MENU

Træningskamp U14 Drenge M //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
644613
24-10 2021
Kl. 12:00
Dragør Boldklub Hørsholm-Usserød IK Dragør Bk Dragør Boldklub
644534
06-11 2021
Kl. 12:00
Boldklubben Frem Taastrup FC Valby Idrætspark Boldklubben Frem
265420
07-11 2021
Kl. 10:00
Boldklubben 1908 Slagelse B&I Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
345885
14-11 2021
Kl. 11:30
BK Union Lyngby Boldklub 1921 Genforeningspladsen Boldklubben Union
240747
21-11 2021
Kl. 15:30
HIK Greve Fodbold HIK Hellerup Idræts Klub
747552
27-11 2021
Kl. 10:00
Boldklubben 1908 Slagelse B&I Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
752573
28-11 2021
Kl. 10:00
Dragør BK Værløse BK Dragør Bk Dragør Boldklub
917997
28-11 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United Boldklubben Union Kunst, Mimersparken Nørrebro United
856192
28-11 2021
Kl. 12:00
Boldklubben Frem Virum-Sorgenfri BK Valby Idrætspark Boldklubben Frem
240749
05-12 2021
Kl. 10:30
HIK Brønshøj BK HIK Hellerup Idræts Klub
660773
11-12 2021
Kl. 10:00
HIK Herfølge BK HIK
ANN

Kampen annulleret

Hellerup Idræts Klub
213982
11-12 2021
Kl. 14:00
B93 LSF B 93 Svanemølleanlæg. Boldklubben af 1893
574991
12-12 2021
Kl. 12:00
B 1908 Kastrup Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
819672
08-01 2022
Kl. 10:00
B 1908 Ishøj IF Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
287017
09-01 2022
Kl. 11:30
B93 Herlufsholm GF B 93 Svanemølleanlæg. Boldklubben af 1893
240750
15-01 2022
Kl. 10:00
HIK Slagelse B&I
!
NB: Slagelse B&I er taberdømt
Gentofte Sportspark Vest
Hellerup Idræts Klub
830222
22-01 2022
Kl. 13:15
Bk. Hekla GVI Hekla Park Boldklubben Hekla
240751
22-01 2022
Kl. 14:00
HIK Taastrup FC HIK Hellerup Idræts Klub
364883
22-01 2022
Kl. 14:00
Dragør BK IF Skjold Birkerød Dragør Bk Dragør Boldklub
555884
23-01 2022
Kl. 12:00
Fix KB Tingbjerg Idrætspark
ANN

Kampen annulleret

Boldklubben Fix
506860
30-01 2022
Kl. 11:30
B93 Himmelev-Veddelev BK Ryparken Idrætsanlæg Boldklubben af 1893
984705
30-01 2022
Kl. 14:00
FA 2000 BK Frem Jens Jessens Vej FA 2000
526212
05-02 2022
Kl. 11:30
Nørrebro United Stenlille IF Kunst, Mimersparken Nørrebro United
290254
05-02 2022
Kl. 15:00
B93 B 1908 B 93 Svanemølleanlæg.
ANN

Kampen annulleret

Boldklubben af 1893
921938
06-02 2022
Kl. 11:30
Boldklubben 1908 Brønshøj Boldklub Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
428632
06-02 2022
Kl. 12:00
FA 2000 Ballerup-Skovlunde Fodbold Jens Jessens Vej FA 2000
473724
06-02 2022
Kl. 13:30
Boldklubben Hekla Gentofte-Vangede Idrætsforening Hekla Park Boldklubben Hekla
736192 fr
11-02 2022
Kl. 17:30
Hellerup Idræts Klub Frederiksberg Boldklub HIK Hellerup Idræts Klub
922299 fr
11-02 2022
Kl. 19:00
Boldklubben 1908 Himmelev-Veddelev BK Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
409658
13-02 2022
Kl. 12:00
FA 2000 Roskilde Boldklub Jens Jessens Vej FA 2000
847090
19-02 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United Gentofte-Vangede Idrætsforening Kunst, Mimersparken Nørrebro United
593851
27-02 2022
Kl. 12:00
FA 2000 HIK Jens Jessens Vej FA 2000
840302
06-03 2022
Kl. 12:00
FA 2000 GVI Jens Jessens Vej FA 2000
153564
06-03 2022
Kl. 13:30
HIK Hørsholm-Usserød IK HIK Hellerup Idræts Klub
363854
12-03 2022
Kl. 11:30
B93 Brønshøj BK Ryparken Idrætsanlæg Boldklubben af 1893
428633
13-03 2022
Kl. 10:00
FA 2000 Greve Fodbold Jens Jessens Vej FA 2000
151539
20-03 2022
Kl. 16:30
BK Frem BK Avarta Valby Idrætspark Boldklubben Frem
521014
26-03 2022
Kl. 11:30
B93 Køge BK B 93 Svanemølleanlæg. Boldklubben af 1893
463942
27-03 2022
Kl. 11:00
Boldklubben Union Boldklubben Union Grøndal Multicenter Boldklubben Union
812955
27-03 2022
Kl. 14:00
Dragør BK Kastrup Dragør Bk Dragør Boldklub
874820
02-04 2022
Kl. 14:00
GVI HIK GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
818233
03-04 2022
Kl. 14:00
B 1908 Valby Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
130757
09-04 2022
Kl. 12:00
Boldklubben Union Himmelev-Veddelev BK Genforeningspladsen Boldklubben Union
467648
09-04 2022
Kl. 12:00
B 1908 FB Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
875385
10-04 2022
Kl. 10:00
BK Frem Kastrup Valby Idrætspark
ANN

