Boldklubben Fremad Amager

Ryd
Hold Pulje
Senior
2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
2. Division - Grundspil 2023/24 Pulje 1
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
Serie 1, Kvinder Forår P1
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
U19
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Drenge Reserve Øst 23/24 (08) P2 - slut pr. 9. december 2023
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
U16 Drenge Reserve Øst Efterår 2024 (08) Pulje 2
U15
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
U15 Drenge M (09) Forår Mester
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
U14
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje A
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
U14 Drenge M (10) Forår Mester
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
U13
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje B
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
U12
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
U9
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
U8
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3

Log ind