U19 Drenge Divisionen 2023/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
446072
ma06-03 2023
19:30 AC Amager Academy B.93 Sundby I P. Opvisn.
06. mar 2023
19:30
AC Amager Academy
B.93
445513
12-08 2023
12:00 HIK AC Amager Academy HIK
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
5 - 6
12. aug 2023
12:00
HIK
1
AC Amager Academy
1
445515
12-08 2023
12:00 Næsby Næstved ALPI Arena Næsby
0
-
3
12. aug 2023
12:00
Næsby
0
Næstved
3
445520
12-08 2023
12:00 Kolding IF Viborg FF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
2
-
1
12. aug 2023
12:00
Kolding IF
2
Viborg FF
1
445518
12-08 2023
13:00 FC Helsingør Hobro IK Helsingør "Ny Stadion" OPV
3
-
1
12. aug 2023
13:00
FC Helsingør
3
Hobro IK
1
445519
12-08 2023
13:00 SfB-Oure FA Hvidovre IF Oure Idrætsskole
2
-
3
12. aug 2023
13:00
SfB-Oure FA
2
Hvidovre IF
3
445512
12-08 2023
14:30 B.93 Nykøbing FC B 93 Svanemølleanlæg.
6
-
0
12. aug 2023
14:30
B.93
6
Nykøbing FC
0
445514
12-08 2023
15:00 HB Køge AB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
3
12. aug 2023
15:00
HB Køge
4
AB
3
445524
fr18-08 2023
18:00 AC Amager Academy HB Køge Sundby I P. Opvisn.
1
-
3
18. aug 2023
18:00
AC Amager Academy
1
HB Køge
3
445522
19-08 2023
12:00 Viborg FF IF Lyseng Viborg FF´s anlæg
3
-
0
19. aug 2023
12:00
Viborg FF
3
IF Lyseng
0
445526
19-08 2023
12:30 Næstved FC Helsingør Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
0
19. aug 2023
12:30
Næstved
3
FC Helsingør
0
445521
19-08 2023
12:30 Roskilde B.93 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
0
-
4
19. aug 2023
12:30
Roskilde
0
B.93
4
445523
19-08 2023
13:00 Nykøbing FC HIK Nykøbing FC
Straffesparkskonkurrence
8 - 7
1
-
1
19. aug 2023
13:00
Nykøbing FC
1
HIK
1
445525
19-08 2023
14:30 AB Næsby Akademisk Boldklub
Straffesparkskonkurrence
5 - 3
0
-
0
19. aug 2023
14:30
AB
0
Næsby
0
445527
ma21-08 2023
18:00 Hobro IK SfB-Oure FA DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
2
-
3
21. aug 2023
18:00
Hobro IK
2
SfB-Oure FA
3
445531
to24-08 2023
19:00 HB Køge Nykøbing FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
2
24. aug 2023
19:00
HB Køge
4
Nykøbing FC
2
445529
26-08 2023
12:00 HIK Roskilde HIK
1
-
3
26. aug 2023
12:00
HIK
1
Roskilde
3
445533
26-08 2023
13:00 FC Helsingør AB Helsingør "Ny Stadion" OPV
2
-
0
26. aug 2023
13:00
FC Helsingør
2
AB
0
445757
26-08 2023
13:45 Viborg FF Hvidovre IF Viborg FF´s anlæg
5
-
1
26. aug 2023
13:45
Viborg FF
5
Hvidovre IF
1
445530
26-08 2023
14:30 B.93 IF Lyseng B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
0
26. aug 2023
14:30
B.93
3
IF Lyseng
0
445535
27-08 2023
12:00 Kolding IF Hobro IK Metropolis Arena (kunst)
3
-
0
27. aug 2023
12:00
Kolding IF
3
Hobro IK
0
445534
27-08 2023
13:00 SfB-Oure FA Næstved Oure Idrætsskole
2
-
3
27. aug 2023
13:00
SfB-Oure FA
2
Næstved
3
445762
on30-08 2023
19:30 AC Amager Academy FC Helsingør Sundby I P. Opvisn.
