|
663083
|
fr12-08 2022
|
18:30
|
|
|
Stege Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
0
|
|
663166
|
fr19-08 2022
|
18:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
3
|
|
|
663285
|
fr02-09 2022
|
18:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
5
|
|
|
663292
|
lø10-09 2022
|
14:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
|
|
663296
|
lø17-09 2022
|
12:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
1
|
|
663305
|
lø24-09 2022
|
12:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
3
|
|
|
663310
|
lø01-10 2022
|
13:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
1
|
|
663317
|
lø08-10 2022
|
12:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
|
|
663318
|
lø15-10 2022
|
12:00
|
|
|
Karrebæk Skole
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
1
|
|
663349
|
lø22-10 2022
|
12:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
3
|
|
|
663276
|
lø29-10 2022
|
13:00
|
|
|
Karise Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
|
|
663354
|
lø01-04 2023
|
14:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
|
|
663360
|
lø08-04 2023
|
14:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
|
|
663371
|
fr21-04 2023
|
19:00
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
8
|
|
663377
|
fr28-04 2023
|
18:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
4
|
|
663436
|
lø06-05 2023
|
15:30
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
0
|
|
663441
|
to11-05 2023
|
19:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
1
|
|
664202
|
fr19-05 2023
|
18:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
3
|
|
664208
|
lø27-05 2023
|
15:30
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
HHT
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
HHT
|
|
664213
|
fr02-06 2023
|
18:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
|
|
663366
|
ti06-06 2023
|
19:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
4
|
|
664219
|
lø10-06 2023
|
14:30
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
1
|
Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1