U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - efterår 2023, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
177350
fr18-08 2023
17:30 KUU Aarup BK Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
2
-
1
18. aug 2023
17:30
KUU
2
Aarup BK
1
177345
19-08 2023
10:00 Oversidder Søhus Stige (1)
19. aug 2023
10:00
Oversidder
Søhus Stige (1)
177347
20-08 2023
Nr. Aaby IK Oversidder Nr.Aaby Idrætspark
20. aug 2023
Nr. Aaby IK
Oversidder
177349
20-08 2023
11:00 Bogense G & IF Brylle BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
9
-
1
20. aug 2023
11:00
Bogense G & IF
9
Brylle BK
1
177348
ma21-08 2023
17:15 SSV Højfyn FC Broby/Verninge IF Albani Arena Vissenbjerg
6
-
3
21. aug 2023
17:15
SSV Højfyn
6
FC Broby/Verninge IF
3
177346
on23-08 2023
18:00 B 1909 EGB 3F Gillested Park
1
-
4
23. aug 2023
18:00
B 1909
1
EGB
4
177351
on23-08 2023
18:30 Aarup BK Bogense G & IF Scankab Arena i Aarup
0
-
3
23. aug 2023
18:30
Aarup BK
0
Bogense G & IF
3
177354
26-08 2023
11:30 Brylle BK SSV Højfyn Brylle Fritidscenter (ude)
1
-
4
26. aug 2023
11:30
Brylle BK
1
SSV Højfyn
4
177356
27-08 2023
Oversidder Oversidder
27. aug 2023
Oversidder
Oversidder
177353
27-08 2023
11:00 FC Broby/Verninge IF B 1909 FC Broby Arena
5
-
2
27. aug 2023
11:00
FC Broby/Verninge IF
5
B 1909
2
177355
ma28-08 2023
18:00 Søhus Stige (1) KUU Arena Søhus Stige
0
-
4
28. aug 2023
18:00
Søhus Stige (1)
0
KUU
4
177358
ma28-08 2023
18:00 Nr. Aaby IK Oversidder Nr.Aaby Idrætspark
28. aug 2023
18:00
Nr. Aaby IK
Oversidder
177360
on30-08 2023
17:00 SSV Højfyn Aarup BK Albani Arena Vissenbjerg
3
-
6
30. aug 2023
17:00
SSV Højfyn
3
Aarup BK
6
177352
to31-08 2023
17:30 EGB Nr. Aaby IK Rishøj Stadion Gelsted
8
-
3
31. aug 2023
17:30
EGB
8
Nr. Aaby IK
3
177511
02-09 2023
15:00 Oversidder KUU
02. sep 2023
15:00
Oversidder
KUU
177362
03-09 2023
KUU Oversidder Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
03. sep 2023
KUU
Oversidder
177357
03-09 2023
11:00 B 1909 Brylle BK 3F Gillested Park
9
-
5
03. sep 2023
11:00
B 1909
9
Brylle BK
5
177361
03-09 2023
12:00 Bogense G & IF Søhus Stige (1) Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
3
-
1
03. sep 2023
12:00
Bogense G & IF
3
Søhus Stige (1)
1
177359
03-09 2023
13:45 EGB FC Broby/Verninge IF Rishøj Stadion Gelsted
6
-
3
03. sep 2023
13:45
EGB
6
FC Broby/Verninge IF
3
178312
ma04-09 2023
18:15 Søhus Stige (1) SSV Højfyn Arena Søhus Stige
4
-
2
04. sep 2023
18:15
Søhus Stige (1)
4
SSV Højfyn
2
178313
on06-09 2023
Oversidder Bogense G & IF
06. sep 2023
Oversidder
Bogense G & IF
178251
on06-09 2023
17:30 Brylle BK EGB Brylle Fritidscenter (ude)