1
-
2
30. aug 2023
19:30
AC Amager Academy
1
FC Helsingør
2
445760
02-09 2023
12:00 Viborg FF B.93 Viborg FF´s anlæg
Straffesparkskonkurrence
5 - 3
1
-
1
02. sep 2023
12:00
Viborg FF
1
B.93
1
445758
02-09 2023
12:30 Roskilde HB Køge Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Straffesparkskonkurrence
3 - 1
0
-
0
02. sep 2023
12:30
Roskilde
0
HB Køge
0
445764
02-09 2023
12:30 Næstved Kolding IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0
-
1
02. sep 2023
12:30
Næstved
0
Kolding IF
1
445761
02-09 2023
13:00 Nykøbing FC Næsby Nykøbing FC
0
-
1
02. sep 2023
13:00
Nykøbing FC
0
Næsby
1
445763
02-09 2023
14:30 AB SfB-Oure FA Akademisk Boldklub
3
-
0
02. sep 2023
14:30
AB
3
SfB-Oure FA
0
445759
03-09 2023
12:00 IF Lyseng HIK Lyseng Idrætspark
4
-
1
03. sep 2023
12:00
IF Lyseng
4
HIK
1
445765
03-09 2023
13:00 Hobro IK Hvidovre IF DS Arena (Hobro)
Straffesparkskonkurrence
5 - 4
2
-
2
03. sep 2023
13:00
Hobro IK
2
Hvidovre IF
2
445766
09-09 2023
12:00 Næsby Roskilde ALPI Arena Næsby
2
-
3
09. sep 2023
12:00
Næsby
2
Roskilde
3
445768
09-09 2023
12:00 HIK B.93 HIK
1
-
4
09. sep 2023
12:00
HIK
1
B.93
4
445771
09-09 2023
12:00 Kolding IF AB Autocentralen Park (Kolding Stadion)
Straffesparkskonkurrence
5 - 4
2
-
2
09. sep 2023
12:00
Kolding IF
2
AB
2
445769
09-09 2023
13:00 FC Helsingør Nykøbing FC Helsingør "Ny Stadion" OPV
4
-
1
09. sep 2023
13:00
FC Helsingør
4
Nykøbing FC
1
445770
09-09 2023
13:00 SfB-Oure FA AC Amager Academy Oure Idrætsskole
3
-
1
09. sep 2023
13:00
SfB-Oure FA
3
AC Amager Academy
1
445773
09-09 2023
13:00 Hobro IK Viborg FF DS Arena (Hobro)
0
-
2
09. sep 2023
13:00
Hobro IK
0
Viborg FF
2
445772
09-09 2023
14:30 Hvidovre IF Næstved Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
2
09. sep 2023
14:30
Hvidovre IF
1
Næstved
2
445767
09-09 2023
15:00 HB Køge IF Lyseng Herfølge Stadion Kunst
1
-
0
09. sep 2023
15:00
HB Køge
1
IF Lyseng
0
445776
fr15-09 2023
19:15 B.93 HB Køge B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
1
15. sep 2023
19:15
B.93
5
HB Køge
1
445777
16-09 2023
12:00 Viborg FF HIK Viborg FF´s anlæg
2
-
0
16. sep 2023
12:00
Viborg FF
2
HIK
0
445782
16-09 2023
12:30 Næstved Hobro IK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
4
-
0
16. sep 2023
12:30
Næstved
4
Hobro IK
0
445778
16-09 2023
13:00 Nykøbing FC SfB-Oure FA Nykøbing FC
1
-
3
16. sep 2023
13:00
Nykøbing FC
1
SfB-Oure FA
3
445779
16-09 2023
14:00 AC Amager Academy Kolding IF Sundby I P. Opvisn.
1
-
3
16. sep 2023
14:00
AC Amager Academy
1
Kolding IF
3
445780
16-09 2023
14:30 AB Hvidovre IF Akademisk Boldklub
2
-
0
16. sep 2023
14:30
AB
2
Hvidovre IF
0
445775
17-09 2023
12:00 IF Lyseng Næsby Lyseng Idrætspark
Straffesparkskonkurrence
9 - 8
3
-
3
17. sep 2023
12:00
IF Lyseng
3
Næsby
3
445785
23-09 2023
12:00 Næsby B.93 ALPI Arena Næsby
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
2 - 4
23. sep 2023
12:00
Næsby
1
B.93
1
445790
23-09 2023
12:30 Næstved Viborg FF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2
-
4
23. sep 2023
12:30
Næstved
2
Viborg FF
4
445784
23-09 2023
13:00 FC Helsingør IF Lyseng Helsingør "Ny Stadion" OPV
2
-
1
23. sep 2023
13:00
FC Helsingør
2
IF Lyseng
1
445789
23-09 2023
13:00 Hobro IK AB DS Arena (Hobro)
0
-
1
23. sep 2023
13:00
Hobro IK
0
AB
1
445788
23-09 2023
14:30 Hvidovre IF AC Amager Academy Hvidovre IF's baner
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
23. sep 2023
14:30
Hvidovre IF
1
AC Amager Academy
1
445783
23-09 2023
15:30 SfB-Oure FA Roskilde Oure Idrætsskole
0
-
4
23. sep 2023
15:30
SfB-Oure FA
0
Roskilde
4
445787
24-09 2023
12:00 Kolding IF Nykøbing FC Autocentralen Park (Kolding Stadion)
3
-
0
24. sep 2023
12:00
Kolding IF
3
Nykøbing FC
0
445794
30-09 2023
12:00 HIK Næsby HIK
0
-
1
30. sep 2023
12:00
HIK
0
Næsby
1
445795
30-09 2023
12:00 Viborg FF HB Køge Viborg FF´s anlæg
0
-
2
30. sep 2023
12:00
Viborg FF
0
HB Køge
2
445796
30-09 2023
13:00 Nykøbing FC Hvidovre IF Nykøbing FC
Straffesparkskonkurrence
6 - 5
1
-
1
30. sep 2023
13:00
Nykøbing FC
1
Hvidovre IF
1
445792
30-09 2023
13:00 IF Lyseng SfB-Oure FA Lyseng Idrætspark
3
-
0
30. sep 2023
13:00
IF Lyseng
3
SfB-Oure FA
0
445797
30-09 2023
14:00 AC Amager Academy Hobro IK Sundby I P. Opvisn.
