Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. aug 2023
18:15
Melby-Liseleje IF
1
Nivå-Kokkedal FK
3
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
18:30
Melby-Liseleje IF
1
Ålholm IF (2)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
15:30
Espergærde IF (2)
7
Melby-Liseleje IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
16:00
Melby-Liseleje IF
1
Helsinge Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
15:30
Snekkersten IF (1)
4
Melby-Liseleje IF
5
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
16:00
Melby-Liseleje IF
2
Humlebæk BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
19:00
IS Skævinge
1
Melby-Liseleje IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
16:00
Melby-Liseleje IF
3
Hundested IK
1
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
12:00
Ølsted IF
2
Melby-Liseleje IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
14:15
Melby-Liseleje IF
2
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
12:00
Annisse IF
5
Melby-Liseleje IF
3
|
|||||||||||||||||||
06. apr
16:00
Melby-Liseleje IF
3
Ålholm IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:00
Nivå-Kokkedal FK
2
Melby-Liseleje IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
Melby-Liseleje IF
Espergærde IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Helsinge Fodbold
8
Melby-Liseleje IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Melby-Liseleje IF
1
Snekkersten IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Humlebæk BK
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
Melby-Liseleje IF
IS Skævinge
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Hundested IK
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Melby-Liseleje IF
Ølsted IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:00
Melby-Liseleje IF
Annisse IF
|
Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1