2
-
4
06. sep 2023
17:30
Brylle BK
2
EGB
4
177512
on06-09 2023
18:00 FC Broby/Verninge IF Nr. Aaby IK FC Broby Arena
8
-
2
06. sep 2023
18:00
FC Broby/Verninge IF
8
Nr. Aaby IK
2
177363
on06-09 2023
18:15 Aarup BK B 1909 Scankab Arena i Aarup
UHT
06. sep 2023
18:15
Aarup BK
B 1909
UHT
178314
09-09 2023
10:00 B 1909 Søhus Stige (1) 3F Gillested Park
3
-
3
09. sep 2023
10:00
B 1909
3
Søhus Stige (1)
3
180818
09-09 2023
11:45 EGB Aarup BK Rishøj Stadion Gelsted
0
-
3
09. sep 2023
11:45
EGB
0
Aarup BK
3
180819
10-09 2023
SSV Højfyn Oversidder Albani Arena Vissenbjerg
10. sep 2023
SSV Højfyn
Oversidder
180836
10-09 2023
11:00 Bogense G & IF Oversidder Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
10. sep 2023
11:00
Bogense G & IF
Oversidder
179139
10-09 2023
11:00 Nr. Aaby IK KUU Nr.Aaby Idrætspark
0
-
5
10. sep 2023
11:00
Nr. Aaby IK
0
KUU
5
180835
10-09 2023
13:00 FC Broby/Verninge IF Brylle BK FC Broby Arena
4
-
0
10. sep 2023
13:00
FC Broby/Verninge IF
4
Brylle BK
0
180838
to14-09 2023
18:00 Oversidder SSV Højfyn
14. sep 2023
18:00
Oversidder
SSV Højfyn
180839
16-09 2023
10:30 Brylle BK Nr. Aaby IK Brylle Fritidscenter (ude)
UHT
16. sep 2023
10:30
Brylle BK
Nr. Aaby IK
UHT
180844
17-09 2023
Oversidder B 1909
17. sep 2023
Oversidder
B 1909
180842
17-09 2023
10:00 Søhus Stige (1) EGB Arena Søhus Stige
2
-
2
17. sep 2023
10:00
Søhus Stige (1)
2
EGB
2
180837
17-09 2023
11:00 Aarup BK FC Broby/Verninge IF Scankab Arena i Aarup
6
-
2
17. sep 2023
11:00
Aarup BK
6
FC Broby/Verninge IF
2
180840
17-09 2023
11:00 KUU Bogense G & IF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
2
-
3
17. sep 2023
11:00
KUU
2
Bogense G & IF
3
180908
on20-09 2023
17:00 SSV Højfyn KUU Albani Arena Vissenbjerg
0
-
5
20. sep 2023
17:00
SSV Højfyn
0
KUU
5
180909
on20-09 2023
18:00 FC Broby/Verninge IF Søhus Stige (1) FC Broby Arena
4
-
2
20. sep 2023
18:00
FC Broby/Verninge IF
4
Søhus Stige (1)
2
180904
24-09 2023
EGB Oversidder Rishøj Stadion Gelsted
24. sep 2023
EGB
Oversidder
180910
24-09 2023
10:30 Brylle BK Aarup BK Brylle Fritidscenter (ude)
2
-
5
24. sep 2023
10:30
Brylle BK
2
Aarup BK
5
180846
ma25-09 2023
18:00 B 1909 Oversidder 3F Gillested Park
25. sep 2023
18:00
B 1909
Oversidder
180903
on27-09 2023
18:00 Nr. Aaby IK Bogense G & IF Nr.Aaby Idrætspark
1
-
12
27. sep 2023
18:00
Nr. Aaby IK
1
Bogense G & IF
12
180911
30-09 2023
13:30 Aarup BK Nr. Aaby IK Scankab Arena i Aarup
UHT
30. sep 2023
13:30
Aarup BK
Nr. Aaby IK
UHT
180936
01-10 2023
Oversidder FC Broby/Verninge IF
01. okt 2023
Oversidder
FC Broby/Verninge IF
180934
01-10 2023