1
-
3
30. sep 2023
14:00
AC Amager Academy
1
Hobro IK
3
445798
30-09 2023
14:30 AB Næstved Akademisk Boldklub
4
-
2
30. sep 2023
14:30
AB
4
Næstved
2
445791
01-10 2023
12:00 Roskilde Kolding IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1
-
2
01. okt 2023
12:00
Roskilde
1
Kolding IF
2
445894
07-10 2023
12:00 Næsby HB Køge ALPI Arena Næsby
2
-
9
07. okt 2023
12:00
Næsby
2
HB Køge
9
445891
07-10 2023
12:00 Kolding IF IF Lyseng Metropolis Arena (kunst)
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
07. okt 2023
12:00
Kolding IF
0
IF Lyseng
0
445896
07-10 2023
12:30 Næstved AC Amager Academy Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2
-
3
07. okt 2023
12:30
Næstved
2
AC Amager Academy
3
445892
07-10 2023
13:00 SfB-Oure FA B.93 Oure Idrætsskole
1
-
7
07. okt 2023
13:00
SfB-Oure FA
1
B.93
7
445893
07-10 2023
13:00 FC Helsingør HIK Helsingør "Ny Stadion" OPV
0
-
1
07. okt 2023
13:00
FC Helsingør
0
HIK
1
445897
07-10 2023
14:30 AB Viborg FF Akademisk Boldklub
2
-
4
07. okt 2023
14:30
AB
2
Viborg FF
4
445799
07-10 2023
14:30 Hvidovre IF Roskilde Avedøre Stadion Kunstgræs
5
-
1
07. okt 2023
14:30
Hvidovre IF
5
Roskilde
1
445895
08-10 2023
13:00 Hobro IK Nykøbing FC DS Arena (Hobro)
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
2 - 4
08. okt 2023
13:00
Hobro IK
1
Nykøbing FC
1
445905
fr13-10 2023
18:00 AC Amager Academy AB Sundby I P. Opvisn.
0
-
6
13. okt 2023
18:00
AC Amager Academy
0
AB
6
445901
14-10 2023
12:00 HIK SfB-Oure FA HIK
Straffesparkskonkurrence
4 - 3
0
-
0
14. okt 2023
12:00
HIK
0
SfB-Oure FA
0
445903
14-10 2023
12:00 Viborg FF Næsby Viborg FF´s anlæg
4
-
0
14. okt 2023
12:00
Viborg FF
4
Næsby
0
445904
14-10 2023
13:00 Nykøbing FC Næstved Nykøbing FC
1
-
5
14. okt 2023
13:00
Nykøbing FC
1
Næstved
5
445900
14-10 2023
14:30 B.93 Kolding IF B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
14. okt 2023
14:30
B.93
0
Kolding IF
0
445902
14-10 2023
15:00 HB Køge FC Helsingør Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
2
14. okt 2023
15:00
HB Køge
4
FC Helsingør
2
445899
15-10 2023
12:00 IF Lyseng Hvidovre IF Lyseng Idrætspark
2
-
1
15. okt 2023
12:00
IF Lyseng
2
Hvidovre IF
1
445898
15-10 2023
12:30 Roskilde Hobro IK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
0
-
1
15. okt 2023
12:30
Roskilde
0
Hobro IK
1
445910
21-10 2023
13:00 SfB-Oure FA HB Køge Oure Idrætsskole
3
-
2
21. okt 2023
13:00
SfB-Oure FA
3
HB Køge
2
445911
21-10 2023
13:00 FC Helsingør Næsby Helsingør "Ny Stadion" OPV
3
-
0
21. okt 2023
13:00
FC Helsingør
3
Næsby
0
445913
21-10 2023
14:00 AC Amager Academy Viborg FF Sundby I P. Opvisn.
