Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. apr 2022
18:00
Årslev BK (2)
SFF 2015
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:00
Marienlyst
2
Næsby BK (2)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:00
Søhus Stige
4
Dalum IF (2)
13
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:00
OB (2)
7
Langeskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:00
Tåsinge f. B.
Assens FC
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:00
Ringe BK
1
Ø.B.
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:00
Vindinge BK
KUU
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
19:30
OKS
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
18:30
BBB/SB
0
OB (1)
5
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
18:30
Dalum IF (2)
1
Årslev BK (1)
5
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
18:30
Ø.B.
Dalum IF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
18:30
OB (2)
4
MG & BK
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
18:30
Assens FC
0
Næsby BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
Næsby BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
18:30
KUU
1
S.f.B-Oure
5
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
18:30
Årslev BK (2)
6
Nyborg G & IF
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
18:45
Årslev BK (2)
1
S.f.B-Oure
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
18:45
Næsby BK (1)
0
OB (1)
4
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
18:45
Årslev BK (1)
0
Dalum IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
18:45
OB (2)
4
Næsby BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
18:45
OB (2)
0
OB (1)
9
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
18:45
S.f.B-Oure
0
Dalum IF (1)
4
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2022
19:45
OB (1)
4
Dalum IF (1)
0
|
Dalum 1, MG & BK, Nyborg, Næsby 1, OB 1, BBB/SB, S.f.B.-Oure, Årslev 1.
1. runde: Tirsdag den 19. april 2022
2. runde: Tirsdag den 3. maj 2022
3. runde: Tirsdag den 17. maj 2022
4. runde: Tirsdag den 31. maj 2022
5. runde: Tirsdag den 14. juni 2022 - Finale. Spillested OBs anlæg.