding IF SfB-Oure FA Autocentralen Park (Kolding Stadion)
365532
25-03 2023
Kl. 13:00
FC Helsingør Nykøbing FC Helsingør "Ny Stadion" OPV
365526
25-03 2023
Kl. 13:00
Hobro IK Hvidovre IF DS Arena (Hobro)
365531
26-03 2023
Kl. 12:00
IF Lyseng HB Køge Lyseng Kunstgræs
365536 fr
31-03 2023
Kl. 18:00
B.93 HIK B 93 Svanemølleanlæg.
365535
01-04 2023
Kl. 12:30
Næstved Hobro IK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
365537
01-04 2023
Kl. 12:30
Roskilde Næsby Roskilde Idrætspark Kunstgræs
365540
01-04 2023
Kl. 13:00
Nykøbing FC Kolding IF NFC Anlæg Syd
365541
01-04 2023
Kl. 14:00
AC Amager Academy SfB-Oure FA Sundby Idrætspark
365538
01-04 2023
Kl. 14:30
AB IF Lyseng Akademisk Boldklub
365534
01-04 2023
Kl. 14:30
Hvidovre IF Viborg FF Hvidovre IF's baner
365539
01-04 2023
Kl. 16:00
HB Køge FC Helsingør Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
359411 on
05-04 2023
Kl. 12:00
Kolding IF B.93 Autocentralen Park (Kolding Stadion)
365612 to
06-04 2023
Kl. 13:00
Næsby FC Helsingør ALPI Arena Næsby
365574 ma
10-04 2023
Kl. 13:00
SfB-Oure FA Hvidovre IF Fynske Bank Arena Høje Bøge
365542
15-04 2023
Kl. 12:00
Næsby Hvidovre IF ALPI Arena Næsby
365543
15-04 2023
Kl. 12:00
Viborg FF Næstved Viborg FF´s anlæg
365548
15-04 2023
Kl. 12:00
Kolding IF HB Køge Autocentralen Park (Kolding Stadion)
365545
15-04 2023
Kl. 12:00
HIK AC Amager Academy HIK
365547
15-04 2023
Kl. 13:00
FC Helsingør AB Helsingør "Ny Stadion" OPV
365549
15-04 2023
Kl. 13:00
SfB-Oure FA Nykøbing FC Fynske Bank Arena Høje Bøge
365544
15-04 2023
Kl. 13:00
Hobro IK B.93 DS Arena (Hobro)
365546
16-04 2023
Kl. 12:00
IF Lyseng Roskilde Lyseng Idrætspark
365553
22-04 2023
Kl. 12:00
HIK Hobro IK HIK
365554
22-04 2023
Kl. 12:30
Roskilde FC Helsingør Roskilde Idrætspark Kunstgræs
365551
22-04 2023
Kl. 12:30
Næstved Næsby Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
365557
22-04 2023
Kl. 14:00
AC Amager Academy Nykøbing FC Sundby Idrætspark
365555
22-04 2023
Kl. 14:30
AB Kolding IF Akademisk Boldklub
365552
22-04 2023
Kl. 14:30
B.93 Viborg FF B 93 Svanemølleanlæg.
365550
22-04 2023
Kl. 14:30
Hvidovre IF IF Lyseng Hvidovre IF's baner
365556
22-04 2023
Kl. 16:00
HB Køge SfB-Oure FA Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
365560
29-04 2023
Kl. 12:00
Næsby B.93 ALPI Arena Næsby
365561
29-04 2023
Kl. 12:00
Viborg FF HIK Viborg FF´s anlæg
365563
29-04 2023
Kl. 12:00
Kolding IF Roskilde Autocentralen Park (Kolding Stadion)
365564
29-04 2023
Kl. 13:00
SfB-Oure FA AB Fynske Bank Arena Høje Bøge
365565
29-04 2023
Kl. 13:00
Nykøbing FC HB Køge NFC Anlæg Syd
365562
29-04 2023
Kl. 13:00
Hobro IK AC Amager Academy DS Arena (Hobro)
365558
29-04 2023
Kl. 13:00
FC Helsingør Hvidovre IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
365559
30-04 2023
Kl. 12:00
IF Lyseng Næstved Lyseng Idrætspark
365569
06-05 2023
Kl. 12:00
HIK Næsby HIK
365571
06-05 2023
Kl. 12:30
Roskilde SfB-Oure FA Roskilde Idrætspark Kunstgræs
365567
06-05 2023
Kl. 12:30
Næstved FC Helsingør Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
365570
06-05 2023
Kl. 13:00
Hobro IK Viborg FF DS Arena (Hobro)
365573
06-05 2023
Kl. 14:00
AC Amager Academy HB Køge Sundby Idrætspark
365572
06-05 2023
Kl. 14:30
AB Nykøbing FC Akademisk Boldklub
365568
06-05 2023
Kl. 14:30
B.93 IF Lyseng B 93 Svanemølleanlæg.