3
-
4
21. okt 2023
14:00
AC Amager Academy
3
Viborg FF
4
445912
21-10 2023
14:30 AB Nykøbing FC Akademisk Boldklub
3
-
1
21. okt 2023
14:30
AB
3
Nykøbing FC
1
445919
28-10 2023
12:00 Næsby SfB-Oure FA OB-Ådalen
3
-
1
28. okt 2023
12:00
Næsby
3
SfB-Oure FA
1
445917
28-10 2023
12:00 HIK Hvidovre IF HIK
0
-
3
28. okt 2023
12:00
HIK
0
Hvidovre IF
3
445921
28-10 2023
13:00 Nykøbing FC AC Amager Academy Nykøbing FC
2
-
1
28. okt 2023
13:00
Nykøbing FC
2
AC Amager Academy
1
445916
28-10 2023
14:30 B.93 Hobro IK B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
1
28. okt 2023
14:30
B.93
3
Hobro IK
1
445918
28-10 2023
15:00 HB Køge Kolding IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Straffesparkskonkurrence
8 - 6
3
-
3
28. okt 2023
15:00
HB Køge
3
Kolding IF
3
445915
29-10 2023
12:00 IF Lyseng Næstved Lyseng Idrætspark
Straffesparkskonkurrence
8 - 7
3
-
3
29. okt 2023
12:00
IF Lyseng
3
Næstved
3
445927
04-11 2023
12:00 Kolding IF Næsby Autocentralen Park (Kolding Stadion)
2
-
1
04. nov 2023
12:00
Kolding IF
2
Næsby
1
445924
04-11 2023
12:30 Næstved B.93 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0
-
1
04. nov 2023
12:30
Næstved
0
B.93
1
445929
04-11 2023
13:00 Nykøbing FC Viborg FF Nykøbing FC
1
-
3
04. nov 2023
13:00
Nykøbing FC
1
Viborg FF
3
445923
04-11 2023
14:30 AB IF Lyseng Akademisk Boldklub
3
-
0
04. nov 2023
14:30
AB
3
IF Lyseng
0
445926
04-11 2023
14:30 Hvidovre IF HB Køge Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 5
04. nov 2023
14:30
Hvidovre IF
1
HB Køge
1
445925
04-11 2023
15:15 Hobro IK HIK DS Arena (Hobro)
Straffesparkskonkurrence
4 - 3
1
-
1
04. nov 2023
15:15
Hobro IK
1
HIK
1
445928
04-11 2023
15:30 SfB-Oure FA FC Helsingør Oure Idrætsskole
5
-
5
Straffesparkskonkurrence
3 - 4
04. nov 2023
15:30
SfB-Oure FA
5
FC Helsingør
5
445922
04-11 2023
16:45 AC Amager Academy Roskilde Sundby I P. Opvisn.
1
-
0
04. nov 2023
16:45
AC Amager Academy
1
Roskilde
0
445932
11-11 2023
12:00 B.93 AB B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
1
11. nov 2023
12:00
B.93
4
AB
1
445933
11-11 2023
12:00 HIK Næstved HIK
2
-
4
11. nov 2023
12:00
HIK
2
Næstved
4
445930
11-11 2023
12:30 Roskilde Nykøbing FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
1
11. nov 2023
12:30
Roskilde
2
Nykøbing FC
1
445934
11-11 2023
13:00 Hobro IK HB Køge DS Arena (Hobro)
0
-
2
11. nov 2023
13:00
Hobro IK
0
HB Køge
2
445936
11-11 2023
13:00 FC Helsingør Kolding IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
9 - 10
11. nov 2023
13:00
FC Helsingør
1
Kolding IF
1
445935
11-11 2023
14:30 Hvidovre IF Næsby Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
4
11. nov 2023
14:30
Hvidovre IF
1
Næsby
4
445937
11-11 2023
15:30 SfB-Oure FA Viborg FF Oure Idrætsskole
1
-
4
11. nov 2023
15:30
SfB-Oure FA
1
Viborg FF
4
445931
12-11 2023
12:00 IF Lyseng AC Amager Academy Lyseng Kunstgræs
4
-
1
12. nov 2023
12:00
IF Lyseng
4
AC Amager Academy
1
446070
18-11 2023
12:00 Viborg FF Roskilde Viborg FF´s anlæg
3
-
1
18. nov 2023
12:00
Viborg FF
3
Roskilde
1
446077
18-11 2023
12:00 Kolding IF SfB-Oure FA Autocentralen Park (Kolding Stadion)
4
-
2
18. nov 2023
12:00
Kolding IF
4
SfB-Oure FA
2
446074
18-11 2023
12:30 Næstved HB Køge Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0
-
1
18. nov 2023
12:30
Næstved
0
HB Køge
1
446075
18-11 2023
13:00 Hobro IK Næsby DS Arena (Hobro)
2
-
0
18. nov 2023
13:00
Hobro IK
2
Næsby
0
446071
18-11 2023
13:00 Nykøbing FC IF Lyseng Nykøbing FC
0
-
2
18. nov 2023
13:00
Nykøbing FC
0
IF Lyseng
2
446073
on22-11 2023
19:00 AB HIK Akademisk Boldklub
Straffesparkskonkurrence
5 - 3
3
-
3
22. nov 2023
19:00
AB
3
HIK
3
445909
25-11 2023
12:00 Kolding IF HIK Autocentralen Park (Kolding Stadion)
1
-
0
25. nov 2023
12:00
Kolding IF
1
HIK
0
445920
25-11 2023
12:00 Viborg FF FC Helsingør Viborg FF´s anlæg
