U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår, Pulje 2 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
303303 12:15 Aakanden GF 1 GVI 1
12:15
Aakanden GF 1
GVI 1
303304 12:15 HIK 1 KB 4
12:15
HIK 1
KB 4
303305 12:40 Aakanden GF 1 BK Fix 1
12:40
Aakanden GF 1
BK Fix 1
303306 12:40 KB 4 BK Skjold 1
12:40
KB 4
BK Skjold 1
303307 13:05 BK Fix 1 HIK 1
13:05
BK Fix 1
HIK 1
303308 13:05 BK Skjold 1 GVI 1
13:05
BK Skjold 1
GVI 1
303309 13:30 HIK 1 Aakanden GF 1
13:30
HIK 1
Aakanden GF 1
303310 13:30 GVI 1 KB 4
13:30
GVI 1
KB 4
303312 13:55 BK Fix 1 BK Skjold 1
13:55
BK Fix 1
BK Skjold 1
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
303313 14:30 B 93 1 Hvidovre IF 1
14:30
B 93 1
Hvidovre IF 1
303332 14:30 B 1903 1 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
1
14:30
B 1903 1
KB 3
303333 14:55 B 93 1 Vanløse IF 1
14:55
B 93 1
Vanløse IF 1
303334 14:55 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
FB 1 1
14:55
KB 3
FB 1
303335 15:20 Vanløse IF 1 B 1903 1
15:20
Vanløse IF 1
B 1903 1
303336 15:20 FB 1 Hvidovre IF 1
15:20
FB 1
Hvidovre IF 1
303337 15:45 B 1903 1 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
15:45
B 1903 1
B 93 1
303344 15:45 Hvidovre IF 1 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
1
15:45
Hvidovre IF 1
KB 3
303345 16:10 Vanløse IF 1 FB 1
16:10
Vanløse IF 1
FB 1
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
303346 10:00 Aakanden GF 1 KB 4
10:00
Aakanden GF 1
KB 4
303347 10:00 Vanløse IF 1 KB 3 1
10:00
Vanløse IF 1
KB 3
303348 10:25 Aakanden GF 1 BK Skjold 1
10:25
Aakanden GF 1
BK Skjold 1
303349 10:25 KB 3 B 93 1
10:25
KB 3
B 93 1
303350 10:50 BK Skjold 1 Vanløse IF 1 1
10:50
BK Skjold 1
Vanløse IF 1
303351 10:50 B 93 1 KB 4
10:50
B 93 1
KB 4
303352 11:15 Vanløse IF 1 Aakanden GF 1 1
11:15
Vanløse IF 1
Aakanden GF 1
303356 11:15 KB 4 KB 3
11:15
KB 4
KB 3
303357 11:40 BK Skjold 1 B 93 1
11:40
BK Skjold 1
B 93 1
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
303358 14:30 BK Fix 1 Hvidovre IF 1
14:30
BK Fix 1
Hvidovre IF 1
303359 14:30 FB 1 B 1903 1
14:30
FB 1
B 1903 1
303360 14:55 BK Fix 1 GVI 1
14:55
BK Fix 1
GVI 1
303361 14:55 B 1903 1 HIK 1
14:55
B 1903 1
HIK 1
303362 15:20 GVI 1 FB 1
15:20
GVI 1
FB 1
303366 15:20 HIK 1 Hvidovre IF 1
15:20
HIK 1
Hvidovre IF 1
303367 15:45 FB 1 BK Fix 1
15:45
FB 1
BK Fix 1
303368 15:45 Hvidovre IF 1 B 1903 1
15:45
Hvidovre IF 1
B 1903 1
303369 16:10 GVI 1 HIK 1
16:10
GVI 1
HIK 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
B1903 Bane 1A-1 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
303379 10:00 BK Fix 1 B 1903 1 Bane 1A-1
10:00
BK Fix 1
B 1903 1
303380 10:00 B 93 1 GVI 1 Bane 1A-2
10:00
B 93 1
GVI 1
303381 10:25 BK Fix 1 KB 4 Bane 1A-1
10:25
BK Fix 1
KB 4
303382 10:25 GVI 1 KB 3 Bane 1A-2
10:25
GVI 1
KB 3
303383 10:50 KB 4 B 93 1 Bane 1A-2
10:50
KB 4
B 93 1
303384 10:50 KB 3 B 1903 1 Bane 1A-1
10:50
KB 3
B 1903 1
303385 11:15 B 93 1 BK Fix 1 Bane 1B-2
11:15
B 93 1
BK Fix 1
303386 11:15 B 1903 1 GVI 1 Bane 1A-1
11:15
B 1903 1
GVI 1
303387 11:40 KB 4 KB 3 Bane 1A-1
11:40
KB 4
KB 3
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest 1 Ved Stadion 10 2820 Gentofte
