Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9), Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
287408
on03-04 2024
18:00
Oversidder
03. apr
18:00
Oversidder
SSV Højfyn
287409
fr05-04 2024
18:00 REMA 1000 Stadion - Assens
1
-
3
05. apr
18:00
Assens FC
1
FC Broby
3
287412
fr05-04 2024
18:00 FC Broby Arena, kunstgræsbane
1
-
2
05. apr
18:00
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
1
S.K.F.I.F.
2
287410
07-04 2024
10:00
Oversidder
07. apr
10:00
Oversidder
BK Vestfyn
287411
ti09-04 2024
18:45 Scankab Arena i Aarup
3
-
0
09. apr
18:45
Aarup BK
3
Verninge IF
0
287413
on10-04 2024
18:00
Oversidder
10. apr
18:00
Oversidder
Assens FC
287417
13-04 2024
13:00 Albani Arena Skalbjerg
UHT
13. apr
13:00
SSV Højfyn
S.K.F.I.F.
UHT
287416
13-04 2024
15:00
Oversidder
FC Broby Arena
13. apr
15:00
FC Broby
Oversidder
287415
14-04 2024
13:00 Strøjer Arena
0
-
5
14. apr
13:00
BK Vestfyn
0
Aarup BK
5
287414
14-04 2024
14:00 Verninge Stadion
UDS
14. apr
14:00
Verninge IF
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
UDS
287421
to18-04 2024
18:30 Allested Stadion
18. apr
18:30
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
BK Vestfyn
287418
20-04 2024
15:00 REMA 1000 Stadion - Assens
20. apr
15:00
Assens FC
SSV Højfyn
287422
20-04 2024
15:00 Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
20. apr
15:00
S.K.F.I.F.
Verninge IF
287419
21-04 2024
10:00
Oversidder
Oversidder
21. apr
10:00
Oversidder
Oversidder
287420
ti23-04 2024
18:45 Scankab Arena i Aarup
23. apr
18:45
Aarup BK
FC Broby
287423
on01-05 2024
18:00
Oversidder
01. maj
18:00
Oversidder
Aarup BK
287424
fr03-05 2024
19:00
Oversidder
REMA 1000 Stadion - Assens
03. maj
19:00
Assens FC
Oversidder
287425
fr03-05 2024
19:00 Strøjer Arena
03. maj
19:00
BK Vestfyn
S.K.F.I.F.
287426
04-05 2024
13:00 FC Broby Arena
04. maj
13:00
FC Broby
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
287430
fr10-05 2024
18:30
Oversidder
Carl Nielsen Hallen (Nr. Lyndelse)
10. maj
18:30
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
Oversidder
287428
12-05 2024
10:00
Oversidder
12. maj
10:00
Oversidder
SSV Højfyn
287431
12-05 2024
14:00 Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
12. maj
14:00
S.K.F.I.F.
FC Broby
287432
12-05 2024
14:00 Verninge Stadion
12. maj
14:00
Verninge IF
BK Vestfyn
287429
ti14-05 2024
18:45 Scankab Arena i Aarup
14. maj
18:45
Aarup BK
Assens FC
287433
on22-05 2024
18:00
Oversidder
22. maj
18:00
Oversidder
S.K.F.I.F.
287434
fr24-05 2024
19:00 REMA 1000 Stadion - Assens
24. maj
19:00
Assens FC
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
287437
25-05 2024
13:00 Albani Arena Skalbjerg
25. maj
13:00
SSV Højfyn
BK Vestfyn
287435
26-05 2024
10:00
Oversidder
26. maj
10:00
Oversidder
Aarup BK
287436
26-05 2024
14:00 FC Broby Arena
26. maj
14:00
FC Broby
Verninge IF
287451
to30-05 2024
18:30
Oversidder
Carl Nielsen Hallen (Nr. Lyndelse)
30. maj
18:30
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
Oversidder
287427
01-06 2024
13:00 Albani Arena Skalbjerg
01. jun
13:00
SSV Højfyn
Verninge IF
287452
01-06 2024
15:00 Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
01. jun
15:00
S.K.F.I.F.
Assens FC
287454
02-06 2024
11:00 Strøjer Arena
02. jun
11:00
BK Vestfyn
FC Broby
287453
02-06 2024
14:00
Oversidder
Verninge Stadion
02. jun
14:00
Verninge IF
Oversidder
287450
ti04-06 2024
18:45 Scankab Arena i Aarup
04. jun
18:45
Aarup BK
SSV Højfyn
287455
on12-06 2024
18:00
Oversidder
12. jun
18:00
Oversidder
BK Vestfyn
287456
fr14-06 2024
19:00 REMA 1000 Stadion - Assens
14. jun
19:00
Assens FC
Verninge IF
287457
15-06 2024
12:30
Oversidder
15. jun
12:30
Oversidder
S.K.F.I.F.
287459
16-06 2024
12:00 Albani Arena Skalbjerg
16. jun
12:00
SSV Højfyn
FC Broby
287458
ti18-06 2024
18:45 Scankab Arena i Aarup
18. jun
18:45
Aarup BK
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
287460
to20-06 2024
18:30 Allested Stadion
20. jun
18:30
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
SSV Højfyn
287463
22-06 2024
11:00 Strøjer Arena
22. jun
11:00
BK Vestfyn
Assens FC
287464
22-06 2024
13:00
Oversidder
FC Broby Arena
22. jun
13:00
FC Broby
Oversidder
287461
22-06 2024
15:00 Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
22. jun
15:00
S.K.F.I.F.
Aarup BK
287462
23-06 2024
14:00
Oversidder
Verninge Stadion
23. jun
14:00
Verninge IF
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

19.03.24: Flemløse BK trukket.

22.03.24: Gelsted G&IF trukket.

 

Log ind