0
-
2
25. nov 2023
12:00
Viborg FF
0
FC Helsingør
2
445906
25-11 2023
12:30 Næstved Roskilde Maglemølle Storhallen
3
-
2
25. nov 2023
12:30
Næstved
3
Roskilde
2
445532
26-11 2023
12:00 Næsby AC Amager Academy OB-Ådalen
2
-
3
26. nov 2023
12:00
Næsby
2
AC Amager Academy
3
445908
26-11 2023
13:00 Hvidovre IF B.93 Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
4
26. nov 2023
13:00
Hvidovre IF
2
B.93
4
445786
02-12 2023
12:30 HB Køge HIK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
0
02. dec 2023
12:30
HB Køge
5
HIK
0
445793
09-12 2023
13:00 B.93 FC Helsingør B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
2
09. dec 2023
13:00
B.93
0
FC Helsingør
2
446084
fr23-02 2024
19:30 Hvidovre IF SfB-Oure FA Avedøre Stadion Kunstgræs
Straffesparkskonkurrence
4 - 3
1
-
1
23. feb
19:30
Hvidovre IF
1
SfB-Oure FA
1
445774
24-02 2024
12:00 Roskilde FC Helsingør Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
6
24. feb
12:00
Roskilde
2
FC Helsingør
6
446197
25-02 2024
14:30 B.93 Næstved B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
0
25. feb
14:30
B.93
3
Næstved
0
446240
fr01-03 2024
19:15 B.93 AC Amager Academy B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
0
01. mar
19:15
B.93
1
AC Amager Academy
0
445907
02-03 2024
13:00 Hobro IK IF Lyseng DS Arena (Hobro)
02. mar
13:00
Hobro IK
IF Lyseng
446241
02-03 2024
13:00 HIK AB HIK
02. mar
13:00
HIK
AB
446242
02-03 2024
15:15 HB Køge Næstved Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
02. mar
15:15
HB Køge
Næstved
446238
03-03 2024
12:00 Roskilde Viborg FF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
03. mar
12:00
Roskilde
Viborg FF
446085
09-03 2024
12:00 Viborg FF Kolding IF Viborg FF's Kunstgræsbane
09. mar
12:00
Viborg FF
Kolding IF
446082
09-03 2024
12:30 Næstved Næsby Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
09. mar
12:30
Næstved
Næsby
446083
09-03 2024
13:00 Hobro IK FC Helsingør DS Arena (Hobro)
09. mar
13:00
Hobro IK
FC Helsingør
446079
09-03 2024
13:00 Nykøbing FC B.93 Nykøbing FC
09. mar
13:00
Nykøbing FC
B.93
446080
09-03 2024
14:00 AC Amager Academy HIK Sundby Idrætspark
09. mar
14:00
AC Amager Academy
HIK
446081
09-03 2024
14:30 AB HB Køge Akademisk Boldklub
09. mar
14:30
AB
HB Køge
446078
10-03 2024
12:00 Roskilde IF Lyseng Roskilde Idrætspark Kunstgræs
10. mar
12:00
Roskilde
IF Lyseng
446086
fr15-03 2024
19:15 B.93 Roskilde B 93 Svanemølleanlæg.
15. mar
19:15
B.93
Roskilde
446088
16-03 2024
12:00 HIK Nykøbing FC HIK
16. mar
12:00
HIK
Nykøbing FC
446093
16-03 2024
12:00 Kolding IF Hvidovre IF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
16. mar
12:00
Kolding IF
Hvidovre IF
446090
16-03 2024
12:00 Næsby AB OB-Ådalen
16. mar
12:00
Næsby
AB
446091
16-03 2024
13:00 FC Helsingør Næstved Helsingør "Ny Stadion" OPV
16. mar
13:00
FC Helsingør
Næstved
446089
16-03 2024
15:15 HB Køge AC Amager Academy Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
16. mar
15:15
HB Køge
AC Amager Academy
446087
17-03 2024
12:00 IF Lyseng Viborg FF Lyseng Kunstgræs
17. mar
12:00
IF Lyseng
Viborg FF
446092
17-03 2024
13:00 SfB-Oure FA Hobro IK Oure Idrætsskole
17. mar
13:00
SfB-Oure FA
Hobro IK
446094
fr22-03 2024
17:45 Roskilde HIK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
22. mar
17:45
Roskilde
HIK
446099
23-03 2024
12:30 Næstved SfB-Oure FA Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
23. mar
12:30
Næstved
SfB-Oure FA
446100
23-03 2024
13:00 Hobro IK Kolding IF DS Arena (Hobro)
23. mar
13:00
Hobro IK
Kolding IF
446096
23-03 2024
13:00 Nykøbing FC HB Køge Nykøbing FC
23. mar
13:00
Nykøbing FC
HB Køge
446097
23-03 2024
14:00 AC Amager Academy Næsby Sundby Idrætspark
23. mar
14:00
AC Amager Academy
Næsby
446098
23-03 2024
14:30 AB FC Helsingør Akademisk Boldklub
23. mar
14:30
AB
FC Helsingør
446101