365575
13-05 2023
Kl. 12:00
Kolding IF Næstved Autocentralen Park (Kolding Stadion)
365578
13-05 2023
Kl. 12:00
Næsby Hobro IK ALPI Arena Næsby
365579
13-05 2023
Kl. 12:00
Viborg FF AC Amager Academy Viborg FF´s anlæg
365580
13-05 2023
Kl. 13:00
Nykøbing FC Roskilde NFC Anlæg Syd
365576
13-05 2023
Kl. 13:00
FC Helsingør B.93 Helsingør "Ny Stadion" OPV
365581
13-05 2023
Kl. 16:00
HB Køge AB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
365577
14-05 2023
Kl. 12:00
IF Lyseng HIK Lyseng Idrætspark
365619 on
17-05 2023
Kl. 19:00
Viborg FF SfB-Oure FA Viborg FF´s anlæg
365585
20-05 2023
Kl. 12:00
HIK FC Helsingør HIK
365587
20-05 2023
Kl. 12:00
Viborg FF Næsby Viborg FF´s anlæg
365588
20-05 2023
Kl. 12:30
Roskilde HB Køge Roskilde Idrætspark Kunstgræs
365586
20-05 2023
Kl. 13:00
Hobro IK IF Lyseng DS Arena (Hobro)
365589
20-05 2023
Kl. 14:00
AC Amager Academy AB Sundby Idrætspark
365582
20-05 2023
Kl. 14:30
Hvidovre IF Nykøbing FC Hvidovre IF's baner
365584
20-05 2023
Kl. 14:30
B.93 Kolding IF B 93 Svanemølleanlæg.
365583
21-05 2023
Kl. 12:30
Næstved SfB-Oure FA Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
365596
27-05 2023
Kl. 12:00
Næsby AC Amager Academy ALPI Arena Næsby
365593
27-05 2023
Kl. 12:00
Kolding IF HIK Autocentralen Park (Kolding Stadion)
365594
27-05 2023
Kl. 13:00
FC Helsingør Hobro IK Helsingør "Ny Stadion" OPV
365591
27-05 2023
Kl. 13:00
Nykøbing FC Næstved NFC Anlæg Syd
365597
27-05 2023
Kl. 14:30
AB Roskilde Akademisk Boldklub
365590
27-05 2023
Kl. 16:00
HB Køge Hvidovre IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
365595
28-05 2023
Kl. 12:00
IF Lyseng Viborg FF Lyseng Idrætspark
365592 ma
29-05 2023
Kl. 13:00
SfB-Oure FA B.93 Fynske Bank Arena Høje Bøge
365600 fr
02-06 2023
Kl. 19:00
B.93 Nykøbing FC B 93 Svanemølleanlæg.
365603
03-06 2023
Kl. 12:00
Viborg FF FC Helsingør Viborg FF´s anlæg
365604
03-06 2023
Kl. 12:00
Næsby IF Lyseng ALPI Arena Næsby
365601
03-06 2023
Kl. 12:00
HIK SfB-Oure FA HIK
365599
03-06 2023
Kl. 12:30
Næstved HB Køge Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
365602
03-06 2023
Kl. 13:00
Hobro IK Kolding IF DS Arena (Hobro)
365605
03-06 2023
Kl. 14:00
AC Amager Academy Roskilde Sundby Idrætspark
365598
03-06 2023
Kl. 14:30
Hvidovre IF AB Hvidovre IF's baner
365611
10-06 2023
Kl. 12:00
Kolding IF Viborg FF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
365606
10-06 2023
Kl. 12:30
Roskilde Hvidovre IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
365609
10-06 2023
Kl. 13:00
Nykøbing FC HIK NFC Anlæg Syd
365610
10-06 2023
Kl. 13:00
Hobro IK SfB-Oure FA DS Arena (Hobro)
365613
10-06 2023
Kl. 14:00
AC Amager Academy IF Lyseng Sundby Idrætspark
365607
10-06 2023
Kl. 14:30
AB Næstved Akademisk Boldklub
365608
10-06 2023
Kl. 16:00
HB Køge B.93 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
365614
17-06 2023
Kl. 13:00
Hvidovre IF AC Amager Academy Hvidovre IF's baner
365615
17-06 2023
Kl. 13:00
Næstved Roskilde Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
365616
17-06 2023
Kl. 13:00
B.93 AB B 93 Svanemølleanlæg.
365617
17-06 2023
Kl. 13:00
HIK HB Køge HIK
365618
17-06 2023
Kl. 13:00
Hobro IK Nykøbing FC DS Arena (Hobro)
365620
17-06 2023
Kl. 13:00
Næsby Kolding IF ALPI Arena Næsby
365621
17-06 2023
Kl. 13:00
IF Lyseng FC Helsingør Lyseng Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Alle uafgjorte kampe i U19 liga og U19 divisionen i sæsonen 2022/2023 afgøres i straffesparkskonkurrence. Holdene er selv ansvarlige for at registrere deres egne spark.

Bemærk at vinderen af straffesparkskonkurrence ved uafgjort får et ekstra point jvf. paragraf 9.1 i propositionerne for Ungdoms-DM.

Log ind