Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug 2023
13:30
Herstedøster IC
2
Avedøre IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2023
18:00
Avedøre IF
3
Lejerbo BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2023
18:00
Avedøre IF
4
Virum-Sorgenfri BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
13:00
B. 77, Rødovre
2
Avedøre IF
6
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
10:30
Avedøre IF
2
Ejby IF 1968
0
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
Avedøre IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
10:30
Avedøre IF
5
BK Friheden
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
11:00
BSF
Avedøre IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:30
Avedøre IF
7
VEPI
1
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
14:00
Høje Gladsaxe IF
3
Avedøre IF
6
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
12:30
Avedøre IF
4
B. 1973, Herlev
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr
10:30
Avedøre IF
5
Herstedøster IC
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Lejerbo BK
2
Avedøre IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
2
Avedøre IF
4
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:00
Avedøre IF
4
B. 77, Rødovre
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Ejby IF 1968
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Avedøre IF
Torslunde-Ishøj IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
BK Friheden
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Avedøre IF
BSF
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
VEPI
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
Avedøre IF
Høje Gladsaxe IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
B. 1973, Herlev
Avedøre IF
|
Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1