Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug 2023
14:30
Faxe Ladeplads IF
1
Karise IK
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
15:00
Karise IK
2
Næstved IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
15:00
Karise IK
0
FK Sydsjælland 05
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
19:15
Karise IK
0
Køge BK (1)
4
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
19:15
Toksværd Olstrup Fodbold
1
Karise IK
0
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
15:00
Karise IK
3
Herfølge BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
3
Karise IK
1
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
15:00
Karise IK
1
Nyråd/Langebæk Alliancen.
3
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
15:00
Karise IK
2
Karrebæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
14:30
Præstø IF
5
Karise IK
4
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
15:00
Herlufsholm GF
7
Karise IK
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
Næstved IF
2
Karise IK
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
FK Sydsjælland 05
Karise IK
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
Karise IK
5
Præstø IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:15
Køge BK (1)
Karise IK
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Karise IK
Toksværd Olstrup Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:30
Herfølge BK
Karise IK
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Karise IK
Faxe Ladeplads IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Karise IK
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Nyråd/Langebæk Alliancen.
Karise IK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Karise IK
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Karrebæk IF
Karise IK
|
Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1