09:45 KUU B 1909 Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
7
-
1
01. okt 2023
09:45
KUU
7
B 1909
1
180933
01-10 2023
10:00 Bogense G & IF SSV Højfyn Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
11
-
1
01. okt 2023
10:00
Bogense G & IF
11
SSV Højfyn
1
180935
ma02-10 2023
18:00 Søhus Stige (1) Brylle BK Arena Søhus Stige
5
-
1
02. okt 2023
18:00
Søhus Stige (1)
5
Brylle BK
1
180932
ti03-10 2023
17:30 Oversidder EGB
03. okt 2023
17:30
Oversidder
EGB
180968
07-10 2023
11:00 FC Broby/Verninge IF Oversidder FC Broby Arena
07. okt 2023
11:00
FC Broby/Verninge IF
Oversidder
180967
07-10 2023
11:45 EGB KUU Rishøj Stadion Gelsted
0
-
5
07. okt 2023
11:45
EGB
0
KUU
5
180969
08-10 2023
Brylle BK Oversidder Brylle Fritidscenter (ude)
08. okt 2023
Brylle BK
Oversidder
180966
ma09-10 2023
18:00 Nr. Aaby IK SSV Højfyn Nr.Aaby Idrætspark
2
-
3
09. okt 2023
18:00
Nr. Aaby IK
2
SSV Højfyn
3
180965
ti10-10 2023
17:15 B 1909 Bogense G & IF 3F Gillested Park
3
-
9
10. okt 2023
17:15
B 1909
3
Bogense G & IF
9
181000
on11-10 2023
17:15 SSV Højfyn B 1909 Albani Arena Vissenbjerg
4
-
1
11. okt 2023
17:15
SSV Højfyn
4
B 1909
1
180964
on11-10 2023
18:00 Aarup BK Søhus Stige (1) Scankab Arena i Aarup
5
-
1
11. okt 2023
18:00
Aarup BK
5
Søhus Stige (1)
1
181002
to12-10 2023
17:15 KUU FC Broby/Verninge IF Kok & Vin Park (Ubberud)
3
-
0
12. okt 2023
17:15
KUU
3
FC Broby/Verninge IF
0
181003
15-10 2023
Oversidder Aarup BK
15. okt 2023
Oversidder
Aarup BK
181001
15-10 2023
11:00 Bogense G & IF EGB Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
3
-
2
15. okt 2023
11:00
Bogense G & IF
3
EGB
2
180970
15-10 2023
12:30 Oversidder Brylle BK
15. okt 2023
12:30
Oversidder
Brylle BK
180971
ma23-10 2023
17:00 Nr. Aaby IK Søhus Stige (1) Nr.Aaby Idrætspark
1
-
3
23. okt 2023
17:00
Nr. Aaby IK
1
Søhus Stige (1)
3
181045
fr27-10 2023
17:00 B 1909 Nr. Aaby IK 3F Gillested Park
12
-
1
27. okt 2023
17:00
B 1909
12
Nr. Aaby IK
1
181048
28-10 2023
10:00 Brylle BK KUU Brylle Fritidscenter (ude)
0
-
10
28. okt 2023
10:00
Brylle BK
0
KUU
10
181047
28-10 2023
11:00 FC Broby/Verninge IF Bogense G & IF FC Broby Arena
2
-
7
28. okt 2023
11:00
FC Broby/Verninge IF
2
Bogense G & IF
7
181046
28-10 2023
12:00 EGB SSV Højfyn Rishøj Stadion Gelsted
2
-
3
28. okt 2023
12:00
EGB
2
SSV Højfyn
3
182580
29-10 2023
Søhus Stige (1) Oversidder Arena Søhus Stige
29. okt 2023
Søhus Stige (1)
Oversidder
181044
29-10 2023
11:00 Aarup BK Oversidder Scankab Arena i Aarup
29. okt 2023
11:00
Aarup BK
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

1008: Søhus Stige indsat

1109: Glamsbjerg udtrådt

Log ind