303370 10:00 HIK 1 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
1
10:00
HIK 1
Vanløse IF 1
303371 10:00 FB 1 Aakanden GF 1
10:00
FB 1
Aakanden GF 1
303372 10:25 HIK 1 BK Skjold 1
10:25
HIK 1
BK Skjold 1
303373 10:25 Aakanden GF 1 Hvidovre IF 1
10:25
Aakanden GF 1
Hvidovre IF 1
303374 10:50 BK Skjold 1 FB 1
10:50
BK Skjold 1
FB 1
303375 10:50 Hvidovre IF 1 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
1
10:50
Hvidovre IF 1
Vanløse IF 1
303376 11:15 FB 1 HIK 1
11:15
FB 1
HIK 1
303377 11:15 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
Aakanden GF 1 1
11:15
Vanløse IF 1
Aakanden GF 1
303378 11:40 BK Skjold 1 Hvidovre IF 1
11:40
BK Skjold 1
Hvidovre IF 1
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
303397 10:00 Hvidovre IF 1 GVI 1
10:00
Hvidovre IF 1
GVI 1
303398 10:00 Vanløse IF 1 BK Fix 1
10:00
Vanløse IF 1
BK Fix 1
303399 10:25 Hvidovre IF 1 KB 4
10:25
Hvidovre IF 1
KB 4
303400 10:25 BK Fix 1 B 1903 1
10:25
BK Fix 1
B 1903 1
303401 10:50 KB 4 Vanløse IF 1
10:50
KB 4
Vanløse IF 1
303929 10:50 B 1903 1 GVI 1
10:50
B 1903 1
GVI 1
303930 11:15 Vanløse IF 1 Hvidovre IF 1
11:15
Vanløse IF 1
Hvidovre IF 1
303931 11:15 GVI 1 BK Fix 1
11:15
GVI 1
BK Fix 1
303932 11:40 KB 4 B 1903 1
11:40
KB 4
B 1903 1
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
HIK HIK Græs 5M Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
303388 12:00 Aakanden GF 1 KB 3 HIK Græs 5M
12:00
Aakanden GF 1
KB 3
303389 12:00 B 93 1 HIK 1 HIK Græs 5M
12:00
B 93 1
HIK 1
303390 12:25 Aakanden GF 1 FB 1 HIK Græs 5M
12:25
Aakanden GF 1
FB 1
303391 12:25 HIK 1 BK Skjold 1 HIK Græs 5M
12:25
HIK 1
BK Skjold 1
303392 12:50 FB 1 B 93 1 HIK Græs 5M
12:50
FB 1
B 93 1
303393 12:50 BK Skjold 1 KB 3 HIK Græs 5M
12:50
BK Skjold 1
KB 3
303394 13:15 B 93 1 Aakanden GF 1 HIK Græs 5M
13:15
B 93 1
Aakanden GF 1
303395 13:15 KB 3 HIK 1 HIK Græs 5M
13:15
KB 3
HIK 1
303396 13:40 FB 1 BK Skjold 1 HIK Græs 5M
13:40
FB 1
BK Skjold 1
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
303933 12:15 Aakanden GF 1 GVI 1
12:15
Aakanden GF 1
GVI 1
303934 12:15 B 1903 1 Vanløse IF 1
12:15
B 1903 1
Vanløse IF 1
303935 12:40 Aakanden GF 1 BK Skjold 1
12:40
Aakanden GF 1
BK Skjold 1
303936 12:40 Vanløse IF 1 B 93 1
12:40
Vanløse IF 1
B 93 1
303937 13:05 BK Skjold 1 B 1903 1
13:05
BK Skjold 1
B 1903 1
303938 13:05 B 93 1 GVI 1
13:05
B 93 1
GVI 1
303939 13:30 B 1903 1 Aakanden GF 1
13:30
B 1903 1
Aakanden GF 1
303940 13:30 GVI 1 Vanløse IF 1
13:30
GVI 1
Vanløse IF 1
303941 13:55 BK Skjold 1 B 93 1
13:55
BK Skjold 1
B 93 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
303942 10:00 BK Fix 1 KB 3
10:00
BK Fix 1
KB 3
303943 10:00 KB 4 FB 1
10:00
KB 4
FB 1
303944 10:25 BK Fix 1 HIK 1
10:25
BK Fix 1
HIK 1
303945 10:25 FB 1 Hvidovre IF 1
10:25
FB 1
Hvidovre IF 1
303946 10:50 HIK 1 KB 4
10:50
HIK 1
KB 4
303947 10:50 Hvidovre IF 1 KB 3
10:50
Hvidovre IF 1
KB 3
303948 11:15 KB 4 BK Fix 1
11:15
KB 4
BK Fix 1
303949 11:15 KB 3 FB 1
11:15
KB 3
FB 1
303950 11:40 HIK 1 Hvidovre IF 1
11:40
HIK 1
Hvidovre IF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind