Vallensbæk IF

Ryd
Hold Pulje
Senior
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Serie 1
Serie 2 Pulje 2
Serie 4A - Forår Pulje 3
Serie 4 - Efterår
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 2
8:8 Herresenior Mester - Efterår
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 2
Old Boys-LP Øst
M+32 1 - 2024 Pulje 2
8:8 M+32 2 - Efterår
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
U19
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 3
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
U17 Drenge Mester (08) Efterår
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
U15
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
U15 Drenge Mester (10) Efterår
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
U14
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
8:8 U14 Piger (10) Forår lukket pulje
U13
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
U12
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
U11
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
U11 Piger 3 8:8 (14) Efterår
U11 piger 5:5 (13) begynder - 28. april Pulje 1
U11 piger 5:5 (13) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 1
U10
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne Pulje 6
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne Pulje 7
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 14. april Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
U10 piger 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) begynder - 14. april Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-10 (14) rk.2 Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-10 (14) rk.3 Pulje 2
U9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 7
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 4
U8
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 13. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
U8 piger 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 1
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 1
U8 piger 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 2
U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U8 piger 5:5 (16) beg. - 11. maj Pulje 1
U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-8 (16) 2 Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-8 (16) 2 Pulje 2
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 10
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 11
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 12
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 12
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 11
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 16
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 17
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 16
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 17
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 18
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 17
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 17
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 14
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 16
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 17
U7 piger 3:3 (17-18) -13. april Pulje 1
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 2
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 3:3 U-7(17-18) Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 3:3 U-7(17-18) Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 3:3 U-7(17-18) Pulje 3
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 7
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 12
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 13
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 14
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 19
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 20
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 20
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 21
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 20
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 19

Log ind