23-03 2024
14:30 Hvidovre IF Viborg FF Avedøre Stadion Kunstgræs
23. mar
14:30
Hvidovre IF
Viborg FF
446095
24-03 2024
12:30 IF Lyseng B.93 Lyseng Kunstgræs
24. mar
12:30
IF Lyseng
B.93
446234
on27-03 2024
13:00 HB Køge Hobro IK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
27. mar
13:00
HB Køge
Hobro IK
445528
on27-03 2024
14:00 Hvidovre IF Kolding IF Avedøre Stadion Kunstgræs
27. mar
14:00
Hvidovre IF
Kolding IF
446233
on27-03 2024
18:30 Næstved HIK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
27. mar
18:30
Næstved
HIK
446201
to28-03 2024
13:00 FC Helsingør SfB-Oure FA Helsingør "Ny Stadion" OPV
28. mar
13:00
FC Helsingør
SfB-Oure FA
446108
06-04 2024
12:00 Kolding IF Næstved Autocentralen Park (Kolding Stadion)
06. apr
12:00
Kolding IF
Næstved
446103
06-04 2024
12:00 HIK IF Lyseng HIK
06. apr
12:00
HIK
IF Lyseng
446105
06-04 2024
12:00 Næsby Nykøbing FC ALPI Arena Næsby
06. apr
12:00
Næsby
Nykøbing FC
446106
06-04 2024
13:00 FC Helsingør AC Amager Academy Helsingør "Ny Stadion" OPV
06. apr
13:00
FC Helsingør
AC Amager Academy
446104
06-04 2024
14:30 B.93 Viborg FF B 93 Svanemølleanlæg.
06. apr
14:30
B.93
Viborg FF
446109
06-04 2024
14:30 Hvidovre IF Hobro IK Avedøre Stadion Kunstgræs
06. apr
14:30
Hvidovre IF
Hobro IK
446102
06-04 2024
15:15 HB Køge Roskilde Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
06. apr
15:15
HB Køge
Roskilde
446107
07-04 2024
13:00 SfB-Oure FA AB Oure Idrætsskole
07. apr
13:00
SfB-Oure FA
AB
445914
on10-04 2024
17:45 Roskilde AB Roskilde Idrætspark Kunstgræs
10. apr
17:45
Roskilde
AB
446112
fr12-04 2024
19:15 B.93 HIK B 93 Svanemølleanlæg.
12. apr
19:15
B.93
HIK
446117
13-04 2024
12:00 Viborg FF Hobro IK Viborg FF´s anlæg
13. apr
12:00
Viborg FF
Hobro IK
446116
13-04 2024
12:30 Næstved Hvidovre IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
13. apr
12:30
Næstved
Hvidovre IF
446110
13-04 2024
12:30 Roskilde Næsby Roskilde Idrætspark Kunstgræs
13. apr
12:30
Roskilde
Næsby
446113
13-04 2024
13:00 Nykøbing FC FC Helsingør Nykøbing FC
13. apr
13:00
Nykøbing FC
FC Helsingør
446114
13-04 2024
14:00 AC Amager Academy SfB-Oure FA Sundby Idrætspark
13. apr
14:00
AC Amager Academy
SfB-Oure FA
446115
13-04 2024
14:30 AB Kolding IF Akademisk Boldklub
13. apr
14:30
AB
Kolding IF
446111
14-04 2024
12:00 IF Lyseng HB Køge Lyseng Idrætspark
14. apr
12:00
IF Lyseng
HB Køge
446140
20-04 2024
12:00 Næsby IF Lyseng ALPI Arena Næsby
20. apr
12:00
Næsby
IF Lyseng
446142
20-04 2024
12:00 HIK Viborg FF HIK
20. apr
12:00
HIK
Viborg FF
446144
20-04 2024
12:00 Kolding IF AC Amager Academy Autocentralen Park (Kolding Stadion)
20. apr
12:00
Kolding IF
AC Amager Academy
446143
20-04 2024
13:00 SfB-Oure FA Nykøbing FC Oure Idrætsskole
20. apr
13:00
SfB-Oure FA
Nykøbing FC
446146
20-04 2024
13:00 Hobro IK Næstved DS Arena (Hobro)
20. apr
13:00
Hobro IK
Næstved
446118
20-04 2024
13:00 FC Helsingør Roskilde Helsingør "Ny Stadion" OPV
20. apr
13:00
FC Helsingør
Roskilde
446145
20-04 2024
14:30 Hvidovre IF AB Avedøre Stadion Kunstgræs
20. apr
14:30
Hvidovre IF
AB
446141
20-04 2024
15:15 HB Køge B.93 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
20. apr
15:15
HB Køge
B.93
446150
27-04 2024
12:00 HIK HB Køge HIK
27. apr
12:00
HIK
HB Køge
446154
27-04 2024
12:00 Viborg FF Næstved Viborg FF´s anlæg
27. apr
12:00
Viborg FF
Næstved
446147
27-04 2024
12:30 Roskilde SfB-Oure FA Roskilde Idrætspark Kunstgræs
27. apr
12:30
Roskilde
SfB-Oure FA
446151
27-04 2024
13:00 Nykøbing FC Kolding IF Nykøbing FC
27. apr
13:00
Nykøbing FC
Kolding IF
446152
27-04 2024
14:00 AC Amager Academy Hvidovre IF Sundby Idrætspark
27. apr
14:00
AC Amager Academy
Hvidovre IF
446148
27-04 2024
14:00 IF Lyseng FC Helsingør Lyseng Idrætspark
27. apr
14:00
IF Lyseng
FC Helsingør
446149
27-04 2024
14:30 B.93 Næsby B 93 Svanemølleanlæg.