Kampen annulleret

Boldklubben Frem
151080
15-05 2022
Kl. 10:00
B93 Gladsaxe-Hero BK B 93 Svanemølleanlæg. Boldklubben af 1893
579479
15-05 2022
Kl. 10:00
Boldklubben Union Gladsaxe-Hero BK Genforeningspladsen Boldklubben Union
381985
13-08 2022
Kl. 10:00
FA 2000 B93 Jens Jessens Vej FA 2000
912382
13-08 2022
Kl. 13:00
B93 B 1903 B 93 Svanemølleanlæg. Boldklubben af 1893
379124
14-08 2022
Kl. 11:00
AB Tårnby BK Olympic Tårnby Stadion AB Tårnby
141432
27-08 2022
Kl. 10:45
AB Tårnby HIK Tårnby Stadion AB Tårnby
223628 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Hvidovre IF KB Avedøre Stadion Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hvidovre Idrætsforening
830879 ti
11-10 2022
Kl. 17:00
Dragør BK Albertslund BS 72 Dragør Bk Dragør Boldklub
314872
05-11 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby Hekla Vestamager Idrætsanlæg, Kunstgræs AB Tårnby
729392
12-11 2022
Kl. 14:45
B 1903 Vanløse B1903 Boldklubben 1903
852297
13-11 2022
Kl. 15:30
HIK B93 HIK Hellerup Idræts Klub
567333
20-11 2022
Kl. 13:30
Jægersborg BK Gladsaxe-Hero BK Gentofte Sportspark Vest Jægersborg Boldklub
572550
20-11 2022
Kl. 16:00
B93 Roskilde Boldklub B 93 Svanemølleanlæg.
ANN

Kampen annulleret

Boldklubben af 1893
568312
26-11 2022
Kl. 14:00
FA 2000 GFA Jens Jessens Vej FA 2000
848432
27-11 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby Virum-Sorgenfri BK Tårnby Stadion AB Tårnby
314729
03-12 2022
Kl. 10:00
BK Frem Virum-Sorgenfri BK Valby Idrætspark Boldklubben Frem
501284
04-12 2022
Kl. 10:00
HIK Vallensbæk IF HIK Hellerup Idræts Klub
212148
04-12 2022
Kl. 11:30
Hellas Køge Nord FC Valby Idrætspark Boldklubben Hellas
742869
10-12 2022
Kl. 11:15
B 1903 HIK B1903 Boldklubben 1903
500060
10-12 2022
Kl. 12:00
Dragør BK Espergærde IF Dragør Bk Dragør Boldklub
848685
11-12 2022
Kl. 11:00
Skjold AB Ryparken Idrætsanlæg Boldklubben Skjold
314733
17-12 2022
Kl. 10:00
BK Frem Holbæk B&I Valby Idrætspark Boldklubben Frem
212149
07-01 2023
Kl. 10:00
Hellas Virum-Sorgenfri BK Valby Idrætspark Boldklubben Hellas
500738
22-01 2023
Kl. 10:00
Hellerup Idræts Klub Solrød FC HIK Hellerup Idræts Klub
500750
28-01 2023
Kl. 12:00
Hellerup Idræts Klub Køge BK HIK Hellerup Idræts Klub
212150
05-02 2023
Kl. 11:30
Hellas AB Tårnby Valby Idrætspark Boldklubben Hellas
500751
11-03 2023
Kl. 14:00
Hellerup Idræts Klub Brøndbyernes IF HIK Hellerup Idræts Klub
568313
18-03 2023
Kl. 14:00
FA 2000 AB Jens Jessens Vej FA 2000
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind