MENU

U17 Drenge Divisionen 2022/23 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
365623
fr
12-08 2022
Kl. 19:00
B.93 Roskilde B 93 Svanemølleanlæg.
Straffesparkskonkurrence
4 - 1
0
-
0
365629
fr
12-08 2022
Kl. 20:15
FC Helsingør AC Amager Academy Helsingør "Ny Stadion" OPV
2
-
3
365624
13-08 2022
Kl. 14:00
HIK AB HIK
0
-
1
365626
13-08 2022
Kl. 14:00
Viborg FF Nykøbing FC Viborg FF´s anlæg
7
-
1
365627
13-08 2022
Kl. 14:15
Næsby SfB-Oure FA ALPI Arena Næsby
1
-
2
365625
13-08 2022
Kl. 15:15
Hobro IK HB Køge DS Arena (Hobro)
2
-
4
365628
14-08 2022
Kl. 14:00
IF Lyseng Kolding IF Lyseng Idrætspark
0
-
5
365632
fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Roskilde HIK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
5
-
4
365634
20-08 2022
Kl. 13:30
HB Køge Viborg FF Herfølge Stadion
4
-
3
365637
20-08 2022
Kl. 14:15
Kolding IF FC Helsingør Autocentralen Park (Kolding Stadion)
3
-
4
365633
20-08 2022
Kl. 14:30
AB Hobro IK Akademisk Boldklub
Straffesparkskonkurrence
8 - 6
3
-
3
365635
20-08 2022
Kl. 15:15
Nykøbing FC Næsby Lollands Bank Park
1
-
3
365631
21-08 2022
Kl. 12:00
AC Amager Academy Næstved Sundby Idrætspark
4
-
1
365636
21-08 2022
Kl. 15:30
SfB-Oure FA IF Lyseng Oure Idrætsskole
4
-
3
365639
27-08 2022
Kl. 12:00
B.93 Næstved B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
2
365638
27-08 2022
Kl. 14:00
HIK Hvidovre IF HIK
3
-
1
365641
27-08 2022
Kl. 14:00
Viborg FF AB Viborg FF´s anlæg
1
-
2
365642
27-08 2022
Kl. 14:15
Næsby HB Køge ALPI Arena Næsby
1
-
3
365645
27-08 2022
Kl. 14:15
Kolding IF AC Amager Academy Autocentralen Park (Kolding Stadion)
1
-
2
365644
27-08 2022
Kl. 15:15
FC Helsingør SfB-Oure FA Helsingør "Ny Stadion" OPV
5
-
0
365640
27-08 2022
Kl. 15:15
Hobro IK Roskilde DS Arena (Hobro)
0
-
3
365643
28-08 2022
Kl. 14:00
IF Lyseng Nykøbing FC Lyseng Idrætspark
0
-
4
365622
on
31-08 2022
Kl. 18:30
Næstved Hvidovre IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
0
365646
03-09 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF Hobro IK Hvidovre IF's baner
1
-
4
365651
03-09 2022
Kl. 13:30
HB Køge IF Lyseng Herfølge Stadion
6
-
1
365647
03-09 2022
Kl. 14:45
Næstved HIK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Straffesparkskonkurrence
6 - 4
1
-
1
365652
03-09 2022
Kl. 15:15
Nykøbing FC FC Helsingør NFC Anlæg Syd
2
-
1
365653
03-09 2022
Kl. 15:45
SfB-Oure FA Kolding IF Oure Idrætsskole
3
-
1
365648
03-09 2022
Kl. 16:00
AC Amager Academy B.93 Sundby Idrætspark
2
-
1
365649
04-09 2022
Kl. 13:30
Roskilde Viborg FF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
0
-
2
365656
10-09 2022
Kl. 14:00
HIK B.93 HIK
0
-
2
365657
10-09 2022
Kl. 14:15
Næsby Roskilde ALPI Arena Næsby
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
3 - 5
365654
10-09 2022
Kl. 14:15
Viborg FF Hvidovre IF Viborg FF´s anlæg
1
-
4
365660
10-09 2022
Kl. 14:30
Kolding IF Nykøbing FC Autocentralen Park (Kolding Stadion)
2
-
1
365659
10-09 2022
Kl. 15:15
FC Helsingør HB Køge Helsingør "Ny Stadion" OPV
2
-
3
365655
10-09 2022
Kl. 15:15
Hobro IK Næstved DS Arena (Hobro)
4
-
0
365658
11-09 2022
Kl. 14:00
IF Lyseng AB Lyseng Idrætspark
2
-
0
365661
11-09 2022
Kl. 15:45
SfB-Oure FA AC Amager Academy Oure Idrætsskole
3
-
4
365665
fr
16-09 2022
Kl. 18:30
AC Amager Academy HIK Sundby Idrætspark
2
-
0
365662
17-09 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF Næsby Hvidovre IF's baner
Straffesparkskonkurrence
7 - 6
1
-
1
365664
17-09 2022
Kl. 12:00
B.93 Hobro IK B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
2
365667
17-09 2022
Kl. 12:00
AB FC Helsingør Akademisk Boldklub
3
-
1
365668
17-09 2022
Kl. 13:30
HB Køge Kolding IF Herfølge Stadion
Straffesparkskonkurrence
8 - 7
2
-
2
365663
17-09 2022
Kl. 14:45
Næstved Viborg FF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0
-
4
365666
18-09 2022
Kl. 14:15
Roskilde IF Lyseng Roskilde Idrætspark Kunstgræs
7
-
1
365669
18-09 2022
Kl. 15:15
Nykøbing FC SfB-Oure FA Lollands Bank Park
Straffesparkskonkurrence
5 - 4
1
-
1
365674
24-09 2022
Kl. 13:00
FC Helsingør Roskilde Helsingør "Ny Stadion" OPV
3
-
2
365671
24-09 2022
Kl. 14:15
Næsby Næstved ALPI Arena Næsby
0
-
2
365672
24-09 2022
Kl. 14:15
Viborg FF B.93 Viborg FF´s anlæg
3
-
0
365675
24-09 2022
Kl. 14:30
Kolding IF AB Fynske Bank Arena (kunst)
3
-
2
365677
24-09 2022
Kl. 15:15
Nykøbing FC AC Amager Academy Lollands Bank Park
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 6
365676
24-09 2022
Kl. 15:45
SfB-Oure FA HB Køge Oure Idrætsskole
2
-
4
365670
25-09 2022
Kl. 14:00
IF Lyseng Hvidovre IF Lyseng Idrætspark
3
-
1
365673
25-09 2022
Kl. 15:15
Hobro IK HIK DS Arena (Hobro)
4
-
3
365678
fr
30-09 2022
Kl. 18:30
Hvidovre IF FC Helsingør Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
2
365680
01-10 2022
Kl. 12:00
B.93 Næsby B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
1
365685
01-10 2022
Kl. 13:30
HB Køge Nykøbing FC Herfølge Stadion
10
-
0
365681
01-10 2022
Kl. 14:30
HIK Viborg FF HIK
1
-
2
365679
01-10 2022
Kl. 14:45
Næstved IF Lyseng Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
7
-
2
365682
01-10 2022
Kl. 16:00
AC Amager Academy Hobro IK Sundby Idrætspark
1
-
3
365683
02-10 2022
Kl. 13:30
Roskilde Kolding IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
1
365684
02-10 2022
Kl. 14:30
AB SfB-Oure FA Akademisk Boldklub
2
-
0
365694
08-10 2022
Kl. 13:30
HB Køge AC Amager Academy Herfølge Stadion
3
-
2
365690
08-10 2022
Kl. 14:15
Næsby HIK ALPI Arena Næsby
3
-
1
365691
08-10 2022
Kl. 14:15
Viborg FF Hobro IK Viborg FF´s anlæg
2
-
1
365687
08-10 2022
Kl. 14:30
Kolding IF Hvidovre IF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
2
-
4
365688
08-10 2022
Kl. 15:15
FC Helsingør Næstved Helsingør "Ny Stadion" OPV
4
-
0
365693
08-10 2022
Kl. 15:15
Nykøbing FC AB NFC Anlæg Syd
3
-
4
365692
08-10 2022
Kl. 15:30
SfB-Oure FA Roskilde Oure Idrætsskole
3
-
2
365689
09-10 2022
Kl. 14:00
IF Lyseng B.93 Lyseng Idrætspark
3
-
0
365697
fr
14-10 2022
Kl. 18:00
B.93 FC Helsingør B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
1
365695
15-10 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF SfB-Oure FA Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
3
365696
15-10 2022
Kl. 14:45
Næstved Kolding IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
0
365701
15-10 2022
Kl. 15:00
Roskilde Nykøbing FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs
5
-
2
365699
15-10 2022
Kl. 15:15
Hobro IK Næsby DS Arena (Hobro)
6
-
0
365700
15-10 2022
Kl. 16:00
AC Amager Academy Viborg FF Sundby Idrætspark
1
-
2
365709
22-10 2022
Kl. 13:30
HB Køge Roskilde Herfølge Stadion
6
-
1
365708
22-10 2022
Kl. 14:15
Næsby Viborg FF ALPI Arena Næsby
1
-
3
365710
22-10 2022
Kl. 14:30
AB AC Amager Academy Akademisk Boldklub
0
-
1
365703
22-10 2022
Kl. 15:15
Nykøbing FC Hvidovre IF NFC Anlæg Syd
1
-
4
365707
23-10 2022
Kl. 15:00
IF Lyseng Hobro IK Lyseng Idrætspark
2
-
3
365704
23-10 2022
Kl. 15:30
SfB-Oure FA Næstved Oure Idrætsskole
3
-
0
365718
fr
28-10 2022
Kl. 19:00
Roskilde AB Roskilde Idrætspark Kunstgræs
4
-
1
365711
29-10 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF HB Køge Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
1
365713
29-10 2022
Kl. 12:00
B.93 SfB-Oure FA B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
2
365714
29-10 2022
Kl. 14:00
HIK Kolding IF HIK
3
-
0
365717
29-10 2022
Kl. 14:00
AC Amager Academy Næsby Sundby Idrætspark
4
-
1
365716
29-10 2022
Kl. 14:15
Viborg FF IF Lyseng Viborg FF´s anlæg
Straffesparkskonkurrence
5 - 3
1
-
1
365712
29-10 2022
Kl. 14:45
Næstved Nykøbing FC Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
365715
29-10 2022
Kl. 15:15
Hobro IK FC Helsingør DS Arena (Hobro)
1
-
5
365724
05-11 2022
Kl. 14:15
FC Helsingør Viborg FF Helsingør "Ny Stadion" OPV
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
5 - 6
365723
05-11 2022
Kl. 14:30
Kolding IF Hobro IK Autocentralen Park (Kolding Stadion)
4
-
1
365726
05-11 2022
Kl. 15:00
Roskilde AC Amager Academy Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
3
365722
05-11 2022
Kl. 15:30
SfB-Oure FA HIK Oure Idrætsskole
3
-
2
365720
05-11 2022
Kl. 18:30
HB Køge Næstved Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Straffesparkskonkurrence
5 - 4
0
-
0
365721
06-11 2022
Kl. 12:30
Nykøbing FC B.93 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
1
365725
06-11 2022
Kl. 14:00
IF Lyseng Næsby Lyseng Kunstgræs
1
-
4
365719
06-11 2022
Kl. 17:30
AB Hvidovre IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
4 - 6
365728
fr
11-11 2022
Kl. 19:00
Næstved AB Maglemølle Storhallen
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
6 - 7
365727
12-11 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF Roskilde Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
0
365729
12-11 2022
Kl. 14:00
B.93 HB Køge B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
9
365730
12-11 2022
Kl. 14:00
HIK Nykøbing FC HIK
1
-
2
365732
12-11 2022
Kl. 14:15
Viborg FF Kolding IF Viborg FF´s anlæg
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
365731
12-11 2022
Kl. 15:15
SfB-Oure FA Hobro IK Oure Idrætsskole
1
-
2
365734
13-11 2022
Kl. 14:00
IF Lyseng AC Amager Academy Lyseng Kunstgræs
2
-
3
365736
fr
18-11 2022
Kl. 19:00
Roskilde Næstved Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1
-
2
365739
19-11 2022
Kl. 13:00
Nykøbing FC Hobro IK NFC Anlæg Syd
3
-
2
365738
19-11 2022
Kl. 13:30
HB Køge HIK Herfølge Stadion
2
-
3
365741
19-11 2022
Kl. 14:30
Kolding IF Næsby Autocentralen Park (Kolding Stadion)
3
-
0
365737
19-11 2022
Kl. 14:30
AB B.93 Akademisk Boldklub
3
-
0
365742
19-11 2022
Kl. 15:15
FC Helsingør IF Lyseng Helsingør "Ny Stadion" OPV
11
-
1
365740
19-11 2022
Kl. 15:30
SfB-Oure FA Viborg FF Oure Idrætsskole
2
-
0
365735
20-11 2022
Kl. 14:30
AC Amager Academy Hvidovre IF Sundby I P. Opvisn.
1
-
2
365702
on
23-11 2022
Kl. 20:00
HB Køge AB Herfølge Stadion
2
-
1
365630
fr
25-11 2022
Kl. 19:00
Hvidovre IF B.93 Avedøre Stadion Kunstgræs
0
-
2
365706
26-11 2022
Kl. 15:15
FC Helsingør HIK Helsingør "Ny Stadion" OPV
8
-
2
365698
03-12 2022
Kl. 15:30
HIK IF Lyseng Gentofte Sportspark Vest
365733
04-02 2023
Kl. 15:15
FC Helsingør Næsby Helsingør "Ny Stadion" OPV
365807
25-02 2023
Kl. 12:00
Hvidovre IF Kolding IF Avedøre Stadion Kunstgræs
365650
25-02 2023
Kl. 14:30
AB Næsby Akademisk Boldklub
365757
26-02 2023
Kl. 14:00
IF Lyseng SfB-Oure FA Lyseng Kunstgræs
365743
04-03 2023
Kl. 12:00
Hvidovre IF Næstved Avedøre Stadion Kunstgræs
365745
04-03 2023
Kl. 12:00
AB HIK Akademisk Boldklub
365746
04-03 2023
Kl. 13:30
HB Køge Hobro IK Herfølge Stadion
365749
04-03 2023
Kl. 14:30
Kolding IF IF Lyseng Autocentralen Park (Kolding Stadion)
365744
04-03 2023
Kl. 15:00
Roskilde B.93 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
365747
04-03 2023
Kl. 15:15
Nykøbing FC Viborg FF NFC Anlæg Syd
365748
04-03 2023
Kl. 15:30
SfB-Oure FA Næsby Oure Idrætsskole
365750
04-03 2023
Kl. 16:00
AC Amager Academy FC Helsingør Sundby Idrætspark
365751 fr
10-03 2023
Kl. 18:00
B.93 Hvidovre IF B 93 Svanemølleanlæg.
365755
11-03 2023
Kl. 14:15
Viborg FF HB Køge Viborg FF´s anlæg
365756
11-03 2023
Kl. 14:15
Næsby Nykøbing FC ALPI Arena Næsby
365753
11-03 2023
Kl. 14:30
HIK Roskilde HIK
365752
11-03 2023
Kl. 14:45
Næstved AC Amager Academy Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
365758
11-03 2023
Kl. 15:15
FC Helsingør Kolding IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
365754
11-03 2023
Kl. 15:15
Hobro IK AB DS Arena (Hobro)
365759
18-03 2023
Kl. 12:00
Hvidovre IF HIK Avedøre Stadion Kunstgræs
365762
18-03 2023
Kl. 12:00
AB Viborg FF Akademisk Boldklub
365763
18-03 2023
Kl. 13:30
HB Køge Næsby Herfølge Stadion
365760
18-03 2023
Kl. 14:45
Næstved B.93 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
365761
18-03 2023
Kl. 15:00
Roskilde Hobro IK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
365764
18-03 2023
Kl. 15:15
Nykøbing FC IF Lyseng NFC Anlæg Syd
365765
18-03 2023
Kl. 15:30
SfB-Oure FA FC Helsingør Oure Idrætsskole
365766
18-03 2023
Kl. 16:00
AC Amager Academy Kolding IF Sundby Idrætspark
365769 fr
24-03 2023
Kl. 18:00
B.93 AC Amager Academy B 93 Svanemølleanlæg.
365770
25-03 2023
Kl. 14:15
Viborg FF Roskilde Viborg FF´s anlæg
365771
25-03 2023
Kl. 14:15
Næsby AB ALPI Arena Næsby
365774
25-03 2023
Kl. 14:30
Kolding IF SfB-Oure FA Autocentralen Park (Kolding Stadion)
365768
25-03 2023
Kl. 14:30
HIK Næstved HIK
365773
25-03 2023
Kl. 15:15
FC Helsingør Nykøbing FC Helsingør "Ny Stadion" OPV
365767
25-03 2023
Kl. 15:15
Hobro IK Hvidovre IF DS Arena (Hobro)
365772
26-03 2023
Kl. 14:00
IF Lyseng HB Køge Lyseng Kunstgræs
365777 fr
31-03 2023
Kl. 18:00
B.93 HIK B 93 Svanemølleanlæg.
365775
01-04 2023
Kl. 12:00
Hvidovre IF Viborg FF Hvidovre IF's baner
365779
01-04 2023
Kl. 12:00
AB IF Lyseng Akademisk Boldklub
365780
01-04 2023
Kl. 13:30
HB Køge FC Helsingør Herfølge Stadion
365776
01-04 2023
Kl. 14:45
Næstved Hobro IK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
365778
01-04 2023
Kl. 15:00
Roskilde Næsby Roskilde Idrætspark Kunstgræs
365781
01-04 2023
Kl. 15:15
Nykøbing FC Kolding IF NFC Anlæg Syd
365782
01-04 2023
Kl. 16:00
AC Amager Academy SfB-Oure FA Sundby Idrætspark
365705 on
05-04 2023
Kl. 14:30
Kolding IF B.93 Autocentralen Park (Kolding Stadion)
365853 to
06-04 2023
Kl. 15:15
Næsby FC Helsingør ALPI Arena Næsby
365815 ma
10-04 2023
Kl. 15:30
SfB-Oure FA Hvidovre IF Oure Idrætsskole
365783
15-04 2023
Kl. 14:15
Næsby Hvidovre IF ALPI Arena Næsby
365784
15-04 2023
Kl. 14:15
Viborg FF Næstved Viborg FF´s anlæg
365789
15-04 2023
Kl. 14:30
Kolding IF HB Køge Autocentralen Park (Kolding Stadion)
365786
15-04 2023
Kl. 14:30
HIK AC Amager Academy HIK
365788
15-04 2023
Kl. 15:15
FC Helsingør AB Helsingør "Ny Stadion" OPV
365785
15-04 2023
Kl. 15:15
Hobro IK B.93 DS Arena (Hobro)
365790
15-04 2023
Kl. 15:30
SfB-Oure FA Nykøbing FC Oure Idrætsskole
365787
16-04 2023
Kl. 14:00
IF Lyseng Roskilde Lyseng Idrætspark
365791
22-04 2023
Kl. 12:00
Hvidovre IF IF Lyseng Hvidovre IF's baner
365793
22-04 2023
Kl. 12:00
B.93 Viborg FF B 93 Svanemølleanlæg.
365796
22-04 2023
Kl. 12:00
AB Kolding IF Akademisk Boldklub
365797
22-04 2023
Kl. 13:30
HB Køge SfB-Oure FA Herfølge Stadion
365794
22-04 2023
Kl. 14:30
HIK Hobro IK HIK
365792
22-04 2023
Kl. 14:45
Næstved Næsby Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
365795
22-04 2023
Kl. 15:00
Roskilde FC Helsingør Roskilde Idrætspark Kunstgræs
365798
22-04 2023
Kl. 16:00
AC Amager Academy Nykøbing FC Sundby Idrætspark
365801
29-04 2023
Kl. 14:15
Næsby B.93 ALPI Arena Næsby
365802
29-04 2023
Kl. 14:15
Viborg FF HIK Viborg FF´s anlæg
365804
29-04 2023
Kl. 14:30
Kolding IF Roskilde Autocentralen Park (Kolding Stadion)
365803
29-04 2023
Kl. 15:15
Hobro IK AC Amager Academy DS Arena (Hobro)
365799
29-04 2023
Kl. 15:15
FC Helsingør Hvidovre IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
365806
29-04 2023
Kl. 15:15
Nykøbing FC HB Køge NFC Anlæg Syd
365805
29-04 2023
Kl. 15:30
SfB-Oure FA AB Oure Idrætsskole
365800
30-04 2023
Kl. 14:00
IF Lyseng Næstved Lyseng Idrætspark
365809
06-05 2023
Kl. 12:00
B.93 IF Lyseng B 93 Svanemølleanlæg.
365813
06-05 2023
Kl. 12:00
AB Nykøbing FC Akademisk Boldklub
365810
06-05 2023
Kl. 14:30
HIK Næsby HIK
365808
06-05 2023
Kl. 14:45
Næstved FC Helsingør Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
365812
06-05 2023
Kl. 15:00
Roskilde SfB-Oure FA Roskilde Idrætspark Kunstgræs
365811
06-05 2023
Kl. 15:15
Hobro IK Viborg FF DS Arena (Hobro)
365814
06-05 2023
Kl. 16:00
AC Amager Academy HB Køge Sundby Idrætspark
365822
13-05 2023
Kl. 13:30
AB HB Køge Akademisk Boldklub
365819
13-05 2023
Kl. 14:15
Næsby Hobro IK ALPI Arena Næsby
365820
13-05 2023
Kl. 14:15
Viborg FF AC Amager Academy Viborg FF´s anlæg
365816
13-05 2023
Kl. 14:30
Kolding IF Næstved Autocentralen Park (Kolding Stadion)
365817
13-05 2023
Kl. 15:15
FC Helsingør B.93 Helsingør "Ny Stadion" OPV
365821
13-05 2023
Kl. 15:15
Nykøbing FC Roskilde NFC Anlæg Syd
365818
14-05 2023
Kl. 14:00
IF Lyseng HIK Lyseng Idrætspark
365860 on
17-05 2023
Kl. 19:00
Viborg FF SfB-Oure FA Viborg FF´s anlæg
365823
20-05 2023
Kl. 12:00
Hvidovre IF Nykøbing FC Hvidovre IF's baner
365825
20-05 2023
Kl. 12:00
B.93 Kolding IF B 93 Svanemølleanlæg.
365828
20-05 2023
Kl. 14:15
Viborg FF Næsby Viborg FF´s anlæg
365826
20-05 2023
Kl. 14:30
HIK FC Helsingør HIK
365829
20-05 2023
Kl. 15:00
Roskilde HB Køge Roskilde Idrætspark Kunstgræs
365827
20-05 2023
Kl. 15:15
Hobro IK IF Lyseng DS Arena (Hobro)
365830
20-05 2023
Kl. 16:00
AC Amager Academy AB Sundby Idrætspark
365824
21-05 2023
Kl. 14:45
Næstved SfB-Oure FA Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
365838
27-05 2023
Kl. 12:00
AB Roskilde Akademisk Boldklub
365831
27-05 2023
Kl. 13:30
HB Køge Hvidovre IF Herfølge Stadion
365837
27-05 2023
Kl. 14:15
Næsby AC Amager Academy ALPI Arena Næsby
365834
27-05 2023
Kl. 14:30
Kolding IF HIK Autocentralen Park (Kolding Stadion)
365835
27-05 2023
Kl. 15:15
FC Helsingør Hobro IK Helsingør "Ny Stadion" OPV
365832
27-05 2023
Kl. 15:15
Nykøbing FC Næstved NFC Anlæg Syd
365836
28-05 2023
Kl. 14:00
IF Lyseng Viborg FF Lyseng Idrætspark
365833 ma
29-05 2023
Kl. 15:30
SfB-Oure FA B.93 Oure Idrætsskole
365839
03-06 2023
Kl. 12:00
Hvidovre IF AB Hvidovre IF's baner
365841
03-06 2023
Kl. 12:00
B.93 Nykøbing FC B 93 Svanemølleanlæg.
365844
03-06 2023
Kl. 14:15
Viborg FF FC Helsingør Viborg FF´s anlæg
365845
03-06 2023
Kl. 14:15
Næsby IF Lyseng ALPI Arena Næsby
365842
03-06 2023
Kl. 14:30
HIK SfB-Oure FA HIK
365840
03-06 2023
Kl. 14:45
Næstved HB Køge Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
365843
03-06 2023
Kl. 15:15
Hobro IK Kolding IF DS Arena (Hobro)
365846
03-06 2023
Kl. 16:00
AC Amager Academy Roskilde Sundby Idrætspark
365848
10-06 2023
Kl. 12:00
AB Næstved Akademisk Boldklub
365849
10-06 2023
Kl. 13:30
HB Køge B.93 Herfølge Stadion
365852
10-06 2023
Kl. 14:30
Kolding IF Viborg FF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
365847
10-06 2023
Kl. 15:00
Roskilde Hvidovre IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
365850
10-06 2023
Kl. 15:15
Nykøbing FC HIK NFC Anlæg Syd
365851
10-06 2023
Kl. 15:30
Hobro IK SfB-Oure FA DS Arena (Hobro)
365854
10-06 2023
Kl. 16:00
AC Amager Academy IF Lyseng Sundby Idrætspark
365855
17-06 2023
Kl. 15:15
Hvidovre IF AC Amager Academy Hvidovre IF's baner
365856
17-06 2023
Kl. 15:15
Næstved Roskilde Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
365857
17-06 2023
Kl. 15:15
B.93 AB B 93 Svanemølleanlæg.
365858
17-06 2023
Kl. 15:15
HIK HB Køge HIK
365859
17-06 2023
Kl. 15:15
Hobro IK Nykøbing FC DS Arena (Hobro)
695062
17-06 2023
Kl. 15:15
Næsby Kolding IF ALPI Arena Næsby
695063
17-06 2023
Kl. 15:15
IF Lyseng FC Helsingør Lyseng Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Alle uafgjorte kampe i U17 liga og U17 divisionen i sæsonen 2022/2023 afgøres i straffesparkskonkurrence. Holdene er selv ansvarlige for at registrere deres egne spark.

Bemærk at vinderen af straffesparkskonkurrence ved uafgjort får et ekstra point jvf. paragraf 9.1 i propositionerne for Ungdoms-DM.

Log ind