27. apr
14:30
B.93
Næsby
446153
27-04 2024
14:30 AB Hobro IK Akademisk Boldklub
27. apr
14:30
AB
Hobro IK
446155
04-05 2024
12:00 Kolding IF Roskilde Autocentralen Park (Kolding Stadion)
04. maj
12:00
Kolding IF
Roskilde
446158
04-05 2024
12:00 Næsby HIK ALPI Arena Næsby
04. maj
12:00
Næsby
HIK
446162
04-05 2024
12:30 Næstved AB Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
04. maj
12:30
Næstved
AB
446156
04-05 2024
13:00 SfB-Oure FA IF Lyseng Oure Idrætsskole
04. maj
13:00
SfB-Oure FA
IF Lyseng
446157
04-05 2024
13:00 FC Helsingør B.93 Helsingør "Ny Stadion" OPV
04. maj
13:00
FC Helsingør
B.93
446161
04-05 2024
13:00 Hobro IK AC Amager Academy DS Arena (Hobro)
04. maj
13:00
Hobro IK
AC Amager Academy
446160
04-05 2024
14:30 Hvidovre IF Nykøbing FC Avedøre Stadion Kunstgræs
04. maj
14:30
Hvidovre IF
Nykøbing FC
446159
04-05 2024
15:15 HB Køge Viborg FF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
04. maj
15:15
HB Køge
Viborg FF
446076
on08-05 2024
18:30 Hvidovre IF FC Helsingør Avedøre Stadion Kunstgræs
08. maj
18:30
Hvidovre IF
FC Helsingør
446166
11-05 2024
12:00 HIK FC Helsingør HIK
11. maj
12:00
HIK
FC Helsingør
446170
11-05 2024
12:00 Viborg FF AB Viborg FF´s anlæg
11. maj
12:00
Viborg FF
AB
446163
11-05 2024
12:30 Roskilde Hvidovre IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
11. maj
12:30
Roskilde
Hvidovre IF
446168
11-05 2024
13:00 Nykøbing FC Hobro IK Nykøbing FC
11. maj
13:00
Nykøbing FC
Hobro IK
446169
11-05 2024
14:00 AC Amager Academy Næstved Sundby Idrætspark
11. maj
14:00
AC Amager Academy
Næstved
446167
11-05 2024
15:15 HB Køge Næsby Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
11. maj
15:15
HB Køge
Næsby
446164
12-05 2024
12:00 IF Lyseng Kolding IF Lyseng Idrætspark
12. maj
12:00
IF Lyseng
Kolding IF
446165
12-05 2024
14:30 B.93 SfB-Oure FA B 93 Svanemølleanlæg.
12. maj
14:30
B.93
SfB-Oure FA
446177
to16-05 2024
19:00 Næstved Nykøbing FC Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
16. maj
19:00
Næstved
Nykøbing FC
446173
18-05 2024
12:00 Kolding IF B.93 Autocentralen Park (Kolding Stadion)
18. maj
12:00
Kolding IF
B.93
446176
18-05 2024
12:00 Næsby Viborg FF ALPI Arena Næsby
18. maj
12:00
Næsby
Viborg FF
446175
18-05 2024
13:00 FC Helsingør HB Køge Helsingør "Ny Stadion" OPV
18. maj
13:00
FC Helsingør
HB Køge
446171
18-05 2024
13:00 Hobro IK Roskilde DS Arena (Hobro)
18. maj
13:00
Hobro IK
Roskilde
446172
18-05 2024
14:30 Hvidovre IF IF Lyseng Avedøre Stadion Kunstgræs
18. maj
14:30
Hvidovre IF
IF Lyseng
446178
18-05 2024
14:30 AB AC Amager Academy Akademisk Boldklub
18. maj
14:30
AB
AC Amager Academy
446174
ma20-05 2024
13:00 SfB-Oure FA HIK Oure Idrætsskole
20. maj
13:00
SfB-Oure FA
HIK
446180
to23-05 2024
18:00 IF Lyseng Hobro IK Lyseng Idrætspark
23. maj
18:00
IF Lyseng
Hobro IK
446181
fr24-05 2024
19:15 B.93 Hvidovre IF B 93 Svanemølleanlæg.
24. maj
19:15
B.93
Hvidovre IF
446182
25-05 2024
12:00 HIK Kolding IF HIK
25. maj
12:00
HIK
Kolding IF
446184
25-05 2024
12:00 Næsby FC Helsingør ALPI Arena Næsby
25. maj
12:00
Næsby
FC Helsingør
446186
25-05 2024
12:00 Viborg FF AC Amager Academy Viborg FF´s anlæg
25. maj
12:00
Viborg FF
AC Amager Academy
446179
25-05 2024
12:30 Roskilde Næstved Roskilde Idrætspark Kunstgræs
25. maj
12:30
Roskilde
Næstved
446185
25-05 2024
13:00 Nykøbing FC AB Nykøbing FC
25. maj
13:00
Nykøbing FC
AB
446183
25-05 2024
15:15 HB Køge SfB-Oure FA Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
25. maj
15:15
HB Køge
SfB-Oure FA
446191
01-06 2024
12:00 Kolding IF HB Køge Autocentralen Park (Kolding Stadion)
01. jun
12:00
Kolding IF
HB Køge
446188
01-06 2024
12:30 Næstved IF Lyseng Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
01. jun
12:30
Næstved
IF Lyseng
446189
01-06 2024
13:00 Hobro IK B.93 DS Arena (Hobro)
01. jun
13:00
Hobro IK
B.93
446192
01-06 2024
13:00 SfB-Oure FA Næsby Oure Idrætsskole
01. jun
13:00
SfB-Oure FA
Næsby
446194
01-06 2024
14:00 AC Amager Academy Nykøbing FC Sundby Idrætspark
01. jun
14:00
AC Amager Academy
Nykøbing FC
446190
01-06 2024
14:30 Hvidovre IF HIK Avedøre Stadion Kunstgræs
01. jun
14:30
Hvidovre IF
HIK
446187
01-06 2024
14:30 AB Roskilde Akademisk Boldklub
01. jun
14:30
AB
Roskilde
445511
on05-06 2024
12:00 IF Lyseng Roskilde Lyseng Idrætspark
05. jun
12:00
IF Lyseng
Roskilde
446193
on05-06 2024
12:00 FC Helsingør Viborg FF Helsingør "Ny Stadion" OPV
05. jun
12:00
FC Helsingør
Viborg FF
446245
on05-06 2024
16:00 SfB-Oure FA Kolding IF Oure Idrætsskole
05. jun
16:00
SfB-Oure FA
Kolding IF
446200
08-06 2024
12:00 Næsby Kolding IF ALPI Arena Næsby
08. jun
12:00
Næsby
Kolding IF
446198
08-06 2024
12:00 HIK Hobro IK HIK
08. jun
12:00
HIK
Hobro IK
446202
08-06 2024
14:00 Viborg FF Nykøbing FC Viborg FF´s anlæg
08. jun
14:00
Viborg FF
Nykøbing FC
446196
08-06 2024
14:00 IF Lyseng AB Lyseng Idrætspark
08. jun
14:00
IF Lyseng
AB
446199
08-06 2024
15:15 HB Køge Hvidovre IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
08. jun
15:15
HB Køge
Hvidovre IF
446195
09-06 2024
12:00 Roskilde AC Amager Academy Roskilde Idrætspark Kunstgræs
09. jun
12:00
Roskilde
AC Amager Academy
446235
15-06 2024
12:00 Næsby Hvidovre IF ALPI Arena Næsby
15. jun
12:00
Næsby
Hvidovre IF
446236
15-06 2024
12:00 Kolding IF FC Helsingør Autocentralen Park (Kolding Stadion)
15. jun
12:00
Kolding IF
FC Helsingør
446237
15-06 2024
12:00 Viborg FF SfB-Oure FA Viborg FF´s anlæg
15. jun
12:00
Viborg FF
SfB-Oure FA
446203
15-06 2024
13:00 Nykøbing FC Roskilde Nykøbing FC
15. jun
13:00
Nykøbing FC
Roskilde
446204
15-06 2024
14:00 AC Amager Academy IF Lyseng Sundby Idrætspark
15. jun
14:00
AC Amager Academy
IF Lyseng
446205
15-06 2024
14:30 AB B.93 Akademisk Boldklub
15. jun
14:30
AB
B.93
446239
22-06 2024
13:00 IF Lyseng Nykøbing FC Lyseng Idrætspark
22. jun
13:00
IF Lyseng
Nykøbing FC
446243
22-06 2024
13:00 Næsby Hobro IK ALPI Arena Næsby
22. jun
13:00
Næsby
Hobro IK
446244
22-06 2024
13:00 FC Helsingør Hvidovre IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
22. jun
13:00
FC Helsingør
Hvidovre IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Log ind